Reklama

erekce v saune a nudapláži

jj (Pá, 2. 1. 2015 - 13:01)

Bývalá spolužačka mě...Hahaha. Máte poučení do života.

Jana (Pá, 2. 1. 2015 - 12:01)

Bývalá spolužačka mě před pár lety pozvala do jejich nově postavené sauny. Věděla jsem, že tam bude i její manžel, ale to mi až tak nevadilo, známe se dlouho a nejsem žádná stydlivka a sexuální narážky zvládám. Jenomže pak se tam najednou nahrnul jejich syn a jeho další dva kamarádi a to už bylo moc. Kam jsem se v té malé místnosti podívala, tam byl vztyčený penis a všichni se dívali, jak si nenápadně snažím zakrývat klín.
Normálně jsem utekla a oblékala se až na zastávce.

Honza (Čt, 1. 1. 2015 - 15:01)

Neska v noci jsem byl v sauně v bordelu.

Střídal jsem tam infrasaunu s finskou saunou. A když už jsem byl v každý sauně asi po štvrtý, tak potom se mi asi po pěti minutách v infrasauně postavil pták.

Seděl jsem tam sám.

Takže to asi nebylo tim, že bych se vzrušil z pěknejch prostitutek. Spíš mi tim pták dával znamení, že už jsem celej správně rozehřátej. Pták je barometr.

Za chvíli vlezla do dveří jedna prostitutka, s kerou jsem se znal už z dřívějška. Jenom stála ve dveřích a něco kvákala. Pak si všimla, že mi stojí pták, a pár vteřin mi na ptáka s vobdivem vejrala. Ale neřekla k tomu nic.

Takže asi nikdy neviděla postavenýho ptáka.

OJ (Út, 4. 6. 2013 - 18:06)

JISTĚ VLASTNÚ PRDEL VIDLEMA

náruživý (Út, 4. 6. 2013 - 17:06)

jan pochybovat môžeš,ale je to tak.ved ked som mal40 tak som trtkal 2 krát denne.a to vlastnú.

tak (Út, 4. 6. 2013 - 17:06)

si vysoustruhuj nějakou ....
je jasný že v mládí si se lajdal...

Stoják (Út, 4. 6. 2013 - 17:06)

Takový zařízení já ani nemůžu navštěvovat. Mě v 50ti stojí dlouho a několikrát za den a nedá pokoj hajzl ani v noci. Za mlada mi říkali, že to přejde, jak si najdu ženskou, pak mě poslali na sexuologii a tam mi doporučili mít partnerku nymfomanku a pak jedině prášky. Totiž kromě toho, že mi stojí skoro pořád, tak mi stačí párkrát zasunout a hned teču.

Jan (Út, 4. 6. 2013 - 14:06)

netreba mi ani nudapláž ale...Pochybuji, že ti spontánně vstal a dlouho držel v 59...

Jebač srn ze SR (Út, 4. 6. 2013 - 11:06)

Mě nejvíce vzruší, když se v sauně vyseru.A na nudapláži sral chlapík v křoví a mě se z toho postavil.Když dosral přišel z mnou, že je tu s manželkou a já na něj že budu rád když jí taky přemluví na sraní v křoví, že bych sral vedle ní.
Hmm prej že ne.Tak sem šel srát sám a pěkně sem z těch dvou lejn uplácal pěknou kouli a hodil do vody, aby i ostatní z toho něco měli.

náruživý (Út, 4. 6. 2013 - 05:06)

netreba mi ani nudapláž ale normálna ked ležia hore bez.žena mi ho musela pod dekou vyhonit aby mi v kuse nestál a to mám 59

Jan (Čt, 30. 5. 2013 - 10:05)

ahoj často chodím do...Názor, že ti zatím funguje.

martina (Čt, 30. 5. 2013 - 10:05)

u chlapcov je to milé pozerať ako si to nevedia ovládať ale je to normálny prejav sexuálneho vzrušenia tak prečo sa tomu brániť.

kamil (Ne, 18. 11. 2018 - 15:11)

a ty MARTINKO když vidíš pěkně tvrdý ptáky tak jsi taky mokrá a máš na to chut?

vasek25 (Čt, 23. 5. 2013 - 11:05)

ahoj často chodím do společných saun o občas se mi tam postaví, jaký máte na to názor?

Honza (So, 25. 10. 2014 - 18:10)

Mě stoji skoro pořád a...Tak mně nestojí navopak skoro nikdy, koule mi taky neplandaj, ale díru v trenkách mam stejně.

Takže asi vod něčeho jinýho.

Honza (So, 25. 10. 2014 - 18:10)

Jeste ze ses neposral ve...Neboj.

Jakmile mě to začlo tlačit, tak jsem dycky vylez ze sauny nebo z vířivý vany a šel jsem na hajzl.

Přece nebudu srát ve vířivý vaně.

tom (So, 25. 10. 2014 - 17:10)

Mě stoji skoro pořád a koule mi plandaj tak, že mám od nich díru v trenýrkách...

Jan (So, 25. 10. 2014 - 17:10)

Jeste ze ses neposral ve virivce to by nebylo dobre

Honza (So, 25. 10. 2014 - 17:10)

I ty vířivej...Jak se to veme.

Párkrát jsem se tam vysral, protože jsem předtim sežral v hospodě dvojtou porci jeleních medajlonků s brusinkama, dvojtý domácí knedliky a dvě nealkoholický piva.

A když jsem pak střídal saunu s vířivou vanou, tak mi zas vyhládlo a vyžíznilo. Takže jsem tam udělal eště pomerančovej džus, salát s kuřecíma prsíčkama a s hranolkama, jedno pivo dvanácku a jedno pivo desítku.

Ale z toho, že mi ve vířivý vaně stál pták, jsem se neposral.

Zdena (So, 25. 10. 2014 - 15:10)

I ty vířivej ptáku,hlavně,že jsi se z toho neposral.

Reklama

Přidat komentář