Reklama

Bolest při pohlavním styku

Helena (Út, 11. 8. 2009 - 23:08)

Chtěla bych se zeptat: s přítelem jsme se již několikrát pokoušeli o pohlavní styk, ale vždy, když do mě vnikal, došlo k silně bolestivému pocitu. Přes hymen se dostane v pohodě (už je z minulosti natržený na několika místech), ale po hlubším vniknutí (asi 5cm) cítím náhlou, silnou bolest, která nedovolí pokračovat. Čím to může být způsobeno a jak to mám řešit? Děkuju.

Miluška (So, 18. 7. 2009 - 20:07)

Ahojky... mám takový problém... s přítelem chodíme něco málo přes rok a první něš sex byl pred mesicem a pul byl to náš první i první každého z nás... spali jsme spolu kazdý den tak 2x ráno a 3x vecer a vse bylo v pořádku. Po měsíci jsem zacala cítit že jsem odřená a pak jsem to dostala takze tyden odpocinek... 2dny po menstr. bylo vše v pořádku a pak se do mě dostal jen tak na 4cm a ostrá bodavá bolest.. 100% vím že jsem byla uvolněná protože předehra trvala asi pul hodiny... má bolest nijak neustupuje a je ve stále stejném bodě... jako kdyby něco naraželo...(uvažuji jestli to nemůže být i tím, že jsem před necelým pul rokem byla na operaci se slepým střevem)... a vlhká jsem také až moc takže tímto také není... jestli někdo víte co s tím tak prosím napište na millyp"seznam.cz budu vám moc vděčná.. DÍKY!!! každop. mám v plánu jít na gyndu...

jana (So, 20. 6. 2009 - 19:06)

Docela rada bych se dozvedela co to je za cviky. Taky mam problem ze me to boli pri se svim pritelem

alena (Pá, 19. 6. 2009 - 10:06)

jaky tam muze mit vridek?

uzlinka (Pá, 19. 6. 2009 - 10:06)

Prosím Vás, včera po pohlavním styku mě strašně začalo bolet břicho, ale takovým způsobem, že jsem nedošla ani na wc. Dostala jsem strašnou křeč v oblasti baječníků a šla "do kolen". Křeče trvaly asi 15 minut a už je to dobré... bojím se že to zase začne, jaká je příčina??? Děkuji

*** (Pá, 19. 6. 2009 - 07:06)

Green, trpím tím taky, byla jsem u dr. a ta mi řekla, že tam nemám anizánět, ani odřeniny, mám stažené "levátory"...a s tím se prý moc dělat nedá, jen cvičení, takže budu mít rehabilitace. Věř mi, že jsem z toho taky špatná, protože se kvůli tomu vyhýbám sexu s přítelem, a jako je mi hrozně, že ho tím tak trápím. Tak snad mi to svičení pomůže a já si budu moci sex užívat jednou se vším všudy...

green:-* (Po, 8. 6. 2009 - 10:06)

Dobrý den, mám posledních pár měsíců problém,který mě znepokojuje, mám nového přítele a ze začátku to bylo v pořádku,ale ze všech mých sex. partnerů je jaksi ""nejvyvinutější"" a proto jsem si myslela,že mě sex někdy bolí, většinou až když to bylo po několikáte za den,ale teď mě to bolí většinou u v chodu, který bych řekla mám od milování s ním větší,takže jsem si myslela,že je to tím,že nejsem tak zkušená a mladá,že si moje tělo na něj zvyká a že to bude v pořádku,ale už to trvá nějakou dobu a trápí mě to a také pociťuji bolesti nekdy vevnitř jako by jsem to tam měla odřené,můžete mi prosím někdo poradit?

Návštěvník (So, 16. 5. 2009 - 15:05)

Zuzo, možná tam máš vřídek

zuzana (So, 16. 5. 2009 - 14:05)

Dobry den, trpim bolestmi pri pohlavnim styku, ale pouze pri poloze na "konicka". Boli me leva strana pochvy, jako bych tam mela "odreninu" nebo podobne. Kdyz pak ale soulozime normalne je to dobre. Byla jsem na gyn. prohlidce a zanet se vyloucil, a prej jsem zdrava. Nevite co to muze byt? Vlhkost ani chut mi nechybi, takze vylucujji i psychickou pricinu...

Adél (St, 29. 4. 2009 - 17:04)

Dík moc, za rady. Problémy s vyprazdňováním a s větry mám takže to bude asi ono. Chvíli jsem nad tím uvažovala, ale nemyslela jsem, že by to mohlo mít až takový následek. Místo zadržování ,,prdíků" si raději koupím nějaký přípravek.

petra (St, 29. 4. 2009 - 13:04)

Adél:já mám bolesti při pronikání 2 roky a do té doby taky nic.Doktoři na mě i do mě hleděli a nikdo nic nenašel.Mám tam místo,co mi pořád praská.Sexu se vyhýbám a bojím se ho.Jsem taky zoufalá,ale je to i o psychice,asi mám už blok

Návštěvník (St, 29. 4. 2009 - 13:04)

Adél:Někdy je tato bolest způsobena a nemyslím to jako legraci...špatným vyprázdněním nebo zadrženými větry. Může to být až tak nepříjemné, že to zkazí požitek z milování.

jana (St, 29. 4. 2009 - 08:04)

Markéto, to bude nervy, já mám podobný problém. Měla jsem zánět a od té doby mám strach, že mě to bude bolet, tak jsem "stažená". Ale když se úplně uvolníš, budete mít dlouhou předehru klidně hodinu, tak by to mělo jít. Hlavně nesmíš očekávat tu bolest, tím pádem se stáhneš. Já dříve taky neměla problémy.

Jinak jsi myslela, že se ti stáhne vagína a ne děloha, ne? :-)

Markéta (St, 29. 4. 2009 - 03:04)

Dobrý den.Prosím o radu.Trvá to už docela dost dlouho, co cítím bolest při sexu. Bolí to hlavně, když se můj přítel snaží do mě dostat. Nevím jak to popsat, ale mám takový pocit úzkosti (jakoby se mi má děloho zúžila). Moc mi to stěžuje sexuální žovot. Už ani nemám chuť na sex a často musím přítele odmítnout, protože si hned vybavim, jak to bude nepříjemné. Zkoušeli jsme i lubrikant, ale ten moc nepomáhá stejně to pořád bolí. Dříve jsem s tím neměla sebemenší problém. Prosím poraďte mi co s tím mám dělat nebo mi napište, jestli někdo nevíte čím to je. Moc děkuji

Adél (Út, 28. 4. 2009 - 09:04)

Poslední dobou citím při milování zvláštní bolest, jakoby penis na něco naražel. Dost to bolí (v podbříšku) a musím si vždy najít polohu kdy to necítím a je to ok. Dřív jsem tento problém (se stejným partnerem)neměla. Nedávno jsem byla u lékaře a jsem zdravá. Je možné, že to způsobuje psychická nepohoda nebo nedostatečné vzrušení (nikoli zvlhčení). Má někdo podobný problém a jak jste ho řešili nebo vyřešili. Díky za rady.
Zdarec

Návštěvník (Po, 27. 4. 2009 - 08:04)

bolest pri pohlavnim styku, naznacuje, ze v organismu neni neco v poradku.
co takhle se sverit lekari?

Marek (Ne, 26. 4. 2009 - 23:04)

Moje pritelkyne ma boelst zas psych. razu i treba prst ji tam boli.

lulu (Čt, 2. 4. 2009 - 08:04)

doporučuji koupit dobrý vibrátor, sexuální vzrušení se uvolní a bolest se zěmní v slast.

XXX (Po, 30. 3. 2009 - 20:03)

Poslední dobou při sexu mívám bolesti.Ze začatku je vše v pohodě, ale po chvíli to bolí a je nepříjemné. Nevím co dělat. A lubrikační gel nepotřebuji. Děkuju předem za radu.

olga (Pá, 13. 2. 2009 - 11:02)

při sexuálnim vzrušeni mam nesnesitelne bolesti v podbřišku. vzrušeni přichází samočině hlavně v noci. jsem vdova , pohlavni styk nemam.poradte prosim.

Reklama

Přidat komentář