Reklama

Transplantace střevní mikroflóry

Petra (Po, 29. 8. 2016 - 16:08)

Mě pomohl plasmový...Dobrý den Olgo,
můžete mi sdělit, kde na generátor jste chodila?

Děkuji

Olga (Út, 23. 8. 2016 - 13:08)

A umí léčit i rakovinu?

Olga (Ne, 21. 8. 2016 - 10:08)

Mě pomohl plasmový generátor se stejným problémem. Pořád se to vracelo a po několikátých antibiotikách jsem měla tak zničené střeva, že jsem celá plesnivěla. Pak to strašně bolelo a byla jsem tak otrávená, že jsem se už nemohla ani hýbat. Ale potvrzuji to jít na doporučení, obešla jsem šest lidí, co to dělají, i ty co se tváří jako nejlepší a opravdu mi pomohlo, až když mi kolegyně poradila lidi, co pomohli jejímu manželovi.

Vanda (So, 20. 8. 2016 - 19:08)

Už se to tu psalo mockrát,...Lindo - tys to vystihla! Je to přesně tak.
Píšete tu všichni o kandidóze, nevěděl by ale někdo, jak se zbavit streptokoka v pochvě? Dostanu vždycky atb a ještě něco na mykózu, zabere mi to ihned, ale jakmile doberu, jsem tam, kde jsem byla. Léčil se i partner - žádný efekt.
Díky za každou radu.

Dana (So, 20. 8. 2016 - 17:08)

Kandidoza je spíš sekundární problém, a je způsobena něčím jiným. Proto klasické metody léčby nezabírají.

Linda (Čt, 18. 8. 2016 - 11:08)

Mohu se Vás zeptat, kam...Už se to tu psalo mockrát, poptejte se známých a najděte si někoho na doporučení, kdo je ověřený. Tady spíš napíše někdo, kdo si bude dělat reklamu. Ti dobří reklamu nepotřebují. Také kdo inzeruje, bývá většinou neuměl.

pepetrus30 (St, 17. 8. 2016 - 12:08)

Mě pomohlo u paní, kam...Mohu se Vás zeptat, kam chodíte na ten Oberon?

pepetrus30 (St, 17. 8. 2016 - 12:08)

Na candidu to chce aspoň 4...Můžete mi ještě prosím poradit, jak často TSM provádět?? Můžu 1x týdně? Nebo i víckrát v týdnu? Někde jsem četla, že paní TSM prováděla se svou sestrou každý 2. den celkem 5x a vyšlo jí to. Musím během té doby mezi TSM dodržovat nízkosacharidovou dietu nebo stačí nějaká zdravá dieta s omezením cukru?

Eva (Ne, 7. 8. 2016 - 13:08)

Mě pomohlo u paní, kam chodím na oberon zlikvidování špatných střevních bakterií. Fekální transplantace totiž zabírá jen v některých případech, kdy přemnožený druh střevních bakterií není silnější než ten transplantovaný. Měla jsem nějaký toxický druh e coli po dovolené v Egyptě.

Palsta (St, 3. 8. 2016 - 14:08)

Je zde někdo, kdo by mi...Na candidu to chce aspoň 4 opakování.

pepetrus30 (So, 9. 7. 2016 - 13:07)

Nevím jaké jsou výsledky...Je zde někdo, kdo by mi poradil, jak správně provádět domácí TSM pro léčbu kandidózy?? Hlavně kolikrát a jaký je časový odstup??
Děkuji

Bambula (Pá, 10. 7. 2015 - 18:07)

Dobrý den,již několik měsíců sháním dárce mikroflóry kvůli alergie. Byla bych vděčná, kdyby se ozval někdo, kdo by chtěl pomoci. Měla by stačit jedna aplikace. Děkuji [email protected]

mercuttio (St, 29. 10. 2014 - 19:10)

S temi Fakultnimi nemocnicemi...je pravda, ze v nekterych transplantaci strevni mikroflory provadeji. Ovsem pouze pri jedne diagnoze a to pri opakovanych infekcnich strevnich zanetech zpusobenych bakterii clostridium difficile. Pri jinych diagnozach vam tuto proceduru neprovedou(alespon zatim, dokud je to oficialne uznavana lecba prave jen pro tu vyse uvedenou diagnozu..)

Koba (Pá, 24. 10. 2014 - 14:10)

Zdravím,
Nevíte náhodou...Báru, transplantaci střevní mikroflóry dělají v každé fakultní nemocnici, ale doporučuji podstoupit ji v domácích podmínkách, protože v nemocnici to dělají španým způsobem, přidávají do transplantované stolice sůl, která mnoho prospěšných bakterií zabije. Taky dávají toho transplantátu dost málo, jen pár gramů, to je taky k ničemu. Domácí transplantace střevní mikroflóry přenese stolice mnohem větší množství a bez přidané soli, účinek je pak mnohem lepší.

Bara (Čt, 23. 10. 2014 - 07:10)

Jitko, díky za upozornění....Zdravím,
Nevíte náhodou někdo o zdravotní sestře, která by mohla asistovat, nebo o nemocnici, která tento zákrok provádí??

Děkuji,bara

mercuttio (Út, 14. 10. 2014 - 14:10)

Paní Preissová: Byla jste tedy, predpokladam, na Taymountske klinice v Hitchinu, je to tak? Mohu se zeptat kolik procedur jste podstoupila a behem kolika dni? A pripadne take jak dlouho predem bylo treba se objednat a jak na Vas klinika pusobila?
Pro me sice tato moznost pravdepodobne nebude dostupna, ale i presto by me to zajimalo.

etienne88 (Čt, 21. 8. 2014 - 23:08)

Tiež hľadám darcu črevnej mikroflori. Najlepšie z Brna a okolia alebo z Prahy a okolia. Na odmene by sme sa dohodli.
kontakt na mňa: [email protected]

mercuttio (St, 20. 8. 2014 - 13:08)

Skvěle Aleno! Myslím, že ti tu za vytvoření stránek ještě pár lidí poděkuje ;-) Zejména by to skutečně mohlo pomoct se zprostředkováním dárců. Už jen to, že je dobré mít kam odkázat, když někoho člověk chce žádat o pomoc.

Alena (St, 20. 8. 2014 - 12:08)

Založila jsem jednoduché stránky o TSM, sloužící mj. ke zprostředkování dárců s nemocnými:

http://tsm.webnode.cz/

richardkruspe (Ne, 17. 8. 2014 - 13:08)

hľadám vhodného darcu črevnej mikroflóry. najlepšie by bolo z okolia Brna. napíšte mi prosím na nick [email protected]

Reklama

Přidat komentář