Reklama

Holky a nahota doma

Miroslav (Čt, 18. 1. 2018 - 02:01)

ja by som to skúsila. Hlasim...Ahoj jak je cislo mas nebo

Renata (St, 11. 1. 2017 - 14:01)

Ahoj rada bych opet zazivala nahotu a stud jako mala holka. Rada bych aby me rodice zase zacali koupat a vubec aby me kazdy vnimal jako jeste mensi holku ale uz s dospelejsim telem...nevite jak to udelat nekdo?
Chtela bych aby me nechavali na plazi nahatou jako ze plavky jeste nepotrebuji, aby me tak nechali treba u bazenu, doma nebo na zahrade, proste cokoliv a abych zase jako mala a naivni.

Bude me nekdo vest? Ozve se nekdo uz prosim???
Jinak zase tolik mi neni a me telo vypada na mnohem min let, nejak nerostu...

[email protected]

Alčo (Ne, 11. 12. 2016 - 11:12)

Ve třetí třídě? Netušil...Proto je strkají dohromady aby se zbavili studu, zjistili že na tom nejsou zas tak špatně.

Iwan (Ne, 11. 12. 2016 - 05:12)

Něco podobnýho jsem zažija...Ve třetí třídě? Netušil jsem, že holkám rostou chloupky tak brzo. Klukům až cca kolem 12-13 let. Sprchy po těláku jsou myslím blbý celkově tak pro 50% všech lidí (někdo se cítí tlustej, někdo moc hubenej, někdo příliš vyvinutej, někdo nevyvinutej...v tom dospívání si tyhle věci bere člověk hodně k srdci).

alena (Pá, 9. 12. 2016 - 09:12)

Něco podobnýho jsem zažija i já na základce.Ve třetí třídě jsme měli kurs plavání.Problém nastal když jsme všechny musely nejdřív do sprch,teprve potom nám učitelka dávala plavky.Smůla byla,že jsem oproti ostatním holkám začínala být chlupatá myslím tam dole.Byla jsem asi jediná takhle přírodou obdařená.Mamka mě tenkrát doma taky vyholila asi na přání učitelky,protože ostatní holky si mě stále prohlížely.Moc příjemný mi to tenkrát nebylo ale nahatá jse se v létě koupat nemusela.

přesně tak :D (Po, 5. 12. 2016 - 13:12)

Pokud by šla zítra na...dvacetileté dívky by měli rodiče nechat běhat nahaté co nejčastěji! Hlavně ty pěkné ;)

JT (Čt, 1. 12. 2016 - 12:12)

Ale Renata nechce být za...Pokud by šla zítra na pláž, ať už nahá nebo v plavkách, tak by patrně byla za exota stejně, pokud tedy není otužilkyně. Jinak si ale také myslím, že dvacetileté dívky plavky na pláži ještě nepotřebují :-).

Tom (St, 30. 11. 2016 - 23:11)

Holky a nahota doma
To je...a pivko je dobré
lepšší než ženy cudné,
žádná se předním svléct nechce
proto honí ocase.
:-)

Poeta (St, 30. 11. 2016 - 23:11)

Holky a nahota doma
To je téma jen pro Toma.
Ten když viděl jednu holku
Sežral mi velký kus vdolku.
Proto už se nedívá
Sedí radši u piva.

no (St, 30. 11. 2016 - 23:11)

Ale Renata nechce být za...tak ať jde zejtra normálně nahá na pláž. Vždyť je naivní. Rodiče si snad domyslí.

Fion (St, 30. 11. 2016 - 23:11)

proč zejtra na tu pláž...Ale Renata nechce být za exota, chce to brát jako samozřejmost, jako něco normálního.

a (St, 30. 11. 2016 - 20:11)

Ahoj rada bych opet zazivala...proč zejtra na tu pláž nahá nejdeš? Myslím, že na tebe bude každej koukat jako na exota, tak si snad stud užiješ.

Terka (St, 30. 11. 2016 - 19:11)

Já ráda chodím ve spodním prádle.Je to příjemné.

Renata (St, 30. 11. 2016 - 19:11)

Ahoj rada bych opet zazivala nahotu a stud jako mala holka. Rada bych aby me rodice zase zacali koupat a vubec aby me kazdy vnimal jako jeste mensi holku ale uz s dospelejsim telem...nevite jak to udelat nekdo?
Chtela bych aby me nechavali na plazi nahatou jako ze plavky jeste nepotrebuji, aby me tak nechali treba u bazenu, doma nebo na zahrade, proste cokoliv a abych zase jako mala a naivni.

Bude me nekdo vest?
Jinak zase tolik mi neni a me telo vypada na mnohem min let, nejak nerostu...

[email protected]

Jitka (Po, 28. 11. 2016 - 22:11)

Já chodím doma převážně...Není nad to mít doma krb, nahá sice nechodím ale šortky na pohodlném bodyčku je moje oblíbené oblečení na doma.

Petra (Po, 28. 11. 2016 - 21:11)

Já chodím doma převážně nahá a bosá. Máme doma teplo a podlahové vytápění v kuchyni. Manželovi se to hodně líbí.

No (Út, 1. 11. 2016 - 21:11)

My jsme také jezdili s...a co my s tím?
Studuj radši češtinu, než se dáš na psaní příspěvků.

Pavla (Út, 1. 11. 2016 - 20:11)

Pokud byl ten kluk ve...My jsme také jezdili s holkama se koupat k rybníku u nás v Čechách, opalovali a koupali jsme se nahé a vůbec nám to nevadilo. Ale ochlupení jsme si neholili vůbec.

Honza (Út, 1. 11. 2016 - 03:11)

Mohl se holit sám, to by ses...Proč by nějaký kluk chtěl v pubertě furt vypadat jako prcek? To nedává smysl.

Tony (Po, 31. 10. 2016 - 10:10)

K tomu tu překopčím jeden příspěvek tu z doktorky:

11.10.2016 17:09 - Patrik
Je mi třináct let, za měsíc mi bude 14. Chtěl bych se zeptat, co jsem si v poslední době všiml začlo mi růst ochlupení nad penisem, chci si to oholit protože mi to příjde nehygienické ale bojím se to říct rodičům. Otec se odstěhoval když mi byly 2 roky a mamka si našla přítele a mám sestru které bude pomalu třicet té se mi to taky nechce říkat a navíc je to holka takže by mi moc nepomohla. Ale já teď nevím jestli to mám říct tomu příteli od mamky a nebo zavolat po telefonu co s tím mám dělat.

Reklama

Přidat komentář