Reklama

Jak poznat hysterku

jo (So, 12. 12. 2015 - 14:12)

a taky prachy

Nicméně (So, 12. 12. 2015 - 01:12)

Nechci se hadat,ale sexualni...sex je opravdu nástrojem moci.

Jirka (Pá, 11. 12. 2015 - 23:12)

Nechci se hadat,ale sexualni rovina vztahu je domenou prave citove plochych Histrionek,zijicich v domeni,ze sex je vsemohouci nastroj,jehoz prostrednictvim mohou odmenovat i trestat,dokazovat ji'm lasku i zlobu.Srdecni chapani vztahu je jim vsak jedna velka neznama (souvisi s poruchou CNS).Jejich vnimani lasky je povrchni - proto dokazou pustosit citlivejsi srdce a samy krach vztahu prezijou bez uhony.S dalsim se pak opakuje opet stejny vzorec.
Vlastne se nehodi,nez' k promiskuitnim typum chlapu,kterym o nejake ty "city" primarne nejde.Cili,s tim milovanim mas pravdu - v nem jsou tyhle damy nedostizne;a ted je zrejme,proc'.

Někteří chlapi (Pá, 11. 12. 2015 - 23:12)

Ano;zavislost na nekom,koho...se nejsou ochotní smířit s tím, že si po opuštění hysterky už nikdy tak kvalitně nezaprcají.

Jirka (Pá, 11. 12. 2015 - 19:12)

Presne tak.Zadna premira zavislosti neni uplne to nejlepsi.Ale nekdo holt miluje zcela a z plneho srdce...

Když (Pá, 11. 12. 2015 - 19:12)

Samozřejmě že chlap...se píše o závislosti na někom,tak to je přece něco jiného.Je rozdíl někoho milovat a když tě opustí,pak se trápí každý,ale pokud je někdo na někom závislí,pak je to špatně,vyvádí,dělá různé hlouposti atd.Po dlouhé době je každý z nás na někoho zvyknutý,to je normální.

Když (Pá, 11. 12. 2015 - 19:12)

Samozřejmě že chlap...se píše o závislosti na někom,tak to je přece něco jiného.Je rozdíl někoho milovat a když tě opustí,pak se trápí každý,ale pokud je někdo na někom závislí,pak je to špatně,vyvádí,dělá různé hlouposti atd.Po dlouhé době je každý z nás na někoho zvyknutý,to je normální.

Jirka (Pá, 11. 12. 2015 - 18:12)

Ano;zavislost na nekom,koho si vybereme jako objekt nasi lasky je vskutku jasny dukaz o tom,ze milujeme srdcem.Napada me ale,ze stejne jako jine,i tato zavislost je nebezpecny abuzus,ktery,vymkne-li se kontrole,musi byt lecen.Psychologicka pomoc i v tomto pripade existuje - bohuzel ale stejne tak i riziko pozdejsiho relapsu,bo laska je navykova vec... :)
Presto bych s citove plochymi s jejich milostnymi eskapadami nikdy nemenil...

Dolňák (Pá, 11. 12. 2015 - 18:12)

Koukam, ze se vlakno...Samozřejmě že chlap postižený histerionkou hledá chybu nejdřív v sobě, než si ale uvědomí že v něm ta chyba není je lapen a uvržen do svěrací kazajky ze které není lehkého úniku. A že je závislý? Každý zamilovaný chlap je závislý na vztahu, pokud není nemiluje. Závislostí spíše je nechat si radit od kamarádek. Nikdo Ti neporadí, musíš si takový vztah vychutnat do samotného konce z jedné nebo druhé strany.

Jouda ze Starýc (Čt, 10. 12. 2015 - 07:12)

Jak poznat hysterku? Jak se... Přijeď k nám, ukážu ti hysterku, moji starou! Celá vesnice je plná hysterickejch bab.

Jirka (St, 9. 12. 2015 - 14:12)

Jojo:Ano,napsal jsi to vystizne i po pravde.A ano,i ty moje obcasne "pouc'ky" zde,oprene o z casti prozite (a pozdeji,abych pochopil,co se delo) i nactene zkusenosti maji byt i varovanim pro ty,kteri tento poznatek jeste nezazily,aby nedopadly take tak.Nic pro citlivky,introverty,ani snilky o harmonickem zivote,kteri jsou Histrionkami,jak i sam pises,prave vyhledavani...(Harmonicke byvaji asi tak prvni 2 mesice,pak se masky zacnou cim dal,tim vic projevovat).
Nicmene mam pocit,ze vice nez' ti,co hledaji informace dopredu,semka do vlakna vstupuji ti,jimz' uz' Histrionka ukazala,co je v ni a co dovede.Take dobre,vylit to ze sebe je ulevne,navic city zraneny clovek vidi,ze to co prozil se nestalo pouze jemu a ze je nekdo,kdo mu rozumi a chape jeho pocity.Je vic nez' dobre,ze toto vlakno existuje,i protoze zivot je nejlepsi ucitel :)
Vsem ranenym dusim zde preju brzke smireni se;neodsuzujte ani nelitujte Ji ani sebe,proste prijmete,ze "clovek mini,zivot meni" a ze "to,co bylo,neni".Take jsem to preklenul.Chce to cas a hlavne nelecit z'al alkoholem,to byva pr'ima cesta k zavislosti,na to opravdu pozor.
Jojo dekuji;) i vam ostatnim.Neutocna,objektivni diskuse :)

Jojo (St, 9. 12. 2015 - 13:12)

Jirko, bylo mi potesenim. Obcas si to tu prectu a po delsi dobe, co jsem sem nenakoukl, mne proste prekvapilo, kam se to posunulo. V kazdem pripade jsem si rekl, ze to treba nekomu pomuze tak, jako me. asi jsem to ale napsal nesrozumitelne. Zkusim to jinak. Hysterka je boure citu a nalad. Casto si vybere chlapa, co ji pripada jako pravy opak, klidny, srovnano v hlave. A pak ho zacne testovat, jestli to je ono, co chtela. Pokud se v ramci touhy po klidu, nebo po sexu kazdy den apod. ten chlap zacne menit, dostane se do spiraly vysavani, kterou tu nekteri popisuji. Takze nestat se zavisly, kdyz uz, uvedomit si to a neco s tim delat.
Tim nikomu neradim, aby si s hysterkou opakovane zacinal, ani nechci tvrit, ze ti, kteri to ukoncili, udelali chybu. Naopak. Historionska porucha se lecit neda, takze se to nezlepsi. Jen jsou lepsi a horsi obdobi.

Jirka (St, 9. 12. 2015 - 12:12)

Sarajevo:az' na tu diferenci,kdy vy jste sli ve vztahu do vyhrocenych situaci opakovane,kdez'to my se pred sebou oba zaviraly kazdy do sveho pokoje a soukromi (jednou i plnych 6 dni,coz' prave je typicky symptom Histrionske poruchy osobnosti),tak jinak je vse jako prez kopirak.Nedivim se,ze kazdy,kdo zde svym prispevkem o vztahu s takovou osobou prihodil polinko,pripoznamenal,ze v tech prispevcich ostatnich uplne vidi tu svoji... :-I
To Jojo:tak prima,ze jsi se se svym prispevkem take pripojil k vypraveni o zkusenostech s hysterkami.Vis' tedy sve...Ale asi ne to,ze kazdy,kdo se do takove osoby vskutku zamiloval a pozdeji od ni kvapem s'okovany a energeticky vycerpany utekl,nasledne ve svych analyzujicich myslenkach obvinuje z nezdaru z vetsi casti prave sam sebe.Neschopnost hledat a videt jakoukoliv chybu v sobe je blizke prave Histrionkam.
Proto jsou tezky orisek i pro jejich psychiatra (pokud tedy svuj stav resi a dochazeji na sezeni).O tom,a vice-vyborny odkaz zde:
ografologii.blogspot.com/2007/12/hysterie-v-psmu.html

Jojo (St, 9. 12. 2015 - 10:12)

Koukam, ze se vlakno "jak poznat hysterku" zmenilo na sdelovani zivotnich pribehu. Kazdopadne je v tom vlaknu schovane jedno moudro. Chlapi, co takhle resi hysterky, maji sklony k zavislosti. Zkuste prestat hledat problem u svych soucasnych a byvalych "hysterek" a analyzujte sami sebe. A zacnu u sebe. Ja se zavislym na te sve hysterce stal. Z toho stavu mi pomohla kamaradka, ktera mi vysvetlila, ze partneka jako mam ja nechce mit doma chlapa podle sve nalady. Doslova to bylo asi takto: kdyz budu chtit, aby z mleka, co jsem si poridila, byl jogurt, a on bude, nebude me to dlouho bavit. Osobne mam za to, ze takto to ma kazda zena, jen maji jinou miru tolerance. Hysterky maji velmi nizkou. A zavisly chlap se tim jogurtem stane velice rychle a rad. Pak tvarohem, pak maslem a skonci vysaty jako citron. Pokud tedy chcete resit svuj vztah s hysterkou, zacnete u sebe. Pokud jste ho uz ukoncili, budte radi a nevracejte se. Presto se jogurtem nemusite stavat ani s pohodovou partnerkou.

Ten co přežil K (Út, 8. 12. 2015 - 22:12)

to Jirka: Přesně jak píšeš, kdybych já vůl poslech svoji intuici hned a vykašlal se na to ušetřil bych si spousty nervů, ale ona věděla jak na mě...pak se začala projevovat tak si nejdřív myslíš že to je temperamentem, nebo že prostě neměla den, a to je právě ta past,pak tě to sevře a nechce pustit je to jako s prominutím zasranej vampír co parazituje na svoji oběti a na svym objektu, ona si třeba vůbec nedovedla připustit že něco pohnojila a divila se proč sem vytočenej....njn naštěstí se ve mně něco vzpříčilo a utnul sem to jednou pro vždy...a je fakt, že už to nechci nikdy zažít a vím že do konce života už mi nikdo doufejme takovou citovou horskou dráhu nedá...jen takovej případ a perlička přijdeme z večírku domu, člověk jde udělat něco k jídlu a ona vytahuje pitomosti a cílí na nejbližší a už poznáš ten pohled a ty oči a víš, že ji to zase chytá takže to dopadlo tak že podělala celej večer a ještě chtěla vyskočit z okna, to by šlo ne.....jinak poslední bod zlomu pro mě byl když mě tak vytočila až sem ji musel chytit pod krkem posadit na postel a seřvat ji aby se uklidnila...jo bylo jí to líto a zase byly druhej den liebes briefy kde to pitvala a x desitek neprijatych hovoru to jejich klasicky citovy vydirani a okecavani ale ne ta podstata že problem je v ni a že to přestřelila jako několikrát...ale už sem si řekl dost poprvy ve svym životě sem vztah ruku na ženu a jdu od toho to prostě není ve mě ale jinde...a tyhle lidi opravdu dovedou stáhnout dolu, o to je tvrdší dopad do reality na hubu...jak říkám utéct odseknout at si najde jinou oběť a máš svatej klid, ano jsou šarmantní vášnivé a chlapovi snesou "modrý z nebe" ale je to jen divadlo...bohužel proto se tak těžko odchází

Jirka (Út, 8. 12. 2015 - 17:12)

To Sarajevo:High...Musim jenom souhlasit.
Take jsi mel z toho vztahu pocit,ze te meni?Ze snad od ni i neco z jeji porusene osobnosti prijimas?Ja prave tyto pocity mel,jako bych se v necem staval ji,a vlastne to prave byla ta blikajici varovna signalka,ze to nedopadne dobre.
Dokonce jsem se ji zacal stranit (jiny pokoj,jine zajmy,mijeni se v jednom byte...).Jiste,ze jsem to tak nechtel,stale mi byla blizka,ale proste to neslo jinak a nemohl jsem si pomoct to zmenit.Total konec nastal,kdyz' prisla domu a nerekla ani "cau",takze jsem vybouchl,rekl "cau" ja - a zavrel zvenci.Snad ti ani nebudu psat,jak dlouho to bolelo...Obsah textu pisne,co si obcas rada (jizlive) pospevovala,ze totiz:"nejkratsi cesta do srdce chlapa,vede mezi zebrama",mi predvedla v realu.Sarkasticka?Jeste hur'-cinicka!!!

Ten co přežil K (Út, 8. 12. 2015 - 16:12)

to Dolňák: S tím hledáním v sobě máš pravdu, ale ten hlavní problém vevnitř není v tobě jde to od nich, a protože to je kolotoč všech možných i nemožných pocitů je to opravdu na palici, člověk hledá způsoby jak to vyřešit a taková megera je schopná ho opravdu jakkoliv vytočit nebo opět ztropit průser a pak brečet a prosit hroutit se na rameni kamaradum atd...atd.. a tak je to dokola ....kdo může ať uteče a najde si pokud možno klidnou partnerku, ktery si bude vážit po takovym psycho-vyčerpávajícím-vysávacím-Don-Quijotskym zážitku.

zacharias (Pá, 4. 12. 2015 - 13:12)

Minule jsem jednu hysterku zažil, já myslel, že kolem mě prošla lodní trouba od Titaniku :))) uječená kráva...

Dolňák (St, 2. 12. 2015 - 23:12)

proč se to podobá mému...To je snad jediné co si na ní cením, že nejspíš na rady tchýně neměla se mnou dítě.

Tomáš (St, 2. 12. 2015 - 22:12)

proč se to podobá mému...Přečelt jsem si tu pár těch smutných příběhů a pokusím se přidat další dílek do skládačky jak se vyhnout Histerce, schizof. a Oidopovce. dnes už ale ne , dobrou.

Reklama

Přidat komentář