Reklama

Dráždění análu chlapa při sexu

MilanXd (Ne, 5. 2. 2012 - 23:02)

Dej mu přečíst tento článek - třeba Vám to pomůže najít další cestu ve Vašem vztahu

http://www.eroticke-pomucky.cz/masaz-prostaty-a333.htm

a (Ne, 5. 2. 2012 - 22:02)

Nedávno (a postupně) jsem...jaké je to pro holku lízat chlapovi prdel? já bych to moc rad od své ženy,ale bojím se(stydím) ji o to říct..

Niva (Ne, 5. 2. 2012 - 00:02)

Nedávno (a postupně) jsem zjistila, že partnera vzrušuje, když mu dráždím análek. Nejdřív jsem mu zkoušela přes zadeček jen tak lehce přejíždět prstíkama když mě píchal, pak jsem si namazala prst lubrigelem a pomalinku jsem mu prstem zajížděla dovnitř a ven. Hekal u toho skoro jak holka. Jednou ležel nahý na břiše, tak jsem ho začala kolem análku olizovat a dobývat se jazykem dovnitř. Byl úplně v agonii, postříkal hned celou postel a ječel u toho fakt jak nějaká děvka. Pak se mnou pár dní nemluvil. Když jsem mu to chtěla udělat znova, tak nechtěl, ale pak se nechal, zase byl úplně mimo. Mě to vzrušuje, i když jsem tohle dřív u chlapa nezažila. Myslíte, že je to běžné, že chlapa vzrušuje dráždění análu, i když není homosexuál? A existuje třeba nějaký minivibrátorek v tloušťce prstu, který bych mu tam mohla strkat? Velký vibrátor nechce, prý by ho to bolelo....

Default User Image
Anonym (So, 13. 1. 2024 - 01:01)

Nejsem homo a stejně to s manželkou děláme. Minivibrátory seženeš, ale nebylo by od věci, kdybys partnera začala roztahovat. Mě ze začátku

stačil jeden prst a teď se mi tam vejdou tři. Věř, bude ti za to věčnej.

Default User Image
Anonym (So, 13. 1. 2024 - 01:01)

Nejsem homo a stejně to s manželkou děláme. Minivibrátory seženeš, ale nebylo by od věci, kdybys partnera začala roztahovat. Mě ze začátku

stačil jeden prst a teď se mi tam vejdou tři. Věř, bude ti za to věčnej.

Default User Image
Anonym (So, 13. 1. 2024 - 01:01)

Nejsem homo a stejně to s manželkou děláme. Minivibrátory seženeš, ale nebylo by od věci, kdybys partnera začala roztahovat. Mě ze začátku

stačil jeden prst a teď se mi tam vejdou tři. Věř, bude ti za to věčnej.

Reklama

Přidat komentář