Reklama

Syn a masturbace

XYZ (Pá, 25. 9. 2015 - 22:09)

Přísně vzato, erotické video jako nedospělý vidět nesmí. Masturbace ovšem zakázaná není. A vůbec už nikde není napsané, že matka nesmí synovi mýt přirození.

Hlazení pytlíku dokáže erekci způsobit, zde asi ne, ale jako předstupeň by vhodné bylo. Pak by byla vhodná stimulace, buď pěnou při mydlení šamponem v rámci sprchování. Při koupeli ve vaně v teplé vodě předkožka povolí, i když je zúžená, přetahovat jde pak lehce. Pohyby sem a tam se docílí jak erekce, tak i rychlá ejakulace.

Pokud to syn nezvládá, tak není nic vulgárního, když ho matka do toho zaškolí. Semeno, které nejde ven jinak způsobí zánět, nakonec ani ty poluce nejsou ono. Nejsem puritán, ale video a erotika pro syna mi vhodné nepřijdou, ani aby k tomu matka přistupovala např. tak, že si vezme erotické prádlo. Ne, normálně oblečená, syn si nesmí myslet, že s ní má nějaký erotický vztah, musí zůstat zdravý odstup. Erekci a ejakulaci brát čistě technicky. Až se naučí masturbovat sám a najde si pak dívku, tak pak je v pořádku, když od ní to bude mít erotický náboj. Od maminky to ale tak být nemá. To je můj názor.

ABC. (Pá, 25. 9. 2015 - 19:09)

Dane knížky i video jsem na doporučení také zkoušela. Nemělo to ale valný efekt. Video nabudí, vyvolá na chvíli erekci, ale to je tak všechno. Problém je v hlavě. Má psychický blok. Asi díky té škole. Synovi jediné co jde je matematika a fyzika. Z češtiny má čtverky, když s ním dřu tak trojky. Navíc si znepřátelil češtinářku, protože nechce číst. Musela jsem to žehlit kytkou.

prase z 10:42 (Pá, 25. 9. 2015 - 18:09)

sám jsi prase. Jaký..."Pomohlo by mu, kdyby mu to udělala nějaká ženská a když se ještě stydí, třeba máma."

A tohle je co? Ostatně psát o vyhonění při zánětu, může psát jenom člověk, co vůbec netuší co ten zánět obnáší. Asi netušíš synku, jak to strašně bolí.

Dan (Pá, 25. 9. 2015 - 17:09)

Neznám nikoho ve svém okolí komu by chození s dítětem k psychologovi nějak pomohlo. A nenuťte ho chodit k tomu doktorovi, když to není nutné. Já sám jsem jednou byl na vyšetření střeva a doktorka mi tam dávala jakousi sondu, nic horšího jsem snad nezažil. Brečel jsem bolestí a to jsem dospělý chlap. V jeden okamžik jsem myslel, že mi doktorka to střevo protrhla. Manželka byla se mnou, protože se bála, že mám rakovinu. Nevím kolik je Vašemu synovi, ale pro děcko to podle mě na anestézii. Zkuste mu koupit nějaká erotická DVD a pustit mu je a u toho mu to nějak vysvětlit. Určitě ho to jako chlapa nabudí a pak to půjde samo.

praseti z 10:42 (Pá, 25. 9. 2015 - 14:09)

sám jsi prase. Jaký incestní představy. Vyhonit klukovi péro, aby neměl záněty varlat je incest?

co bylo na mém (Pá, 25. 9. 2015 - 10:09)

reakce byla na poslední...v 6:59 úchylného, kdy jsem reagoval na prase, které se vyžívá v incestních předtavách?

Vážně? (Pá, 25. 9. 2015 - 10:09)

reakce byla na poslední...A co je přesně úchylného na příspěvku od Zdeny?

to nauč se číst (Pá, 25. 9. 2015 - 10:09)

reakce byla na poslední úchyly, co psali 6,59 a 8,46.

nauč se číst (Pá, 25. 9. 2015 - 09:09)

ty se popsal skvěle, ale...na který komentář vlastně reaguješ.

inu (Pá, 25. 9. 2015 - 09:09)

s nechutnými představamity se popsal skvěle, ale ostatní nejsou prasata jako ty.

koukám (Pá, 25. 9. 2015 - 09:09)

Ty jeden úchylný pedofilní...že sem začli psát úchylové, některý jsou tak drzý, že vystupují pod ženskou identitou.

Zdena (Pá, 25. 9. 2015 - 08:09)

Vidím, že se o syna opravdu...Ty jeden úchylný pedofilní deviante, hezky tady popisuješ svoje úchylné fantazie! Koukám, že s tím máš asi hodně zkušeností, když to tak podrobně rozepisuješ. Kolik dětí jsi už zprznil? Je mi z tebe špatně.

ty jsi obyčejné (Pá, 25. 9. 2015 - 06:09)

Vidím, že se o syna opravdu...s nechutnými představami

ABC. (Čt, 24. 9. 2015 - 21:09)

To všechno jsme už bohužel zkoušeli, ale nic z toho nebylo. Několikrát jsem nad ním stála ve vaně, aby si ho namydlil a přetahov?al s ním. Trochu se mu narovná a pak opadne. Bolí ho totiž to přetahování, protože to pravidelně nedělá. Vím, že bych to sem neměla psát, ale zkoušela jsem mu to dělat opatrně i já sama, to bylo snad ještě horší. Zítra jsem si vzala půl den a jdeme zase za doktorem. Na kontrolu. Snad nic nenajde. Bylo léto a nebyla škola, tak měl klid. Od pondělka mě prosí, abychom tam nešli, jenže doktor prohlásil, že musí pravidelně chodit na kontroly a když se něco objeví, hned léčit, už tak je to prý na hraně, aby neměl onemocnění chronické. Nechce tam jít proto, že ho čeká vždycky hrozně nepříjemné vyšetření. Sestra musí udělat odběr sperma a dělá to stimulací prostaty přes anální otvor. Dokážete si představit, jak to tam asi chodí. Plná čekárna pacientů, téměř všichni to jsou staří dědci, sestry nervózní, takže aby to bylo rychle. Musí ho to příšerně bolet, ale já musím zůstat čekat na chodbě. Posledně tam nebyla ta, která tam bývá normálně a přišla paní středního věku, a když mu to dělala, tak najednou slyším strašlivou ránu. Zatočila se mu hlava a svalil se z toho vyvýšeného lůžka na zem. Teď on je takovej, že nic neřekne. Neřekne mě to bolí, je mi zle, přestaňte. Ovlivňuje to tlak, který on má i tak dost nízký, tím jak je hubený a chodí pořád plavat. Pokud tam bude ta stejná sestra, tak požádám, aby mu to udělala doktorka, i kdybych jí to měla zaplatit. Bonboniéru nosím pokaždé, ale tím se to nespraví. Tady vidíte jaké to je. Co bych dala za to, kdyby byl zdravý jako syn paní Evy. Chápu, jak může být nepříjemný pocit z toho, že si oblékám spodní prádlo, které měl v rukou někdo jiný, ale silonky i to prádlo se nemusí kupovat tak drahé. Bývají na to akce v tescu a v kiku a pokud by to paní Eva kupovala s tím, že to pak bude „používat její syn“ a vezme si to jednou, dvakrát, tak bych si na jejím místě nakoupila co nejlevnější silonky a prádlo a synovi je pak s klidným svědomím poskytla.

XYZ (Čt, 24. 9. 2015 - 17:09)

Nesouhlasím s tím, aby si jeho matka na to zaučení brala atraktivní prádlo. Masturbace je mechanická záležitost, stimulací - třením, přetahováním ap. se vypůsobí erekce a poté i ejakulace. Ať mu dělá normálně oblečená, nedává tomu žádný erotický náboj, naopak zdůrazní ten zdravotní aspekt a vysvětlí mu, že ho tímto zaučuje.

Jinak s příspěvkem plně souhlasím, každý se této aktivitě potřebuje naučit. Obvykle tu poslouží kamarádi nebo i kamarádky, tj. napříč pohlavími. Pokud je ale chlapec ostýchavý, tak ať ho to naučí matka. Malým dětem taky rodiče utírají zadek, petahují předkožku, myjí pipku atd. U dospělých to jaksi nejde. No a syn je ve věku, kdy potřebuje v téhle věci pomoci. Myslím, že ostýchavý syn se tím chlubit nebude, nakonec jak lékaři či psychologové by s tím postupem jen souhlasili.

Ono je dosti běžné, že třeba dcera honí otci od 12,13 nebo 14 let. Pokud nedojde ke styku, otec si dceři nedovoluje, např. že by ji osahával, tak o nic nejde. Jen občas dojde k udání, to je jen špička ledovce, na druhou stranu se zas nemusí vůbec zakládat na pravdě. Myslím, že podobně funguje i ve vztahu matka a syn. Pokud třeba nechce, aby měl předčasně sex s dívkami, tak je zcela v pořádku, když syna pravidelně vymasturbuje. Tady jsou udání naprostou výjimkou, kluci na rozdíl od holek mlčí a nezneužívají to. Mají svou matku rádi a nechtěli by jí způsobit komplikace.

Martin (Čt, 24. 9. 2015 - 16:09)

Souhlasím s Danem. Neumí masturbovat, protože mu to včas nikdo nevysvětlil a neukázal. Masturbace jaksi není vrozená. Buď mu to někdo ukáže a on to pak sám svede a když nesvede, tak mu to musí někdo udělat. Je také rozdíl masturbovat a dokázat si tím navodit orgasmus. To když to neumí tak je to mnohem těžší. Pomohlo by mu, kdyby mu to udělala nějaká ženská a když se ještě stydí, třeba máma. Vzala si nějaké atraktivní prádlo a tolik propírané punčochy a je to hned. Jenže to zavání incestem. Nás se ženou to také čeká bavit se s děckem o sexu není jednoduché. ?Každopádně jsme rozhodnutí to dělat jinak než to dělali naši rodiče. Ani jednomu nic neřekli, natož ukázali. Otázka je ale jak. Ukazovat potomkovi jak to reálně funguje, znamená riskovat kriminál. Děcko něco plácne ve škole, rodič je v podstatě hned vinen a jde sedět. Vzpomeňte si na noviny a na toho důstojníka, který se rozváděl a exmanželka se mu pomstila falešným obviněním ze zneužití dcery nebo na otce těch dvou děcek, který je umýval ve vaně, psycholožka to domotala a on stíhání neustál a pak se oběsil. 

to ! (Čt, 24. 9. 2015 - 11:09)

máte zkušenost?

! (Čt, 24. 9. 2015 - 09:09)

Hlavně si dejte igelit přes klávesnici! Zaschlé semeno se špatně dostává z klávesnice!

XYZ (St, 23. 9. 2015 - 22:09)

hezký večer, pane Honiči. Píšete o vlastních zkušenostech?

honiči (St, 23. 9. 2015 - 21:09)

mohli byste nám napsat, co prožíváte při psaní těch vašich pičovin? Honíte i s výstřikem, při tom psaní?

Reklama

Přidat komentář