Reklama

Cuckold

Default User Image
Danule (Po, 12. 8. 2024 - 06:08)

Já jsem manželovi s jeho svolením zahnula asi před půl rokem.S kolegou z práce.Manžel o tom pořád mluvil a básnil,no a když se naskytla příležitost,tak sex proběhl.Jenom jednorázovka.Ale byla jsem vzrušená jak mladá holka.Trochu jsem si na něm zadivočila.Nějaké kouření a semeno na tvář.No a manžel teď při našem sexu chce abych mu o tom vyprávěla detaily.Jaký měl péro,jak přirážel,jestli jsem byla na koníčkovi,kolik měl semene,jak mi dělal dobře.Bez toho mu péro moc nestojí.Má ho tak polopevný,řekla bych.Na sex nic moc.Ale jak začnu mluvit o šukání s kolegou,jak měl tvrdý ocas nebo jak jsem sténala ,tak mu ztvrdně na kámen.Hlavně pořád chce abych mu říkala jak jsem ho kouřila.Toho bere nejvíc.To za chvíli stříká...

Default User Image
Zbyňa (Ne, 11. 8. 2024 - 14:08)

Můj největší zážitek z naší letošní dovolené.Manželka vedle na pohovce kouří kámošovi péro a kouká se mi při tom do očí.On jí rukou dráždí prsty frndu.Napřed mu pomaličku opusinkovala celý ocas,pak přetáhla předkožku a olizovala mu žaluda aspoň půl hodiny.Pak ho vzala do pusy celý a to již jí stříkal do krku sperma.Všechno spolkla a pak mi dala pusu na rty.

Default User Image
Inkvizitor (Ne, 11. 8. 2024 - 16:08)

A teprve počkej, až budeš lízat milencem vystříkanou kundičku manželky ... 

Anonym (Ne, 11. 8. 2024 - 15:08)

Jak už tady někdo prohlásil, jeden nosí domů výplatu a manželka si dopřává s jiným.

Anonym (Ne, 11. 8. 2024 - 14:08)

A co ty a tvoje péro? Zůstalo bez potěšení?

Anonym (Ne, 11. 8. 2024 - 08:08)

Není cuckold, jako cuckold. Někteří tím jsou dobrovolně a rádi, jiní neradi a pak trpí. Jsou i takoví, kteří tu pohanu nevydýchají a v lepším případě se rozvedou, nebo i něco horšího. 

Ze soudního spisu:

Šel jsem domů. Před bytem mne čekala tchyně a chtěla abych počkal, protože manželka má návštěvu. Odstrčil jsem jí a vnikl do bytu. Už v předsíni jsem slyšel manželky sténání a jeho hekání. Vlítnul jsem do ložnice s tchyní v patách. Měla v posteli svého šéfa, oba úplně nahatí. Jezdila na jeho velkém tlustém penisu jako na koni, až jí kozy fackovaly. Nepřestali, ani když jsem jim to nařídil. Jen se smáli a pokračovali v jízdě. Tchyně mne držela a bych jim nic neudělal. Aby mne uklidnila, tak mi vyndala penis a honila mi ho. Za chvíli jsem hodně dlouho a daleko, až na ně, stříkal semeno. Pak se mi zatmělo před očima. Odstrčil jsem tchyni a způsobil jí otřes mozku. Manželce jsem přerazil čelist a šéf si při pádu z okna zlomil obě nohy. Já ho nevyhodil. Vyskočil sám. To si na mě vymyslely, ty dvě kurvy, aby mne poškodily.

Byl to taky cuckold?

Default User Image
Pavel (Ne, 11. 8. 2024 - 06:08)

U nás se to jaksi zvrtlo.Měla to být trojka s kámošem.Moje holka si chtěla vyzkoušet šukání s dvěma klukama po sobě a jaké to je mít v sobě dvě dávky semene.Napřed jsem byl proti,ale nakonec jsem podlehl.No a nejhorší na tom je,že moje holka teď dává při šukání přednost kámošovi přede mnou.Má obřízku,ale erekci má rychle a pak ho má pořád tvrdýho jak hrom.Mně tak pevně nestojí.Když na ním šuká tak je celá štěstím bez sebe.Přiráží jak vzteklá a rejdí mu na péru.Mě skoro nepustí do frndy.Tak já na ně koukám a honím si péro.Co mi zbývá.Chtěl jsem se do ní také vystříkat,ale začnula mi jezdit frndou se semenem po obličeji a roztírat semeno po tváři.To se mi moc nelíbilo,ale dal jsem to.Musím ale říct že se mi to začíná líbit když šuká s kámošem.A jak u toho sténá,někdy ji musím trochu tlumit.Aby to neslyšel celý náš panelák.

Default User Image
Honza (Po, 15. 7. 2024 - 11:07)

1/2 Už několik let funguji také jako cuckold . Oba dva nás to velmi vzrušuje.  Mám o mnoho let starší , velmi tlustou a docela ošklivou ženu . Já jsem sportovní postavy se širokými rameny a velkým ptákem.  Když si manželka vybere nějakýho chlapa musím vše zařídit. Někdy souhlasí hned , někdy je to velké přemlouvání a prošení a někdy mu musím i zaplatit.  Ale stojí to za to . Neznám krásnější pocit než když můžu klečet nahý vedle postele a dívat se jak cizí péro zajíždí do chlupaté kundy mé ženy. Občas si dají pauzu a má žena mi dá výprask na holou . Super je když se přidá i ten chlap .  Někdy se ti chlapy rozdovádí tak že dostanu i přes koule a ptáka. Zvláště ti malý s bříškem a s malým pindíkem. Mají radost že můžou ponižovat chlapa jako jsem já a já jsem šťastný. Opravdu mě hodně bere když mi o dvě hlavy menší chlap s pivním pupkem a polovičním ptákem nadává a mlátí mě přes koule , ptáka a zadek.  Nedávno šukala s takovým mladým nadrženým chcípáčkem.  Po pár přírazech se udělal. Trochu jsem se zapomněl a zasmál se . Má žena vyskočila vzala pásek a začala mě mlátit hlava nehlava. Při tom křičela že za to že se tak rychle udělal můžu já protože jsem na něj blbě koukal. Chlap stál vedle pták mu vysel dolů a bylo vidět že se stydí a je nasranej. Pak mu podala pásek aby mi přidal . Nevím kde se v něm brala ta síla ale opravdu mě nešetřil.  Nastavoval jsem mu hlavně zadek ale mlátil mě všude.  Řekl že mě bude mlátit tak dlouho dokud mi také nezvadne čurák. To velice pobavilo mou ženu protože dobře věděla že to by mě musel řezat celý den. A také ano . Čím víc do mě bušil a nadával mí tím víc mi tvrdlo péro.  Klečel jsem na všech čtyřech , děkoval mu a čekal až se unaví. Má žena si ke mě sedla a začala mi kroutit bradavkama . Umí to nejlíp na světě a já se při tom dokážu ...

Default User Image
Honza (Po, 15. 7. 2024 - 12:07)

2/2 ... udělat aniž bych si sáhl na ptáka.  Samozřejmě jen když mi to dovolí. Když to na mě šlo požádal jsem o dovolení se vysemenit. Řekla že ještě ne a přestala . Potom jsem před nima musel lézt po čtyřech , štěkat, mňoukat , chrochtat , olizovat jim nohy a zadky . Nakonec mě má Paní přinutila abych mu ho kouřil. Chlap se nechal ale pořád říkal že dělám něco špatně. Za každou vítku jsem dostal pravítkem přes koule. Nakonec zařval a řekl že jsem ho kousnul do žaluda. Samozřejmě to nebyla pravda ale nedovolil jsem si odmlouvat. Následovalo kopnutí do varlat od manželky a pak ještě dvakrát od něj. Svalil jsem se na zem a skulel. Cítil jsem že mi i trochu změknul  Za to jemu už zase pěkně stál a tak se dali znovu do šukání. Tentokrát to trvalo mnohem déle. Když se znova udělal musel jsem svou Paní lízat dokud se neudělala také .  Pak jsem musel znovu na čtyři a na řadu přišly opět moje bradavky. Pták se mi okamžitě napružil a já toužil po výstřiku. Znovu jsem požádal o dovolení vybryndat svoje semeno. Tentokrát souhlasila ale nesměl jsem se ptáka ani dotknout. Když to ze mě šlo ven , začal mi ten borec chcát na záda. Paní se smála a já měl úžasný orgasmus. Když jsem potom jazykem z podlahy uklízel svoje semeno a jeho moč , zvedal se mi žaludek , ale to už k tomu prostě patří. Byl jsem šťastný že jsem mohl vypustit semeno. Nebývá to moc často. Většinou jdu spát s tvrdým pérem a plnejma koulema. Trvá to i několik dnů . A pokud není Paní spokojená s mými výkony a plněním mých povinností tak i několik týdnů. A zduřelá, nalitá varlata je větší bolest než všechny rány páskem nebo údery do koulí.  Navíc se Paní ráda baví tím že když jsem dlouhou dobu bez výstřiku podvazuje mi pevně varlata, připne k nim vodítko a vodí mě za ně jako psa. V zimě jen doma , ale teď v létě i venku.

Default User Image
Romča (Čt, 11. 7. 2024 - 07:07)

Já jsem manželovi vděčná že je cuckold.Vždycky jsem měla problémy se svým orgasmem.Napřed jsem neměla žádný,prostě to nešlo.Jestli byla vina ve mě,nevím.Pak se objevily nějaké náznaky že už konečně zažiju vyvrcholení,a zase nic.Koupili jsme různé vibrátory,nic.A pak mi manžel na jedné dovči říká,ať si to vyzkouším s naším kamarádem.Dlouho jsem nechtěla,ale pak se to jednou večer stalo.Manžel mě u toho držel za ruku a hladil po vlasech.Nevím zda to bylo tím že má kamarád fakt velikýho žaluda.Nebo něco jiného.Prostě zažila jsem takový orgasmus že jsem se celá třásla a byla úplně vyřízená.Manžel i kamarád byli z toho úplně u vytržení.Prý to nikdy neviděli.A zase je tu problém,s manželem už zase nemám žádné orgasmy,prostě se to nedaří.Tak budeme muset do hry zapojit kamaráda.Chtěla bych zase zažít ten slastný okamžik kdy skoro ztrácím vědomí.A tak nechci manžela zamykat do klícky ani aby mi lízal cizí sperma z pipky.Chci jenom si zasouložit společně a mít tu radost a potěšení nás všech.ahoj

Default User Image
Dana (Čt, 1. 8. 2024 - 16:08)

Já to mám taky tak.S manželem se prostě neudělám ani za nic.Zkoušeli jsme všechno možné.Jednou jsme byli na párty,dost se to tam rozjelo.Někteří se odvázali a začali tam přede všemi souložit.Manžel mi představil svého kámoše,sympaťák a začal mě před ním svlékat.Jak jsem byla přiopilá,tak jsem se smála a pak jsem toho muže začala také svlékat a pak mu začala kouřit ptáka.Jak ho měl tvrdýho tak ho do mě zasunul a tvrdě mě před manželem vyšukal.Jak jsem byla vzrušená ,tak jsem sténala na celé kolo a pak mi přišel orgasmus jak Brno.Byla jsem úplně mimo. Nakonec se do mě naplno vystříkal.Ty jeho cuky v penisu cítím pořád.Manžel na mě koukal a honil si péro.Říkal že příště to uděláme zase tak.Ať si ten orgáč pořádně užiju.Pa.

Default User Image
Jola (St, 10. 7. 2024 - 07:07)

Můj muž má zdravotní problémy.Erekce se mu úplně ztratila,prášky nemůže.Napřed mi to dělal jen rukou nebo pusou,ale není to ono.Má bráchu ,dvojče.Bydlí asi 20 km od nás.Je rozvedený.Tak mi to domluvil s ním,že občas přijede a pomiluje mě.Prý to není nevěra.Když mi to dělá jeho dvojče.Je zajímavé že i když jsou dvojčata,tak souloží každý jinak.A mají oblíbenou pozici každý svoji.Pro mě je to vítaná změna.A jsem za to svému manželovi vděčná,že se o mě takto postaral.Možná bych si i sama našla nějakého milence,ale takhle je to v rodině.Takže je to smutný příběh,ale život není jenom procházka růžovým sadem.Važte si toho co máte.Jola.

Default User Image
Franta (Po, 8. 7. 2024 - 08:07)

Moje žena měla kdysi románek s kolegou z práce.Vyfotil si její tvář když na něm zrovna souložila na koníčka.A já tu její fotku vzal,nechal ji zvětšit a pověsil ji u nás v ložnici.Napřed byla trochu naštvaná,ale pak jsem jí řekl,že se mi líbí její vzrušený výraz když má v sobě cizího ptáka.Tak se uklidnila a fotka nám visí v ložnici.Je to už dávno a tu fotku mi poskytla s jejím svolením.Mám ještě jednu ale tu tam nebudu věsit.Není tak umělecká...Zdar.

Anonym (Ne, 7. 7. 2024 - 21:07)

Ctu zde prispevky a musim se zeptat: vite, ze zde ma byt debata o cuckoldech?? Mozna ani netusite, co to je. 🤷‍♂️

Default User Image
Zdena (Po, 8. 7. 2024 - 08:07)

Tak ty se ani nepodepíšeš a budeš nám tady kázat o cuckoldech?Hlavně že ty víš o čem to je...Kolik myslíš že těch skutečných cuckoldů tady je?5 nebo 7?

Anonym (Út, 9. 7. 2024 - 13:07)

Posledni dobou ani jeden. A kolik lidi myslis, se podepise vlastnim jmenem? 🤦‍♀️. Problem je hlavne v tom, ze se tu tema cuckold uplne opominulo. 

Anonym (Pá, 5. 7. 2024 - 17:07)

https://photos.app.goo.gl/PzFtiAL8PoudVth17

Default User Image
Martin (Út, 16. 7. 2024 - 11:07)

As ho peknyho, pekna davka do pusy

Default User Image
Pavel (Pá, 5. 7. 2024 - 14:07)

Dělali jsme doma pořádný jarní úklid.Při tom jsem našel zapadlý ve skříni jakýsi diplom.Koukám na to a co nevidím.Stálo tam:Šoustací diplom udělený Soni V. za odbornou a kvalitní práci.Podepsáni Zdena 6,Mirek 7a Jirka 4.(Soňa je moje žena a V, byla za svobodna.)Říkám ženě co to je.Hned mi ho vyškubla a nadávala mi že ji všude šńupu.Večer jsem ji překecal a tak mi řekla co to bylo za akci.Mělo to být na začátku našeho chození.Jeli s kámošema na chatu.3 holky a 3 kluci.Těm 2 holkám ujel autobus a tak přijely až druhý den navečer.No a tu první noc tam byla sama se třema nadrženýma klukama.Něco se prý vypilo a pak to začalo.Napřed Zdenek,pak Jirka,pak Mirek.Tak postupně to prý jelo za noc několikrát dokola.Měla prášky a tak stříkali všichni do ní.Za mlada ji sex bavil,tak jí to až tak nevadilo.Kolem půlnoci byla přestávka a nad ránem to pokračovalo.Ty čísla jsou kolikrát ji každý vyšukal.Prý byla fakt dobrá.Dostala od nich diplom...Někdy si z ní dělám srandu,že bychom ty její šukače zas mohli pozvat,ale už je to pryč a už o tom nechce ani slyšet...

Default User Image
Mirek (Pá, 5. 7. 2024 - 20:07)

Já se teda taky jmenuju Mirek,ale nikde jsem na žádné párty nebyl...Ale určitě toho lituju.Taky bych se rád zúčastnil.Aspoň jednou za život...

Reklama

Přidat komentář