Reklama

Jak poznat hysterku

Xyz (St, 11. 6. 2014 - 19:06)

Hysterku stačí zfackovat...Hm ... tak to je pěkná blbina. Hysterická žena není z těch, co se jim dá snadno domluvit. Prostě to nejde.

Jirka (Čt, 24. 4. 2014 - 06:04)

S hysterkou jsem žil a věřte, že se to dlouhodobě nedá.

Petr (Čt, 17. 4. 2014 - 09:04)

hysterku na první pohled nepoznáš. Skoro všechny ženský jsou vypočítavý mrchy. Ženská nikdy neuzná svojí chybu všechno otočí proti tobě. Umí se dobře ptát a hezky ti to za čas vpálí. Nejhorší jsou ty sladký těch je se třeba vyvarovat. Jsou i výjimky těm se říká zlatý ženský. Tam na první pohled se zdají drsné nepřístupné pyšné ale je to jejich obrana a obal pod slupkou kde je vynikající jádro. Takovou objevit a získat je terno. Ale kde takovou najít. Hledám ale zatím marně.

Arnošt (Čt, 17. 4. 2014 - 09:04)

Jsou to od přírody nevyzpytatelné mrchy!

4LJFilip (Ne, 12. 5. 2013 - 02:05)

Poznal jsem ženu, je to s...asi bych si sbalil a uhanel...nepises tu jen o hysterii, ale o lhani, flirtovani a urcite se najdou dalsi veci...tak jakou to ma cenu?

mam zkusenost byvala a jeji matka byly hysterky a taky lhali...proste to vyndej a vyraz dal

! (Ne, 5. 5. 2013 - 19:05)

Ženy je třeba neustále hladit, hladit a hladit - až do úplného vyhlazení.

MOTTO (So, 4. 5. 2013 - 22:05)

Člověk si nevybere,je to jako sázka do loterie!Některou ženu je třeba pohladit rukou po tváři a po vlasech,jinou je třeba pohladit taktéž,ale.....motykou!

Jirka (So, 4. 5. 2013 - 19:05)

Nejhorší je, že ze začátku jsou to úžasné ženské, pěkné voňavé, udělají co vám na očí uvidí. Jenže časem už to tak úžasné není, teda pokud vám nevyhovuje neustalý stres. S žádnou jsem nežil, ale s jednou chodil, nevím jestli bych s ní dokázal žít, resp. dokázal dožít se zdravým rozumem.

Návštěvník (Čt, 9. 7. 2020 - 16:07)

Hysterky jsou hnusné nesnesitelné KRÁVY.

ženské a hyster (Po, 29. 4. 2013 - 10:04)

Ony ženské jsou už tak dost strašidelná a těžko pochopitelná stvoření. Pokud se k tomu připojí ještě hysterie, je to už úplná hrůza. Kdyby chlapi nevyfasovali tak primitivně a lehce uspokojitelnou sexualitu, možná by jim bylo samotným daleko lépe. Ženské toho dovedou obratně využívat.

aaa (Ne, 28. 4. 2013 - 16:04)

Hysterku stačí zfackovat...Sebemenší podnět stačí k výbuchu. Křičí, nadává. Ta moje je i agresivní, takže kope, štípe, škrábe, vyjímečně se ohání pěstma nebo předměty.
Ze začátku se projevovala mnohem mírněji. Vyvolávala hádky, ale krotila křik a délku projevů. Na začátku vztahu, tj. cca do jednoho roku intenzivního vztahu, doporučuji dle svých zkušeností počítat s tím, že všechny projevy se mohou výrazně zhoršit.
Kdo nedokáže zachovat klid během několika hodin křiku a druhý den to hodit za hlavu, měl by od takové ženské utíkat hodně daleko.
Nezapomeňte na jednu věc, že stejně jako její projevy se budou časem zhoršovat, tak vaše schopnost zvládat tyto situace bude klesat. Co zvládnete na začátku, nemusíte zvládnout za pět let!

Pepa (Čt, 16. 1. 2014 - 11:01)

Žít s hysterkou se ze zdavým rozumem nedá. Ani s opakovaným restartem.

rada (Ne, 14. 4. 2013 - 00:04)

Hysterku stačí zfackovat potom polejt studenou vodou a na závěr opíchat a pak dá krůta pokoj!

B. (So, 13. 4. 2013 - 01:04)

Rada pro vsechny... Nejhorsi...No jistě. Jak jinak.

Jan (Pá, 12. 4. 2013 - 03:04)

Rada pro vsechny... Nejhorsi jsou Ty jenz Vas pasuji do role manipulatoru. Vse zde je pravda. Vysukaji Vam mozek, ale ve finale je to jedine co je na ni plus. Sex a repre. Takze nevazat se uzivat si a poslat ji do pr.... Jakmile zacne vysilovat. Zvlaste podnikatelky, to je extratrida...

Jan (Pá, 12. 4. 2013 - 03:04)

Ahoj Jirko,...Radku, tys zil s Tou moji ne ?!!!! ;-)))

Jan (Pá, 12. 4. 2013 - 03:04)

Poznal jsem ženu, je to s...Ty a nejmenuje se Jana ?!!

Lucifer (Pá, 12. 4. 2013 - 00:04)

No prej buďto milují a nebo nenávidí, občas milují i více chlapů najednou.
Prej život s nima je dost těžkej, ale čert ví, co je na tom pravdy. Někdo píše, že život s nima je úžasnej, jiný zase že peklo, žádnej klidnej život. Tak kde je pravda?

Martin P. (Čt, 11. 4. 2013 - 02:04)

Ty nademnou jsi z manipurátora a dala sis něco z flašky.To máš asi problém větší než obvykle.Vyprdni se na toho vola a budeš mít klid.

no právě (Čt, 11. 4. 2013 - 01:04)

že ne ... má to střídavý ....
pokuď najdou spřízněnou duši ...
je s nima bohatej život ve všem ....
nejen sex ale ...jsou inteligentní
, citliví ...společenský ...
ale ťuknout jim na notu ..
je někdy a často až démonické ...
pak je lepší se vožrat ....kdž to máš doma....ha ha
jsem příklad....

Reklama

Přidat komentář