Reklama

Masturbace v 10 letech-je to normální??

klucina (Ne, 5. 5. 2013 - 22:05)

Ja tez masturbuji od 10let je to normalka treba ted az to dopisu du si zahonit...:-)

ti me je 11 (Po, 29. 4. 2013 - 13:04)

to me je 11 a honí si ho furt ( když dona nikdo nejni ) a už sem se i vystřík
al....

Silva (Út, 23. 4. 2013 - 14:04)

Ach bóže, kdepak ta...My jsme zase chodili kouřit do kurníku ke slepicím a tam jsme si hráli na doktory říkali jsme tomu kunďaby.Prohlíželi jsme si přirození a honili šulínky a kluci mám roztahovali pindulky ale nic se nedělo.Jenom jednou s námi šel kamoš bylo mu 14 a ten už ho měl pěkného i chlupy už tam byly.a že nám ukáže co takový "Ocas" umí nahonil si ho a začal po nás stříkat holky začaly pištět a utíkat a bylo po kunďabach už jsme se nescházeli,škoda bylo to fajn.

Jura (Út, 23. 4. 2013 - 10:04)

Ach bóže, kdepak ta krásná léta jsou. Já jsem měl 9 let, kamarád 8, Jiřince bylo skoro 8 let. Chdívali jsme do stodoly kamaráda, do sena. Tam jsme kouřili,(sebevrazi) a také jsme se zabývali studiem anatomie pohlavních orgánů.Už nevím proč, ale říkali jsme tomu "mrndat".Ona nám mačkala šulinky a my jsme se jí hrabali v kačence. Ona byla vždycky nadšená, jak se nám ty kolíky postavily.Až jednou začala rudnout a potom se rozbrečela. My jsme se vyděsili, že jsme ji ublížili. Ona ale hned přestala a říkala, "to bylo ale pěkné".No a až do podzimu jsme Jiřinku těšili a ona nám žmoulala šulíny.
Uplynulo několik let a já, coby statný vojín ,jsem Jiřinku "klátil" při jedné letní tancovačce. Když jsme skončili, tak se přiznala, že tak silný orgazmus, jako tenkrát, už nikdy nezažila.A potom se říká, nevinné děti.

Dušan (Út, 23. 4. 2013 - 10:04)

neboj se je to normální...Já jsem načapal svou sestru které je čtrnáct ale vypadá na víc jak v koupelně sedí na záchodě nohy má nahoru roztažené a opřené o vanu a v kundičce okuru.Čuměl jsem jak z jara ona mě totiž neviděla hlavu měla otočenou na druhou stranu.Tak jsem zase potichu zavřel dveře a počkal v kuchyni až přijde z koupelny nic jsem ji neříkal a ona sama"proč jsi odešel nelibilo se ti to?" Zůstal jsem jak opařený, příště se můžeš klidně přidat klidně ti ho i vyhoním mi řekla a šla do školy.Podotýkám že mi je osumnáct.

Kobliha (Út, 23. 4. 2013 - 10:04)

Prvně bych rád vysvětlil...neboj se je to normální neříkej to mamce, protože tvoje str by to stejně zapřela moje setra která je odemně o 5 let a mě je 17 a jí je 12 mi nabídla jestli se nvzajém neudělám hleděla sem na ni jak péro ale když jí to dělá dobře tak at se dělá přece jen je to zdrvé a myslím že by si někdy tvoji sestru mohl načapat a uvidíš že přestane .. a nebo uvidíš jak zareaguj :)

Karel (Út, 4. 2. 2014 - 17:02)

V deseti masturbovat jistě lze. I dříve, není to tak časté, ale ty případy jsou. Moji synové zrovna byli tím příkladem. Oba od konce školky

Supertajný (Ne, 2. 2. 2014 - 19:02)

já díky staršímu bratrovi...Jak díky staršímu bratrovi? :)

Emil (Ne, 2. 2. 2014 - 09:02)

Ja masturbuju od 8 takze to...já díky staršímu bratrovi začal taky někdy kolem 8. 9. roku

Tajne (Ne, 2. 2. 2014 - 09:02)

Ja masturbuju od 8 takze to je normalni :D

fff (So, 18. 1. 2014 - 17:01)

Chtěl bych se zeptat je mi...Mas fimozu, jdi k doktoru

Katka (St, 10. 4. 2013 - 07:04)

Ráda si svou číču honím ráno když jdu do školy ještě pod peřinou si pohraju s poštěváčkem a až zvlhnu tak si zasunu mého miláčka do dírky udělám se,odpočinu si pak vstanu osprchuji se a krásně spokojená a uvolněná jdu do školy, na gympl mám to pěšky 5 minut.Dělám už to tak tři roky a je to suprové ranní odreagování.Právě ted vycházím.

V. (Ne, 7. 4. 2013 - 23:04)

První orgáč jsem měl v létě na konci první třídy, to mi bylo skoro sedum. Ležel jsem dlouho na břiše a něco si četl nebo prohlížel a ono to najednou přišlo a vůbec jsem netušil, co se to se mnou děje. Velmi brzo jsem se ale naučil lehat si na klády, zábradlí a podobné vhodné předměty, protože ať už to bylo cokoliv, bylo to moc příjemné a stálo za to zopakovat si to při každé vhodné příležitosti. Dělal jsem to tak, dokud mi zkušenější kamarádi nevysvětlili, k čemu všemu má taky člověk ruce. Což bylo hned o těch právě začínajících prázdninách.

Takže aspoň za kluky považuji desetileté frajery za dost zkušené ve věcech sexuálních, kdy nějaká ta "hoňka" patří k naprostým samozřejmostem.

Počítám, že u holek to jiné nebude, ty dokonce jsou v tomhle věku ještě mnohem vyspělejší a pokročilejší než jejich klučičí vrstevníci.

Lea (Ne, 7. 4. 2013 - 22:04)

Lulinku je třeba pořád udržovat sjízdnou ať už sprchou nebo didlem a v né poslední řadě opravdovým gentlemanem. Já to kombinuji už léta a vůbec mi to nezevšednělo mám sex ráda tak si problémy nedělám dám si to na co mám chuť a nebo na co je prostor.

anet (So, 6. 4. 2013 - 13:04)

jak mohu masturbovat? nejakým zejímavým spusobom

Dana (So, 6. 4. 2013 - 07:04)

Není na tom nic špatného i lékaři to doporučujou honit si ptáka nebo fifinu mi je 22 a od třinácti skoro pravidelně si to dávám ať už s didlem nebo prsty a přitom mám sex s přítelem kdy chci on o tom ví a někdy mi to i on udělá prsty nebo robertkem.On si ho taky honí když cítí potřebu se vystříkat a nemá mě nablízku.

Gita (Út, 2. 4. 2013 - 08:04)

Je mi 17 a masturbuju od jedenáci let i když mám přítele a pravidelný sex tak mě masturbace baví pořád i před přítelem si to dám, mu se to taky líbí.Prostě sex mě baví je to pro mě droga.Lepší tak než nějaké feťárny.

můzu se zeptat? (So, 30. 3. 2013 - 16:03)

Jak dlouho trva než se. vustriknu?

Klára (Pá, 22. 3. 2013 - 15:03)

Vždyť je to normální já když jsem sama tak si s didlem hraju třeba celý večer až se udělám tak jdu klidně spát a je mu fajn.Taky jsem přistihla bráchu jak si ho honil v koupelně když se sprchoval tak jsem taktně vycouvala a bylo to.

Martina (Út, 19. 3. 2013 - 09:03)

Před nedávnem jsem viděla bráchu má patnáct jak si ho honí v dílně on o mě nevěděl a tak sem ho viděla v celé parádě.Péro mu stálo jak svíčka krásně nahoru dlouhé a krásně hrubé tak 16na5cm a ten výstřik jak s injekční stříkačky to ani můj přítel nemá takový,nechala jsem ho dodělat až tak za tři minuty jsem jakoby přišla za nim do dílny pro kladívko ještě byl celý červený a na teplácích bouli.Přiznám se kdyby to nebyl brácha tak bych mu od té masturbace pomohla i já jsem ji měla mokrou když jsem ho viděla taky jsem si musela pomoci když jsem přišla nahoru v koupelně rukou ale je to přeci normální je mi sedumnáct a masturbace je zdravá tak to neřeším a taky si pomůžu když je přetlak hormonu.

Reklama

Přidat komentář