Reklama

Cuckold

Linda (St, 4. 3. 2015 - 23:03)

No nevím, cuckold by přeci...Souhlas Báro, správný cuckold by měl mít prázdný pytlík. Jak to ale udělat, aby za to nemohl být postih... ?

Alfons (St, 4. 3. 2015 - 16:03)

Děkuji Vám za uznání Madam Michalo. Dříve jsem se se svou Paní mnoho hádal a byl na Ní hrubý a naše soužití nebylo šťastné. Nyní jsem svou paní dobře vychovaný a vím kde je mé místo, nikdy předtím bych nevěřil jak mne to bude vzrušovat být sluha své Paní.

michala (St, 4. 3. 2015 - 15:03)

Máte naprostou pravdu Madam...tvůj názor se mě líbí, zřejmě jsi správně vycvičení a vedený subík.

michala (St, 4. 3. 2015 - 15:03)

No nevím, cuckold by přeci...já mám na věc kastrace cuckoldů jinný názor. Jsem zásadně proti.Myslím, že kastrování cuckoldů je za hranicí mého chápání.

Berta (St, 4. 3. 2015 - 14:03)

No nevím, cuckold by přeci...Zřejmě zastáváš názor,že vykastrovaný paroháč je opravdový cuckold.

Bára (St, 4. 3. 2015 - 07:03)

No nevím, cuckold by přeci neměl mít koule, ne ?

Honza (Út, 3. 3. 2015 - 23:03)

Neumim si predstavit ze bych se svou Pani spal v jedne posteli. Urcite bych umazal povleceni mazlavkou a to by se Pani moc zlobila. Staci kdyz ojevi fleky na trenkach a jsem potrestan.

Alfons (Út, 3. 3. 2015 - 21:03)

Máte naprostou pravdu Madam Michalo, my subíci poslušně čekající s vystrčeným zadkem na milking nemůžeme čekat spaní v jedné posteli se svou Paní.

michala (Út, 3. 3. 2015 - 12:03)

ahoj Míšo, a jak mu tu...ahoj Zdeno, spůsobů je celá řada, podívej se na www.tubebdsm,com sekce prostata, tam najdeš řadu návodů. Já nejradši nasadím cuckoldovi pás cudnost, pak si klekne na všechny čtyři , roztáhne stehna a hlavu položí na postel, do takto pěkně vyšpulené zadnice zasunu dva prsty a dráždím prostatu, semeno pak z penisu jen ,,vytéká,, jedná se o kombinaci žlutavé tekutiny, cuckold samozřejmě je připraven o slastný pocit ejakulace.přiznám se , že takto ho trápím dost často.vřele doporučuji, následné dny cuckold plní vše řádně z obyvy opětovného odběru semene.

Jana (So, 28. 2. 2015 - 19:02)

Ne cuckold musí spát jinde...spát se mnou můžou jen milenci !!!

michala (So, 28. 2. 2015 - 17:02)

dámy, moc by mě zajímalo, jestli cuckold sdílí v noci vaší ložnici, tulí se k vám atd. já si to prostě neumím představit.

Zvědavec (So, 28. 2. 2015 - 15:02)

Tak každému vyhovuje něco jiného.
Já zase mám rád společné spaní.

michala (So, 28. 2. 2015 - 13:02)

A nevadi ti spat kazdou noc...ani ne, netoužím po něčím chrápání, ale ani po celonočním oblézáním. zhruba 2x do měsíce u mě některý z milenců přespí a to mě bohatě stačí.

Zvědavec (So, 28. 2. 2015 - 12:02)

A nevadi ti spat kazdou noc sama bez objeti blizkeho cloveka?

michala (So, 28. 2. 2015 - 12:02)

Co třeba nějaký obleček...tak to nepraktikuji, dámské oblečky to né, s oblobou používám na noc pás cudnosti, cuckold nespí u mě v pokoji, má vedlejší malou místnost. pás cudnosti spolehlivě zabrání touze po masturbaci.

honzík (So, 28. 2. 2015 - 11:02)

ANO, doma je používán jako...Co třeba nějaký obleček pro služku nebo pouta při pozičních trestech a na noc...

michala (So, 28. 2. 2015 - 10:02)

Dělám to stejně...já osobně zbavuji kulky semene mého cuckolda zhruba jednou týdně, různými spůsoby.Máš pravdu, vždy jen za odměnu. pokud si slastný pocit vyvrchelení nezaslouží, používám k odběru semene dráždění prostaty.TO ŽE CUCKOLD NESMÍ MÍT SEX S SVOJÍ PANÍ JE NADSLUNCE JASNÉ.

michala (So, 28. 2. 2015 - 10:02)

Správný cuckold je...ANO, doma je používán jako služka, uklízí a dělá veškeré potřebné práce.ty poziční tresty jsou různé, např. stojí v koutě na jedné noze, natažené ruce, na kterých je rákoska.má časový limit, po který musí v této poloze vydržet. pokud to nesplní, následuje výprask rákoskou.

Michala (So, 28. 2. 2015 - 10:02)

Umíš si ještě představit...Jiného muže bych již nechtěla, nemám nejmenší chut se vrátit do ,,stereotipního,,manželského života. Proto základní podmínkou je , že moji tři milenci jsou ženatí, a samozřejmě mají vetší panis než můj muž-cuckold.

Mirka (So, 28. 2. 2015 - 09:02)

Správný cuckold je...To máš pravdu,ale ne vždy se podaří přesvědčit je o nutnosti jim je odejmout.Řekla bych,že mají strach z bolesti,muž kamarádky před zákrokem v Thajsku dvakrát omdlel strachy,nakonec se to ale podařilo.

Reklama

Přidat komentář