Reklama

Bolest při pohlavním styku

Nikola (Út, 6. 12. 2011 - 19:12)

Dobrý večer,
Potřebovala by jsem poradit,mám nového přítele a ten má velikost údu poměrně velký. A při každém pohlavním styku mě to strašně bolí, a po té ještě několik dní.Používáme i lubrikační gel a ani ten nepomáhá. Vůbec nevím čím to je.

Petr (Út, 29. 11. 2011 - 10:11)

Dobrý de,
chtěl bych se poradti - zeptat.Přítelkyně má bolest při sexu.Gynekolog ji řekl při prohlídce že má stažené vaginální svalstvo či něco takového.Ale už neřekl co se s tím dá dělat.Nevím jestli jí nemám vzít k jinému doktorovi.Prosím poraďte mi...Děkuji

Katka (So, 5. 11. 2011 - 14:11)

Dobrý den, mám podobný problém. Při sexu mě to strašně tlačí a mám pocit, že se mi chce čůrat. Když ve mě ale přítel není, tak ne.
Nevíte, čím to může být?

Mišulle (So, 8. 10. 2011 - 14:10)

Dobrý den
mám šílené bolesti při sexu a někdy se do mě partner nemůže ani dostat nevite čím by to mohlo byt? Jsem z toho zoufala připadám si k ničemu. Už nevím co mám dělat a před každým náznakem dalšího sexu mám šílený strach, že to bude ještě horší! Po sexu mě to někdy taky hodně bolí na levém boku a když jsem šla na záchod tak mě to šíleně pálelo, hned po sexu, pak už ne. Poradte prosím

tereza (Po, 26. 9. 2011 - 21:09)

při sexu mě to šíleně pálí,ikdyž jsem vlhká,sotva tam vnikne tak se mi chce čůrat a pak když si dojdu tak to pálí ještě víc...prosím poraďte mi někdo s gynekologem se můžu poradit jen těžko protože je mi 15 a se svým klukem to dělám už od 13,dobrovolně a vždycky jsem si to užívala,takže psychycký to bejt nemůže,navíc já jsem u gynekologa jak doma,měla jsem už spoustu problémů,já jsem na to nějak náchylná.To jsou věčně nějaký záněty,svědění...

petra (Ne, 28. 8. 2011 - 17:08)

přidávám se i já :(...já to mám takhle 6 let,ale hrozná bolest vevnitř u stydké kosti a po sexu pálení a 2 dny to bolí.A nepomůže mi nic a nikdo.

Nespěte s velký (St, 3. 8. 2011 - 20:08)

penisem nedovádějte tolik v posteli.Bolest se ztratí.Eliška.

Janča (Čt, 14. 7. 2011 - 16:07)

přidávám se i já :( zhruba před 3 roky to začalo, teď jsem byla 2 roky bez styku (předchozí partner už to nezvládal) a teď je tu ta bolest zas a stejná. používám mastičku s kortikoidy(na lichen sclerosus). při hlazení žádný problém, ale jak se pokusí partner vniknout tak šílené bodnutí na hrázi a konec :( Jsem vlhká dost, takže vlhkostí to určitě není. Bolest přetrvává i po styku třeba 3 dny :( co s tím? je mi teprve 23 let. chci zase normálně žít. Doktor prý víc než mast dělat nemůže. psychický blok to taky nebude, ale asi se zas takhle brzy vrátí :(

=-( (Čt, 14. 7. 2011 - 12:07)

Dobrý den
mám bolesti při sexu a někdy se do mě partner nemůže ani dostat nevite čím by to mohlo byt sem z toho zoufala připadám si už pomalu k ničemu. Vyzkoušeli jsme už skoro všechno a k ničemu to není. Už nevím co mám dělat a před každým náznakem dalšího sexu mám strach že to bude to samé nebo ještě horší.

... (Ne, 10. 7. 2011 - 14:07)

Dobrý den,
mám velké...Jedna z příčin bolesti při sexu může být endometrioza.

:-) (Pá, 8. 7. 2011 - 19:07)

Muj partner má penis cca...Podle popisu bych usoudila že se možná jedná o cistu.

Ilona (Pá, 1. 7. 2011 - 08:07)

Dobrý den,
mám velké bolesti při každém sexu, partnera mám už dlouho a zpočátku žádné bolesti nebyly, ale posledního půl roku mám obrovské bolesti při jakékoliv poloze a jakémkoliv tempu. Byla jsem i na vyšetřeních u gynekologa, ale všechny testy vpořádku. Jsem vážně zoufalá a už nevím co dělat.

??? (Út, 14. 6. 2011 - 21:06)

Jste ve špatné diskusi - jděte na Bolest po prvním pohlavním styku...

Tak když vám pipinku roztáhne pořádný klacek, tak se nedivte, že vás bolí břicho...

... (Út, 14. 6. 2011 - 18:06)

Dobrý den, v sobotu jsme měli první pohlavní styk a na druhý den mi bylo blbě a bolelo mě břicho, dneska už to trochu ustoupilo ale bolí mě hlava(to může být asi od zubů co mě bolí). čím to může být? děkuju moc..

bublina (Út, 14. 6. 2011 - 18:06)

Na druhý den po prvním pohlavním styku mě bolely břicho a bylo mi blbě. nevíte prosím z čeho to můče být? dekuju..

.... (Čt, 2. 6. 2011 - 22:06)

taky jsem měla bolesti při sexu hlavně nalevé straně při vstupu do pochvy a na konec se z toho vyklubal zánět močového měchýře, kterého se ted nejde zbavit.. proto doporučuji lékaře co nejdřív :)

- (So, 23. 4. 2011 - 11:04)

Myslim Olgo ze uz dotycna byla u gynekologa xkrat,kdyz ten prispevek psala v roce 2001.

olga (So, 23. 4. 2011 - 09:04)

Mám velkou prosbu o radu. Je...urcite je to reakce na bakterii z ust. bez za gynekologem

skvelaholka (Ne, 2. 1. 2011 - 14:01)

No nezlob se,jen mi to ujelo.. Nejsem kvuli tomu děvka ..

AdeLL (So, 1. 1. 2011 - 21:01)

Ahoooj mam otazku,prosim je...skvelaholka,, jako nemáš být děvka a nemáš spát s kámošem pak by tě to taky třeba nebolelo že jo!!

Reklama

Přidat komentář