Reklama

Jak poznat hysterku

Majkl (Čt, 10. 1. 2013 - 22:01)

Já mám hysterku za dlouhodobou přítelkyni. Bohužel s ní i 2 děti. Je to učebnicový příklad, ale naštěstí to u ní propuká tak 1x za měsíc, takže se to dá vydržet. Jsou i hysterky, které to mají i 2x denně. Vyvolávací moment je nepatrný. Bezvýznamný podnět. Začne ječet a používá vulgární výrazy, které jinak nepoužívá. Klasika je, že hysterka postrádá pocit trapnosti, takže to vypukne i na veřejnosti, kde vám udělá obrovskou ostudu. Trvá to několik hodin, někdy i celý den. Někdy i fyzicky napadá děti
, hází s věcmi, kope do něčeho atd. Po několika dnech je jí to líto a za všechno se omlouvá. Ale za pár týdnů to vypukne znova. I tak je to na hranici snesitelnosti, ale s frekvencí 1x za měsíc to jde nějak vydržet. Jinak s hysterkou, která má zachváty několikrát do týdne, žít nelze. To je klasická psychiatrická poučka.

Jonáš (Čt, 10. 1. 2013 - 21:01)

Já jsem dospěl k závěru, že každá ženská je hysterka, pokud jí nedáš to, po čem touží. Proto se z chlapů stávají blázni a sebevrazi.

Petr (St, 9. 1. 2013 - 06:01)

Jak poznat hysterku? Jak se projevuje, jak probiha vztah s ni? Zazil jste nekdo vztah s takovou osobou? Dekuji za postrehy

Reklama

Přidat komentář