Reklama

KOUPANI V OBLECENI

wt (Čt, 13. 12. 2018 - 07:12)

no jo, Thajsko je hned vedle Prahy...

ajanek (So, 5. 12. 2015 - 15:12)

Koupání v oblečení mě baví a chtěl bych poradit nějaké dobré místo kde se to dá dělat anižby to někomu přišlo divný. (Nejlíp v praze nebo blízkém okolí, jsem z centra)

Nikol (Út, 11. 12. 2018 - 14:12)

Tak jeď do Thajska, tam to je normální a nikdo si tě nevšimne.

Gošín (Pá, 22. 6. 2012 - 22:06)

Jsme taková uzavřená parta...Dá se pochopit že dalšího kluka mezi sebe nechcete, moje kamarádka by také nechtěla aby byla jediná holka a okolo ní houf kluků. A co kdyby to byl někdo v páru, kluk s holkou, třeba i dva páry, také byste nás nechtěli na nějakou společnou koupací akci? Ale jen se ptám, když ne je to vpohodě.

Jarda (St, 20. 6. 2012 - 07:06)

A odkud jste,šel bych někdy...Jsme taková uzavřená parta co se vejde do auta pro naše výjezdy k vodě. A nechceme nikoho dalšího, kdo nám bude civět na ty naše 2 baby. Ne že by to byly stydlivky a jak se známe už dlouho, tak jim je všechno jedno, ale dalšího nee.

Petr (Út, 19. 6. 2012 - 05:06)

3 kluci a 2 holky....A odkud jste,šel bych někdy s Vámi.

Jarda (Po, 18. 6. 2012 - 08:06)

a kolik vás je a včem se...3 kluci a 2 holky. Holky-klasika těsné džíny a tričko. Začalo to od jedné neplánované zastávky u písáku, kdy nikdo neměl plavky. Teď co s tím, zrovna moc velká samota to nebyla a tak jsme tam skočili tak, jak jsme byli oblečení, tj. všichni džíny a trička. Od té doby se už nikdo plavkami nezabývá. (2. možnost je nuda pláž, a pěkně bez). Není problém do vody skočit i v mikině, boty se také neřeší, prostě v tom co má kdo na sobě, tak jde do toho, však to uschne. Problém koupání v oblečení je, že všichni civí a nejde to provozovat všude, proto ten dotaz.

Petr (Pá, 15. 6. 2012 - 05:06)

Kde je v Chorvatsku klidné...a kolik vás je a včem se koupou holky.

Jarda (Po, 11. 6. 2012 - 07:06)

Kde je v Chorvatsku klidné místo na koupání - dostatečné soukromí s ubytováním jen pro malou partičku lidí? Nikdy se nekoupeme v plavkách ale v džínech a v tričku a i v mikině. Holky v bílém tričku...:-))) Do Thajska, kde je toto normální a nikdo se nad tím nepohoršuje se nám jet nechce.

Dami (So, 9. 6. 2012 - 18:06)

Ja som tiez priaznivec wetlooku :) Ale "Koupani v obleceni" tu uz ma svoju diskusiu, takze si myslim, ze je trosku zbytocne zakladat novu. Skus si pozriet tu starsiu, tam uz je pridanych velmi vela nazorov na tuto specialitku :)

- (So, 9. 6. 2012 - 15:06)

Můj názor je, že v oblečení se koupou jen debilové.

Petr (Čt, 7. 6. 2012 - 22:06)

mám rád,když se holky koupou oblečené a zajímá mě váš názor.

Reklama

Přidat komentář