Reklama

Cuckold

maxmilian (Út, 11. 11. 2014 - 22:11)

Nevěřím na přesné...Jaký je to pocit?

Jirka (Út, 11. 11. 2014 - 21:11)

Alfons, Věrča a Sylvie,...Nechápu proč se zapojuješ do diskuse o tematu, kterému nerozumíš nebo tě míjí. Pokud si v tomto vzájemně lidi vyhoví je to jejich věc.

renda (Út, 11. 11. 2014 - 21:11)

Alfons, Věrča a Sylvie, nechte se vykastrovat :)

Sylvie (Út, 11. 11. 2014 - 20:11)

Můj subík se na nás musí...Také ten můj musí milence kouřit. Když mám své dny a milenec má chutě, tak prostě ošuká mého subíka pěkně do pusy.

Sylvie (Út, 11. 11. 2014 - 20:11)

Už delší čas moho prcat...Pěkně půjdeš pod zámeček a stane se z tebe poslušný cuckold, který nezasune a vyhonit ti žena dovolí jen výjimečně.

Verča (Út, 11. 11. 2014 - 20:11)

Docela by men zajímalo,...Můj subík se na nás musí dívat a nakonec ho uspokojit ústy,čemuž se vehementně brání,ale jelikož je znehybněn musí to vždy strpět.Taky mě to vzrušuje jako tebe.

alfons (Út, 11. 11. 2014 - 18:11)

Už delší čas moho prcat manželku jen potom, co si užije s milencem. Jemu dá třeba 2x nebo 3x. Většinou doma, než přijdu z práce. Pak ji musím vyčistitt jazykem a potom mi 1x podrží. Když se cítí dost uspokojená milencem, tak ji vylížu a ona mi ho třeba jen vyhoní, nebo si před ní vyhoním já. Milence má 2-3x týdně. Je to mazec a moc a moc vzrušující pro všechny. Uvažuje o klícce. Asi jí vyhovím.

jirka (Út, 11. 11. 2014 - 16:11)

na Amazonky , na ty...Jasne, ze znam. Slo o uspokojeni jejich pipinek a ne o to, ze by k nam vzhlizely a uctivaly.

bivoj (Út, 11. 11. 2014 - 16:11)

A kdo ho tak vyzdvihoval a...rajcovala by tě ku.nda Margaret Thatcherové ?

zapomněl si (Út, 11. 11. 2014 - 16:11)

A kdo ho tak vyzdvihoval a...na Amazonky , na ty obhroublé děvky ?
říká ti něco "dívčí válka " !? :-)

jirka (Út, 11. 11. 2014 - 16:11)

Trapnej si pouze ty , ale to...A kdo ho tak vyzdvihoval a zvyraznoval ? Egoisticky chlapi samozvani vladci sveta. Kdy zeny musely byt zticha, protoze muzi tehdy staveli na sve hrube sile.

bivoj (Út, 11. 11. 2014 - 16:11)

Navic se me tenhle hanlivy...Trapnej si pouze ty , ale to jen ukazuje na úpadek dnešní doby .
Neb za starých a dobrých časů byl zobrazován a veleben hrdý a vzpřímený to FALOS !

jirka (Út, 11. 11. 2014 - 16:11)

Navic se me tenhle hanlivy vyraz pro zensky rozkrok nelibi. Sproste se and thevyjadrovat me neva jen u toho naseho. Mame trapny cu..ky. Protoze mame zenam co zavidet a nemuzem to srovnavat s pipinkou.

bivoj (Út, 11. 11. 2014 - 16:11)

Bohuzel se me tohoto povyseni...Až uzříš na čele svém vřídek - tak jej nemačkej !
Je to zárodek poštěváka :-)

prezident (Út, 11. 11. 2014 - 16:11)

cože !
ty seš ještě...kun.da sem, kun.da tam...

jirka (Út, 11. 11. 2014 - 15:11)

cože !
ty seš ještě...Bohuzel se me tohoto povyseni doposud nepostestilo .

bivoj (Út, 11. 11. 2014 - 15:11)

Prihlizet a treba ji u toho...cože !
ty seš ještě neproměnil v ku.ndu ?

jirka (Út, 11. 11. 2014 - 15:11)

Ty nějak dominantním...Prihlizet a treba ji u toho libat nohy, nebo ji pri soulozi s milencem koukat do oci a ona se mu smeje a sem tam mu da facku a slovne ho srazi, ze takhle ji sukat nedokazal. A jeste muze jeho muzstvi srazit tim, ze ho oblekne do podprsenky, protoze neni skutecny chlap. Dominantnim zenam rozumim, protoze jsem silny subik. Ale cuckold jsem jeste neprozil a nebranil bych se mu .

jirka (Út, 11. 11. 2014 - 15:11)

Ty nějak dominantním...Je me jasne Madam, ze cuckold muze mit u kazdeho jedince hranice posazene nekde jinde. Maximum me pripada, kdyzmusi cuckold milence kourit, lezet oblicejem pod jejich organama, nebo delat sve zene matraci pri soulozi s milencem, lizat z ni jeho sperna pred milencem nebo si od nej nechat pro jeji pobaveni postrikat oblicej.Nechat cuckolda at rukou pomaha jeji milenci zavedet penis do jeji pochvy, kdyz ma cuckold zamceny penis a smi jen uboze nadrzene prihlize

Veronika (Út, 11. 11. 2014 - 15:11)

Je pochopitelne, ze v takovem...Ty nějak dominantním ženám rozumíš :)))

Ale vážně, myslím, že nejde nijak zobecňovat, takže bych si tyhle soudy nechala od cesty.

Reklama

Přidat komentář