Reklama

Cuckold

cuckoldhk (Čt, 30. 11. 2017 - 16:11)

Mně se to stalo trošku jinak. Jednoho dne jsem zjistil, že mě vzrušuje když mě manželka občas podvede. Začalo mně to silně vzrušovat abych to upřesnil. Vlastně jsem na nic jinýho při sexu při onanii nemyslel, enormě mě to stimulovalo. Jenže vím, že moje žena je velice rafinovaná a to je to co mě nedovolilo s ní jít v tomhle ohledu dál. Věděl jsem, že jakmile to na ni vybalím, sám sebe přikovu ke skále, nechtěl jsem tu úplně podřízenou roli subíka navždy. Prostě jen někdy, a klidně si užít všechno se vším všudy.... tak jsem jí to neřekl, postupně mě sex s ní, ten šedivej normální sex prostě už moc nebavil.... nějak jsem si ty sny a choutky samozřejmě zrealizoval a realizuju dodnes, ale jsem si vědom, že bez ní tam něco chybí.... vlastně jsem ji podvedl já. No ale říct ji to tak by asi udělala první poslední, že by to až přehnala :-) škoda, že jsou některý ženský takhle (no nevím co jsem dát za slůvko )

ale no tak (Ne, 26. 11. 2017 - 08:11)

Hele moc rad bych u toho byl...Každej má holt jiné choutky a pokud to jehop partnerovi nevadí, tak o co jde?? To ty jsi na tom hůř. Tady si hraješ na počestnýho a přitom jsi daleko horší, než ti, kteří tu upřímně píšou

Plenkar (Po, 6. 11. 2017 - 08:11)

My také rádi, když se u...Hele moc rad bych u toho byl osobne a podival se jak se spravne zije. Kolik by to kostovalo? Dam maximalne palackyho, taky se svliknu, ale nejake pradelko a hlavne pliny si na sobe necham, abych si mohl prubezne delat dobre a ikdyz jsem cistej a s kurvama se nezahazuju, tak uz vim, ze se pripojit nebudu chtit a taky nic nepriplatim. Uvazuj a dej kontakt ty vylizovaci

hedejvole (Po, 6. 11. 2017 - 02:11)

Neni potreba kastrovat. Lepsi...yesss

Rob (Pá, 3. 11. 2017 - 08:11)

My také rádi, když se u nás sejde parta kamarádů. Známe se s nimi již dlouho a setkáváme se tak dvakrát do měsíce. Manželka má ráda, když ji postupně všichni naplní a já se na to dívám, ale neúčastním se. Jen pak, když je po všem a ona je plná semene uplně všude, ji celou jazykem očistím a jejich semeno spolikám. Ona mi pak nechá abych se vyhonil.

Skutečný cuckol (Út, 31. 10. 2017 - 13:10)

všichni se tady rozplýváte...Ale vždyť to tady píšou honiči. Také si nedovedu představit příčetný pár, který si pozve "skupinu divochů" a dokonce nepoužijí ochranu.
Moje ženuška má dva milence. Jeden je občasný (bydlí daleko). S tím začínala s kondomem a až po čase mu dovolila bez. Ten druhý - pravidelný - je náš dlouholetý společný přítel. Je dárce krve. S ním šla už napoprvé bez.

jirka (So, 21. 10. 2017 - 13:10)

Zajimalo by me zda-li existuji i cuckoldky nebo je to zalezitosti pouze naseho podradneho muzskeho pohlavi ?

HIV (St, 18. 10. 2017 - 11:10)

všichni se tady rozplýváte nad vytékajícím semenem, v reálu by do toho šel bez ochrany asi jenom šílenec...

Simon (St, 18. 10. 2017 - 08:10)

My se ženou máme rádi, když si pozveme pár mladých divochů a oni ji pěkně naplní jeskyňku a já vytékající semeno mohu vysát. Čím více jí przní tím lépe. Je úžasné nejen vidět jak jí to dělají, ale jak z ní pak to jejich husté semeno vytéká.

Ben (St, 11. 10. 2017 - 10:10)

Já mám rád, když se mohu dívat jak to více mužů dělá mé ženě. Jsme spolu již 30 let a tento společný zájem praktikujeme již více jak 10 let. Vyhledáme na netu vždy tak 5 - 10 mužů a pozveme je na společnou akci. Já se posadím do křesla a dívám se jak se na ní všichni postupně střídají a jak si to ona užívá. U toho si ho pomalu honím a jakmile jsou všichni hotoví náležitě ji očistím od jejich spermatu. Pak zasunu ještě do její plné lasturky a doplním svojím semenem. Je to super pocit vidět, jak si užívá a jak má na sobě a v sobě jejich semeno. Jednou se nám povedlo pozvat najednou více 30 mužů. To vám povím to byla jízda. To teklo semeno proudem.

bull (Út, 26. 9. 2017 - 22:09)

jo Jirko, ty nezklameš .)))

jirka (Út, 26. 9. 2017 - 18:09)

Plazit se Ženě co by nadrazenemu pohlaci u nohou a libat Ženě takto boty a oslovovat ji s vykanim "Ma Pani ", je subikoca povinnost.

jirka (Út, 26. 9. 2017 - 18:09)

Pro nas subiky jste Vy Pani bohyne a nadrazene pohlavi. Vy si smite uzivat awxu s kym chcete a kdy chcete a my i jako Vasi manzele na to musime pouze zavistive hledet, nic nenamitat a cekat na vase svoleni, ze si ho muzem po vasem swxu s milencem vyhonit. A co se tyka spermatu vaseho milence ve vasi pipinxe, xi na vasem brisku, tak vam to jako submisivni manzele musime na vas rozkaz poslusne slizat.

MyDva (Út, 26. 9. 2017 - 14:09)

My to taky takto máme rádi. Pozveme vždy nějaké kamarády třeba z hospůdky a já si to s nimi pěkně rozdám. Je jich tak různě, někdy jen jeden, ale bylo jich i 8 najednou. Postupně se na mě vystřídají a manžel na to kouká a když vždy jeden po druhém do mě stříkají, tak to manžel vysaje. Miluje, když ze mě teče jejich semeno. Rád saje i z análu.

Dr. Chocholouse (Út, 26. 9. 2017 - 12:09)

Já mám super manžílka....Nepřemýšlela jste o léčbě?

Katrin (Út, 26. 9. 2017 - 09:09)

Já mám super manžílka. Dlouho po mě chtěl, aby se před ním pomilovala s jiným mužem. Nejdříve mi to nějak nešlo, ale teď pravidelně pozíváme jeho kamarády nebo i jiné muže ze seznamek. Já ho přivážu k židli vedle postele a podvážu mu kulky. Samozřejmě musí být pořádně nadržený a tak minimálně dva až tři týdny nevystříkaný. Pak přijdou kamarádi a čím více tím lépe. Dala jsem najednou i 12. Oni se se mnou náležitě pomilují a pěkně mi stříkají kam to jen jde. Do pulinky, do análku a i do pusinky. Když jsme hotoví a oni odejdou, tak si ho odvážu a vše ze mě náležitě vysaje a vylíže. Když mě i dobře udělá, smí se taky vystříkat na moje chodidla a pak to po sobě olízat. Je to super pocit být plná cizího semene a pak si to od něj nechat očistit a on je spokojenej.

Radim (Út, 26. 9. 2017 - 08:09)

Mám čím dál radši, když mě žena dlouho nepřipustí a nesmím ani honit. Pak k nám dojde kamarád nebo dva a já se koukám jak si s ní užívají a nakonec do ní pěkně semení. Já to z ní všechno vylížu a pokud se jí to líbí a vylížu jí pořádně, smím se také do ní vystříkat a pak to po sobě pěkně vyčistit. Miluji, když vidím, jak z ní to jejich semeno vytéká a že ho je někdy opravdu hodně.

radek (Po, 25. 9. 2017 - 14:09)

Ahoj sice nemam rad pas cudnosti, ale jinak jsem se v tom nasel. Moc se mi libi, kdyz vidim jak moji manzelku suka nekdo jiny. Po pár tydnech to začlo bavit i manzelku a nemusim ji do niceho nutit. prakticky kazdy vikend mame u sebe mensi akcicku kde si to rozda s nejakym nasim kamaradem a diky trojce ma rada i anal. Jen varuji zarlivce nesmite se divit i kdyz na verejnosti kamos obcas sahne zene na prsa ci vic laskuji. A musite se smirit i stim, ze bude sukat i bez vas treba v praci nebo na sluzebkach a kazdy to bude vedet ze mate doma davacku. Ale zame muzu doporucit uz rok mame neuveritelne posileny vztah a uzasny sex.

r.k. (Ne, 24. 9. 2017 - 02:09)

Nechápu ! To se vám...ano libi po 10 dnech volna se už těšim na pas cudnosti....

Bohouš (So, 23. 9. 2017 - 13:09)

Nechápu ! To se vám vážně líbí mít zamčeného ptáka ?

Reklama

Přidat komentář