Reklama

Jak poznat hysterku

Tomas (So, 7. 11. 2015 - 16:11)

Na tuhle otazku "no...Ano, peru se s tim. A snad i tajne doufam, ze me to brzy prejde.
Zcela spravne, mozek uz davno vi a proto zavelel k rozchodu, s tim srdcem to chvilku potrva.

Jirka (So, 7. 11. 2015 - 16:11)

Na tuhle otazku "no comment"..
Nicmene;kazdemu,kdo ma city a neslo mu "jen o sex" urcitou chvili potrva,nez' si srdce pripusti,co jeho mozek uz' preci davno vi...

Tomas (So, 7. 11. 2015 - 16:11)

A ted zcela uprimne - pokousel se nekdo z vas po rozchodu s touto v mnoha ohledech vyjimecnou bytosti vztah opetovne vzkrisit i po tech vsech utrapach? Prece jen vsichni jsme jim umoznili hrat od zacatku jejich hru a nasledne jsme se do nich zamilovali.
Ja se o to prave pokousim, ale nechci nic uspechat. Vim, ze si nekoho nasla hned vzapeti po rozchodu, takze taktizuji. Tyden po rozchodu jsme byli vikend spolu, ale na konci mi rekla, ze ji vztah ted omezuje, chce si uzivat pozornost jinych muzu a svadet. Jeste neprisel ten pravy cas.

Psaní (So, 7. 11. 2015 - 16:11)

pouze napoví.

Pokud (So, 7. 11. 2015 - 16:11)

někoho neznáme osobně,nikdy v životě nedošlo k setkání,pak pouhé psaní je opravdu málo.Uděláme si na člověka nějaký úsudek,ale skutečnost pak může být úplně jiná.Může nás překvapit,at už v dobrém,nebo ve špatném.

J. (So, 7. 11. 2015 - 16:11)

"Po psaní nikdy toho druhého dokonale nepoznáš"...? Hmm,ale drive se lide poznavali dopisy uplne normalne.Co treba korespondence Erbena,Machy..?Kafky ad...? City,emoce,vse v dopisech...Tak nerikej,ze to nejde...

J. (So, 7. 11. 2015 - 15:11)

Anonymka...Te se vysvetlovat nic neda,to je hazeni hrachu na zed'...

Jirka (So, 7. 11. 2015 - 15:11)

Tak samozrejme,ze muze.Hystrionky daji na charisma,takze fotka a vzajemne sympatie (byt' internetovou komunikaci) urcite na tu chemii zafungovat mohou (venkoncem v obou pripadech...).
Maji to i tyhle holky tezky,kdyz' jejich "zazite vzorce chovani" a citova plochost jim neumoznuji nazirat do cloveka i zevnitr.Vidi jen "objekt" a nemohou jinak...Pak je to tezke pro oba,kdyz' "osobu" vidi,ale "osobnost" nikoliv..Ony jsou vsak "osobnosti" (co nezridka nesnaseji svoji "osobu")...
To Tomas:napsal jsi to strucne,jasne a presne.Hlavne pravdive.
To Mirek:Cetl jsem tve prispevky i v jinem vlaknu;chci rict - kdyz' maminka nemini postoupit lecbu (terapie),s tim,ze je "preci uplne normalni",nezbyva ti asi nic jineho,nez' odejit bydlet jinam.Chapu tve energeticke vydaje,vim o cem to je.To neni trvale udrzitelne,narazet na stejne bariery znova a znova,to je -po nejakem case- o vlastni psychiku...

hmm, (So, 7. 11. 2015 - 15:11)

si jenom píší,tak ne,ale...zajímavá filozofie. Takže třeba společné onanování před webkou není vztah?

Pokud (So, 7. 11. 2015 - 15:11)

že při psaní nemůže...si jenom píší,tak ne,ale pokud se budou setkávat,pak samozřejmě ano.Po psaní nikdy toho druhého dokonale nepoznáš,právě proto bylo zklamání.Vždycky si toho druhého idealizuje.

myslíš (So, 7. 11. 2015 - 13:11)

ničeho jsi nespadnul,vždyt...že při psaní nemůže vzniknout vztah?

Tomas (So, 7. 11. 2015 - 10:11)

Jen by mě tak zajímalo.....Myslim si, ze muz bere odchod od takove zeny, jako racionalni vychodisko v jedne z dalsich krizi, kdy uz neni schopen tyto utoky dele snaset. Odchod byva velmi rychly a pro hysterku casto nepochopitelny. Ovsem nekolik malo dni po rozchodu a docasne uleve, zacina muz pocitovat obrovskou prazdnotu, protoze ve vztahu s ni byl neustale aktivizovan jejimi, at negativnimi ci pozitivnimi podnety, ktere razem ustaly. Muze se jednat i o urcitou zavislost prave na teto aktivizaci a atmosfere. Pochopitelne muzovu tisen prizivuji predevsim vzpominky na to neskutecne prozite a tim byva predevsim, alespon pro drtivou vetsinu, nejlepsi sex v jeho zivote.
Muz takovou zenu proste miluje a idealizuje si ji, protoze ta je ve sve nadmerne empaticnosti schopna vycitit jeho momentalni nalady a potreby a presne reagovat tak, aby v partnerovi vzbudila pocit vyjimecnosti. Mnohdy muze mit i urcite pochybnosti o spravnosti sveho rozhodnuti. Je si totiz temer jisty, ze podruhe uz nic tak emocne silneho nezazije.

Do (So, 7. 11. 2015 - 10:11)

Nedá mi to, abych sem...ničeho jsi nespadnul,vždyt se jednalo pouze o psaní si,žádný vztah u vás nebyl.Ty sám sis to moc idealizoval.

Do (So, 7. 11. 2015 - 10:11)

Nedá mi to, abych sem...ničeho jsi nespadnul,vždyt se jednalo pouze o psaní si,žádný vztah u vás nebyl.Ty sám sis to moc idealizoval.

Mirek (So, 7. 11. 2015 - 09:11)

Jen by mě tak zajímalo.....V jiné diskuzi píši o mém vztahu k matce, která neprošla žádným oficiálním vyšetřením, nicméně v její povaze jsou prvky histrionské poruchy, narcismu a manipulátora.
A musel jsem konstatovat, že můj otec se dle mého názoru, na ní stal závislým. Třeba se od ní nechal posílat řešit její konflikty s nadřízenými ap. Pro mě by to bylo pod mojí důstojnost.
Otec je po smrti, takže otázka proč se stal na ní závislým zůstane nevyřešena.

maty (So, 7. 11. 2015 - 09:11)

Jen by mě tak zajímalo.. tak nějak vždycky vyplyne, že když se hysterka projeví naplno tak někteří muži to nevydrží a odejdou. Někteří říkají, že je milují a snáší to dál, třeba roky. Ale dá se pak mluvit ještě o lásce? Není to spíš kombinace "na někom mi záleží" a závislost na tom druhém? Hodněkrát tu padlo, že s hysterkou není nuda, je to pořád nahoru a dolů, sex je taky nadstandardní. Ale od Plzáka víme, že tyto extrémní výkyvy pro normální vztah/rodinu nejsou dobré, v tom se nedá dlouhodobě žít a vychovávat děti. Proč teda někteří zůstávají s někým kdo je slovně ponižuje, vydírá je, manipuluje, vyčítá a hádá? Jen kvůli těm světlým chvilkám a sexu? Mě spíš přijde, že kvůli těm extrémním výkyvům kdy to z hrozný skočí najednou do fantastický.

Ten můj kamarád co má za ženu tu hysterku, jak jsem o něm psala tak má náběhy na to být závislý, dřív kouřil trávu, když pil tak neznal míru, prostě se opil do němoty, kouřil, závislost na sexu. Nikdy to nedošlo do nějakého extrému a nutnosti se léčit, ale bylo to tam. Přijde mi, že toto je prostě jen jiný typ závislosti.

milan (Pá, 6. 11. 2015 - 21:11)

To chapu.Pripraveneho ho...Nedá mi to, abych sem nenapsal vlastní zkušenost. Je to již nějaká doba zpět, kdy jsem jednou pozdě v noci, na jednom diskuzním serveru narazil na "spřízněnou duši".
Alespoň tak se mi to tehdy jevilo, jak jsme po první hodině chatu měli dojem, že se známe už pomalu roky.
Ještě ten večer jsme si vyměnili fotky, abychom měli představu, zda jsme navzájem sympatičtí. Trošku jsem se divil té "rychlosti", ale proč ne.
No, jenže pak se to postupně začalo zhoršovat, protože s dotyčnou byl potom problém najít nějaký čas kdy se na pokec sejdeme, začala ze mě tahat čím dál intimnější věci o mě a pořád opakovala, že před ní něco tajím, že nejsem upřímný, potom začala shazovat mé povolání.
Dnes zpětně se sobě divím, do čeho jsem to tehdy spadl.

a po přečtení těchto a podobných příspěvků si myslím, že dotyčná něčím takovým trpěla. Ona sama ostatně jednou přiznala, že ji manžel a syn posílají pořád do blázince. Po skončení našeho "vztahu" jsem se tomu ani nedivil.

Jirka (Pá, 6. 11. 2015 - 16:11)

To chapu.Pripraveneho ho nezaskoci.Musi byt trochu Psychoterapeut.Tez',musi ji mit moc rad - rodina,to je zavazek,tady uz nepujde jen o ne 2...Verim v jeho zodpovednost,ale je treba,aby pak byla ta rodicovska zodpovednost v obou - i v ni! Kazdopadne mu (jim) drzim palce... :)

Tomas (Pá, 6. 11. 2015 - 16:11)

Jirko, muj kamarad zije s partnerkou tohoto typu stridave jiz 7 let. V prubehu se nekolikrat rozesli a zase dali dohromady. On je velmi trpelivy a plno situaci hodnoti s nadhledem. Je docela mozne, ze ho podvedla s jinym, ale nepatra a neobvinuje. Dal ji jasne hranice, kam az je ochotny tolerovat jeji rozmary a neustale flirty. Hadkam o splneni urcitych povinnosti v domacnosti se snazi vyhnout sepsanim na papir s konecnym datem jejich splneni. Kdyz je potreba jedna s ni durazne, ale vecne. Jak sam priznava, je to velmi narocne jak psychicky, tak financne. Momentalne je ve stavu, kdy zvazuje, jestli s timto clovekem ma zalozit rodinu nebo odejit. Je to pro nej dilema, protoze ji pochopitelne miluje a nikdy se s ni nenudi.

Tak nebo tak..? (Pá, 6. 11. 2015 - 14:11)

Chlapik prisel rano pozde do prace.Ono se s tim taknejak pocitalo,bo se vedelo,ze se v noci slavila svatba...Proto,kdyz' novopeceny manzel nastoupil na plac,kolegove hned sondovali,jaka byla 1.manzelska noc.A chlapik jim vypravi,jaka je jeho novomanzelka zlata zenska a rika:
"...kluci,byla to krasa,uzivali jsme si celou noc.Jen nad ranem jsem na chvili usnul.Jenze ...pak se podivam,vidim,co je hodin,o prekot se oblekam,uplne ze zvyku hazu na stul 700,- a ta ma laska to videla,tak vstala,200,- mi dala do kapsy a rekla - tolik nemusis - vzdyt' uz' jsme manzele..!" :)

Reklama

Přidat komentář