Reklama

Cuckold

Robert (Čt, 27. 2. 2014 - 07:02)

A nechceš si raději najít...V tom je právě ten problém,nemůžu si najít normální ženskou.Já nejsem normální,jsem cuckold.Sexuální majorita/heterosexuálové/většinou tuto úchylku nechápou.

XX (Čt, 27. 2. 2014 - 06:02)

A nechceš si raději najít normální ženskou a mít normální sex? Tu svojí nech u milence a jdi si po svém. To tě opravdu baví takový vztah a čumět na ně a ještě se nechat zmrzačit? To normální rozum nebere.

Robert (Čt, 27. 2. 2014 - 02:02)

Jsem spokojený,protože mi...Docela ti závidím,že už to máš za sebou a dobrý.Na mě zbavení samčí schopnosti teprve čeká.Bude to ještě v únoru.Milenec manželky získal někoho kdo mi to udělá.Manželka tvrdí že pro další vývoj našeho vztahu je to nutné aby moje podřízenost byla úplná a definitivní.Asi je to v cuckoldu obvyklým potvrzením dominance.Spí se opravdu špatně,jdu zkusit usnout.

Vašek (St, 26. 2. 2014 - 17:02)

Tak Vašíku je poledne, jak...Jsem spokojený,protože mi kulky zůstaly.Elektrostimulací mi vypouštěly semeno,nebolelo to,jen mravenčilo a brnělo.Nebyla to klasická ejakulace,jen to tak přerušovaně vytékalo.Když to přestalo zaškrtily mi pytlík a pak to dvakrát ostře zabolelo a řekli,že už je to abych ještě chvíli ležel.Nevím za jak dlouho mi uvolnily škrtidlo a mohl jsem se obléct.Popřáli mi hodně bezpečného sexu a kdybych měl bolest mám ihned volat.Zatím to nebolí vůbec.

Helena (St, 26. 2. 2014 - 17:02)

Otec je přece jeden,druhý...Je to čiperný a vynalézavý strýček....

Richard (St, 26. 2. 2014 - 15:02)

Oficiálním otcem je obvykle...Zvrácenost, totální vypatlanost, naprostá absence soudnosti, ta nejhlubší lidská ubohost,opravdoví duševní mrzáci. Tak by se daly pojmenovat vaše příspěvky.
Je mi vás hrozně líto.

Erika (St, 26. 2. 2014 - 14:02)

jak to detem vysvetlite ze...Otec je přece jeden,druhý je strýc.Co je na tom nepochopitelného?

zvedavec (St, 26. 2. 2014 - 13:02)

jak to detem vysvetlite ze maminka bydli s dvema tatinkama?

bertičko (St, 26. 2. 2014 - 12:02)

naše zlatá-my tě tu nemít....

Berta (St, 26. 2. 2014 - 12:02)

po vykastrovani kdo je otcem...Oficiálním otcem je obvykle paroháč.Milenec jen v případě,že manželka vstoupí do legálního svazku s milencem.Paroháč většinou ve vztahu setrvává dále v roli podřízeného a služebníka.

Roman (St, 26. 2. 2014 - 12:02)

také sloužím manželce a jejímu milenci-a mohu s klidem říci-i výkal jejího přítele bych bez odmlouvání pozřel-a to s chutí a úctou!

xx (St, 26. 2. 2014 - 12:02)

Tak Vašíku je poledne, jak to u tebe vypadá?
Poděl se o své dojmy.Máš to za sebou? Jseš spokojený?

zvedavec (St, 26. 2. 2014 - 12:02)

po vykastrovani kdo je otcem deti? parohac nebo milenec?

Vašek (St, 26. 2. 2014 - 02:02)

Když se roztočí kolo...Nemůžu spát,v devět hodin budu na přání manželky a jejího přítele zbaven plodnosti.Pozvali i nějaké známé,nevím pořádně co mi budou dělat.Přítel mé ženy říkal že v cizině je to v cuckoldingu úplně samozřejmé,ženy paroháčů musí být oplodněny milenci a ne manžely.

Berta (Út, 25. 2. 2014 - 09:02)

Kámoška mi říkala že...Když se roztočí kolo chtíče,padnou všechny zábrany a pokud je přítomen někdo,kdo kastraci ovládá tak je to možné.Majitelka paroháče nepotřebuje aby měl kulky,kdyby mu to potom už nešlo,jí obdělávají milenci.

Jolana (Út, 25. 2. 2014 - 02:02)

Po úspěšné kastraci by...Možná,že chutnají jako ty býčí a nikdo by to ani nepoznal.

? (Po, 24. 2. 2014 - 23:02)

Měl jste někdo třeba byčí žlázy ? Já bych to nejedla ze zásady kámoška říkala že je to trochu podobné jako srdce ale prý lepší .

Alfaman (Po, 24. 2. 2014 - 23:02)

Po úspěšné kastraci by domácí paní mohla kulky připravit třeba na smetaně jako pohoštění.

? (Po, 24. 2. 2014 - 23:02)

Kámoška mi říkala že takové hrátky nemají hranice a dominantní žena nechala svého submisivního partnera vykastrovat ale tomu nevěřím ! Nemyslím že by nebyli cvoci co to chtějí udělat ale žádný lékař by to pokoutně nedělal jsou to jen báchorky ! Nějakým blbečkem by si to snad nikdo nenechal dělat .

Nina (Po, 24. 2. 2014 - 23:02)

Viděla jsem na netu jak se...Nevím co tomu řekne urolog,ale hrozí mu takové pohmoždění semenných provazců a v důsledku toho zneprůchodnění chámovodů,že mu mohli způsobit sterilitu.Někdy se prostě zábava vymkne kontrole zdravého rozumu a následky jsou fatální.

Reklama

Přidat komentář