Reklama

Cuckold

Vašek (Út, 21. 5. 2013 - 10:05)

Ta kastrace, to je samosebou...To že manželku po mejdanu vylizuji mi nedělá problém,ale aby mi její milenci strkali penisy do úst,to bych nedal.

excucky (Po, 20. 5. 2013 - 21:05)

Ta kastrace, to je samosebou extrém, ale běžně se objevuje "klícka" na penis. Ta znemožňuje jakoukoliv masturbaci. Žena se tak stává tím, kdo rozhoduje, kdy a jak a pokud vůbec muži dopřeje vyvrcholení. V různých En povídkách, často smyšlených, se objevují podobné motivy, pěkná žena po čtyřicítce, zdatný milenec a manžel, který delší dobu žadonil, aby mohl být cuckoldem. Jedním z velkých přání je sledovat milování manželky a jejího milence v den výročí svatby přímo v manželské posteli. A opět, většinou to končí povinností ženu vylízat a případně očistit a znovu ztopořit jejího milence.

franto (Pá, 17. 5. 2013 - 13:05)

U nás to legální není,kdo...ty se vyznas odkud to vis?

Dana (Pá, 17. 5. 2013 - 13:05)

vykastrovat to asi normalni...U nás to legální není,kdo to skutečně chce tak si způsob najde.Nebo na dovolené v Indii nebo Thajsku,tam je kastrace muže tak běžný zákrok jako vyříznutí bradavice,nebo vytržení zubu.Přijde to na třista dolarů.Kdo chce ušetřit a dopřát si adrenalin, venkovský zvěrokleštič to udělá za padesát a bez umrtvení.

franta (Pá, 17. 5. 2013 - 13:05)

Je možné,že je to problém...vykastrovat to asi normalni cetou ani nejde nebo jo?

Dana (Pá, 17. 5. 2013 - 13:05)

další příčinou může...Je možné,že je to problém psychický,někteří muži potřebují být ponižováni.Některé páry jdou tak daleko,že je manžel na přání manželky vykastrován.Já si nedovedu představit,že bych nechala na manželovi vykonat kastraci.Ale všichni nejsme stejní,co jeden zavrhuje,jiného uspokojuje.

jirka (St, 3. 12. 2014 - 17:12)

Pokud si to myslíš,je to...Uplne s vama Madam souhlasim .

Lola (St, 3. 12. 2014 - 14:12)

Manželku jsem srovnal, když...Pokud si to myslíš,je to tvoje věc.Pokud má žena tendenci experimentovat v sexu,tak budeš paroháčem určitě,ale tím nevědomým,což bývá horší.Cuckold ví na čem je a na veřejnost se to většinou neproflákne.Ale když se proflákne nevědomé paroháčství tak to bývá šupa.

excucky (Čt, 16. 5. 2013 - 11:05)

další příčinou může být trvalá disharmonie mezi představami a potřebami muže a jeho ženou. To může vyvolat dojem, že muž není pro svou ženu ten pravý a že jistě někde existuje někdo, kdo by ji uspokojil přirozeně. A další příčinou může být to, že si manželé chtějí prostě užít jinak.

Janek (Po, 1. 12. 2014 - 09:12)

Manželku jsem srovnal, když se pokoušela ze mě dělat paroháče. Už jí to definitivně přešlo.

alfons (Ne, 30. 11. 2014 - 23:11)

Kdybych napadl milence bulla, tak by mi manželka koule utrhla.

zvědavec (Čt, 27. 11. 2014 - 18:11)

I já jsem to tal myslel, jen jsem se asi nepřesně vyjádřil.
Chtěl jsem říct, že Tomáš možná není chlapem s velkým Ch, s vůdčí osobností imponující ženám a vzbuzující respekt u mužů a cuckoldů, prostě alfasamec. Pak by si to k němu cuckold nedovolil.

Berta (Čt, 27. 11. 2014 - 16:11)

Asi nejsi muž na spravném...Nerada někoho poučuji,ale při vší úctě není paroháč jako paroháč a většina paroháčů nejsou cuckold.Cuckold je paroháč vědomý a ten svůj úděl přijímá.Paroháč nevědomý,tedy každý chlap kterému manželka zahýbá s jiným případně jinými,pokud se to dozví, většinou až už to ví celá ulice nebo fabrika vyvádí jak pominutý a některý je schopen i zabíjet.

zvědavec (Čt, 27. 11. 2014 - 15:11)

I já jsem si myslel, že...Asi nejsi muž na spravném místě, když se necháš zmlátit od paroháče. :-)

jirka (Čt, 27. 11. 2014 - 15:11)

Presne tak. Cuckold musi byt poslusny a nechat si vse od sve Pani libit jako dobre vycviceny pejsek .

Berta (Čt, 27. 11. 2014 - 15:11)

I já jsem si myslel, že...Ta žena tě zřejmě špatně informovala o postavení manžela v jejich vztahu.Jak už se Jirka a Jan zmínily cuckolda by tohle ani nenapadlo.Ten můj dobře ví,že kdyby se dopustil fyzického násilí na mém milenci,bude v lepším případě zbičován.

Jan (St, 26. 11. 2014 - 20:11)

Cuckold je rád že někdo mrdá jeho ženu a ne aby ti vytahal za ptáka!

jirka (St, 26. 11. 2014 - 17:11)

V tom pripade to byl jen blbej chlap. Cuckold by si tohle nedovolil .

Tomáš (St, 26. 11. 2014 - 09:11)

I já jsem si myslel, že máme cuckolda. Ale jednou se naštval a když jsem mrdal jeho paničku, tak mě chytil za koule a vytáhl z ní. Dostal jsem takovou nakládačku, že už jsem tam nešel.

alfons (Út, 25. 11. 2014 - 16:11)

Pěkně půjdeš pod...Už jsem po zámečkem několik dnů. Je to peklo, ale rajcovní.

Reklama

Přidat komentář