Reklama

Jak poznat hysterku

Honza (Po, 30. 12. 2019 - 20:12)

Zdravím, jen bych chtěl přispět do tohoto témata radou, že za žádnou cenu, pokud máte pochyby nebo jen náznaky, že žena je hysterka, tak do vztahu nelezte. Bude to těžké, protože hysterka bude zcela šarmantní a vy se do ní zamilujete a budete na ni až zavisly, ale to je právě jejich (jediná) moc a síla. O to víc jestli pije, bacha! Ne bacha, ale takovou osobu odriznete HNED! Já to neudelal a žiju s hysterkou už dva roky. 2 roky zivota, které mi nikdo nevrati a stále jsem s ní a nevím jak z toho ven. Za ty dva roky jsem ji donutil přestat pít, čímž se soužití s ní mnohem zlepšilo, ale i po půl roce co nepije je to peklo. Lharka, manipulatorka, líná. Jakmile ji chci opustit tak je nejhodnější a litostiva chudinka, co mě nadevše miluje. A je to opravdu tak. Bohužel ale při každém drobném problémů se mění na uřvanou blaznivku a i když už si netroufa příliš řvát na me, tak rve na pocitac, televizi nebo jen tak, když ji něco nejde. V minulosti mě v opilosti napadala v podstatě bezdůvodně a z nějakých paranoidnich představ nebo nedostatku obdivu. To vyústilo v to, že když už jsem byl třeba několik hodin psychicky tyran a poté i fyzicky napaden, už mi z toho hráblo a jednu jsem ji vrazil. Od té doby jsem byl psychopat, co jí tyra a mlátí a dokonce si na mě stěžovala psychiatricce, kam jsem ji donutil chodit, že je tyrana a že si má obrátit na Bílý kruh pomocí obětem domácího nasily, takže tolik asi k léčbě hysterie. Nelze, protože pacient se necítí jako někdo kdo je nemocný a navíc je lhar, takže bude vyprávět psychiatricce blbosti a stav se nezlepší. Jedna noční opilecká hysterická zcena jednoho dne vyústila až k tomu, že na mě vzala nůž a když jsem se pak pokoušel rychle opustit být ,tak proti mě s ním vystartovala a já reflexivně hodil první věc co jsem mel po ruce, abych se ubranil. Bohužel to byl talíř a je z toho v jejím případě asi 20cm jizva na obličeji z čehož jsem se tehdy zhroutil na několik dní a přemýšlel jsem, že se nechám hospitalizovat do Bohnic. Po tom co mě drželi na policii, která obvykle v tomto věří ženám se nakonec ukazalo, že má v záznamech další dvě napadení nožem a poté me výpovědi uvěřili a pustili mě. Od té doby ale žiju s pocitem viny, který mi brání tuto osobu opustit, přestože na to myslím neustále. Jelikož jsem ji "způsobil" toto zranění. Stalo se to zhruba před rokem, jsem s ní dva roky a to co mě u ní ze začátku pevne drželo i přes to caste peklo byla velká zamilovanost (když jsem ji chtěl opustit změnila se vždy uplakaného andilka a chudacka) a také jeji inteligence a krása - ovládá plyne 4jazyky... t začíná pomíjet a jen si uvědomují, že je mi 32 a že opravdu nemladnu. Přišel jsem o dva roky života kvůli své zamilovanosti a domyslivosti, že ji dokážu změnit. Chystám se na jaře ji natrvalo odříznout. Posledni kapkou bylo, když jsme o vánoce měli jet jeji rodině na stedrov.veceri a ona přes den spala. Když jsem se jí pokoušel vzbudit, tak jak tvrdí "ze spaní" na mě začala rvat, ať ji necham, že chce spat. Pochopil jsem, že hysterická osoba, pro kterou je vlastní spánek důležitější než vánoce s rodinou už nikdy jiná nebude ani nebude nikdy schopna normálního života a natož mít s takovou osobou někdy chudáky děti. Druhý den je schopna se rozbrecet že propásla štědrovečerní večeři a tvrdit všem jak jim to vynahradí a třetí den řvát ať ji dáme pokoj, že ji nebylo dobre a že jsme na ni zlý. Des, děs, blazen a jsem presvedcen, že obecně hysterici by v přirozeném výběru neměli prezit. Narodit se taková osoba ve středověku, tak ji pravděpodobně někdo zabije nebo upálí.

Ještě Honza (Po, 30. 12. 2019 - 21:12)

Jen bych chtěl dodat, že je krásná vysoce ale opravdu vysoce inteligentní až geniální a sex s ní je uzasny. Jak tvrdí psychologové, tak muzi, co s těmito ženami jsou skončí, si hledají dominantní ženu. Já si o sobě nemyslim, že bych kdy chtěl dominantní ženu. Fascinovalo mě na ni, že je krásná a chytra a sex je stále úžasný. Co víc si přát. Taky skvele vaří... Možná ze začátku se jí dařilo se mnou manipulovat, ale to už je pryc a tím také vznikají hádky a sceny, když odmítám její lži o kterých do teď nevím jestli jim věří nebo ví sama, že lze, ale mám pocit, že pravda je někde uprostred. Prostě lze a sama uvěří tomu, že to tak je, protože chce, aby to tak bylo a pak ji pravda a lez spliva. Častokrát dokonce lze o situaci, u které jsem sám byl a vím, že lze... Je to psycho! Nakonec když jí řeknu i dost sprost co si o ní myslím, tak brečí a rika, že mě miluje, že nechce být zla atd.a člověku je ji líto, protože je opravdu blázen a zla být nechce. Prostě se neumí kontrolovat a je to osoba s poruchou osobnosti, která si nevidí na špičku nosu nebo vidí, ale dosti skreslene a jak chce ona sama a dle jejich slz a jak mě miluje a ze praktický ani nechápe co dělá špatné ji lze brát jako nemocnou osobu a v člověku to vzbuzuje lítost ji opustit, protože za svůj stav fakticky nemůže a proto jsem hned na začátku uvedl. Když na někoho takového kdo se vám bude zdát jako hysterik narazite, tak rychle utecte i když vás budou smysly klamat a bude vás to k ní tahnout nadpozemskou silou.

Nina (St, 14. 4. 2021 - 16:04)

Ženy si treba vážiť a pomáhať im... Hysterky to majú ťažké, nevedia precítiť lásku sex,, tým pádom sa nevedia ani odrelaxovat a musia hľadať uvoľnenie inde.... To v detstve a puberte ich obmedzovali a ničili, sú to krásne stvorenia plne nepochopenia a duševných traum.

Radovan (So, 17. 4. 2021 - 19:04)

Zenam ano, ale temto mrcham radeji dat kolem krku cedulku "pozor hysterka" a kopnout je do zadku. Chudinky ublizeny :-)))

Radovan (So, 17. 4. 2021 - 19:04)

Zenam ano, ale temto mrcham radeji dat kolem krku cedulku "pozor hysterka" a kopnout je do zadku. Chudinky ublizeny :-)))

Nina (St, 14. 4. 2021 - 16:04)

Ženy si treba vážiť a pomáhať im... Hysterky to majú ťažké, nevedia precítiť lásku sex,, tým pádom sa nevedia ani odrelaxovat a musia hľadať uvoľnenie inde.... To v detstve a puberte ich obmedzovali a ničili, sú to krásne stvorenia plne nepochopenia a duševných traum.

Petr (Čt, 2. 1. 2020 - 11:01)

Neni lehke utect, kdyz uz je clovek pripoutan, sam jsi to poznal. A na zacatku tezko rozeznas poruchu

D (Ne, 1. 12. 2019 - 14:12)

Zajímavé anglojazyčné video amerického psychiatra Dr Todda Grandeho o zneužívání partnera i jiných lidí od osoby s rysy a symptomy hraniční poruchy osobnosti. Dr Grande jde metodicky od symptomu k symptomu, a u každého vypočítává typické formy a projevy zneužívání, jež s konkrétním symptomem souvisejí.¶ https://youtu.be/J3ioePZ_xQc

D (Čt, 21. 11. 2019 - 09:11)

Každé dlouhodobější vystavení toxické osobě (tedy například i ženě s hraniční poruchou osobnosti) zanechává na oběti dlouhodobé následky. To se nedá svítit. Dané následky mohou být například neurofyziologické (například zvýšený neuroticismus, počůrávání se), psychické, ale klidně i ekonomické, kariérově inhibiční, sociálně vztahové či právní (včetně ztráty rodiny, povinnosti platit rozmanité dávky výživného, vyrovnání či odškodnění, případně dokonce i uvěznění či psychiatrizace), a v nejhorším zcela likvidační (bezdomovectví, sebevražda).

D (Čt, 21. 11. 2019 - 20:11)

K jiným typickým důsledkům delší koexistence s toxickou osobou, ať již v rodině, partnerském vztahu, v zaměstnání, na vojně, ve vězení i v sousedství, patří samozřejmě i rozvinutí nových či prohloubení starých látkových závislostí, zejména alkoholismu či tabakismu. Patří sem ale i závislosti na různých antidepresivech, sedativech, jakož i jiných legálních, regulovaných i ilegálních drogách. Tyto látkové závislosti pak pochopitelně vedou k mnoha dalším specifickým problémům všeho druhu, a dále zhoršují a prohlubují i problémy dosavadní.

Zničený (Po, 28. 10. 2019 - 15:10)

Spíše mi šlo o to,jestli opravdu oni věří své pozměněné realitě a vytěsní skutečnost,nebo si jsou někdy v budoucnu uvědomit pravdu a jak někomu ublížili. Podle toho co jsem načetl si zřejmě nejsou nikdy schopni uvědomit své činy, protože by to nabouralo jejich poškozené ego a tohle je jejich automatická obrana před uvědoměním a náhledem na sebe.

Petr (St, 30. 10. 2019 - 07:10)

Klidne ublizi i svemu diteti a navenek se prezentuji jako milujici mamy, pryc od techto osob

zničený (St, 30. 10. 2019 - 09:10)

Kdyby to bylo tak snadné a člověk v tom neměl city.

D (Čt, 31. 10. 2019 - 06:10)

A city někteří lidé investují klidně i do ještěrky, kola nebo pařezu. A mají pak problémy, když ta ještěrka uhyne či uteče, to kolo někdo ukradne, nebo ten pařez někdo vyvrátí, rozřeže a spálí...

Petr (St, 30. 10. 2019 - 20:10)

Chapu, ale neksi sam a ona taky neni jedina, je treba s tim bojovat

D (Po, 28. 10. 2019 - 18:10)

Pochybuji. Pokud prezentují vybájená fakta, dělají to záměrně a vědomě, ledaže by trpěly nějakou psychózou (jako jí trpí například některé alkoholičky, smažky či ženy závislé na různých psychofarmakách). O pravdu jim však nejde, a to, že někomu ublíží, jim nevadí. Jde jim o pozornost, obdiv, úsluhy, radost z manipulace s jinými lidmi, materiální výhody.

D (Po, 28. 10. 2019 - 06:10)

Ano - jistě i rozmanitá bagatelizace, okázalé ignorování či přezíravost vůči partneru patří do této kolekce!

D (Po, 28. 10. 2019 - 06:10)

Tichá domácnost neboli silent treatment!

D (Ne, 27. 10. 2019 - 23:10)

Jistě i fyzické násilí, zvyšování hlasu, verbální urážky a výsměch, rozmanité vyhrožování a vydírání, lhaní, odpírání sexu, vnucování rozmanitých pravidel a jejich arbitrární změny, zákazy stýkání se s kamarády a příbuznými, soustavné výčitky a obviňování, manifestní i skrytější nevěry, kontrola nad osobními financemi oběti, kontrola nad oblékáním i stravováním oběti s možností upírání potravy, soustavná kontrola nad pohybem a činností oběti přes mobilní telefon, teror formou častých telefonních hovorů, esemesek, emailů i komunikace na sociálních médiích, přes Skype i messengery...¶ Inu, je toho plno - a mnohdy se jedná o novodobé otroctví a těžkou torturu.

D (Ne, 27. 10. 2019 - 18:10)

A i hysterické výbuchy samotné, ještě vedle gaslightingu, triangulace a dalších, pochopitelně patří do výše naznačeného referenčního rámce!

Reklama

Přidat komentář