Reklama

Matky, které převychovávají syny na dívky

D (Pá, 4. 1. 2013 - 12:01)

Kazdy kluk by si mel tak...> pry to kdesi tak funguje...

Kde?

Štěpán (Čt, 3. 1. 2013 - 21:01)

Hm, a proč teda Martina...Aha, přečetl jsem si to znovu a musím říct, že ta poslední věta paní Martiny je trochu nejednoznačná. Ale zároveň je jasné, že její syn chce být vnímán jako holka. Také existují lidé označovaní jako shemale, kteří sice podstoupili změnu pohlaví z muže na ženu, ale pindíka si vzít nenechali. Není tedy všechno jen černé nebo bílé. Nakonec se to stejně ukáže až časem.

?? (Čt, 3. 1. 2013 - 21:01)

Myslím, že není příliš...Hm, a proč teda Martina píše, že její syn tvrdí, že nechce být opravdová holka, ale jen jako? A kdyby se narodil v nesprávném těle, tak proč s tím začal až v tomhle věku a ne dřív? No každopádně jí to nezávidím.

Štěpán (Čt, 3. 1. 2013 - 21:01)

Dobrý den Štěpáne, Zdeno...Myslím, že není příliš důvod pochybovat - váš syn se narodil v nesprávném těle, určitě se nejedná jen o nějaký chvilkový rozmar. Ještě je otázkou co s tím udělá puberta, ale počítejte i s možností, že v budoucnu podstoupí změnu pohlaví. Každopádně je moc dobře, že nemá strach se svěřit a že o tom spolu otevřeně mluvíte. Ze zamlklého syna třeba nakonec budete mít upovídanou dceru :-). Také už je jasný i důvod pro to obnošené oblečení. Není si jistý vlastní identitou a proto chce oblečení po nějaké holce, aby si "vypůjčil" její identitu. Co s tím dělat vám však příliš neporadím, osobní zkušenost s tím nemám.

! (Čt, 3. 1. 2013 - 19:01)

Kdo asi? Skus něco napsat, že jako muž něco nosíš ženského a uvidíš jak na tebe začnou štěkat! Jak se okamžitě začnou bránit a cejtít se ohroženi ve své ženskosti! Co takhle začít také hned jak potkáme ženskou v kalhotách a nebo v něčem mužském, že vypadá jak zparchantělý chlap!

?! (Čt, 3. 1. 2013 - 19:01)

Většina lidi. Jenom 10...Souhlasim. Většina je jen tupý nemyslící stádo. Stačí si přečíst některý příspěvky tady v diskuzi. Mámě která tady prosí o radu s klukem, kterej se chce oblíkat jako holka tady nadávaj. Jiný zase by hned volali sociálku. Debilové. Kdybych měl kluka a ten by s tímhle přišel, tak já bych mu nebránil. Když se mu to líbí, tak co. Jenže to by ta stupidní většina zase hned začala kvičet nebo blekotat něco o úchylákách.

Petr (Čt, 3. 1. 2013 - 17:01)

Většina lidi. Jenom 10 procent lidi vnáši do života lidstva pokrok.

... (Čt, 3. 1. 2013 - 16:01)

Protože jsme srágorové!...Kdo jsou to ONI? Kdo ONI ti něco zakazují?

?! (Čt, 3. 1. 2013 - 12:01)

Protože jsme srágorové!...To je fakt. Proč by si nemoh kluk vzít na sebe holčičí šaty a holka klukovský na sebe může! Navíc když tady čtu i příspěvky, že kluk se chce sám oblíkat za holku. Tak proč ne? Jen ty debilní společenský pravidla to zakazujou. Fakt na palici.

! (Čt, 3. 1. 2013 - 12:01)

Protože jsme srágorové! Nedovedeme si to vydobít! Skáčeme jen jak oni pískají! Oni můžou vše a proto nám všecko zakazují.Přestaňme na ně brát ohled ať se třeba poserou!!

Milan (Čt, 3. 1. 2013 - 12:01)

úchylové vypadněte...Ženy nosí mužské oblečení, muži nesmí nosit ženské? Proč ne?

mumu (St, 2. 1. 2013 - 20:01)

jen doufám, jestli to nejsou úchylné příspěvky, že vám ty devítileté děti sociálka sebere

Tak (St, 2. 1. 2013 - 18:01)

na karneval,divadlo,hraní si jako malé děti,to ještě pochopím,ale jet na výlet na Prahu a převlíknout syna do dívčích oblečků?,to nechápu a krom toho,ty děti už nejsou malé,teda můj syn by oponoval a já se přiznám,že by mě v životě nic takového ani nenapadlo.

. (St, 2. 1. 2013 - 15:01)

.

. (St, 2. 1. 2013 - 15:01)

.

. (St, 2. 1. 2013 - 15:01)

.

. (St, 2. 1. 2013 - 15:01)

.

Martina T. (St, 2. 1. 2013 - 15:01)

Je docela zvláštní, že...Dobrý den Štěpáne, Zdeno a Olčo,
chci Vám všem poděkovat za Vaše podněty a děkuji, že jste jedni z mála slušných diskutujících, kteří se opravdu snaží pomoci dobře míněnými radami.
Co se týče synova zájmu o použité dívčí oblečení, tak je pravda, že by ho prý chtěl od několika konkrétních dívek, od spolužaček ze školy a z kroužku plavání. Chce ho prý proto, že když bude vědět, že ho už nějaká holka nosila, tak se bude víc cítit přímo jako ona. Nemusí být vysloveně prý špinavé, nebo zpocené, jen zkrátka už nošené od ní.
Také je pravda, že se snaží v poslední době mít vysloveně dívčí zájmy, přestože dříve mu to až tolik nic neříkalo. (nebo jsem si toho alespoň nevšimla)
Jak Štěpán psal, zkusila jsem ho zapojit více do domácích prací, když tedy chce být jako holka a kupodivu se vůbec nevzpíral, takže mi vydatně pomohl s předvánočním úklidem, pečením cukroví a dokonce i věšením prádla. Měl ale podmínku, že ho při tom obléknu jako děvče, takže jsem se rozhodla to tedy zkusit, od kolegyně z práce, která má o rok starší dceru, jsem si pro něj vypůjčila pár věcí včetně bot a vyhověla mu.
Netušila jsem, jakou obrovskou radost může pár dívčích hadříků udělat klukovi a motivovat ho třeba k mytí nádobí.
Je tedy pravda, že mám i trochu obavu, jak se to bude vyvíjet dál, protože před vánoci, když jsme byli nakupovat, tak se zastavil v hračkářství u panenek a ukazoval, kterou by chtěl koupit k vánocům a vzhledem k tomu, že samozřejmě byl normálně oblečený jako kluk, působilo to docela trapně a také jsem mu nic takového nekoupila.
Na jednu stranu mě to docela mrzelo, protože byl hodně smutný, ale zase na druhé si mysím, že není kam spěchat.
Když jsem s ním mluvila o tom, jestli by chtěl i na veřejnosti chodit jako holka, tak dost znejistěl a nakonec se mi svěřil, že by chtěl sice moc, ale nesměl by ho vidět nikdo známý, aby se mu nesmál. Taktéž i na plavání by chtěl radši nosit dívčí plavky, ale to samozřejmě taky nejde. Prý by chtěl být s kamarádkami jako holka, ale ne opravdová.

ven úchyle tady (St, 12. 12. 2012 - 19:12)

Omlouvám se všem slušným...ven úchyle tady není chat

ven úchyle tady není chat

ven úchyle tady není chat

.

..

!!! (St, 12. 12. 2012 - 16:12)

Omlouvám se všem slušným diskutujícím, to varování platilo pro toho kokota, co tady pořád zadělává prostor tím svým ven. Píše takhle i v jinejch tématech, takže si zadělává na pořádnej průser. Ven půjdeš ty, na to se spolehni zmrde!

Reklama

Přidat komentář