Reklama

Cuckold

Kolemjdoucí (Čt, 5. 5. 2016 - 15:05)

Aspoň se cikáni neflákají po ulicích a jsou u Radky doma a aspoň něco dělají :-)

:-( (So, 30. 4. 2016 - 12:04)

Fuj cikány, fuj, fuj, fuj.

Radka (So, 30. 4. 2016 - 10:04)

Ahoj menžel mě před 2ma lety přesvědčil, aby jsme zkusili trijkujá a dva chlapi. Po dvou tří akcí se spíš koukal jen jak jsi užívám s jiným a nakonec to teď zkončilo, že jestli chci aby se pomioval on semnou musím být vystříkaná minimálně od dvou chlapů před ním a ještě ho prosit, že chci další, pak se semnou pomiuje, ale není to moc ono. Sice mám přes 5 stálích milenců tekže si na sex neztěžuji, ale muže miluji a chtěla bych dítě a nevím jak z toho ven. Jinak nejlepší zážitek manžel sehnal na víkend knám domů 3 mladý cikány a 5 starších a já jím musela byt po vůli jak chtěli můžu vřele doporučit všem ženám.

Cuckold (Út, 26. 4. 2016 - 17:04)

A jak se tomu říká v...z pohledu chlapa....

Dominika (Út, 26. 4. 2016 - 12:04)

A jak se tomu říká v případě ženy? Když se žena kouká, jak jejího muže zezadu dělá jiný muž? Zajistila jsem partnerovi milence a buď se na ně koukám a nebo mám sex s partnerem, kterého zezadu dělá ten druhý muž.

Matěj (Pá, 22. 4. 2016 - 16:04)

Mě nejvíce vzrušuje, když mě před očima ženu píchá její
milenec.Ten ho má hodně většího jako já a ženě pak dělá velkolepé orgasmy!!
To já mám moc rád, když žena ztrácí vědomí a on do ní toho klacka píchá a tahá sem a tam !!!
Úžasné a nádherné !!! Já pak stříkám do ručníku jak pominutý, když se na ně dívám!

RozpalenaSlecna (Pá, 22. 4. 2016 - 15:04)

Ani se nedivím, že takovou...To ze se to nelibi tobe, neznamena ze nam ostatnim take;-)

Radek (Út, 19. 4. 2016 - 19:04)

mi s mojí manželkou jsme take nadšenci, jí zvrušuje když mě píchá můj kamarád a pak to země vylíže a ja miluju se nani koukat když má trojku s jejími kamarády, jinak sexuálně spolu žijem dál je to jen spestření

hepis (Ne, 17. 4. 2016 - 22:04)

Ahoj,mám manželku a vzrušuje mne když ji mužu pozorovat při sexu s milence.

Karel (So, 16. 4. 2016 - 19:04)

taky mám manželku která...Jsi žena, máš manželku a necháváš ji píchat chlapama? Hm, tak určitěě...

Řehoř (So, 16. 4. 2016 - 19:04)

taky mám manželku která...Tenhle příspěvek nějak nechápu o.O

KerelII (So, 16. 4. 2016 - 18:04)

taky mám manželku která...Krásná to žena!!! Chci mít také takovou !!!!

žena (Pá, 15. 4. 2016 - 20:04)

taky mám manželku která když se napije tak se nechá vojet kdoví kym nejdřiv mě to vadilo, ale pak mě to začlo vzrušovat třeba když na zábavě jí opichá cizí chlap a ona mě to vesele řekne

7806 (Út, 5. 4. 2016 - 14:04)

V alkoholickém opojení jsem...Souhlasím s tebou,je řada ženských které to zkusily pod vlivem alkoholu nebo ze zvědavosti.My jsme to taky s manželkou absolvovali,stalo se to jistou shodou náhod a došlo k tomu spontánně.Manželka byla sexy oblečená,pilo se vínko,kecalo o všem možném,nakonec jsme se bavili i o sexu.A když se kecá o sexu v přítomnosti příjemný,sexy oblečený ženský myslím,že to ani nijak dopadnout nemůže.A to že chvíli měli sex jenom sami dva i když jsem tam byl s nima nepovažuju za nevěru.Za nevěru považuju,když měla manželka sex s jiným a přitom si výmýšlela kam jde.

Dana (Út, 5. 4. 2016 - 10:04)

Ja sem taky zazil ze...V alkoholickém opojení jsem to absolvovala s více muži také.A jsem přesvědčena o tom,že nejsem sama.Ale pokud je manžel přítomen,není to nevěra.

.. (Po, 4. 4. 2016 - 16:04)

https://www.youtube.com/watch?v=1bWYPvCxN7k

vynar (Po, 4. 4. 2016 - 16:04)

to musel být vinař s pěkně tvrdým Y :)

jan (Po, 4. 4. 2016 - 16:04)

Ja sem taky zazil ze predemnou sukali dva chlapy moji zenu byto to ve sklipku na morave a mi se dos ozrali ja uz sedel vedle sudu a kamos me zacal osahavat zene kozy ta ho odstrcile ze sem tam ja a ja jen vykrikl ze je to jedno naraz ji dal ruku pod sukni a pridal se i vynar a rovnou na podlaze ji osukali 1. zazitek asi i posledni a bylo to zajimavi ale asi bych to jinak nesnesl

Takhle se necha (Po, 4. 4. 2016 - 13:04)

Uvědom si,že je to...cizím chlapem a vlastní starou může jedině blbec,nakonec to stejně vede k rozvodu!

Dana (Po, 4. 4. 2016 - 13:04)

debilní kretenismus...Uvědom si,že je to sexuální deviace/úchylka/,je to vzrušuje a uspokojuje.

Reklama

Přidat komentář