Reklama

Bolest při pohlavním styku

petra (Út, 27. 1. 2009 - 18:01)

Mně to prasklo normálně při styku.Od té doby to mám pokaždé:-( krev mi tekla snad jednou.Je to bílá asi 1 cm prasklinka.Nejde mi to ničím přeléčit,jsem z toho psychicky hodně špatná.

eva (Út, 27. 1. 2009 - 09:01)

jak se projevuje prasknuti poševního vchodu? není to častým krvacením u sexu?

Jej (Po, 26. 1. 2009 - 20:01)

Možná používal partner andropenis a moc si zvětšil péro,ať ho máčí v citrónu,aby se scvrknul a bude to o.k. :-(

Jej (Po, 26. 1. 2009 - 20:01)

Možná používal partner andropenis a moc si zvětšil péro,ať ho máčí v citrónu,aby se scvrknul a bude to o.k. :-(

eliska (Po, 26. 1. 2009 - 18:01)

ahoj, chci se zeptat jeslit nekdo nevite cim je zpusobena bolest v konecniku pri pohlavnim styku? nekdy me boli i v podbrisku ale slysela jsem, ze je to celkem normalni, jen mi gynekolog neumi vysvetlit proc me boli v konecniku..je to takova tupa bolest, ktera vystreluje pri parnerovych narazech kdyz si to usmernuju aby se pri narazu nedostal uplne dovnitr, tak to pak neboli. gynekolog rikal, ze jsem v poradku, tak fakt nevim:o( jo tahle bolest je uplne stejna jako kdyz mam ovulaci ci menstruaci, taky mam takovy bolestivy tlak na konecnik. nevite nekdo cim by to mohlo byt zpusobeno? dekuju

JANA (Pá, 7. 12. 2012 - 14:12)

AHOJTE HOLKY, TRÁPILA MĚ VELKÁ BOLEST PŘI POHLAVNÍM STYKU, UŽ PŘI POUHÉM POKUSU O VNIKNUTÍ, NEPOMÁHAL ANI LUBRIKAČNÍ GEL.... PO POHLAVNÍM STYKU, KDY JSEM TO VYDRŽELA ASI TAK 5 MIN, JSEM BYLA TAM DOLE CELÁ OPUCHLÁ, NATEKLÁ, ČERVENÁ.. NO HOROR, BYLA JSEM U NĚKOLIKA LÉKAŘŮ S TÍM, ŽE URČITĚ MUSÍM BÝT NĚJAK NEMOCNÁ, VŠUDE MĚ PROHLÍDLI A NIC, PŘIPADALA JSEM SI JAK BLÁZEN, KOUKALI NA MĚ JAK KDYBYCH SI TO VYMÝŠLELA, BOLELO MĚ NESKUTEČNĚ I GYNEKOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ.... A PAK JSEM VYSADILA ANTIKONCEPCI A BYLO PO PROBLÉMU, ASI PO 3TÝDNECH BOLEST ÚPLNĚ VYMIZELA A KONEČNĚ SI UŽÍVÁM SEX JAKO PŘEDTÍM.

Klára (Pá, 30. 11. 2012 - 09:11)

Při pohlavním styku mě...Ahoj, mám úplně stejný problém, už jsi zjistila čím to je?

Andrýsek (Ne, 11. 11. 2012 - 00:11)

Dobrý den, je mi 18 let a mám problém při sexu a chci se zeptat, zda někdo ví, čím by to mohlo být, nebo zda.li mám navštívit gynekologa.
Už rok mám stálého přítele a dříve byl sex bez problému, asi po čtvrt roce vztahu se mi objevovaly opakované záněty močového měchýře a poté vždy před menstruací menší bíle pupínky okolo pochvy. Tohohle jsem se zbavila ale poslední 3-4 měsíce mám velmi intenzivní bodavý pocit při sexu když můj přítel zasune hluboko do pochvy. Do té doby je vše OK ale jakmile "dorazí" tak se objeví ten pocit. Může mi někdo poradit nebo mám zkusit gynekologa?

plati za cteni (Čt, 1. 11. 2012 - 23:11)

http://www.penizezaemail.cz/?
ref=39333

:D (Čt, 1. 11. 2012 - 23:11)

Ahoj lidi, chci se s Váma...dobrej pokus :D

dizajner (Ne, 29. 7. 2012 - 17:07)

Ahoj lidi, chci se s Váma podělit o zkušenosti mým problémem. Měl jsem problém s výdrží a celkem rychle poměrně snadno aniž bych to mohl kontrolovat jsem byl rychle hotov. Partnerce to sice nevadilo, ale pro mě a asi pro každého chlapa je to trápení. Vyzkoušel jsem vše přes Viagru a další prostředky, ale nic nepomáhalo. Potom mi jeden můj známý řekl o přípravku Love Dose for Men a kupodivu je to sprej. Na takové věci jsem nevěřil, tak jsem známého poslal do háje. Bohužel můj problém se stupňoval tak jsem výše zmíněny sprej zakoupil a aplikoval ho na sebe. A dneska jsem rád, že jsem tak udělal, protože všechny problémy se vytratili i ty o kterých jsem nevěděl, že to problémy jsou. Všem chlapům co mají jakýkoliv sexuální problém doporučuju u mě zabralo perfektně a už na něj nedám dopustit! Je to i ve verzi pro ženy a podle referencí dalších dokáže odstranit i neplodnost a nechutenství k sexu.

Lenka (Ne, 29. 7. 2012 - 13:07)

Při pohlavním styku mě začne píchat v pravé části podbřišku. NEvíte co by to mohlo být a jestli si tím musím k doktorovi? Díky

klara 25 (Čt, 12. 7. 2012 - 21:07)

ahoj, mate nekdo zkusenost s jednorazovym uzitim znecitlivujici masti Emla pred prvnim pohlavnim stykem? sveho pritele miluji a touzim po nem, ale moje bolest nam vzdy vse prekazi...stale zustavam pannou

nwm (St, 4. 7. 2012 - 21:07)

při pohlavním styku krvácím a pak později cítím bolest jako bych hlouběji něco měla...

Frantiska (Pá, 1. 6. 2012 - 17:06)

Při pohlavním styku...dobrý den, potřebovala bych poradit resp.pomoct...při pohlavním styku někdy cítím bodavou bolest, je to na levé straně a když se mě tam partner dotkne tak to tolik zabolí až zabodá. Poprvé se mi to stalo před měsícem, nato jsem začala krvácet po dva dny a za týden se mi dostavila moje pravidelná menstruace. Ted se to objevilo znovu. Čím to může být? Děkuji za radu. Františka

na to je jediná (Út, 31. 1. 2012 - 22:01)

...rada..ne....j a nebudeš mít problém..

Lenka (Út, 31. 1. 2012 - 22:01)

Dobrý de,
chtěl bych se...Dobrý večer mám stejný problém..mám bolesti při pohlavním styku a..doktor mi řekl že mám stažené vaginální svalstvo..a vůbec nevím co s tím..celkem mě to otravuje..a nemůžu normálně žít..prosím o radu..děkuju

Žaneta (St, 11. 1. 2012 - 14:01)

Dobrý večer,
Potřebovala...Taky mě bolí při phlavním styku v podbříšku,a nevím čím to je,je to posledních pár dní.Přemýšlím nad tím,zda to nemá souvislost s opožděnou mensruací

Žaneta (St, 11. 1. 2012 - 14:01)

Dobrý večer,
Potřebovala...Taky mě bolí při phlavním styku v podbříšku,a nevím čím to je,je to posledních pár dní.Přemýšlím nad tím,zda to nemá souvislost s opožděnou mensruací

Martina (St, 21. 12. 2011 - 17:12)

Dobrý večer,
Potřebovala bych poradit, vždy když s partnerem souložíme a já si na něj sednu, cítím ukrutnou bolest v podbříšku. Nevím čím to je.

Reklama

Přidat komentář