Reklama

viditelná čárka v rozkroku

jirka (So, 24. 5. 2014 - 07:05)

O jakem puchu je rec ???

k te carce (Pá, 23. 5. 2014 - 23:05)

Neřeš to pořád. Podívej...patri i puch

pro Zuzku (Pá, 23. 5. 2014 - 23:05)

Neřeš to pořád. Podívej se někdy na atlety. Co pamatuju, tak takový Šebrle ale i jiní. Když měl(i) ty svý elestický šortky, tam přes ně bylo vidět vše.
U nějakýho Amíka zas řešili, že na fotce je vidět, jak měl erekci. Prostě sportovní oblečení často dost obepíná. Čárka na plavkách je proti tomu nic.

Zuzka (Pá, 23. 5. 2014 - 22:05)

Rozumnej chlap se podiva se...připadala jsem si totiž v takové situaci jako nahá...ale vlastně téměř všichni říkáte že je to v pohodě, tak dík, super

jira (Pá, 23. 5. 2014 - 08:05)

takže bych měla být...Rozumnej chlap se podiva se zalibenim, ale nenapadne a pak si maximalne doma na ten krasnej pohled vzpomene a dozene ho to k masturbaci. Ale nebude na tu krasnou carku koukat napadne ci te nejak obtezovat. A na ty nerozumne se vykasli a ignoruj je .Bud na svou pipinku hrda .

peťa (Čt, 22. 5. 2014 - 21:05)

nevím jestli máš být ráda že máš čárku vidět. Důležitější pro ženu je mít ráda své tělo takové jaké je i tělo svého partnera a nic si neošklivit nebo se před partnerem za něco stydět.
Neboj se že tě budou kvůli čárce muži obtěžovat, možná se jim budeš líbit, budou se chtít seznámit a budou trochu neodbytní nebo budou pokřikovat ale to by dělali stejně i kdyby ti nebyla čárka vidět. Tak neměj z ničeho strach.

Jitka (Čt, 22. 5. 2014 - 20:05)

takže bych měla být...to si nemyslím, muži by si mohli myslet, že je provokuješ a mohli by tě obtěžovat

raubíř (Čt, 22. 5. 2014 - 20:05)

Zuzko třeba ne ráda - ale cítit se trapně, nebo nepřístojně, to už vůbec. Jak říkám, komu se to líbí, rád se mrkne (nikomu to neublíží, řekl bych), komu se to nelíbí, ani si nevšimne.

Zuzka (Čt, 22. 5. 2014 - 15:05)

Zuzko, ta carka je moc sexy a...takže bych měla být spíše ráda, že ji mám vidět?

jirka (Čt, 22. 5. 2014 - 08:05)

dík Peťo, dobrou nocZuzko, ta carka je moc sexy a vzrusujici a neni se za co stydet. Kluci to berou jako vzrusujici a pritazlive a ne jako ostudu .

Olda (Čt, 22. 5. 2014 - 00:05)

Predstav si, ze zitra tu nejaka jina Zuzka zalozi vlakno jak zaridit, aby mela videt carku v rozkroku, ze se ji to libi! :-D

peťa (St, 21. 5. 2014 - 21:05)

dobrou Zuzko

Zuzka (St, 21. 5. 2014 - 21:05)

opravdu se stydět nemusíš,...dík Peťo, dobrou noc

peťa (St, 21. 5. 2014 - 20:05)

opravdu se stydět nemusíš, není za co. kamarad v praci prisel o nohu a ma protezu nad koleno a chodi v plavkach. nechci rict ze jsi nejak hendikepovana ale normalni clovek necivi kdyz vidi odlisneho cloveka. to neni slusne. tak takovych ludi si nevsimej jsou pod tvoji uroven

George (St, 21. 5. 2014 - 20:05)

u mě je to bohužel tvarem...spíše se chlub a ne styď :)

Zuzka (St, 21. 5. 2014 - 20:05)

Tohle je docela běžné, v...u mě je to bohužel tvarem těla, takže střih prádla a legin moc nepomůže. Ale díky za podporu, že se nemusím stydět.

kluk (St, 21. 5. 2014 - 20:05)

holka s takovou pipinou je mi moc sympatická

Honza (St, 21. 5. 2014 - 20:05)

já mám tu mezeru mezi...má přítelkyně má taky velké pysky od sebe a je jí vidět poštěváček, když stojí nahá, je to hodně vzrušující. Taky se stydí třeba v sauně, ale když ví, že se mi její rozkrok strašně líbí, tak je ráda.

Zuzka (St, 21. 5. 2014 - 17:05)

čárka se občas holkám...já mám tu mezeru mezi stydkými pysky asi trochu větší, nedoléhají mi úplně k sobe, čárka je mi tak vidět vždy, ne jen když dám nohy od sebe

peťa (St, 21. 5. 2014 - 17:05)

Fakt? Já to zas tak u...čárka se občas holkám dělá. když jsme byli u vody kamaradka v normalnich plavkách vždy když roztáhla trochu nohy a pak dala k sobě měla jí vidět. ale ona si toho nevšímala nebo možná nevěděla o tom a stála tak když jsme seděli. No každý se jednou podíval a pak už si toho nevšímal. tak jako když se podíváš na nově príchozího a pak te zajímahí na něm jiné věci.

Reklama

Přidat komentář