Reklama

Matky, které převychovávají syny na dívky

. (So, 5. 1. 2013 - 00:01)

Idiote!ven

ven

ven

ven

ven

. (Pá, 4. 1. 2013 - 23:01)

Idiote!

. (Pá, 4. 1. 2013 - 23:01)

.

. (Pá, 4. 1. 2013 - 23:01)

.

. (Pá, 4. 1. 2013 - 23:01)

.

. (Pá, 4. 1. 2013 - 23:01)

Idiote!

?? (Pá, 4. 1. 2013 - 21:01)

mastipéro budeš zjevně ty...Neječ, a odtáhni ty, nebo ti ještě praskne cévka. Jsi mi jen k smíchu a nejen mě. :-D

ano (Pá, 4. 1. 2013 - 21:01)

Jediný mastipéro jsi tady...mastipéro budeš zjevně ty a já jsem ti to překazila.....štve tě že nemužeš dál psát o oblíbeném tématu.....ale tady skutečně nejsme na er.chatu....padej!

?? (Pá, 4. 1. 2013 - 21:01)

ano to je mastipéro a to že...Jediný mastipéro jsi tady ty a snažíš se to maskovat. Ono se ne nadarmo říká, že ten kdo nejvíc křičí, tak od něj to fičí. A ty jsi toho zářným příkladem.

(Pá, 4. 1. 2013 - 20:01)

Jasně, takže když někdo...ano to je mastipéro a to že ty to nepoznáš na tom nic nemění....

?? (Pá, 4. 1. 2013 - 20:01)

no to je příspěvek...Jasně, takže když někdo napíše příspěvek, který tvůj omezený mozeček nepobere, tak hned musí být mastipéro, že?
Mě na tom teda nic vzrušujícího nepřipadá.

Přesně (Pá, 4. 1. 2013 - 17:01)

Jako matka, která svého...jak jsi tu napsal,souhlasím,normální a běžné to opravdu není.Krom toho v 8 mi letech je dítě velké a pokud není nějak postižené,tak už vnímá a nenechalo by se převléct do oblečení opačného pohlaví.Vnímám to jako nějakou úchylku,za kterou ale nikdo nemůže.

(Pá, 4. 1. 2013 - 16:01)

Jako matka, která svého...no to je příspěvek mastipéra , proč mu odpovídáš ? Aby mohl dál mastit a otravovat tady onanií lidi?

zenit (Pá, 4. 1. 2013 - 15:01)

Rekové a Skotove mohou nosit...Jako kroj nebo jakousi libůstku, je můžeš nosit i ty.Nemysli si ale, že tě v sukni nějaká firma zaměstná. Stjně jako toho Řeka nebo Skota

Milan (Pá, 4. 1. 2013 - 15:01)

Souvislost s tématem?...Rekové a Skotove mohou nosit sukne?

?? (Pá, 4. 1. 2013 - 13:01)

Souvislost s tématem?...Vaše reakce je naprosto mimo. Přestože jsem si pročetl pečlivě všechny příspěvky v diskuzi, nenalezl jsem jediný, ve kterém by se vyzdvihovalo popírání kulturních hodnot naší společnosti. Pouze se zde diskutuje o převlékání, či transformaci chlapců do dívčího prostředí.
A také je nutné si uvědomit, že kulturní normy se neustále vyvíjejí, např. homosexualita a jiné odchylky jsou brány dnešní optikou naprosto jinak, než třeba před sto lety a pokud se vrátím k tématu diskuze, tak proč se stále více v dnešní společnosti stylizují ženy do mužských rolí a to nejen v oblečení, což zde bylo již několikrát zmíněno, ale i chováním, vystupováním, atd?
Naopak se v poslední dobou společnost spíše feminizuje, ženy se pomalu, ale jistě stávají nadřazenými mužům, stačí se podívat jen na časopisy, televizní stanice, dokonce v poslední době i třeba posilovny, parkovací místa, v Anglii i taxíky, autobusy, atd. určené pouze a vysloveně jen ženám.
Z tohoto důvodu vůbec neodsuzuji, pokud i muži se naopak pokouší vniknout do té "druhé strany", nebo jsou k tomu i ženami nuceni. To, co se zde v diskuzních příspěvcích popisuje, není vůbec tak ojedinělé, jak by se mohlo zdát, spíš naopak.
Kupříkladu třeba starší příspěvek od pisatelky, kde popisuje příhodu ze svatebního salónu není vůbec výjimečný, jelikož moje sestra, která je také majitelkou jednoho takového zařízení, se s případem převlékání chlapce za dívku a to nejen v případě svatby, ale i uměleckého fotografování, nebo jiných slavnostních příležitostí, setkala už několikrát. A moc se mi nechce věřit, že by zrovna pouze její firma byla tou jedinou na světě, kde by se personál s takovým případem setkal.

zenit (Pá, 4. 1. 2013 - 13:01)

A jak to souvisí s tématem...Souvislost s tématem? Reaguji na příspěvek. Stejně jako v nějakých afrických kmenech dodnes přijatelný incest, tak je v stejných nebo jiných kmenech přijatelné lidojedění. Porušením těchto našich tabu bychom popřeli kulturní kořeny atd. Chci říct, ž to že něco někde existuje, není důvodem, abychom to "my" přebírali nebo považovali za normu.

?? (Pá, 4. 1. 2013 - 13:01)

taky tam mají lidojedyA jak to souvisí s tématem diskuze?

zenit (Pá, 4. 1. 2013 - 12:01)

Je fakt, že opravdu tahle...taky tam mají lidojedy

?? (Pá, 4. 1. 2013 - 12:01)

Kazdy kluk by si mel tak...Je fakt, že opravdu tahle výměna rolí se někde praktikuje, četl jsem o tom kdysi článek, že v Jižní Americe, nebo Africe se tohle děje. Ovšem to jsou kultury na hony vzdálené našim, psalo se tam také, že v některých afrických kmenech např. matky běžně zasvěcují syny do sexu, což je u nás bráno jako zcela tabuizovaný incest, zatímco tam se na to pohlíží jako na samozřejmou věc, atd.
Navíc i ve starších příspěvcích zde v diskuzi psali autoři o svých zkušenostech v dívčích rolích a ne vždy jen s negativním výsledkem.

Reklama

Přidat komentář