Reklama

Jak poznat hysterku

Petr (Čt, 11. 4. 2013 - 01:04)

Hysterka miluje jen sebe

Jan (Po, 18. 3. 2013 - 05:03)

S jednou jsem žil a šlo to.

Lukáš (Ne, 10. 3. 2013 - 08:03)

S opravdovou hysterkou se dá žít těžce!

Petr (St, 6. 3. 2013 - 17:03)

A je někdy taková žena opravdu zamilovaná? Nebo to jen předstírá?

Robin (St, 6. 3. 2013 - 11:03)

Jestli je to hysterka, nech ji být...život s ní by asi nebyl žádný med... Bohužel, jestli taková opravdu je poznáš tak do roka, tak se do ničeho nežeň....

Južuj (St, 1. 12. 2021 - 13:12)

Ja sem taky chodil z hysterkou.Na začiatku vzťahu to bola paráda,záujem z jej strany super,taký trochu uletená to mi vyhovovalo a tiež šikovná a pracovitá a pekná.No časem začínala byt vzteklá na menší upozornení pozde stále víc a víc.Jej rodina taký divná její otec si ani necekne a máma jak by dal hysterka a dirigentka všetky musí bejt podľa ní jinak je zle.Z tou mojou som to vydržal tak cca 10 mesiacov to som bol jej šiesty frajer a řeči odemňe vuči nej že by sa mala spamatovať že nekde v nej bude asi chyba to ani za svet.Riešiala veci typu že zle sedím o 5cm na stoličke, scénky ľúbila delať vždy když jej to pripadalo vhod.A riešila malichernosti.Priznať chybu ani za svet a neišlo mi to do hlavy.Potom som sa na nete dočítal že je to hysterická porucha.Chlapi vod takej utekať na 100 honov a už vubec si ju nevzít.Rozchod je taký ťažkej nie a nie sa jej zbaviť.

Jaromír (So, 2. 3. 2013 - 21:03)

No to je právě ono, já ji až tak dobře neznám. Okouzlila mě, omotala kolem prstu, ale postupem času mě prostě některé věci vrtají hlavou. Občas mě připadá, že lže, je dost náladová, dost nadává na ostatní,...ale na druhou stranu jsou chvíle kdy je k sežrání, je to s ní jak na houpačce. Já tomu prostě nerozumím. S něčím takovým jsem se jěště nesetkal, stále mě to vrtá hlavou, co od ní mohu očekávat..

No (So, 2. 3. 2013 - 18:03)

tak pokud na něho vzala i nůž,tak to už normální opravdu není,to už je agresivní.Tak to velký pozor.Kdyby na mě manžel vzal nůž,nebo bych věděla,že to udělal na předešlé partnerce,asi bych s ním do vztahu nešla.Já vím,neudělala to tobě,ale už jednou vzala nůž do ruky,může to udělat i tobě.Záleží na tobě,já do toho nevidím,jenom ty ji dobře znáš,musíš vědět sám.

Jaromír (So, 2. 3. 2013 - 17:03)

No a vztekat se taky umí...a to pěkně... No, že na manžela vzala jednou nůž, to taky přizlala, ale čert ví, jak to bylo...

Jaromír (So, 2. 3. 2013 - 17:03)

Ale já ji neuháním. Ráda se udobřovala... bylo to stále jak na houpačce...

Jardo, (So, 2. 3. 2013 - 17:03)

ale podle mého,co tu píšeš,tak to není hysterie.Hysterie je,pokud by se častěji vztekala,rozbíjela třeba nádobí,bouchala do stolu atd.,taková žena by pak potřebovala nejspíš nějakého muže,který je vůdčí typ,aby jí malinko usměrnil.To že nadává na ex přítele,to je normální,to většinou každá žena.I to,že mezi vámi k něčemu došlo po druhé schůzce,tak je prostě povolnější,ne hysterická.Na rozchod bych to neviděla,pokud jí máš rád,tak je to v pořádku.Víš,my ženy nemáme rádi,když se na nás moc tlačí,neuháněj jí,nevolej a uvidíš,jí samotné bude smutno a ozve se.

Jaromír (So, 2. 3. 2013 - 13:03)

Dobře víš jak to myslím...něco na tom chování smrdí...ona je krásná vášnivá a voňavá...

jaromíre (So, 2. 3. 2013 - 12:03)

tak kdiž ti smrdí di vod ní prič neny ty pomoct

Jaromír (So, 2. 3. 2013 - 12:03)

Už půlroku chodím se ženou, žádná školačka, zralá žena před 40, dvě děti. Na počátku vše parádní, jen mě občas zarazilo jak sprostě nadává na ex a celkem mě děsilo co ji vše prováděl, ale tak nějak jsem to bral. Taky mě vyvedlo z míry, že hned o druhém setkání byla povolná, i když to bylo příjemné, i na mě to bylo hrr. Vim, ze přede mnou už měla nějaké krátkodobé známosti, ale nevím proč to zkončilo, prostě to prý nevyšlo. Ted mě to připadá, že mě tahá jak na nudly, nejdříve mě uháněla, ted musím někdy o schuzku prosit, vždy se na něco vymluví. Jednou to vypadá, jako když mě k smrti miluje, jindy zase ignoruje. Je to fajn a pěkná ženská sex divočina i kdyz už o hodně méně než na začátku, ale žít neustále v nejistotě, to není můj cíl. Proto se tu ptám, jelikož nevím co dělat. Něco jsem už o hysterii četl, ted myslím té opravdové, a celkem mě to v některých bodech sedí. Na jednu stranu je to krásná osobnost, na druhou stranu něco smrdí... Nevyznám se v ní..

Majkl (So, 2. 3. 2013 - 09:03)

Řešení Leoše je dost...U mé partnerky se to poznalo rychle, už měsíc po seznámení schválně dupala do kaluží, aby měla mokré nohy a já jsem jí měl litovat.
Řešení Leoše je poněkud komické, asi jeho partnerka není skutečná hysterka. Tu mojí to chytá hlavně na veřejnosti, hysterka pořebuje obecenstvo a chce vás ztrapnit.

Janek (Pá, 1. 3. 2013 - 19:03)

Jen ji za včas poznat!!

Rudoch (Pá, 1. 3. 2013 - 18:03)

Je to tak, Jirka asi nemyslí občasný záchvat vzteku, ten má někdy každý. Ale žít s někým, kdo neustále lže, manipuluje a podvádí,... to je asi pro otrlé. A mohl by být s ní sex jakkoliv úžasný. To nakonec ochladne, ale něvědět neustále na čem člověk je, to je záhul na psychiku. Nevím, jestli jde takovou osobu převychovat, ale pochybuji.. Škoda, že tu je málo osobních zážitků, ale co jsem četl na netu..vždy je rada utíkat, utíkat a utíkat...

D (Pá, 1. 3. 2013 - 18:03)

Takže se to dá, s ní žít?Nekteri lide jsou schopni prezit i souziti s temi nejhorsimi sadistickymi maniaky v nejakem kriminale ci lagru. Prezit se daji i ruzne tezke nemoci, prirodni katastrofy a mnoho jinych mizerii.

Jinou veci ovsem je, zda si normalni muz zaslouzi - a ma zapotrebi - zit s nejakou manipulativni, hysterickou, sobeckou steknou.

Ja si myslim, ze rozchod s takovou osobou a straveni zbytku zivota bud s nejakou lepsi, nebo na volne noze, vzdycky stoji za zvazeni.

Ja osobne bych s podobnou kravou nebyl ochoten stravit ani tydny - natozpak cela desitileti.

´Jirka (Pá, 1. 3. 2013 - 17:03)

Takže se to dá, s ní žít?

Je fakt (Pá, 1. 3. 2013 - 16:03)

Nejhorší je,že tyhle ženský lžou jak když tiskne.

Reklama

Přidat komentář