Reklama

pleny v dospělosti..

Eva (Čt, 20. 11. 2014 - 10:11)

Darino nemyslím si,že Miki je doopravdy inkontinentní,jinak by nemohl vykonávat povolání dálkového řidiče.Bez záchodu v dosahu je to nemyslitelný.Kecá a myslím i s těma přítelkyněma.Víš co po mě chtěl,abych mu napsala nějaký zážitky.Proč asi?

Darina (Út, 18. 11. 2014 - 17:11)

Nevim,jak to delam. Proste se...no teda,myslím,že inkontinence a řízení kamionu nejde moc k sobě.Nemáš problém s opruzeninami?Vůbec si nedovedu představit,že bych neměla v dosahu koupelnu a WC.Promiň,znovu si musím povzdechnout:jak ty to děláš?

Myslím, (Út, 18. 11. 2014 - 11:11)

Nevim,jak to delam. Proste se...že pro řidiče kamionu je to i docela praktické. Alespoň TO nemusí dělat za jízdy do PET láhve a tu pak vyhazovat z okénka.

Miki (Út, 18. 11. 2014 - 08:11)

Nevim,jak to delam. Proste se snazim chovat se normalne, byt na ne hodny ikdyz mam tenhle problem. Jedna mi zakazovala vychazet v plenkach z bytu,jenze ja mel v praci jine a prevlekl jsem se, jina me moc milovala,ale na plenky zarlila. Dalsi vadilo.ze v nich spim a ze si je davam v byte 10 metru od wc a tahle ta nejnovejsi mi nevycita nic. Vsechny si je ale vyzkousely-samozrejme tajne a potom to navlekly tak,ze by to jako chtely zkusit a libilo se jim to. Z detstvi si to nikdo nemuze pamatovat a kdyz plenky nekdo pomlouva,tak se kazdy radeji pride,aby byl za zkuseneho. Ale kdyz si je nekdo poridi v sexshopu,nesedi mu velikost ani material,tak si je mozna vezme na ty postelove hratky,ale ne na vic. Me take dlouho trvalo najit firmy,ktere maji kvalitni strih i kvalitni igelitovou folii,protoze nenosim ty plenky na hrani,ale na ochranu pred pocuranim. Jinak mi je 56,delam ridice kamionu a uz par let pracuji mimo uzemi Ceske republiky. A neurazim se. Ahoj

Darina (Po, 17. 11. 2014 - 23:11)

promiň,že jsem...Miki snad ses neurazil?

Darina (So, 15. 11. 2014 - 11:11)

Pro Darinku: uz od pocatku...promiň,že jsem zvědavá,ale kolem tebe se to přítelkyněmi jenom hemží.Jak ty to děláš?
Přeju ti je.Můžu se zeptat kolik ti je let a jaká je tvoje profese?

Miki (Pá, 14. 11. 2014 - 13:11)

Pro Darinku: uz od pocatku mych problem zkousim to nejjednodusi,nejucicejsi a taky nejlevnejsi.A to mi stale vychazeji latkove plinky a celoigelitove kalhotky. Firma GARY sije tyhle gumove kalhotky z polyuretanu-jsou pruhledne,hladke,leskle,ale proti tem poctivym igelitovym jsou trochu tenci a lehce susti pri oblekani. Hlavne netvrdnou a nepraskaji jako ty stare klasicke celoigelitove kalhotky, kterych jsem si uzil azaz. Byl jsem v detstvi odlozen do pokoje prarodicu,kde me nikdo nemohl dat v noci vycurat a tak jsem dostaval plenky skoro do svych 5 let.Asi to tak melo byt,ted se mi ty zkusenosti docela hodi.Dnes mam plinky na sobe docela rad a bez nich se citim,jako nahy,navic se bez nich bojim vyjit z bytu.Kdysi byl problem se shanenim igelitovych kalhotek pro dospele,ale dnes je spousta vyrobcu,staci si jen vybrat material a strih. Takze jich mam slusnou zasobu.Pritelkyne proti plenkam neprotestuji a sami si je obcas vezmou na sebe.Ty mladsi pri menzesu a ty starsi kvuli mocaku. A vsechny jsou prijemne prekvapene,ze neco tak sikovneho existuje. A ja jsem jenom rad. I s odchodem nekolika pritelkyn mi zmizelo z pradelniku nekolikero igelitovych kalhotek-kam asi? A ja jsem rad,ze si je budou oblekat a budou jim k uzitku. Cau

Darina (Pá, 14. 11. 2014 - 10:11)

.Darinko kde jsi byla v...No dovol.Byla jsem v Mariánských lázních,po gynekologické operaci a inkontinence je u mne v důsledku pokleslého močového měchýře.Víc o sobě nechci psát.
Pochopitelně,že inkontinenci žádná lázeňská procedura nevyléčí,ale masáže a cvičení výrazně pomahají.Je to běh na delší trati.

Karel (Pá, 14. 11. 2014 - 09:11)

každýmu vyhovuje něco....Darinko kde jsi byla v lázních nebašel jsem lázně kde léčí inkontinenci.Nekecáš trochu?

Darina (Čt, 13. 11. 2014 - 19:11)

Darco nevim,zkusim to podle...každýmu vyhovuje něco jinýho.Nechci,aby to vyznělo,že nekriticky vychvaluju Teny,ale i v lázních jsme se na tom schodly se spolubydlícíma a i s terapeutkou.To víš tam jsme probraly všechno do podrobna a přesto,že jsem byla nejmladší daly mi za pravdu.
Nos si co ti nejlíp vyhovuje a v čem se cítíš nejjistěji.Měj se.

Miki (Čt, 13. 11. 2014 - 11:11)

Miki,nesouhlasím.Teny jsou...Darco nevim,zkusim to podle Tebe,ale protoze si uz nekolik hodne let davam bavlnu, tak me ty jednorazovky nejak moc neoslovily. Jako jo jednoduse se nasazuji,pojmou nekolik pocurani a snadno se svlekaji.Jenze ja pak potrebuji svleknout jeste puncochace a gumove kalhotky,abych si nasadil ty TENY.Zatim co mam na sobe bavlnene plenky,tak se nemusim komplet svlekat a dam se do poradku ted.A k te pani,co si je chodim kupovat,tak ani ona nepoznala,ze mam na sobe ty 2 detske osusky a celoigelitove plenkove kalhotky.Uz si je nasazuji hodne let a trochu to umim. Samozrejme by bylo nejlepsi je nepotrebovat,takhle jsou s tim jen komplikace a leze to do penez,ale chodit pocuranej nebudu

Darina (St, 12. 11. 2014 - 22:11)

Ja taky zkusil TENY, ale i...Miki,nesouhlasím.Teny jsou nejdiskretnější kalhotky na trhu.Myslím natahovací kalhotky.

Miki (St, 12. 11. 2014 - 15:11)

Ja taky zkusil TENY, ale i nepocurane delaji takovy zadek jako kacer Donald. Proto mam nejradeji latkove detske osusky,ktere pojmou 2-3 pocurani a neni to na obleceni poznat

Miki (St, 12. 11. 2014 - 15:11)

Ja taky zkusil TENY, ale i nepocurane delaji takovy zadek jako kacer Donald. Proto mam nejradeji latkove detske osusky,ktere pojmou 2-3 pocurani a neni to na obleceni poznat

Darina (St, 12. 11. 2014 - 14:11)

skuz Tena Confio Fit to jsou...Teny používám a jsou asi jedny z nejlepších.
ConfioFit jsou užasně pohodlné.Všem doporučuju.

Ahoj nechceš mne zavolat moje číslo je 775128675 rád tě prebalit roman

Karel (Ne, 9. 11. 2014 - 20:11)

Ahoj. Já trpěla na únik...skuz Tena Confio Fit to jsou kalhotky.

Silva (Pá, 7. 11. 2014 - 20:11)

Dost často chodívám do...Ahoj. Já trpěla na únik moči už několikrát. Jednak při zánětu a pak po porodu. Je to nepříjemné téma. Diskrétní informace je možné získat na stránce www.inkoblog.cz. Tady je super, že si můžete vyžádat i vzorky zdarma. Molimed pleny jsou pohodlné a ne tolik nápadné. V pohodě jsem je používala delší dobu a oblečení jsem měla pořád to stejné.

Karel (St, 5. 11. 2014 - 12:11)

už mám strach že se asi...chlapi tohle nemá cenu.uplně ste to rozbili.běžte na hrad tam si budete rozumět.

Srandista (Út, 4. 11. 2014 - 08:11)

počkejte až na vás dojde a...už mám strach že se asi poseru,honem mi přines ty tvoje plíny z číny.

Reklama

Přidat komentář