Reklama

Zážitky z vojny

nástupní ročník (Ne, 22. 6. 2014 - 20:06)

Nemusím se nikam nabourávat a ani nic mravencovat. Tvůj ISP mi tvoji identifikaci pošle přímo na stůl do mejlu. Dnes jsou lepší možnosti než tenkrát. A hlavně zákony jak hlídat ovce pěkně z teplíčka, nikde se netrmácet.
Na tvém profilu už pracují naši psychologové jestli se mám o tebe blíže zajímat. Zatím to vypadá dobře. Máš skrytý problém se ženami, dětmi, přizpůsobením se okolí, malé sebevědomí. Chlapče ty budeš šlapat brázdu a dělat co ti řekneme. Už jsem si myslel, že takový materiál se dneska už nedá sehnat. Ze všeho si hned na hrnci, mám čím tě kompromitovat a budeš mi zobat pěkně z ruky.
Kontrolní otázka: na vojně ve společné sprše ti spadlo mýdlo na zem. Popiš způsob jakým ho zvedneš ze země!

David (Ne, 22. 6. 2014 - 18:06)

Davídku, ty taková duše...> pokud ti komanči umožnili ještě za nich studovat

tak je jasný, že jsem nebyl úplný blb, jako někteří jiní, kteří tehdy za peníze daňových poplatníků vystudovat jakoukoli vysokou školu nebyli schopni, a pak se od komančů nechali po celé dva roky vláčet jako kus hadru po buzerplacích, manévrech a prochcaných ubytovacích blocích...

Kolikrát ti mám opakovat, že děláš ustavičně jenom z nouze ctnost.

David (Ne, 22. 6. 2014 - 18:06)

Davídku, ty taková duše...> ... a potřebuješ moji ochranu a vůbec mi není u prdele jestli chcípneš.

Tož to je mi jasné, že by se ti chtělo mě identifikovat. Nedivil bych se, kdyby tě za to vláda i platila - na podobné chujoviny má určitě i dnes nějaké fondy. Kdybych se ale chtěl v dohledné době oddělat, proč bych to měl dělat tak krkolomně, abych sám na sebe posílal nějaké vrahy těhotných žen, batolat i mužů, mezi kteréžto zlosyny ses sám zařadil?

Budeš-li proto chtít zjistit, kdo jsem, budeš se buď muset ze své pošahané instituce nabourat na server této website, nebo si vystačit s vrtáním se v archivu Doktorky a mravenčím rozborem příspěvků, které by snad mohly být moje. Nebo eventuelně ještě můžeš i hledat, kde na Moravě kdysi chcípnul pes.

S přáním vydatného pátračského vzrušení (jsi-li nějakého ještě stále schopen)

David

David (Ne, 22. 6. 2014 - 18:06)

Davídku, ty taková duše...> Ti říkám, jsi neživotaschopný jedinec a potřebuješ moji ochranu a vůbec mi není u prdele jestli chcípneš.

Z bulvárně ventilovaných idiotů by sis mohl podat ruce s takovým Zdeňkem Macurou. Ten měl taky potřebu pořád chránit kohosi, kdo o to vůbec nestál. Macura však, narozdíl od tebe, na této póze aspoň vydělával.

Za svůj opakovaně deklarovaný záměr ochraňovat mě však neuvidíš ani velký kulový.

Že by snad od tebe utekla partnerka či partner a nedostává se ti potomstva, že se tu snažíš realizovat se ve svém ochranitelském pudu tak pateticky a neplodně?

Jinak pokud jde o to přežití, věz, že to s ním je jako s prázdnou těstovou formou. Vymezuje svému produktu jistý prostor a dává mu jistý tvar, ale jinak už vše závisí na obsahu.

Velmi se mýlíš, že pocházím z nějakého rodinného prostředí, které by se za komunistů těšilo zvláštním privilegiím. Opak je pravdou. Narodil jsem se na nevhodném místě, v nevhodné době, do nevhodné země, nevhodné socio-ekonomické třídy a nevhodné rodiny. Mé žití se odvíjelo vždy skatologicky, ale čas mé vojenské služby byl sračkou obzvláště nechutnou.

nástupní ročník (Ne, 22. 6. 2014 - 17:06)

Davídku, ty taková duše poetická a používáš takové výrazivo jako poslední vojín z trestné jednotky!
Že máš přístup na internet není tvoje vitalita, ale shovívavost a dobrotivost vedení ústavu.
Mno a neříká se štábní kurvička, ale štábní matrace. Některý štábní matrace byly šukatelný, ale ty by mančaftu nedaly a kolektivně bychom si ji nepodali, protože do toho stříkají gumy a to jsme na tom nebyli tak špatně, že takový zboží bychom museli použít.
A pročs sháněl velitele brigády kvůli podpisu? Copak neumíš psát a normálně ho podškrábnout? My nevzdělanci psát umíme a těch opušťáků v záložní vycházkové knížce co nám velitelé podepsali, aniž by o tom věděli :-)))))
A s tím čoklem sis taky neporadil. Tos měl na nohách obuté papuče? Kanadou mu dupneš za krk a je po něm. A většího skopneš na zem a druhou do hlavy a je v nebíčku.
No vidíš jak to z tebe leze. Pořád chceš někomu vnucovat BEZÚSPĚŠNĚ svoji vůli a teď tu kňučíš, že sis opakovaně nechal vnutit cizí vůli. Jo, kam se na tebe hrabeme my žabaři.
Ale jo, počítal jsem tvůj věk už předtím. Ale pokud ti komanči umožnili ještě za nich studovat, tak pak je mě to jasný. Rodiče velký zvířata, Davídek měl zametenou cestičku, nikdo si na něho nedovolil, všechno jako v bavlnce a najednou do toho tady ten hadráč a hned ze startu musel sám za sebe hned na vojně. To muselo být krutý.....
Když jsme u toho psa. Ten doleze pod nůž sám, ale sejmul bys kočku lopatou k upečení, která zdrhá zdaleka, když všichni psi v dědině jsou už sežraný a hlad je pořád a provianťák na tebe dlabe?
Ti říkám, jsi neživotaschopný jedinec a potřebuješ moji ochranu a vůbec mi není u prdele jestli chcípneš.

David (Ne, 22. 6. 2014 - 14:06)

Na vojně jsem (naštěstí)...> Je to něco na úrovni vězení.

To sotva. Nucená vojenská služba je obecně daleko horší než vězení. Břemena, která nese ten, kdo musel narukovat proti své vůli, nejsou nic proti polohotelovému pobytu v krimu na náklady daňového poplatníka.

Ledaže někdo vidí ve své nucené vojenské službě čestnou vlasteneckou povinnost. Pak si ho může na rozkaz svých mazáků čestně honit před obrázkem své milenky, za jejich šťavnatých doprovodných komentářů.

Zážitek z TV (Ne, 22. 6. 2014 - 14:06)

Na vojně jsem (naštěstí) nebyl. Na Nova kdysi byla nějaká zpovědnice. Tam byli 2 chlápci, co je šikanovali: Zamknuli ho do plechové skříňky, a tu pak shodili ze schodů. Psycholog to komentoval , že psychicky slabší jedinci by neměli na vojnu chodit. Samo to nikomu nenormální nepřišlo. Co jsem slyšel byl tento případ jen slabej odvar toho co se na vojně běžně dělo. Bylo běžný že někomu z té buzerace občas ruplo v bedně, šáhl po zbrani a někoho (nebo sebe) sejmul. Je to něco na úrovni vězení. Hlavně to měli ostrý našinci na slovensku. Tak to dopadne když se absolutní lůze nechá absolutní moc. To je jenom komentář pro ty, co tvrdí, že kdo nebyl na vojně nebyl chlap. Myslím tím hlavně jedince s delšíma vlasama a kebelkama.

David (Ne, 22. 6. 2014 - 13:06)

Dala mi do ruky brigádní denní rozkaz

Jednou, když jsem se zrovna měl co ohánět, mě v útvarovém intravilánu potkala jedna blbá štábní k...icka, neoblíbená to občanská pracovnice, která tam zmateně poletovala s brigádním denním rozkazem v ruce, a zoufale hledala zástupce velitele brigády, aby jí ten ejakulát podepsal. Tušila, že se zmíněná guma zrovna nachází v jednom konkrétním ubytovacím bloku, ale bála se tam vstoupit.

Neměl jsem tu občanskou pracovnici rád, a pomoci jsem jí vůbec nechtěl. Celkem by mě bavila představa, že by na ni v daném bloku mužstvo nemravně pokřikovalo, a ze všeho nejlepší by bývalo bylo, kdyby ji tam někdo i přeťal, a to ideálně kolektivně.

Ta k...ička mi však dala ten denní rozkaz do ruky, a tím mě de facto odsoudila k odpovědnosti za splašení podpisu zástupce velitele brigády.

Jen velmi nerad jsem vyhledal zástupce velitele brigády, se strojenou pokorou jej požádal o podpis, a podepsaný rozkaz donesl na brigádní štáb.

Kdybych to byl odmítl udělat, ta k...ička proti mě mohla poštvat velitelstvo brigády, a případně mě, potažmo, znemožnit dokonce i před záklaďáky.

Tak mi byla na vojně opět, jako mnohokrát předtím i potom, vnucena cizí vůle, která se diametrálně příčila vůli mé osoby. A nikdo za to nezaplatil.

David (Ne, 22. 6. 2014 - 10:06)

Dnes ráno zaseru toto diskusní vlákno, které mi patří, neboť jsem je sám založil, další svojí subtilně nepříjemnou vojenskou vzpomínkou.

Za své vojenské služby jsem byl často nucen trpět mimo jiné i celodenní směny jako dozorčí u kasárenského vchodu.

Jednou, během zimních měsíců, v den jedné z mých četných nepříjemných celodenních směn na výše zmíněném kasárenském postu, se ke vchodu do útvaru přikolébal starý pes. Ignoroval jsem ho, ale dozorčí brigády ho zahlédl přes kameru, a zahlédnuv jej, byl rázem protivně aktivní. Sám se na toho psa ke mně přišel podívat, a dospěl k názoru, že daný pes má problém. Už přesně nevím, zda poté zavolal nějakého veterináře, nicméně v mé přítomnosti pak zakrátko kdosi autoritativně prohlásil, že to zvíře má šedý zákal.

Ke starému psovi pak byl povolán psovod - vůbec jsem netušil, že mezi otroky mé posádky se vyskytuje nějaký záklaďák s podobnou odborností.

Psovod přišel, znalecky, konejšivě, ale nikoli příliš mazlivě, šimral psa po hlavě, zatímco buď nějaký veterinář - nebo, méně pravděpodobně - psovod sám, do něj vtlačil jakousi smrtící injekci (to vtlačování injekce do psa si pamatuju dobře, konfiguraci vojenských nebo jiných osob kolem psa jen mlhavě).

Daná událost ve mně každopádně vyvolala pocity oprávněné lítosti. Hnusná Česká a Slovenská Federativní Republika, která neměla životnost ani tříletou, mi nicméně stačila vykázat nucený úděl na nevábném, ošklivém místě, kam si stará prašivá psí havěť chodila pro ránu z milosti.

Velmi, velmi depresivní.

for David (Ne, 22. 6. 2014 - 10:06)

ne nechtěl jsem říct nic takového co tobě bublá v tvém bezmozku, chtěl jsem jen poukázat jaký si vůl, nekonečný vůl
s bohem

David (Ne, 22. 6. 2014 - 09:06)

> ...ani raného postkomunismu( to je výraz, který si použil, tedy už to svědčí jaký si vůl)...

Chceš tím snad říct, vole, že postkomunismus je věčný?

Je-li tomu tak, dosad si místo "raného postkomunismu" třeba "první postkomunistická léta".

vojna není koj (Ne, 22. 6. 2014 - 05:06)

Davide z tvých příspěvků by dostal záchvat i bojovník z husitské hradby. A nemusí to být absolvent základní vojenské služby za komunismu ani raného postkomunismu( to je výraz, který si použil, tedy už to svědčí jaký si vůl). jistě si ten kdo píše na téma o Olze Hepnarové, asi se tím rajcuješ. Používáš oddělené odstavce, píšeš pod nickem D. ale i jiných. Pořád to samé Štrougal měl depku dát milost, atd. pořád ty semé žvásty jako zde na tomto tématu. nazdar

David (So, 21. 6. 2014 - 22:06)

Mě nezajímá co...Co je to životaschopnost a naděje na přežití?

Sloužil jsem jako absolvent na počátku devadesátých let - tak si můžeš spočítat, jak jsem přibližně starý. Indikátorem mé vitality pro tebe může být i to, že mám přístup na internet a čas tady přispívat.

Tak je to dnes, ale na každého z nás jednou dojde.

Nevím sice, v čem ti příroda - podle tvého bludného vidění světa - přidala a v čem se mnou nepovažuješ za důstojné soupeřit, nicméně věz, že jsi naprostý žabař, a podle toho s tebou život naložil během tvé vojny, a jistě i po ní.

A přiznej si též, že máš mé přežití u prdele asi tak, jako já tvoje.

nástupní ročník (So, 21. 6. 2014 - 21:06)

Mě nezajímá co potřebuješ nebo ne. Jseš od přírody neživotaschopný jedinec a zasluhuješ podle mých měřítek moji ochranu, neboť mi nejsi soupeřem.
Tobě příroda ubrala a mě přidala, tak je mojí povinností tě ochránit před tím zlým světem, kde nemáš naději na přežití.

David (So, 21. 6. 2014 - 21:06)

Ona je i samčí...Víš co, ty psychopate - můžeš mi políbit. Tvé bludy mě nedojímají. Omez se na vraždy těhotných žen - já tvou podporu nepotřebuju :p

nástupní ročník (So, 21. 6. 2014 - 21:06)

Ona je i samčí vulva?
Víš, ač jako nejstarší pes Varšavské smlouvy nelítostně ničím každého kdo se mi postaví, pokud je civilistů použito jako živého štítu, nemám problém se zabíjením žen, dětí a prý je znakem zvláštní zhovadilosti, že kosím i těhotné, tak přesto mám jako schizoidní psychopat jednu slabou stránku, za kterou se stydím a tajím ji, a to, že nesáhnu na tělesně a mentálně postižené co si tento stav nepřivodili sami, ba jim poskytnu pomoc a ochranu. No a že jsem se tě zastal, tak nějak se mi zdá, že patříš do této skupiny a máš to od narození nebo z nemoci, tak proto se tě zastávám, protože za svůj stav nemůžeš.

David (So, 21. 6. 2014 - 20:06)

To není přece možný aby...Nestačím se divit, že zrovna ty se mě tu zastáváš v tom směru, že se na mě (ani) nehodí lidové označení pro samiččí vulvu.

Jinak pokud jde o propichování výložky, máš naprostou pravdu, že muselo být provedeno něčím daleko ostřejším než byla nožka špagátské kolejničky (nejlépe nějakým nožíkem); ta nožka pak tu výložku subsekventně nepropichovala, nýbrž jen penetrovala předem vytvořenou dírku.

Jinak můj celkový dojem z diskuse na tomto vláknu, které jsem před pár dny sám založil, je víceméně takový, jaký jsem předem očekával.

Řada těch, kteří absolvovali za komunismu nebo raného postkomunismu základní vojenskou službu, má svéráznou představu o tom, kdo má či nemá být oprávněn se veřejně dělit o své vojenské zážitky.

Někteří si zjevně myslí, že takto oprávněnou osobou může být pouze ten, kdo byl na vojně nejméně padesátkrát nucen absolvovat překážkový maraton v plné polní s nasazenou maskou s ucpaným filtrem, kdo na stráži oprávněně odprásknul nejméně půl tuctu dezorientovaných politruků, kdo se vysral na hlavu hlavního velitele Spojených ozbrojených sil států Varšavské smlouvy a ztvrdnul za to nejméně patnáct let v Sabinově, kdo dostal v rámci povyšování na starého nejméně pět set ostrých ran dobře nasoleným opaskem na holou prdel a ledviny, kdo málem chcípnul hlady a mrazem při tankových manévrech v libavském vojenském újezdu, a komu nakonec, na způsob pomyslné třešničky na dortu, urval granát obě koule a nejméně tři údy.

Pokud se někomu tohle stalo, ať si laskavě přizná, že to bylo proto, že s ním režim i život řádně vyjebal, a on se nechal se sebou takto vyjebat. Ať si proto laskavě odpustí dělat z nouze ctnost, a zároveň upírat takovým, jako jsem já, naše nezadatelné právo pečlivě zde popisovat objektivně daleko subtilnější, ale i tak nepříjemné, zážitky z vojny.

jo kolikrát utí (So, 21. 6. 2014 - 18:06)

To není přece možný aby...ale ještě stačil podnikat a opotřebovanej rozhodně není. Vojenská nemocnice ho vždycky dala do pucu. Jseš opravdu expert, správně jsi odhadl, že je pplk. To víš, že si z něj občas dělám prdel. Třeba když zametá před sklepem na rozkaz svý starý, tak na něj
zařvu nástup na rajóny. Neříká nic, ví že mám gumy rád jak osiny v prdeli.

nástupní ročník (So, 21. 6. 2014 - 17:06)

se starým komunistickým...To není přece možný aby měl 78 let. Vždyť šli do důchodu v 55 letech, bo přece měli tendlencten organizmus opotřebovaný z náročné služby, nepravidelného života, stěhování a vůbec válečných útrap, tak by měl být pod drnem, ne?
Kurňa, máš mu velet: soudruhu podplukovníku velím pro vás! čelééém vzad! směr prdel! pochodéééééém vchod!

Já bydlím (So, 21. 6. 2014 - 16:06)

Kurva Steve máš pravdu, ale...se starým komunistickým lampiónem v jednom baráku. Je mu 78, pořád někoho buzeruje, ta jeho kráva taky, věčně na někoho zvoní a poučuje ho. Typický zelený kokot. Já se s ním nebavím, jednou provždy jsem mu řekl, že zelený kokoty od vojny nesnáším. Má perfektně vyřvanej hlas z buzerplacu a jenom tak idiotsky sípe.

Reklama

Přidat komentář