Reklama

Cuckold

Ondra (St, 19. 2. 2014 - 01:02)

U paroháče vůbec...Ano, tak by to melo byt. I kdyz i takovy submisivni parohac z toho urcite chce neco mit, jinak by na to prece nemusel vubec pristoupit a tomu vsemu se nejak vyhnout. U vas ale asi nejde o splneni jeho fantazii, ze ne?

Berta (Út, 18. 2. 2014 - 10:02)

Urcite je to prakticke :-)...U paroháče vůbec nezáleží na tom jestli se mu něco líbí ,nebo ne.Je povinen vyhovět své paní a jejímu milenci.Tento způsob vznikl z debaty o použití paroháčů.

Ondra (Út, 18. 2. 2014 - 01:02)

Je to jak kvůli...Urcite je to prakticke :-) Jak to ale prijima on (parohac) - libi se mu to a nebo uz pri znehybneni spis vzdoruje? Kdo z vas s timhle napadem vlastne prisel?

Berta (Po, 17. 2. 2014 - 10:02)

Berto, co provozujete je moc...Je to jak kvůli ponížení,tak k usnadnění realizace samotného aktu,nemůže ucuknout a je donucen polykat.

Ondra (So, 15. 2. 2014 - 00:02)

Nic neobvyklého,popisovaná...Berto, co provozujete je moc zajimave. Ale znehybneni? Je to kvuli vetsimu ponizeni a nebo aby se nebranil? Jde z jeho strany o neco nedobrovolneho?

gampl (Pá, 14. 2. 2014 - 11:02)

To neznamená,že jim...No proto !
Jinak souhlas .

Erika (Pá, 14. 2. 2014 - 11:02)

...jsou...To neznamená,že jim fandím,jen konstatuji.Tento druh exhibicionismu je společensky neúnosný a i když se žádného násilí nedopouští ,tak by se takoví lidé měli léčit.

gampl (Pá, 14. 2. 2014 - 11:02)

Souhlasím a jen pro......jsou pronásledováni...
To znamená ,že jim fandíš ?

Erika (Pá, 14. 2. 2014 - 11:02)

Nesouhlasím,slouží k...Souhlasím a jen pro doplnění,dobří herci musí mít také úchylku.Musí se rádi předvádět,tedy exhibicionismus,jsou za něj velmi dobře placeni.Jinou formou exhibicionismu je obnažování se na veřejnosti,tito exhibicionisté jsou naopak pronásledováni.

Lea (Čt, 13. 2. 2014 - 10:02)

Nefunguje, protože ženský...Nesouhlasím,slouží k uspokojování,jeho ponižování vzrušuje a ty co mu ho činí také.On je masochista a oni naopak mají sadistické sklony.Je to jako kdybychom o hercích říkali že zbytečně zaclání a spotřebovávají zdroje,oni také hmotnou hodnotu nevytváří ale slouží k duševnímu uspokojování.

less (Čt, 13. 2. 2014 - 09:02)

Funguje to i obráceně?...Nefunguje, protože ženský nejsou takový krávy aby si tohle nechaly líbit. Tohle si nechá líbit jenom extra sráč z řad mužů. Takový sráč tady zbytečně zaclání a spotřebovává zdroje.

Mira (Čt, 13. 2. 2014 - 08:02)

Funguje to i obráceně?...to by potom asi nebylo cuckold, ale spíš pussyold ... existuje takový termín?

.. (Čt, 13. 2. 2014 - 07:02)

Funguje to i obráceně? Když si chlap přivede domů milenku, manželku by skopal do kouta a musela by se na ně dívat, jak si to rozdávají? Milenka by jí potom semeno zozmazala po ksichtě...To je totéž nebo se pletu?

Alfaman (Čt, 13. 2. 2014 - 00:02)

Škoda, že najít pár, který by to chtěl se mnou zkusit, je prakticky nemožné.

Pavlík (St, 12. 2. 2014 - 23:02)

Nic neobvyklého,popisovaná...Dobrý večer. Berto kdyby Váš manžel nestíhal či nemohl,rád vypomůžu.Tyto služby bych konal s chutí a rád

Berta (St, 12. 2. 2014 - 19:02)

To by se mi líbilo,...Nic neobvyklého,popisovaná scéna v cuckoldingu poměrně častá.Když mám menses tak mého paroháče znehybníme a můj milenec mu vykoná soulož do úst včetně ejakulace.Za normálního stavu sleduje manžel hrátky s mými milenci a po skončení je jeho povinností mne vylízat až do orgasmu.Cuckolding je přece o ponižování paroháče.

severakova (Čt, 20. 2. 2020 - 15:02)

Ano...přesně tak!!!!

Alfaman (St, 12. 2. 2014 - 17:02)

To by se mi líbilo, pořádně udělat nadrženou paničku zatímco ten její by seděl v koutku a koukal. A na závěr by mi ho vyhonila jemu do pusy.

Lea (St, 12. 2. 2014 - 10:02)

Co z toho je pravda ?Možná by ses otazníku divil co všechno je v cuckoldingu praktikováno.Někteří cuckoldi jsou pro své paničky opravdu poslušnými psy.Na veřejnosti dělá pána a když se za ním zavřou dveře je otrokem a pokud se dopustil nějakého faux pas,tak si to pěkně zchytá.

??? (Út, 11. 2. 2014 - 22:02)

Co z toho je pravda ?

Reklama

Přidat komentář