Reklama

Transplantace střevní mikroflóry

Alba (St, 6. 2. 2019 - 11:02)

Transplantací střevní mikroflóry jsem si vyléčila endometriózu. V Americe se tento druh léčby hodně používá.

Csobova Hod. (Pá, 1. 2. 2019 - 09:02)

Upozorňuji pacienty, že 28 letá dárkyně používající momentálně email  [email protected]  je silná kuřačka a nemá kvalitní mikroflóru. Tahle dárkyně, která často mění jména, již darovala mé známé, a ta se po její mikroflóře osypala a dodnes má problémy. Z dárkyně pak vylezlo, že kouří krabičku cigaret denně, ale prý nevěděla, že to vadí. 

Lesáková (Ne, 13. 1. 2019 - 17:01)

Najdu zdravou dárkyni střevního mikrobiomu pro léčbu histaminové intolerance? Mohu si dovolit nabídnout třicet tisíc a úhradu cestovních nákladů ke mně do Havířova. Zanechte na sebe email prosím, děkuji

Mwelu (Po, 19. 8. 2019 - 11:08)
Pavla F. (Ne, 20. 1. 2019 - 15:01)

Dobrý den,

jsem zdravá 28letá dárkyně. A nabízím střevní mikroflóru k odběru. Zkušenosti s přenosem mám. Testy jsou samozřejmostí. Pro bližší info, email: [email protected]

Příště raději … (Pá, 21. 12. 2018 - 00:12)

Varuji, že na Ostravsku je dárkyně, která je silnou kuřačkou. Po TSM mi její mikroflóra vytvořila silnou alergickou reakci na nikotin, měla jsem průjmy, zvracení a můj celkový stav se zhoršil. Ptala jsem se tedy dárkyně, proč je mi zle a ona se přiznala, že kouří cigarety, ale prý nevěděla, že cigarety vadí, tak mi to zapomněla říct. Dejte si pozor, ať nenaletíte jako já!!!

Marakanova (Po, 10. 12. 2018 - 11:12)

Tady je vysvětlení, proč ženy přibírají po transplanatci střevní mikroflóry, pokud je jejich dárkyně obézní:  https://www.denik.cz/rodina/za-obezitu-mohou-bakterie-prejidani-je-pouze-reakce-organismu-20181025.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Ester (Pá, 30. 11. 2018 - 14:11)

Naléhavě hledám zdravou štíhlou dárkyni pro léčbu mé obezity, nutně potřebuji zhubnout, ale mám špatný metabolizmus a mikroflóru a pořád přibírám. Chci použít metodu minitransplantace střevní mikroflóry s pouhými 2 decilitry vody. [email protected]

Linda (St, 28. 11. 2018 - 12:11)

Od kolika let se může člověk stát dárcem? Mohou darovat i děti? Jak se pozná vhodný dárce?

Helena, Zlín (St, 28. 11. 2018 - 12:11)

Dobrý den, hledám dárkyni nebo dárce pro transplantaci střevní mikroflóry, která je 100 % zdravá, má husté vlasy a bude ochotna týden před zákrokem bude dodržovat bezlepkovou dietu, aby se maximálně zlepšil její mikrobiom. Nabízím za jeden zákrok 50 000 Kč. Asistenci mám zajištěnou a proběhlo by to ve Zlíně. Pište [email protected]

Lišková (Út, 27. 11. 2018 - 15:11)

Lidem prý v dnešní době chybí ve střevech tzv. zdraví prospěšní parazité, potřebuje je prý naše imunita. Je to jeden z důvodů, proč tak dobře funguje transplantace střevní mikrofóry při léčbě autoimunitních chorob: http://prirozenalecba.blog.cz/1811/nekteri-strevni-parazite-prospivaji-lidskemu-zdravi

Michala (Pá, 23. 11. 2018 - 16:11)

Už jsem ti psala jinam, ale co je mírně obézní, 80 -85 kg jako holka krev a mlíko, která kdyby zhubla má 65-68, nebo prostě lidi 90-100 nebo ještě více?

Ehrenhaft (Pá, 23. 11. 2018 - 10:11)

Podstoupila jsem transplantaci střevní mikroflóry kvůli ekzému s jednou dárkyní z Ostravy. Ekzém se mi sice po transplantaci zlepšil, ale jelikož dárkyně byla mírně obézní, přenesly se na mě bakterie na tloustnutí a já pořád přibírám a přibírám a přibírám. Přitom celý život jsem měla krásnou šíthlou postavu, kterou mi všichni záviděli a teď se ze mě začíná stávat hrouda sádla.  Za dva měsíce od transplantace jsem přibrala 14 kilo sádla! Naprosto se mi pokazil metabolizmus. 

Karin st. (Út, 30. 10. 2018 - 18:10)

Mira má pravdu, transplantace střevní mikroflóry často zachraňuje lidské životy. Pokud lidská střeva napadne například bakterie clostridium difficile, pak život může zachránit jedině transplantace střevní mikroflóry. V malém procentu zabírají antibiotika, ale jen krátkodobě, zatímco transplantace střevní mikroflóry má 90 procent úspěch s trvalým efektem. Vím tohle moc dobře, protože tahle léčba zachránila život mému synovi.

Eva (Út, 4. 6. 2019 - 13:06)

Prosim o radu na darce jsem vazne nemocna [email protected]

Mira (Po, 29. 10. 2018 - 20:10)

Někdo se vysere a druhý to...Tak sory, víš hovno. V Opavě mi takové hovno zachránilo život.

Anonym (Po, 29. 10. 2018 - 20:10)

Sestřička vám bohužel...Dobry den pane Jaroslavem, mohl byste mi poslat kontakt nebo odkaz na tu kliniku v Nemecku. Děkuji [email protected]

Michaala (Po, 29. 10. 2018 - 17:10)

Michaalo, dělala jsem jen 3...A ta sestřička byla známá nebo placená? A jaké rozestupy jste mezi tím dělaly? Mě právě přijde, že to nefunguje, že to tlačí jen ti , co si na tom vydělávají. Ono, když jsi nemocný roky a nic nepomáhá, jsi ochotný udělat cokoliv....a lehkou obětí právě těchto podvodníků...

v (Ne, 28. 10. 2018 - 22:10)

V tom případě dobrý den.

Všechno (Ne, 28. 10. 2018 - 21:10)

Někdo se vysere a druhý to...Je možný...

Reklama

Přidat komentář