Reklama

Masturbace v 10 letech-je to normální??

gin (Po, 27. 7. 2015 - 17:07)

Asi se mě někdo pokoušel opít rohlíkem.

tak (Po, 27. 7. 2015 - 09:07)

Jeden mi psal na mail, že se...to je pěkná blbost!

gin (Po, 27. 7. 2015 - 09:07)

Jeden mi psal na mail, že se vůbec nedokáže udělat kvůli obřízce.

Jindra (Po, 27. 7. 2015 - 09:07)

Ahoj , je mi 14 a kdyz...Tak neonanuj a máš pokoj.

Anoný (Ne, 26. 7. 2015 - 20:07)

Ahoj , je mi 14 a kdyz onanuji tak se neudělám , cim to je ?

Max (So, 25. 7. 2015 - 15:07)

Prvně bych rád vysvětlil...Musíš to mamce říct,možná by se stvý segry mohla stát zlatokopka!Zmí se to už stalo;(Tak to mamce řekni.

kamil (Po, 29. 6. 2015 - 17:06)

Dobrý den, je mi 13 a už...Klidné si jí hoň normální to je a protrhnout blánu bys mohla tak opatrně.

Dana (Po, 29. 6. 2015 - 17:06)

Dobrý den, je mi 13 a už masturbuji, je to normální a může při prstění dojít k přetržení panenské blány?

gin (So, 20. 6. 2015 - 17:06)

Jednou jsem tam ta prázdná místa schválně udělal já. Před 6 lety mě to hodně štvalo, pak jsem kápl, jak na to. Z domova to teď, když jedu přes UPC nemůžu. To můžu pouze na lodi, když mám momentálně špatný mobilní signál a načítá to hodně pomalu. Pak se dá vlákno takto zahlákat. Ondrovi Černýmu jsem na jiném fóru přes schránku nahlásil, že něco provedu. Žel na doktorce žádné schránky, kde bych s někým mohl komunikovat mimo fórum, nejsou.

Jindra (So, 20. 6. 2015 - 16:06)

Jakub tu měl poslední...To souhlasím.Kromě toho jsem si všiml,že někteří trotlové tady na doktorce psali tvým jménem vulgární příspěvky a nebo ti nevybíravě nadávali.Nebyla vyjímka ani to,že některý z těch "srandistů" byl podepsán jako Jakub.Je to těžké no,ale nezbývá než se obrnit a pokud tady člověk chce být,tak by měl počítat i s tím horším.Nemyslím si ale,že by Jakub změnil styl psaní,ačkoliv to vyloučit úplně nemůžu,ale spíš se domnívám že to byl někdo úplně jiný.Jednu dobu zasíral diskuse někdo,kdo o sobě doslova prohlašoval,"Já jsem ten pravý Jakub",a neustále tapetoval jednu diskusi za druhou a dělal obrovské prázdné místa v diskusi,až mi odpadla chut' něco tam číst.Ale takových sígrů bylo možná víc.

gin (So, 20. 6. 2015 - 15:06)

Jakub tu měl poslední příspěvek loni 18. června, tedy rok a dva dny. Pak sem někdo začátkem listopadu jako Jakub přišel a já byl na vážkáh, zda je to on nebo ne. Na jednu stranu tam byl trochu jiný styl, ale rok u takového kluka může udělat hodně, takže jsou indicie, dle kterých to byl on a druhé, dle kterých to on nebyl. Ta změna stylu mě tak nepřekvapuje, až na to zapletení se s údajnou Irenou, (kterou jsem měl od počátku za fabulujícího úchyla, poněvadž když jsem chodil na základku, tak Láďa H. měl takto zlomené obě ruce a do školy normálně chodil. Akorát byl osvobozen od tělocviku a od psaní a kreslení, ale do školy s tím normálně chodil), tak mi dle příspěvků připadalo, že pokud to Jakub byl, že za ten rok dost vyzrál. Takže, kdo ví. Je pravděpodobné, že i pokud to byl on, že už nemá žádnou chuť sem chodit. Na jednu stranu se mu nedivím. Já tu sleduju od doby, kdy jsem se stal intaktivistou určitý cíl. Tady na doktorce aby měl člověk opravdu hroší kůži.

Jindra (So, 20. 6. 2015 - 14:06)

Jindro, odbočím, myslíš...Abych byl upřímný Gine,nemyslím si že by se jednalo o toho skutečného Jakuba,je to někdo kdo se za něj vydává a pravděpodobně se ani Jakub nejmenuje.Taky je možné že ten pravý Jakub už od té doby co sem psal pak už neměl žádný dobrý důvod sem zavítat.Skutečný Jakub má podle mě jiný styl psaní a už sem ani nechodí.Ti,co se za něj tady a na podobných diskusích vydávají jsou jen ubohé falzifikáty

gin (Čt, 18. 6. 2015 - 06:06)

Tak ty si ty grázle jeden...Takhle ubližovat nevinýmu zvířeti! Jistě ti hrabe z toho fetu. Dle mne pravý Jakub určitě nejsi.

Jakub (St, 17. 6. 2015 - 19:06)

Tak toto pravej Jakub...Tak ty si ty grázle jeden pokoje nedáš , počkej přitluču ti černou kočku na vrata !

gin (St, 17. 6. 2015 - 16:06)

To víš, že jsem to já....Tak toto pravej Jakub určitě není, ten měl zcela jiný styl. Jedině že by se změnil, protože začal fetovat. Takových jsem v jeho věku už viděl, co začali fetovat a takto se změnili. Ten příspěvek výše, tam jsem na vážkách. Je pravděpodobné, že pravého Jakuba, jako mnoho jiných, to tu na doktorce votrávilo.

Poradce (St, 17. 6. 2015 - 15:06)

Prvně bych rád vysvětlil...Nestiď se to probrat s mámou.;-)

Poradce (St, 17. 6. 2015 - 15:06)

Ahoj nevim jak to napsat tak...Po vystříknutí nemusíš pokračovat.
;-)

Jakub (St, 17. 6. 2015 - 09:06)

To víš, že jsem to já. Tobě není vůbec blbý brát si moje jméno do svý smradlavý držky. Ty parchante vopižlanej, ještě jednou zmíníš moje jméno a zaleju tě pinďoura voskem.

gin (Út, 16. 6. 2015 - 22:06)

Jindro, odbočím, myslíš si, že ten Jakub co mne oslovil, je ten samý, co tu psal loni? Je to možné, jenže jsem na vážkách. Jakub napsal svůj poslední příspěvek 18. 6. loňského roku, tedy bez dvou dnů před rokem. To co v listopadu jako Jakub přišlo, tak mám veliké pochybnosti, zda je to on.

gin (Út, 16. 6. 2015 - 22:06)

Jindro, odbočím, myslíš si, že ten Jakub co mne oslovil, je ten samý, co tu psal loni? Je to možné, jenže jsem na vážkách. Jakub napsal svůj poslední příspěvek 18. 6. loňského roku, tedy bez dvou dnů před rokem. To co v listopadu jako Jakub přišlo, tak mám veliké pochybnosti, zda je to on.

Reklama

Přidat komentář