Reklama

Jak poznat hysterku

Podle (Pá, 23. 10. 2015 - 12:10)

To Jirka:
Dnes je to presne...mého je nestálá a své nové partnery si moc idealizuje.Myslím,že jsi o nic nepřišel,žije víc v klamu a tím si něco dokazuje.Realita je však jiná.

Alka (Pá, 23. 10. 2015 - 12:10)

Jirko, odešel si ze vztahu a hotovo, žádné další scházení a vysvětlování, obhajování sebe... Proč? Co nejdál od ní, všechno zničit a spálit. Hned si známost nehledej a přemýšlej, co tě k ní táhlo. Nechceš být nakonec ten samaritán, co pomáhá, protože musí kvůli slabému sebevědomí? Nebo proč se ti líbila? Abys nenaletél podruhé.

alien (Pá, 23. 10. 2015 - 11:10)

To Jirka:
Dnes je to presne...Jenže to, že ti to stojí za řešení, když tu o tom píšeš, není o nic míň hysterický postoj. Svojí bývalku tu pomlouváš a chováš se stejně... V podstatě jsi si to popsal sám, jsi na tom momentálně špatně. Tak z toho ale neobviňuj druhý, jde jdenom o tůvj postoj. Svěřovat a sdělovat ti může cokoli, ale záleží jenom na tobě, co z toho budeš chtít přijmout a co budeš vnímat.

Tomáš (Pá, 23. 10. 2015 - 10:10)

To Jirka:
Dnes je to presne tyden od rozchodu s moji hysterkou. Za tu dobu jsem absolvoval jedno sezeni s psychologem, ktery jen potvrdil slova Tva i vetsiny zdejsich diskutujicich. Nechci tedy opakovat jiz vyrcene, proste partner pro zivot a vztah, jak jej chapeme, to v zadnem pripade neni. A ze svoji lasku k protejsku vnimaji zcela odlisne a inklinuji k promiskuite je nepopiratelne. Hned nasledujici den, kdy jsem ja ukoncil to utrpeni a vyslechl jsem si nadavky nejhrubsiho zrna, si nasla na seznamce dalsi obet a pise mi, jak je ohromne stastna a proziva neco noveho a krasneho. Ja jsem i ted po tydnu psychicky vycerpany a na novy vztah nemam ani pomysleni. Ona se ted vyziva v tom, ze sve nove obeti velice moralne sdeluje, ze jde semnou na kafe, abychom uzavreli jeste nejake spolecne zalezitosti a me na oplatku jeho uzasne chovani k ni. Dokonce se mi sverila, ze prvorady je ted pro ni sex s nim a jestli se ten vztah posune nekam dal, se teprve uvidi. Chapete tu zvracenost? Kdybych nemusel, tak se ji vyhnu, ale proste to neslo. Takze si uziva slastny pocit zarlivosti jejiho novice a me chce dokazat, jak hluboce jsem klesl a jak velkou chybu jsem udelal, kdyz jsem se s ni rozesel. Muze mit totiz velmi kvalitniho partnera temer vzapeti. Ze me pomlouva, kudy chodi, to uz jen dokresluje fakt, ze na pomste energii setrit nehodla.

jabka (Čt, 22. 10. 2015 - 20:10)

To Ludek: promun ale ja se nekolikrat nahlas zasmala! Ja vim ze je to ale spis k placi protoze jsem v tom samem vyrustala, je az k neuvereni jak jsou si ti postizeni lide (nase mamy) podobni.
Napriklad to odbyvani se a noseni divnych starych hadru. Moje mama je ostuda sama. Ony se v tom vyzivaji nebo co? Ja myslim ze ano, ony totiz davaji svetu najevo jak trpi, jsou obetave, jak umi setrit. Moje mama vyzadovala napr. ne caste splachovani zachodu. Ne moc dlouhe sprchy. Zadne odpoledni pospavani. Zadny smich a pohodicka doma (pokud jsme sami doma, jina samozrejme je kdyz je navsteva tedy obecenstvo). Vyzadovani neustaleho uklizeni a to I na hlavu postaveneho, napr. myti oken v mrazivem nedelnim ranu, klepani kobercu v horkem srpnovem nedelnim odpoledni. Nesmyslne plany a vylety, treba jet neznamo kam v nejvetsim hrku a trhat boruvky cely vikend, a tvarit se nesmirne nasrane, to aby bylo vsem co nejhure. Kapitolou samo o sobe je ranni atmosfera, tedy kdyz se matka probudi. Dodnes mam husinu kdyz si na to vzpomenu.
Dalsim podivnym zvykem, take u nas, je jidlo. Musi byt co nejlevnejsi, coz bych pochopila, ale sna d to jidlo I musi byt otresne, a jist to same kazdy den. Pokud si chcete "vyhodit z kopytka" a uvarit neco jineho, prinejmensim divne pohledy, ze vam preskocilo. Pozdeji vyuzito jako minus, ze si dovolujete, rozhazujete za draha jidla a ona chudinka na to nema.
Kolinka posypana cukrem krystalem? Ha ha ha nastesti to u nas doma jeste neprobehlo.

Opet, pokud muzu zde vam vsem, a Ludkovi, poradit, mne se osvedcilo jedine: Odchod a to nekam hodne daleko. Duvodem neni jen to ze se zbavite neustaleho spatneho a jedovateho vlivu, ale take to ze se musite sami okklepat a zit! Takovehle osoby opravdu jsou jako jed! Vysaji z vas vsecko. Pak se muzete oklepavat nekolik let, z deprese, ze zklamani, z premysleni, z hledani, ze zmatku. Ze smutku, z pocitu promarneni, prazdnoty, vlastni hlouposti.

Ja vim ze tohle neni vlastne zadano v tematu a ze vsichni hledaji odpoved na to jak takovou osobu poznat. Ja bych sama za sebe rekla, ze jedno pravidlo mi funguje cely zivot: pokud se neco zda az moc neuveritelne dobre, pak tomu neverme. Dalsi znamkou se mi zda je prilis rychly "pokrok" ve vztahu, hned od zacatku padaji silna slova. Hned se musite k nim stehovat, hned jste najednou v rodine, vsude predstavovani, vsude je takove to velke halo. Doma skvely sex, velke plany. Pokud se tohle vsechno deje behem prvnich 3 tydnu, I to muze byt znamkou ze neco neni v poradku. Dalsi znamkou co jsem si vsimla je predstirani detske roztomilosti a naivity. Ptani se na nesmysly, roztomily vyraz v oliceji, "bezprostrednost". Takova osubka je pro muzske neodolatelna a tezko se pak dotycny pan probira, kdyz zjisti ze mila kdyz uz ji to preslo, na nej zautoci revem jako san a pocitanim prohresku za poslednich 6 mesicu (nebo 6ti let). Jeji kalkulativni mozek si vse zapsal a spocital a ted je nacase skizet. V takove chvili, pokud ze vztahu neutecete, tak uz nikdy...

Jirka (Čt, 22. 10. 2015 - 19:10)

Jiste,ze mate pravdu oba.Nicmene vinou neschopnosti se krotit se muze Histrionka projevit i v zacatku vztahu.Chlapikovi neunikne,ze je neco jinak,ale intuice je potlacena chemii lasky,ktera se vyznacuje precijen vetsi mirou tolerance a trpelivosti.Jak jde ale cas,chemie mizi;ale Histerka se projevuje cim dal vic...

Laura (Čt, 22. 10. 2015 - 18:10)

Hysterka nesnese, když není po jejim. Ze začátku je ale velmi příjemná a zábavná.

A proč bych ji (Čt, 22. 10. 2015 - 16:10)

Lauro,prave na...Je jakoby tajemná, na spoustu otázek nereaguje, zejména ne na své ex, byli to zkrátka kreténi. Snaží se maximálně sexuálně vyhovět. Ale v první lehce zátěžové situaci selže. Třeba když jí přinesou v restauraci studené jídlo. To pak máte hysterický záchvat par excelence. Jistě, studené jídlo nasere každého, ale hysterka vyvádí, jak kdyby jí dělali vivisekci. A tím jí poznáte, ještě se domáhá, abyste jí podpořili u ředitele restaurace. Prostě máčo.

Jirka (Čt, 22. 10. 2015 - 12:10)

Lauro,prave na "prislusne weby" ve svych prispevcich odkazuji.Jinak mas' pravdu,ze Histrionku hned nepoznas'.Na druhou stranu vsak existuji mista,kde je vetsi predpoklad,ze se clovek s nejakou Histrionkou setka - typicky jsou to bary a kluby,ale i umelecka i politicka puda,neb je to o "Extrovertnosti",Histrionkam tolik blizke...To budiz' receno,takze pokud by se chtel kdokoliv citove vazat,tak presne na techto mnou zminenych mistech at' rozhodne nehleda.
(on ten muj prispevek byl navic i tak trochu takovy nekonkretne-konkretni vzkaz...).

Laura (Čt, 22. 10. 2015 - 11:10)

Jirko , takové dlouhé vysvětlení si umíme přečíst na příslušném webu.
Hysterii na první pohled nepoznáte, v tom to celé je. I nejchytřejší naletí.

Jirka (Čt, 22. 10. 2015 - 10:10)

Jojo;to poznání bolí.Bolí i mrzí..
Histrionky vás potrestají neochotou komunikace,neochotou prijmout omluvu,v partnerství (rodicovství) pak neochotou predávat si city,prijímat a dávat lásku...
Mnohdy ale muze být ta bariéra postavená z nepochopení a z minimální ochoty projevit se racionálne a vysvetlit si,jak se veci mají.U Histrionek je to o to slozitejsí,ze u nich si muzete udelat bud' dobrým skutkem "malý,lehce smazatelný cervený puntík" ,nebo címkoliv,co jim nepríjde vhod "velký,tezko smazatelný cerný flek".Potom je tezké,nepripravit je o iluze,které si o vás na zacátku delaly.Potom je tezké cokoliv ríct,aby se k jednomu nedorozumení nepridalo dalsí...Rády mluví o morálce a o karme,jejíz' principy samy nectí,rády nabádají k "vhlédnutí do sebe",coz' samy neumejí...
Pozdeji pochopíte jejich slozité detství i dospívání,jejich matkou naucený nezdravý princip odmeny a trestu,predevsím odpíráním zpetné citové vazby,i neochoty (neschopnosti?) komunikace a tolerance.
Viním rodice vetsiny Histrionek,ze jim svým prístupem zadelali na tuto Poruchu osobnosti - potom stacil v jejich zivotech nejaký spoustec' (stresor) a PO se rozvinula.Není náhodou,ze dcery Histrionky se se svými matkami vetsinou nesnesou ( ografologii.blogspot.com/2007/12/hysterie-v-psmu.html ).
Ale s kým se s temito "zazitými vzorci chování" Histrionky vlastne snesou?Kdyz' mnohdy nesnesou ani samy sebe...Nekdy jejich symptomy pripomínají,nebo se i prekrývají s Bipolární afektivní poruchou - posud'te samy:
cs.wikipedia.org/wiki/Bipolární_afektivní_porucha
Lituji;ale pokud neprijmou fakt,ze se musí úcinne lécit terapiemi a medikací,potom tu hradbu z nepochopení nikdy neprolomí.Do té doby budou stále jen hledat;nacházet a zase ztrácet...

Jirka (St, 21. 10. 2015 - 17:10)

Vazeni,to je na navstevu Psychiatra - manipulatorstvi,chronicke lhani,hrani na city,to jsou typicke symptomy Histrionstvi,coz' pripominam,ze je nemoc.Vim,ze pomaha sezeni,v kombinaci s podavanim Neurolu.
Jinou otazkou vsak casto byva,jak dotycnou maminku (ktera si zadny problem v sobe neuvedomuje ani nepripousti) do ordinace dostat...

V mnohém (St, 21. 10. 2015 - 15:10)

Žiji s matkou, nemám...mi to připomíná i mou vlastní matku. I ona byla osobou nejméně dvou tváří - těžko snesitelná, aktivně i pasivně agresivní doma vůči svým nejbližším, a jako milius kdekoli jinde a vůči komukoli jinému.

Luděk (St, 21. 10. 2015 - 14:10)

Žiji s matkou, nemám našetřeno abych se osamostatnil, ale být s ní jen 5 minut je utrpení. Pořád se dožaduje jakýmkoli způsobem mé pozornosti. Používá k tomu asi deset otázek, které celý den bezmyšlenkovitě papouškuje, někdy se ptá na jednu věc i dvakrát za pět sekund. Např. jím polévku a ona se ptá kdy půjdu tam a tam a říká jak jsem na to zapoměl a ona mi to musela připomenout. Řeknu po obědě a ona se zeptá kdy tam půjdu, než přinese hlavní jídlo. Další její otázky: Ty zase jdeš někam ven? (Pokaždé když se postavím). Ty zase někam jedeš autem? Ty se zase koupeš? a podobně. Pořád chce abych ji přesvědčoval o opaku. Vyčítá mi že se s ní nechci bavit, zeptám se co dělala celý den, její odpověď je že kouká na televizi a nemá čas. Nikdy nemá čas mi odpovědět na otázku, vždy je něco důležitější. To je její celodenní komunikace se mnou.
V pátek večer mi říká, nechoď nikam, buď raďši doma a šetři. V sobotu mě vzbudí v půl sedmé ráno, otevře mi peněženku a řekne, Ty jsi zase všechny peníze? I když jsem za večer utratil třeba jen stovku. Ale říct, ty jsi utratil stovku, to by mi nemohla nic vyčítat. Vždy každou skutečnost postaví tak aby mohla vyčítat. A do každé otázky dá slovo "zase".
Když si bratr našel přítelkyni a nastěhovala se k němu, matka prohlásila před bratrem, že je to zlatokopka co ho využívá, protože u něj bydlí a nikdy s bratrovou přítelkyní se nebude bavit a nezajímá ji. Ale to matce nebránilo, aby předstírala pomoc bratrovi na zahradě a přitom stála dva metry od bratrovy přítelkyně a poslouchala každě její slovo. Nikdy bratrovu přítelkyni nepozvala k nám. Na náštěvě u bratra když se vrátila přítelkyně domů z práce, matka beze slova odešla pryč. Sotva se bratr s přítelkyní rozešel, hned matka začala na mě vyzvídat kde bydlí, jestli někoho má a hlavní otázka mojí matky, co bratrova přítelkyně o matce říká a že matku bratrova přítelkyně velmi zajímá. Nyní je matka spokojená že bratr nikoho nemá a ona může k bratrovi chodit mu uklízet, prát i mě nutí abych chodil k bratrovi ji pomoci uklízet byt.
Doma matka chodí jen v nejhorším oblečení, tepláky s dírou v rozkroku, ponožky s dírou přes celý palec i patu, pantofle bez podrážky, takto chodí i před pošťačkou, odbývá se jídlem bez chuti, vařená rýže s vařenou polévkovou zeleninou a těstoviny posypané cukrem krystalem je její hlavní jídlo. Jakmile si koupím jiné jídlo a chci si ho uvařit, řekne že ona je majoritní vlastník našeho domu a já jí nemám chodit do kuchyně. Její otázka je: Budeš mi tu překážet dlouho? Zdržuješ mě od práce. Když se koupu vyčítá mi že se koupu když se ona potřebuje umýt ruce. Musím se v koupelně před ní zamykat, jednou jsem se zapomněl zamknout a matka mi strčila nohy špinavé od hlíny do vany! Ale ani zamčený si neužiju odpočinek ve vaně teplé vody. Stále lomcuje dveřmi, bere za kliku a snaží se je násilím otevřít abych vypadl ven z vany.
Raději si domů nevodím žádné kamarády, neboť matka vyleze ve roztrhaném pracovním oblečení a stojí od nás tři metry a natahuje uši. Když kamarád odejde, vyptává se na vše. Když mám kamaráda, matka se mi vyčítá že určitě musím platit za celou hospodu a kamarád mě využívá, jsem jeho kasička, jinak bych tolik neutrácel.
Nemluvím o tom přivézt si domů přítelkyni. To by nešlo. Jednou jsem si dopisoval s dívkou s 3 letým dítětem a matku nezajímalo jestli ji mám rád ale že jsem blbec co chce živit cizího parchanta, někdo si užil a já to budu za něj platit. Raději jsem vztah skončil.
Jednou jsem se vrátil z dovolené a matka mi místo přivítání vyčetla, vše co jsem na dovolené ztratil. Věděla co si balím a co jsem přivezl. Na darek pro ní se ani nepodívala ale hned mi sebrala tričko co jsem si koupil pro sebe že ho musím dát jako dárek bratrovi, jinak mu ho dá sama. Pořád jen opakovala jak hrozně peněz jsem utratil a proč jsem nebyl radši doma.
Matka sama žádné kamarády a kamarádky nemá, po smrti otce prohlašovala že nechce přijít o vdovský důchod. Když mi matky sestřenice vzkázala abych ji přivezl na návštěvu, matka prohlásila, že o žádném pozvání neví, nic neslyšela a kdo asi tak jí tam poveze. Hlavně jí zajímalo, co sestřenice o matce říkala. Řekl jsem že sestřenice říkala že matka nikdy nikam nechodila. Na to mi matka řekla že jezdím po příbuzných ji pomlouvat a ona takové příbuzné nechce ani vidět.
Všichni o ní říkají jaká je tichá a hodná. Ale kdyby ji znali doma.

Jirka (St, 21. 10. 2015 - 08:10)

To Tom:aha;tak ted' uz' je to jasnejsi - tohle je (bohuzel?/bohudik?) definitivni konecna pro vas vlak..To je mi lito;nicmene Jeji chovani,ktere popisujes',je pro Histrionky naprosto typicke a bohuzel potvrzuje i to,ze jsou to vzdy i vetsi ci mensi Hranicarky (snadno se zakoukaji,snadno opovrhuji) i Paranoidni osobnosti,ktere ve sve nenavisti otoci kazdy rozhovor i kazdou dobre minenou (omluvnou) zpravu proti dotycnemu.Klidne vam i predlozi vzor zaloby (ve kterem nesmyslne zminuje ustavicne obtezovani,tedy stalking),coz' na mne osobne tenkrat zafungovalo dokonale - od te chvile mi zmizela ze sveta a uz' jsem ji nikdy nevidel,ani o ni neslysel.Jen pozoruju na doktorce,jak sem spolu s dalsimi Histrionkami posila jednoho "pacienta" za druhym. :-))) ..."Dobra prace,holky!"
Tak snad Tome rozchod zvladas a snad nejsi zhrzeny;verim,ze ti nebyla lhostejna.
Jenze,i kdyby byl clovek jakykoliv,pro ne je jejich "ex" vzdycky ten nejhorsi,a ony,chuderky,do koho ze to oci daly..? ...Oci snad,ale nikoliv city,tomu neverim,bo jejich vnimani lasky je povrchni - telesne... A to je prave ten duvod,proc' nejsou do rodiny,ale spis' na to "nezavazne flirtovani"... :-( (-smutny smajlik,bo taky nejsem "devkar"...).

Tomáš (St, 21. 10. 2015 - 06:10)

To Tom:ahoj;vnimam ze tveho...Ahoj. Z meho prispevku to nebylo zcela zjevne, takze se pokusim to napravit. Po jejim skutecne bleskovem vzplanuti k jinemu muzi, me bez vycitek odkopla, protoze jeji laska (sobecka) nebyla dostatecne opetovana tou moji. Pro jednoho padny argument pro takovy rychly a necekany krok, pro druheho zdrcujici, lec nezvratny fakt. V tomto vztahu vsak dlouho nevydrzela, nebot chlapik pohybujici se z titulu sve profese v prostredi mnoha a navic krasnych zen, nesplnil celkem logicky jeji ocekavani, ze prave a jen ona muze byt tou, kde budou zacinat a koncit veskere jeho pohledy a soustredeny zajem. Nebylo vubec jednoduche vest s ni na toto tema dialog, nicmene svoji lez si trpelive brani. Ty jsi o me nemel zajem a on byl prvni na rane, pro me v te chvili nic neznamenal, jen jsem ho vyuzila. To je samozrejme hloupost. Zkratka jsem do toho vlaku s jednim cestujicim (i kdyz ona to tak uplna pravda neni, s jistou pravidelnosti se vlak zastavil a pribral k sobe na nezbytne dlouhou dobu dalsiho cestujiciho) a silenym strojvudcem, nastoupil znovu. Teto zene se ale neda verit a ten pocit ve vas svym chovanim jen umocnuje. Odvezete ji v dobrem umyslu na narozeninovou oslavu jeji kamaradky a ona se vam druhy den vrati s rozzarenym usmevem ve tvari, ovsem bez zajmu o sex a se strohym vysvetlenim, ze je velice unavena a obecnou frazi, ze celkove to bylo fajn. Po par nasledujicich dnech zjistite, ze se ze setkavani s kamaradkou stava skoro nutnost, no a kdyzpak vyrukujete s padnymi argumenty a chcete znat odpoved, zaryte mlci. Cimz je ale cela pravda odhalena. Normalne se prece pri narceni z neceho, za co se necitim byt vinen, verbalne branim do roztrhani. Po probdele noci nakonec dojde k doznani, ze se tam zakoukala do jineho. I tohle jsem nakonec pretrpel, opravdu jsem ji miloval. Ale tou pomyslnou posledni kapkou se stalo vydirani policii. Jeji prirozeny vnitrni neklid ji veli sveho partnera neustale aktivizovat a deptat nesmysly. Proto jsem se nakonec jednoznacne rozhodl, ukoncit to trapeni, pokud mozno klidnou cestou. V te chvili prislo to zminene vydirani policii a nahlaseni nejake fyzicke ujmy. Sve vyhruzky pochopitelne nerealizovala a tato hojne vyuzivana taktika nevysla. V zoufalstvi jeste poslala zpravu, protoze vest konstruktivni dialog je nad jeji moznosti a mohla by znejistet, ze me strasne miluje a prizpusobi se. V soucasne chvili (ctyri dny po rozchodu) je, dle jejiho vyjadreni, strasne spokojena a moc ji to vyhovuje. Aby ne, manipulace okoli funguje na vybornou, ten hajzl se s tebou rozesel, je mi te tak lito. Dekuji lidicky, jsem rada, ze vas mam a s vasi podporou to zvladnu. Tot moje dvouleta zkusenost s partnerkou, o ktere jsem si v pocatku vztahu myslel, ze mi ji seslalo samo nebe.

jirka (Út, 20. 10. 2015 - 21:10)

To Tom:ahoj;vnimam ze tveho prispevku,ze jsi hodne tolerantni.A predevsim,ze ty tu zenu mas' rad.Srdcem,dusi,proste,ona neni jen objekt tvym tuz'eb,ty ji mas' ze srdce rad.To,ze se snazis' ji rozumet a chapat,je mi toho jen dukazem.Mozna to muzes' mit v tom vztahu snazs'i,diky tomu,ze jsi proste "porozumel"....Pochopeni je vubec klic'em k udrzitelnosti partnerskych vztahu,pricemz' existuji vztahy,kde jeden musi mit pochopeni za oba,nicmene,to jeho lasku k ni nesnizuje,i kdyz je to nekdy ponekud narocne...
Rozhodne vam preju mnoho pohodovych a nicim nezkaz'enych chvil;nutno rict,ze panem situace jsi ty - zrejme vis',jak se zachovat v onech chvilich plnych napeti a eskalace nervozity.Mas' silu osobnosti a to je spolu s tvoji nefals'ovanou laskou k Ni docela dost silny potencial na to,aby vam to spolu vydrzelo...Pokud je to tak,mas' muj obdiv;i respekt.. ;-)

Tomáš (Út, 20. 10. 2015 - 19:10)

Jirkovi
Tak se muzu verejne prohlasit masochistou. Po devitimesicni odmlce opet zde v diskuzi, v podobnem (i kdyz mozna o neco lepsim) rozpolozeni, oproti minule. Tu dobu jsem netravil s nikym jinym, nez s tou jedinecnou, okouzlujici a uslechtilou osubkou. Co me k tomu vedlo? Primarne jeji vnimani sexuality, touha po rozkosi a naprosta submisivita. Herecky talent maji tyto zeny skutecne v krvi a dokazi partnerovu slast vysponovat na nejvyssi miru. No a dalsi je uz v celku zname: hysterka se zadnym pravidlum nepodridi - ma sva, pokud zarli a ona to dela velmi casto a rada bez zjevneho duvodu, pak musite i vy, jinak nemilujete. A co teprve to bezbrehe vydirani. Cloveka ani nenapadne, k cemu je schopna se snizit. Pokud ma prilezitost k flirtu s jinym muzem, ktery ji dava najevo svuj zajem, tak si ji zarucene nenecha ujit. Ale ona nema zabrany ani pred vami a zamerne strhava pohledy jinych ve vasi pritomnosti. Kdyz ji to reknete, lzete. Kdyz to udelate vy, ztropi zarlivou scenu s vyhruzkou, ze si 14 dni nevrznete. Je to marny. Snad jen doporucit jako milenku, bez jakychkoliv citovych projevu a prislibu rozvoje soucasneho stavu.

Hans (So, 10. 10. 2015 - 15:10)

Fraucimór který je chudý a neduživý je prudivý a hašteřivý.

D (So, 10. 10. 2015 - 14:10)

Ano "D",to je...Nicméně klasifikace mentálních poruch a duševních nemocí není budována v zájmu mužů. Spíše v zájmu samotného psychologického a psychiatrického stavu, úřednictva, či v menší míře, i velkých korporací. Pokud by byly ženské typifikovány a syndromovány podle potřeb jejich aktuálních, a zejména pak potenciálních, životních partnerů, byl by vytvořen zcela jiný systém mentálně patologických a diagnostických typů a syndromů, a mužům by bylo umožněno se v nebezpečných symptomech pro ně problematických a toxických žen daleko lépe orientovat, a daleko kvalitněji prognósovat budoucí dynamiku případných vztahů s různými typy ženských.

Socialisticko-kořistnický, represivně pečovatelský, politkorektně feministický systém, ve kterém je nám dáno žít, však nemá zájem o blaho mužů. Jde mu naopak o to, jak muže co nejlépe využít, vysát a skonzumovat pro své vlastní sobecké potřeby. Proto též nejenže nejsou investovány peníze do takového psychologického a psychiatrického výzkumu, který by mužům umožnil včas identifikovat a všestranně zvládat rozmanité nebezpečné a toxické ženské, ale navíc je naopak činěno vše proto, aby muži podobným zrůdám často padali za oběť, a byli proti nim co nejbezbrannější.

Reklama

Přidat komentář