Reklama

Holky a nahota doma

Anežka (Čt, 27. 10. 2016 - 12:10)

S námi ještě jela mamčina...A kolik ti Žanetko tehdy presně bylo a kolik bylo tomu klukovi a kolik jeho sestře? Myslím že na Vás asi museli na pláži dost koukat, přece už jste asi nebyly ve věku aby jste tam běhali nahatí ne?
Ale pokud jsi vypadala celkově mmladší, myslím tím absenci prsou a ochlupení, leckoho to mohlo zmást a tipovat vám mín let vid?
A jak ses cítila po tom vysvlečení? Asi ses dost styděla, když píšeš že do té doby jsi vždy byla v plavkách.

Napiš mi prosím na [email protected], pokecame i přes email.

Iva (Čt, 27. 10. 2016 - 11:10)

Ahoj Žaneto,to co uvádíš je možné a je možné,že ta druhá mamina toho kluka na přirození také vyholila.A jak jsi si připadala nahá s tím klukem?To nebyla asi nudy pláž,mamka i ta její kamarádka byli v plavkách asi,viď?Osobně bych to svým synům nikdy neudělala,ač jsem s nima měla jiné trable co se týká jejich přirození.

žaneta (Čt, 27. 10. 2016 - 11:10)

S námi ještě jela mamčina kamarádka ,měla s sebou dceru a ještě o rok staršího brášku.Když je oba na pláži vysvlíkla,mamka hned vysvlíkla i mě.Asi se spolu předem domluvily,že půjdeme donaha.Jestli je předtím holila nevím,ale ten kluk byl jak holátko,tak asi jo.

Anežka (Čt, 27. 10. 2016 - 07:10)

Ahoj Žanetko, já ti věřím že se ti to stalo. A proč tě mamka najednou nechala nahatou na pláži na dovolené ti vysvětlila? Protože když jsi předtím plavky už nosila, tak to nějaký důvod asi mělo vid?

Případně mi napiš na email [email protected]

Ráda si s tebou budu psát a probereme to

Iva (St, 26. 10. 2016 - 15:10)

Žaneto to ti muselo být asi nepříjemné,vím jak je každý hrdý na to když mu na přirození začne růst ochlupení.A Mamka se sama také vyholovala?Já bych si to ke svým synům nikdy nedovolila.Muselo ti to připadat pak trapné asi.

Víc (St, 26. 10. 2016 - 12:10)

úchylů,než normálních lidí,zde na diskuzi.

žaneta (St, 26. 10. 2016 - 12:10)

Nic si nevymyýšlím. Ivo holila mě klasicky žiletkou.Prostě když jsem byla vykoupaná,máma přišla a holila mě.Moc jsem toho stejně dole neměla jenom tavé první chmýříčko.Ale na pláži jse asi vypadla tak do 1 třídy.

Iva (Út, 25. 10. 2016 - 16:10)

Je to možné,proč to neveřit,lidé jsou různí a stát se to mohlo

ivo (Út, 25. 10. 2016 - 16:10)

Žaneto to by si mamka...ty to žanetě věříš. já ne

Iva (Út, 25. 10. 2016 - 15:10)

Žaneto to by si mamka dovolit neměla,je to tvoje věc.To věřím,že jsi nechápala proč.A čím tě vyholila?Já bych si to ke svým synům nikdy nedovolila.

žaneta (Út, 25. 10. 2016 - 15:10)

Já jsem od základky vždycky dostávala v létě k vodě plavky.Akorát jednou u moře mě máma dala koupat nahatou.Bylo mi myslím asi 11 a těsně před odjezdem mi máma doma při koupání oholila pipinu.Nechápala jsem proč ale až na pláži jsem pochopila.Mamka mi nevzala plavky a já byla na pláži celou dobu nahatá.Nic příjemnýho to tenkrát pro mě nebylo ale domů jsem se vrátila celá opálená.

Jana (Pá, 21. 10. 2016 - 00:10)

No u nás to doma bylo velice...U nás se to nijak neřešilo. Jezdili jsem k Baltu na nudapláž, já s mladším bratrem, rodiči a také kolegyně mé mámy z práce. Všichni tam byli nazí a myslím, že ani můj brácha neřešil, že vidí jiné nahé ženy, byl na to zvyklý.

Mára (Pá, 21. 10. 2016 - 00:10)

No u nás to doma bylo velice přísné a mámu nahou jsem nikdy jako děcko neviděl. Ale jednou když mě bylo asi 5 let, tak jsme šli společně já, máma, teta a stajně stará sestřenka do bazénu. Protože táta byl na montážích v Africe, taj nezbylo, než jít s mámou a tetou přes ženské šatny. Ale nikdo s tím nedělal problém, máma i teta se svlíkly do naha a šlo sedo sprch, kde jsem viděl i jiné nahé ženy. Tak koukal jsem se, překvapilo mě, jaká mají prsa, každá jiná, jejich holé obrovské zadky a chlupaté klíny. Určitě mě to nijak nepostihlo, že jsem v tomto věku viděl nahé dospělé ženy a nedělal bych z toho tragédii. Už o rok později to ale nešlo, do ženských šaten jsem se pak už nedostal. Před větším klukem by se asi ty ženy moc styděly.

Marek (Po, 10. 10. 2016 - 14:10)

Já jsem ještě nikdy...Já jen za sklem monitoru.

Dan (Po, 10. 10. 2016 - 14:10)

Já jsem ještě nikdy žádnou nahou ženskou ještě nikdy neviděl a to už je mi prosím 40 let. A na koupališti jsem v životě nebyl. Ani oblečený.

alois (Út, 6. 9. 2016 - 14:09)

Prostě nahota u vody je pro děti ta nejpřirozenější věc na světě. Je to ještě přirozenější než přirozené :D

to (So, 20. 8. 2016 - 20:08)

Letos žádné divoké...se pleteš :)). To bylo přeci naopak o puberťákovi, co ho nutila matička nahého koupat se před sestřenkami. A myslím, že potom ještě dostal plínu nebo co :))). Ale asi to úchyl rozjel na více diskusích.

koli (So, 20. 8. 2016 - 17:08)

Letos žádné divoké...:-D :-D :-D
Taky mi už chybí :-)

Tajemný zámek (So, 20. 8. 2016 - 15:08)

Letos žádné divoké historky o puberťačkách, nucených ke koupání bez plavek? :D

souhlas (Ne, 7. 8. 2016 - 12:08)

Bez plavek jedině ve vaně a...Naprosto s tebou souhlasím ale U holky jedině jednodílný , kluci to nemusí vidět. Na to mají internet

Reklama

Přidat komentář