Reklama

Cuckold

Honza (Čt, 16. 4. 2015 - 08:04)

Jak ti to dělá? Vibrátorem...Nedrazdi mi prostatu. Normalne mi honi curaka. A kdyz citi ze to na me jde tak prestane a da mi pesti do kouli. To udela nekolikrat. Nakonec v tom nejlepsim prestane honit a ja vytecu.

franta (Čt, 16. 4. 2015 - 06:04)

Uz ani nevim kdy jsem...Jak ti to dělá? Vibrátorem ,dildem nebo pěkně rukou a prstama. Já to nezažil a docela bych to rád zkusil. Neznám ty pocity. Jaké to je? Bolí to nebo je to silně vzrušujicí a příjemné.Pustíš semeno i když bys nechtěl?. Snažím se přítelkyni přemluvit, chci to zkusit a poznat,ale do mé prostaty se jí nechce.

Honza (Čt, 16. 4. 2015 - 05:04)

Uz ani nevim kdy jsem naposledy soulozil. Manzelka me doji pravidelne v sobotu vecer. Musim nahy na vsechny ctyri. Lokty , dlane a celo na zem . Roztahnout nohy a vyspulit zadek. Vetsinou je u toho tchyne a naramne se bavi.

jindra (St, 8. 4. 2015 - 11:04)

Plní li všechny...tak to je velmi dobré, ten můj se snaží ze všech sil, aby nedošlo k honění prostaty.jinak semeno musí vždy slízat a uklidit.

Jarka (St, 8. 4. 2015 - 09:04)

v prvé řadě si ho sám, v...Plní li všechny úkoly,může honit přede mnou jednou týdně,jsem li nespokojená tak mu podvážu kulky a pěkně tvrdě mu vydojím prostatu až kňučí bolestí.

jirka (St, 8. 4. 2015 - 07:04)

v prvé řadě si ho sám, v...Pres chlapem bych se honit stydel, ale pred manzelkou to delam rad. Nebo ma rad, kdyz si to mohu udelat o jeji obute kozacky jako pejsek.

jindra (St, 8. 4. 2015 - 07:04)

můžeš popsat ty metody...v prvé řadě si ho sám, v různých polohách smí vyhonit, bud předemnou nebo i před mím milencem, ráda koukám jak si ho vyhoní přímo do pusy/nohy za zády/, oblíbené je i dojení, kdy cuckold klečí na všech čtyrech a já ze zadu mu ho vyhoním, cuckold musí být absolutně v klidu, nesmí dávat na jevo vzrušení, pokud neplní řádně úkoly je zbaven semene drážděním prostaty, to pak semeno z něj vyteče bez toho slastného pocitu.

jindra (Út, 7. 4. 2015 - 08:04)

manželkám těch chudáků s...jestli mají malé sebevědomí tak to se mě nezdá, jsou opravdu výkonní, a jestli to jejich manželkám vyhovuje nevím, o tom se zásadně nebavíme.

jindra (Út, 7. 4. 2015 - 08:04)

To znamena 9 nastev za mesic...Ano, zhruba devět za měsíc, ale někdy i méně.manžel je zbavován semene různými spůsoby, ale se mnou nesouloží.zato mě pravidelně a velmi dobře orálně uspokojuje, v tom je jedinečný.

....... (Út, 7. 4. 2015 - 07:04)

mám celkem tři, každý je...manželkám těch chudáků s nízkým sebevědomím to taky vyhovuje?

jirka (Po, 6. 4. 2015 - 15:04)

mám celkem tři, každý je...To znamena 9 nastev za mesic ? A manzel nesoulozi ?

jindra (Po, 6. 4. 2015 - 11:04)

Milenec je pořád ten samý...mám celkem tři, každý je v podstatě jinný, společné mají to, že jsou ženatí a mají čas tak 3x do měsíce.Plně mě to vyhovuje.

Jan (Po, 6. 4. 2015 - 11:04)

to je na dlouho, jak náš...Milenec je pořád ten samý nebo jiný ??

JINDRA (Po, 6. 4. 2015 - 11:04)

Jindro, možná i ostatní by...to je na dlouho, jak náš vztah vznikl, jak jsme na vše přišli, ale trvá to několik let a fungujeto. Jinak milence si domu vodím, každý předem ví, o co jde. A většina se těší na to, jak bude mého cuckolda ponižovat a používat pro svoje pobavení.Je až neuvěřitelné, jak chlapi vzrušuje souložit cizí ženu za účasti jejího manžela.

jirka (Po, 6. 4. 2015 - 09:04)

Cuckoldy bych vyhubila jako...Cim vam cuckoldi ublizili, ze by jste je chtela vyhubit ?

dan (Po, 6. 4. 2015 - 06:04)

obrázek- http://obrpdd.tumblr.com/

Hanka (So, 4. 4. 2015 - 14:04)

Cuckoldy bych vyhubila jako myši.

Jarda (So, 4. 4. 2015 - 13:04)

Take uz to mame s manzelkou...To nemyslíš vážně?
Cuckold co chce schvalovat milence?
Starej se o domácnost ať je tvá nevěrnice odpočatá pro milence, do ničeho jí nemluv ať si tě nechá a všechno bude v nejlepším pořádku.
Hlavně až se ti vrátí domů pros jí jestli jí můžeš vylízat klín jako bys o ničem nevěděl.
Neboj se, ten pohled zvládneš. Dostaneš to příkazem od milence.

jirka (Pá, 3. 4. 2015 - 18:04)

I kdyz jsem subik, bojim se abych ten pohled zvladnul . Ona me moc vzrusuje a jako cuckold si asi uz nikdy nezasoulozim.

Fred (Pá, 3. 4. 2015 - 17:04)

Take uz to mame s manzelkou...Tady je schválení milence je v pořádku....Uvidíš jak ji dělá, ty si dojdeš také na své....pokud bude upřímná, bude souložit před tebou se svým milencem!

Reklama

Přidat komentář