Reklama

Jak poznat hysterku

Ruda (Pá, 7. 6. 2013 - 10:06)

Ale já ji na jednu stranu chápu. Jen mě zaráží ty její občasné stavy, a proto jsem se tu ptal na názory jiných, čeho si mám všímat a jak se dá přijít na to, že není něco v pořádku.

no (Čt, 6. 6. 2013 - 19:06)

Dárečky,večeře,výlety...mně dělalo problém přijímat i ty dárky, jsem asi divná. Že zaplatil večeři nebo výlet, tak to asi jo, i když mi to nebylo taky úplně příjemný. Ale když jsem viděla, že vydělává dvakrát víc než já a že mu to nezpůsobí žádnou újmu tak jo. Naopak jsem zažila vztah, kdy ten dotyčný platil tak obrovské alimenty, že když jsem ho chtěla vidět, musela jsem zaplatit svojí cestu, ubytování v penzionu za oba a ještě večeři. Tak to už mi bylo trochu proti srsti, ale když miluješ....

D (Čt, 6. 6. 2013 - 19:06)

Takove zenske maji celozivotni zkusenost s dolovanim vyhod z lidi skrze emocionalni vystupy. Nezavisle na tom, zda jsi ji uz neco pujcil, nebo ne, posli ji do prdele. Pokud to neudelas, pripravi te jeste o daleko vic.

přesně tak (Čt, 6. 6. 2013 - 19:06)

abych ti řekla pravdu,tak je...já bych si taky nedokázala představit, po dvou měsících brečet chlapovi do telefonu, že po něm chci peníze - teda ona to samozřejmě takhle nepodala, to je mi jasný, snažila se spíš vzbudit soucit a manipulovat s tebou, že nemá jinou možnost, nikoho kdo by jí pomohl a je taková chuděra.... ALE TEDA FAKT SE ZAMYSLI - TOHLE NENÍ NORMÁLNÍ. Možná jsem ovlivněná tím, že já jsem nikdy z žádného vztahu nic nevytřískala, spíš jsem byla já, kdo na to doplácel, neumím chlapy finančně využívat a někdy mě to skoro mrzí, ale musela bych se stydět, i když jsem přišla o práci a musela pak vzít něco totálně podřadného, radši jsem si našla ještě k tomu brigádu, abych to utáhla, nikdy jsem ani nechtěla nic od rodičů - i když kdybych byla třeba před exekucí, asi bych to řešila s nimi, ale s tím, že bych jim to vrátila. Já zůstávám úplně v němém úžasu, když slyším ty příběhy, jak někdo zná tu svou jenom po telefonu a ona mu po pár týdnech skuhrá, že aby přijela, potřebuje poslat x-tisíc a ten trouba jí to pošle, no to prostě nevěřím. Chlapi, v dnešní době tu nejste pro to, aby vás nějaké mrchy finančně vysávaly, samozřejmě pokud je to vážný, dobou ověřený vztah je přirozené, že když víc vyděláte, taky víc přispějete do společného rozpočtu, ale určitě ne se nechat zneužívat, mě to úplně rozčílilo, to jste fakt tak naivní? Já jsem pět let dřela v práci plus brigády, žádné dovolené, jenom vydělávat abych si koupila vlastní byt a když teď vidím, jak některé vychytralé dámy po rozvodu oškubou manžela o celý luxusní barák tak je mi do pláče. No ale aspoň má nějakou vlastní hrdost, i když to dneska nikdo neocení.

no tě pic (Čt, 6. 6. 2013 - 15:06)

Jsem do ní zamilovaný, ale...čím dál lepší. Doufám, že jsi jí půjčil jen takovou částku, kterou jsi schopný oželet, protože ty peníze už neuvidíš.

Franta (Čt, 6. 6. 2013 - 15:06)

Jsem do ní zamilovaný, ale...No pokud ti za pujcku nabidla zaruku, tak je vsechno v naprostem poradku.

Ruda (Čt, 6. 6. 2013 - 14:06)

Jsem do ní zamilovaný, ale pro to se nebudu bez rozmyslu do něčeho vrhat. Opravdu mi už není 18. Zde se jen ptám na zkušenosti jiných, rozhodnout se stejně musím sám, to dobře vím. Je tu i to, že z prvního manželství má nějaký dluh, a už padla řeč na moji pomoc, ono když vám ženská celá ubrečená volá, že potřebuje finančně pomoct, je to dost těžké odmítnou, kor když ji má člověk rád. Ale asi na tom opravdu moc přemýšlím.

D (Čt, 6. 6. 2013 - 14:06)

no, naopak, právě že když...Naprosto souhlasim. Lide, kteri nekoho dnes nekriticky zboznuji, jsou na nejlepsi ceste, aby ho zitra kategoricky zatracovali.

Uz jsem se k podobne otazce vyjadroval nejakych 14 dni dozadu.

Nejlepe je napred toho druheho poznat co nejlepe v co nejrozmanitejsich situacich a pri tech nejruznejsich aktivitach, seznamit se s jeho rodinou a prateli, a teprve pak se s nim odhodlat k nejakym zavaznejsim krokum (snatek, poceti ditete, spolecna hypoteka atp.).

hysterky - hrůz (Čt, 6. 6. 2013 - 14:06)

stačí mi tvé psaní.Já...no, naopak, právě že když pisatel už není žádný zajíček, není se čemu divit, že nejde do věcí po hlavě a je opatrný. Já jsem taky v jeho věku a po všech těch zklamáních už nedokážu slepě věřit a neohlížet se nalevo napravo. Navíc když on vnímá určité varovné signály! Mě by to taky zarazilo. Hlavně ty změny nálad jak píše. Ono život s takovou osobou je jak chůze po minovém poli - a celý život se strachem našlapovat, abyste tu svou krásku náhodou nerozčílili,neurazili, nedotkli se jí kritikou... A že ona pro něj dělá první poslední - dle Murphyho "když je něco naprosto dokonalé, není to pravda" nebo tak nějak to píše. Ale samozřejmě je fakt, že poznat tu ženu musí on sám, v tom mu nikdo nepomůže, ale na mě to teda dobrý dojem nedělá.

D (Čt, 6. 6. 2013 - 14:06)

stačí mi tvé psaní.Já...Cili jinymi slovy, chlapi by si podle tebe vlastne davat pozor nemeli, a pokud s nimi pak zenske ve vztahu vyjebavaji, je to tak jedine spravne, nebo to prinejmensim neni zadna velka tragedie.

Mely by podle tebe i zenske rezignovat na ostrazitost pri navazovani novych vztahu, a mely by i ony akceptovat s povdekem treba i nejakeho narcisistickeho manipulatora ci psychopata?

Nebo snad maji narok na ostrazitost jen zenske, zatimco chlapi tu jsou od toho, aby se s nimi vytirala podlaha?

Jinak (Čt, 6. 6. 2013 - 13:06)

máš pravdu,on je každý začátek hezký,až po společném bydlení toho druhého poznáš dokonale.Ale receptík ti nikdo jiný nedá.Můžeš nám tu něco o ní napsát a uvidíš,co ti kdo napíše.Pár lidí ti poradí,at jdeš od ní a zase naopak někdo ti napíše,at to s ní zkusíš.Já se musím smát,bud trošku CHLAPEM.

. (Čt, 6. 6. 2013 - 13:06)

stačí mi tvé psaní.Já...to není Ruda anonymnko, ale Standa.

Rudo, (Čt, 6. 6. 2013 - 13:06)

stačí mi tvé psaní.Já jsem si vždycky myslela,že starší chlapi jsou už rozumnější,ale ty i když už nejsi žádný zajíček-jak sám píšeš,tak se stále chováš jako dítě,proč?,co řešíš? musíš jí přece poznat sám,v tom ti nikdo jiný,cizí nepomůže.A že pro tebe dělá první,poslední,to je špatné?,proč vlastně hned za tím něco vidíš a jsi podezíravý? Možná máš špatnou zkušenost,to ti neberu,ale ženy mají rádi sebevědomé muže,kteří si věří,ne bačkory.Nic ve zlém,ale tak mě připadá,že ty se už dopředu něčeho bojíš a máš strach.Všechny ženy nejsou potvory.Bud chceš mít vztah,nebo nechceš,no asi ty moc zamilovaný nejsi,jinak by jsi nic takového neřešil.

Ruda (Čt, 6. 6. 2013 - 12:06)

Jo, mám z toho trochu obavu, to je pravda. Vím, že ze začátku člověk hodně věcí přehlíží. Už nejsem žádný mladý žajíček, nechci se jen tak do něčeho vrhnout a už vůbec nestojím o ženskou, která by mě česem jen dusila. Teď mě to připadá všechno až moc parádní, dělá pro mě první poslední.

hysterky - hrůz (Čt, 6. 6. 2013 - 12:06)

No, tak to je paráda? A na...Za jak dlouhou dobu? No, myslím že ta tvoje už se projevuje. Znáte se ještě krátce, takže se krotí - úplně to poznáš, až si bude tebou jistá. Ale to už v tom můžeš být tak citově zainteresovaný, že ji nebudeš umět opustit. Nejlepší by asi bylo promluvit si s jejím bývalým, ale to asi nebude možné, respektive kdyby se pak to ona dověděla tak tě taky může poslat do háje. Zkus s ní být delší dobu v kuse - co taková dovolená pod stanem? Nejlepší je společné bydlení, ale na to je asi brzo. Třeba není hysterka (i když já spíš myslím že jo), jen rozmazlená slečinka která je zvyklá že ostatní skáčou jak ona píská (což taky není nic moc, že) ale když vy chlapi si tak potrpíte na tu "atraktivitu". Hodný a klidný obyčejný holky vás neberou, smůla.

Jan (Čt, 6. 6. 2013 - 12:06)

Mám taky něco, a nevím co...Moje matka byla taková. Pozor na ní, hysterie je jeden druh psychopatie. Raději od ní pryč!

Franta (Čt, 6. 6. 2013 - 12:06)

No, tak to je paráda? A na...:-))) hlavne klid. Pokud uz nutne potrebujes pomucku pro identifikaci hysterky, poslouchej svoje okoli. To ji zidentifikuje rychleji nez ty.

Rudo, (Čt, 6. 6. 2013 - 12:06)

na co si máš dávat pozor? No,zdá se mi,že se toho nějak už dopředu bojíš,proč? Přece máš svůj rozum,budto si s někým budeš rozumnět,nebo ne.Každá ti nesedne a nemusí to být hysterka,to bych vůbec neřešila.S někým můžeš být spoustu let a můžete se rozejít,zatímco někoho budeš znát krátce a může to být na celý život,nemyslíš?

Ruda (Čt, 6. 6. 2013 - 10:06)

Může být... příznaky...No, tak to je paráda? A na co si mám teda dávat bacha? Jak a za jakou dobu se hysterka projeví, za rok,dva?

Ferdyš (Čt, 6. 6. 2013 - 10:06)

Mám taky něco, a nevím co...Může být... příznaky tomu odpovídají. Diagnóza se určuje těžko, protože hysterku prakticky není možné dostat na psychinu. Ona nemá pocit, že je nemocná.

Reklama

Přidat komentář