Reklama

Holky a nahota doma

Jana (Čt, 1. 8. 2013 - 18:08)

Ahoj Deňule, asi máš s mojí mamkou pravdu. Vypadá to, že mě jako malou holku chce opravdu brát a asi si to vyloženě užívá. Mi ale některé věci dost vadí. Mamka se při mluvení na mě víc usmívá a mluví víc zřetelněji, prostě jako na dítě. Ale zas jak jsem byla včera venku celý den bez oblečení, tak jsem dost opálená a to se mi zase líbí že nemám na sobě žádné bílé pruhy jako dřív.Mamka mi třeba včera večer už ani nedala nic na spaní. Byla jsem fakt unavená, tak jsem ani neslyšela v kolik se vrátili z toho výletu. Jenže když jsem se ráno vzbudila, chtěla jsem se obléct. Otevřela jsem si skříň a tam nic nebylo! Šla jsem se zeptat mamky, co to má jako znamenat, a v kuchyni zrovna všichni snídali i bratranci, jenom taťka byl v práci. Tak jsem se od dveří ptala mamky kde mám oblečení a ona řekla, že ho všechno než jsem vstala dala do pračky, a že ho dneska přece stejně nebudu potřebovat, když mi to včera nevadilo chodit bez něj. Mamka mi řekla ať se nestydím a jdu si sednout ke stolu sníst snídani. Bratrancům asi něco teta opravdu řekla, protože se snažili jenom tak nenápadně pokukovat, ale neříkali nic. Ty jejich „nenápadné“ pohledy mi dost vadily, tak jsem si schválně sedla tak aby neviděli nic.
Teta pak řekla, že půjdeme zase pěšky, prý původně zvažovala auto ale tam bysme se všichni nevešli. Mamka pak dodala, že se všichni mají sbalit a ona se zatím postará o mě. Vzala mě do koupelny a tam na mě zase naplácala ten krém. Ty culíky a nehty mi vydržely ze včerejška, takže nic dalšího nemusela dělat. Pak jsem zase čekala až to uschne a to čekání mi už nepřišlo tak strašné jako poprvé.
No když to zkrátím, jak to probíhalo přes den, tak cesta tam byla v pohodě. Mamka mě už nedržela za ruku jak včera. Každý si nesl svůj batoh, jenom já jsem nenesla nic. Bratranci šli kvůli horku bez trička a normálně se se mnou bavili, jako by se nic divného nedělo. Podezírám tetu že jim ty trička schválně nepovolila, aby si na mě moc nevyskakovali. Při koupání byla celkem sranda, protože nás bylo víc, a dost jsem se vyblbla. Dokonce jsem si zkusila hrát s kamínkama a stavěla jsem různé věže, hrabala jsem rukama kanály a tak. Pro okolí jsem prostě byla malá holka. Musím se přiznat, že mi oblečení vůbec nechybělo. Když jsem se pak sušila, procházely kolem stejně staré holky a vůbec si mě nevšímaly. Akorát prošel kolem jeden kluk s rodičema, který na mě dost divně koukal. Když přešli trochu dál, bylo slyšet že se ptá mamky, proč je ta holka nahatá když ostatní mají plavky. Na to dostal odpověď ve stylu, že malé děti se tak přece koupou. Bratranci se už po cestě na přehradu na mě vynadívali dost, a pak už to nijak neřešili.
Když jsme se večer chystaly k odchodu domů, mamka mě zavedla na záchod aby to nedopadlo jako posledně. Celkem mi ale vadilo, že tam chtěla jít se mnou, ale podařilo se mi ji přemluvit že to nemusí, že přece nejsem malá holka. Ona se na to jenom tak divně usmála, ale dovnitř se mnou nešla. Jsem ráda, že se mi povedlo prosadit aspoň tohle když už nic... Cesta zpátky už pro mě uběhla úplně normálně a v jednu chvíli jsem i zapomněla na to, že nemám oblečení. To když jsem chtěla zpátky projít přes vesnici, mě mamka upozornila, že dneska nemám ty sluneční brýle tak raději půjdeme zadem jako ráno. Kluky poslala přímo a se mnou šla kolem zahrad.
Když jsme zůstaly samy, mamka se mě zeptala, jestli se mi líbí chodit venku takhle nahatá a koupat se tak. Já jsem jí na to řekla, že celkem jo, ale že aspoň doma bych mohla nosit nějaké oblečení. Ona na to, že si myslela, že jsme si to v té vaně dostatečně vyřešily – že pořád vypadám jako malá holka a ty v takovém horku oblečení nepotřebují a že oblečení mi nějaké dá až se ochladí, takže zatím zůstanu takhle. Jí to prý vyhovuje a jak jsem už psala, nebude toho muset tolik prát. To jsem se jí ale postavila na odpor, že malá holka nejsem a doma chci chodit oblečená. Dost se v tomhle sporu projevilo, že stojím před mamkou nahatá a ona má nade mnou dost navrch, protože mi řekla, že velké holce by vadilo být už druhý den venku bez oblečení, a že mě pozorovala jak jsem si dneska hrála a že to rozhodně nebylo chování velké holky. Ještě mi připomněla, že až dojdeme domů tak mě doprovodí do koupelny a umyje mě, abych po domě neroznášela špínu zvenku.
Myslím Deňule, že jsi měla dost pravdu s tím když se něco stane jednou. V půlce srpna odlétáme na dovolenou do Řecka, tak nevím jak to tam bude vypadat. Abysme ušetřili, tak jedeme do kempu a já se dost bojím, že když mě mamka bere teď jako malou holku tak mi moc oblečení nevezme. Nedovedu si vůbec představit, jak to tam zvládnu. Tys chodila v tom Chorvatsku bez oblečení i do obchodu nebo do restaurací? Doufám, že tohle mamku snad nenapadne. A to s tím čůráním tě mamka jako držela i letos? Tohle mi snad mamka dělat nebude.. Jinak držím palce s tou návštěvou babičky, mám takový dojem, že jestli bude hezky tak ti mamka nic moc na oblečení nedá...

Deňule (Čt, 1. 8. 2013 - 09:08)

Ještě jsem chtěla napsat že na té dovolené to bylo jednoduší, sice tam byli Češi a ta rodinou sousedů ale jinak mě tam nikdo neznal. Teď za týden pojedeme k babiččce kde se vždycky v létě sejde úplně celá rodina a toho se dost bojím, protože si mě díky tomu jako malou zapíšou úplně všichni. Ty asi taky vnímáš rozdíl jaké to je zažít to jednou jako úlet a mít to jako součást každého dne. Jo Jani nejedete letos taky někam k moři? Tam se myslím se to dá víc užít než tady.
Jinak s tou večerkou se to dá ošulit někdy, já třeba tím jak nejsem zvyklá tak kolikrát po té osmé i ležím dlouho než zaberu, ale dost často je to tak jak jsi psala ty že už jsem sama o celém dni unavená a zívám a vytuhnu hned.Pak se ale vzbudím kolikrát třeba v 11 večer a to někdy jdu potají na počítač.

Deňule (Čt, 1. 8. 2013 - 08:08)

pomaleji. No prostě jak jsme ztratila hodně toho oblečení tak mamka pak udělal revizi zbytku, tanga, minisukně a prostě všechno "dospělácké" oblečení šlo pryč. Moc mi tam toho nezůstalo, mamka říkala že dokoupíme vhodnější věci ale zatím se to ještě nestalo, myslím že to bdue až o víkendu. Každopádně máme na zahradě bazén a tam jsem byla bez šance vysvětlit že bych neměla být nahatá. Musím mít ty rukávky a jinak nemám nic.A tím se to postupně otkalo tak že jsem prostě spíš nahatá. Mamka mě ráno vzbudí a vybere mi oblečení, když je teplo tak mi často nedá nic, někdy mi dá jen triko a jinak mám holý zadek a nebo naopak jen kraťasy. Málokdy jsem oblečená celá. Držím palce ať ti to zatím jde a jsem zvědavá jak to půjde až budeš víc v kontaktu s těma vašima klukama. Já jsem zjistila že se nakonec víc stydím když jsem vedle nějaké stejně staré holky a bije tak do očí rozdíl mezi náma, něco jako ty s tou hokou u zmrzliny.

Deňule (Čt, 1. 8. 2013 - 08:08)

Ahoj Deňule, díky za to co...Ahoj Jani, jsem ráda že to včera dobře dopadlo, jako že jsi to zvládala a naučile se tím i bavit. Já to znám, je to takové jako nějaká hra kdy jen ty a pár lidí ví jak to je a můžeš se bavit tím okolím. Ten pocit zakázaného a že porušuju pravidla. A pak mám ráda ten stud když je tam nějaký hezký kluk a já začnu přemýšlet oo by kdyby a pak si uvědomím že pro něj jsem dítě a mám smůlu a jen sleduju jak kouká na mé vrstevnice v plavkách a vůbec netuší že já jsem stejně stará. Já myslím že to máme dost podobné akorát u mně to nešlo takhle rychle, je možné že to tvoje mamka asi nějak chytala, i když nevím jak by to zařidila kdybys jí s těma plavkama tak nepomohla. Každopádnš teď už je jasné že na plavky asi na dlouhou dobu můžeš zapemnout a že asi nahatá nebudeš jen u vody ale třeba i na zahradě nebo někde na vycházce a tak, to mi přijde už náročnější, u vody přece jen malé dítě nahé je normální ale ta nahota jinde je taková víc na očích, i když i já mám vyzkoušeno že to ani tak moc lidí nevnímá. Každopádně se připrav že cokoli se jednous tane to bude máma vnímat jako běžné, takže pokud ses jí třeba včera nechala umýt, asi tě bude začít chodit mýt aždý večer a už jí prostě nevysvětlíš, že to zvládneš sama. Vlastně bych se být tebou bála aby ti nechtěla odteď už i utírat ten zadek :-) Jinak to s chozením na záchod to je podobné jako s nahotou, dospělí to u dítěte neřeší. Já to teda neměla takhle moc jako ty, ale jinak jsem venku takhle jako malá čurala dost často, mamka mě u toho většinou i normálně drží ta jak se drží malé holky co si ještě neumí pořádně samy dřepnout. U nás doma to vlastně všechno po návratu z Chorvatska pokračovalo, zůstala mi ta večerka a protože na dovolené jsme se sprchovávaly s mamkou společně tak teď už teda jen mamka chodí a umeje mě. No jinak jsme měly doma pak pohovor a mamka mi vysvětlila že se na dovolené ukázalo jak to se mnou je a že se za to emusím stydět, že někdo prostě dospívá dřív a někdo ne a že není nic špatného na tom že já dospívám

Jana (St, 31. 7. 2013 - 19:07)

Akorát mi vadí, podle toho jak o mě mluvily mamka s tetou, že to fakt vypadá že mě teď berou jako malou holku. Tomu asi nahrává i to, že když jsme šli z přehrady zpátky, stala se mi taková dost trapná věc. Byly jsme zrovna na cestě uprostřed obilného pole a jak naschvál byly kolem cesty neposekané příkopy plné velkých kopřiv. Řekla jsem mamce, že se mi chce na velkou a co mám jako dělat. Mamka se rozhlídla kolem a říkala, že do toho pole neprojdu, tak mi řekla ať to zkusím ještě chvilku vydržet, že to brzo určitě půjde přejít. Snažila jsem se, ale po pár minutách to na mě přišlo znovu a dost silněji. Tak jsem na mamku zakňourala, že už to opravdu nevydržím. Ona na to že přece vidím ty vysoké kopřivy a na pole se kvůli nim nedostanu, protože bych se celá spálila a to ona nedovolí. Když na mě viděla že je to opravdu akutní, změnila tón a řekla pro mě něco naprosto nepředstavitelného - že se přece můžu vykakat na kraj té cesty, že mě nikdo neuvidí a spláchne to déšť, a že mě pak utře. Šokovaně jsem jí řekla, že to snad nemyslí vážně, ale ona se mě zeptala jak jinak to chci vyřešit? Tlačilo mě strašně v břiše a do těch vysokých kopřiv jsem nahatá vlézt nemohla. Tak jsem si nakonec dřepla ke kraji a pustila to. Musela jsem v tu chvíli vypadat fakt jako děcko, totálně nahatá jsem dřepěla na kraji cesty a dělala však víš co. Strašně jsem smrděla, ale teta měla naštěstí u sebe v batohu papírové ubrousky, takže mi mamka měla čím utřít zadek. Určitě si dovedeš představit, že to bylo pro mě něco strašného, když mě mamka utírala...
Navíc jak jsme přišli domů, tak mě mamka poslala se vykoupat. Jenže mi po chvilce zase vlezla do koupelny, že mě jako jde umýt. Byla jsem dost unavená a tak jsem se nechala, ale teď se docela bojím co přijde dál. Uvidím co mamka řekne taťkovi. Už když mě myla tak naznačovala něco v tom smyslu, že je rádaže budu chodit nahatá, protože nebude mít tolik práce s praním (to má asi pravdu, prádla pere každý týden dost hodně). Mám takový dojem, že si to mamka musela dlouho plánovat a já jsem jí těma plavkama jenom nahrála. Navíc když mě mamka umyla tak řekla, že do devíti musím být v posteli, že jsem určitě unavená a musím se vyspat. Doteďka jsem chodila spát až kolem půlnoci, protože jsem vysedávala u počítače a bojím se, že se mi teď ta večerka posune. Buď ráda Deňule, že u tebe to ještě nedošlo tak daleko jako u mě. Ráda si přečtu co si o tom myslíš. Zatím ale budu končit, protože dneska už se asi k počítači nedostanu.

Jana (St, 31. 7. 2013 - 18:07)

Ahoj Deňule, díky za to co píšeš. Pomáhá mi to nějak srovnat se s tou situací ve které teďjsem. Dneska se to posunulo ještě dál – kdyby mi někdo před týdnem řekl co bude dneska, tak bysem mu nevěřila. Pokusím se ti to napsat všechno a snad na nic důležitého nezapomenu. Dneska kolem osmi přišla za mnou do pokoje mamka, že teda půjdeme na tu přehradu a s náma dvěma půjde jenom teta, protože oba bratranci odjeli brzo ráno s taťkou a bráchou daleko na výlet do nějakého muzea přijedou až v noci večer. Dost jsem si oddechla, že mě neuvidí bratranec, jenže pak mamka dodala, že bude dost horko a že mám jít do koupelny, tam se svlíknout a počkat až přijde aby mě mohla namazat, že přece nechci abych se přes den spálila. To mi už bylo jasné, že nemá cenu klást odpor a že asi vůbec nepůjdu oblečená a taky že jo. Zašla jsem do té koupelny, všechno ze sebe shodila a za chvilku se objevila mamka. Nejdřív mi ale ostříhala ofinu takovým tím dětským stylem „podle hrnce“ a upletla mi ty culíky. Měla jsem dva na každé straně a když jsem se koukla do zrcadla, vypadala jsem fakt jak malá. Pak mi lehce nalakovala nehty na rukách a na nohách tím způsobem, že jsem na každém měla jinou barvu, vypadalo to jako bych si s tím lakováním hrála a nepovedlo se mi to. Nakonec mamka vytáhla takový divný opalovací krém. Nevím co to bylo za značku, ale bylo ho dost hodně - mamka po mě začla rozmazávat strašně silnou vrstvu a dala si na tom opravdu záležet. Za chvilku jsem ten krém měla i za ušima, v obličeji, mezi prstama, no prostě všude. Bylo to takové hnusné, lepivé a studené a dost mi vadilo, když mi to mamka pořádně rozplácala i mezi nohy. Dost jsem se styděla ale mamka mě povzbuzovala, že to musím vydržet, že to je lepší než se celá spálit. Když skončila, řekla že musím takhle ještě chvilku vydržet a počkat až to zaschne. Ať se radši moc nehýbám a na nic nešahám, protože bych ještě ušpinila nábytek. Takže jsem v koupelně stála nevím jak dlouho nahatá a bílá jako strašidlo a čekala. Mamka zatím balila věci. Když ten krém konečně zaschl, donesla mi mamka ještě takové barevné sandály a řekla, že můžeme jít. Ještě dodala, že prý abych se tak moc nestyděla, nepůjdeme na přehradu přes vesnici, ale obejdeme to přes naší zahradu zadem.
Když jsme sešly do přízemí, potkali jsme tetu a ta reagovala stylem „co to tu máme za malou holčičku“. Řekla mi že je super že se opálím celá. Že ona si už nemůže dovolit takhle svlíknout a musí mít na sobě bílé pruhy. Vzala mě s mamkou každá za jednu ruku a šly jsme ven. Musím říct, že jsem si opravdu připadala jak děcko, protože jsem šla mezi nima a navíc mi mamka dala takový ten dětský bílý klobouček proti slunci co naposled nosil jako malý brácha. Naštěstí mi dala sluneční brýle, takže vůbec nešlo poznat kdo jsem.
Jak začalo být po cestě pořádně horko, uvědomila jsem si, že být nahatá venku se mi vlastně líbí – nepotím se tolik a nic mě neškrtí. Ten krém na mě musel vytvořit nějakou ochranou vrstvu, protože mi na slunci bylo pořád příjemně. Šly jsme přes polní cesty, takže jsme směrem tam nepotkali skoro žádné lidi. Jenomže když už jsme se blížily ke přehradě, začal les a najednou proti nám vyjeli čtyři moji spolužáci na kole. Mamka asi viděla že jsem se lekla a že se mi to nelíbí a poslala mě z cesty bokem se vyčůrat. Naštěstí jsem měla ty sluneční brýle a s tím kloboučkem jsem asi opravdu vypadala jako malá holka, protože kluci vůbec nepoznali koho zrovna potkali.
Na přehradě jsme se pak koupaly dost dlouho a zpátky jsme vyšly kolem tří. Mamka mě překvapila tím, že na místě vytáhla z tašky takové ty dětské plavací rukávky (vidím, že u tebe to bylo stejně) a že si je mám vzít do vody. Vypadala jsem v nich sice pěkně blbě, ale bylo vidět že tam je i několik dalších dětí co na tom byly podobně jako já. Jenže ty asi opravdu měly maximálně těch devět, deset... Uklidnilo mě, že všichni dospělí brali normálně, když jsem třeba vylezla z vody a šla si lehnout za mamkou na deku, nebo když jsem se na břehu proběhla a pak sebou plácla do vody. Nejvíc mě ale dostalo když teta řekla, že mi ke stánku půjde koupit zmrzlinu a jestli nechci jít s ní. Tak jsem si řekla proč ne, vzala jsem si ty sluneční brýle, chytla jsem se jí za ruku a šla jsem. Ve frontě stály děcka, puberťáci, holky v bikinách i dospělí, a nikomu na mě nepřišlo nic divného :) Dost mě pobavilo, když se na mě ohlédla holka co stála před náma. Byla stará asi jako já a hned si pohrdavě odfrkla a koukla se jinam. Prostě mě viděla jako malou žábu, co ani nemá plavky. Najednou mě to jak vypadám začalo docela bavit, je to vlastně fajn, když tě nikdo nepozná... Jak jsi to prožívala ty? Taky ti to přišlo tak zvláštní a zajímavé jako mě?
Po cestě domů už jsem šla víc v pohodě, navíc jsem byla unavená z toho plavání, takže jsem už neřešila každé šustnutí. Mamka si asi musela všimnout toho, že když jdu nahatá tak vypadám spokojeně a užívám si to, protože mě zpátky protáhla přes vesnici. Tentokrát jsem už ale nebyla nahatá puberťačka jako posledně, ale malá holčička co ji vede maminka za ručičku. Ještě k tomu chybělo, abych žužlala lízátko, protože mě nepoznal vůbec nikdo :) Když jsme došly domů, kluci ještě nebyli doma, ale i tak bylo v domě dost teplo. Mamka mi řekla, že když budu chtít, můžu ještě zůstat nahatá a můžu i tak spát. Řekla jsem jí že jo, že v tom horku je to super. Ona na to řekla že je ráda že jsem pochopila, že se nemám za co stydět. Pak dodala, že taťka přijede zpátky až kolem půlnoci, takže mu zkusí nějak vysvětlit, proč můžu být nahatá, že to pro mě bude lepší. A že jak ho zná, tak mu to určitě nebude vadit. Pak teta ještě navrhla, jestli se nepůjdeme zítra nebo pozítří koupat zase, když je tak pěkné počasí. Na to jsem ale řekla, že to už budou přece všichni doma a jestli zas půjdu takhle tak se mi budou všichni smát. Na to mi mamka naznačila, že bráchovi zkusí domluvit, aby se mi neposmíval. Řekla že mu jasně vysvětlí že když se bude posmívat půjde bez oblečení i on – a tahle výhružka ho prý určitě zklidní. Teta dodala, že to svým klukům vysvětlí stejnou metodou taky. Aby je náhodou nenapadlo rozkecávat, kolik mi opravdu je.
Jako jsem celkem zvědavá, jak to dopadne zítra, jestli vyjde počasí a musím na rovinu přiznat, že mi ti bratranci dost vadí. Ještě se ale nevrátili a já jsem si celý den jsem v podstatě užila a dost se mi to začíná líbit a asi to bude i tím, že mi nic jiného nezbývá. Snad ty bratrance nějak skousnu.

Deňule (St, 31. 7. 2013 - 16:07)

Ještě jak to bylo u mně, zkusím to teda zkrátit jinak by to bylo na strašně dlouho. Prostě nějak jsem vždycky řešila to že jsem o dost menší než holky ze třídy a jim už rostou prsa nebo chloupky a já jsem pořád jako dítě. Tak jsem se to snažila vynahrazovat a maskovat líčením a oblečením, hodně miniskukně, topíky, samozřejmě vycpaná push upka a tanga a tak no. Byly s tím s mamkou dost hádky ale většinou jsem si to vydupala a tak jsem ani ve škole nemusela mít pocit že se od holek nějak liším. Až letos mě nějak začalo lákat takové ty představy co kdyby někdo věděl že nejsem vlastně taková jak se tvářím, měla jsem různé sny a představy hodně s tou nahotou a tou pozicí té malé holky. Zájezd do Chorvatska jsme kupovali hodně dopředu a od té doby jsem nějak o tom hodně fantazírovala jaké by to bylo že bych za tu malou nahatou holku byla tam, I před děckama sousedů což jsou vlastně mojí kamarádi.
No nakonec jsem se ale až po hodně velkém odhodlávání rozhodla že to zkusím a naplánovala si to trochu jako ty ale pečlivěji protože šlo o tu dovolenou a tak. Nejdřív jsme jeli na víkend na chatu a já si plavky jakože “zapomněla” doma. Mamka teda říkala že si mám holt vybrat jestli se budu koupat v prádle nebo nepůjdu do vody vůbec, ale já udělal scénu že přece nepřijdu o koupání a že se nehodí abych se koupala v prádle a že stejně potřebuju vhodnější plavky než mám. Tak jsme jeli někam plavky koupit a já si vyprosila takové hodně sexy, vykrojené kalhotky a vršek vzadu jen z provázků, prostě takové malé hodně dospělácké bikiny. Stály dva a půl tisce a musela jsem mamku strašně přemlouvat a slíbit že na ně budu dávat pozor. No a potom když jsme jely do Chorvatska tak jsme jeli dvouma autama - naše rodina (mamka a brácha co má čerstvých 12) a ti sousedi (normálně jim říkám teta a strýc a pak jejich děti, jedna holka 14 a dva kluci 15 a 12 let). Měli jsme tam každá rodina jeden apartmán v chatce s kuchyní a dvěma pokoji v kempu co byl asi kilomet od moře. No původně jsem měla plavky v plánu zase zapomenout doma ale mamka mě kontrolovala jestli všechno mám, takže to nešlo a měla jsem je nakonec v batohu nacpaný mým nejlepším oblečením a všea mýma věcma na dovolenou. Když jsme zastavily na jednom odpočívadle po cestě už dávno za hranicemi, tak mě napadlo jediné řešení, batoh jsem si vzala že si jdu na záchod spravit líčení a pak jsem ho tam prostě celý nechala, jako že zapomněla. I když mi teda těch věcí bylo dost líto.Nikdo si toho nevšimnul až když jsme přijeli a ubytovali se tak mi máma řekla ať se převleču do plavek a že půjdeme rovnou cestu spláchnout. No a já přitom měla jen to v čem jsem přijela navíc aby to bylo pohodlné na cestu tak obyčejné triko a kraťasy. Tak jsem se svlíkla jen do kalhotek a šla zkroušeně za mamkou že jsem batoh asi nechala na tom odpočívadle. To už bylo tolik hodin a kilometrů že to nemělo cenu se vracet. Mamka byla hodně naštvaná a rozhodně řekla že mám zapomenout na to že půjdeme někam dokupovat další plavky a oblečení, jak jsem ji schválě “prosila”.Ještě jsem navrhla že bych se teda koupala v prádle ale mamka řekla že by ho zničila slaná voda a že se prostě budu koupat nahatá. Myslím že tomu pomohlo I to že jsem přišla prostě jen v kalhotkách a ona viděla jak působím mladší bez toho oblečení. No dohadovaly jsme se dlouho a ona mi pak začala domlouvat že to jinak nejde, že dovolená stála hodně peněz a že oblečení doukoupíme až doma že tady za to nebude utrácet nachystané peníze. Že nikdo nepozná kolik mi je a že se domuví I s tetou a strýcem a pro všechny mi bude deset let a že to nikomu vadit nebude. Nakonec mě prostě odlíčila (líčidla mi stejně zůstla v tom batohu), sundala mi kalhotky a vzala mě za ruku ven z chatky kde už čekali brácha a všichni ostatní. Strýc s tetou to vůbec neřešili ale ostatní děcka se smály dokud je rodiče neokřikly. Každopádně mamka jim vysvětlila co a jak a oni hned říkali že to tak je nejlepší a že se stejně ještě nemám za co stydět. Jen děcka měly vtípky jako že rádi se o malou Denču budou starat a tak. Tak jsem se stala prostě po dobu dovolené desetiletou holkou která po prázdninách půjde do čtvrté třídy. Taky mi všichni říkali Denisko nebo Denuško. První cestou k moři mi mamka ještě koupila rukávky které jsem musela mít pořád na sobě, to potvrzovalo ten dětský dojem.První den jsem se styděla hrozně ale opravdu to nikdo neřešil. Akorát děcka samozřejmě se bavili spíš spolu a já prostě najednou byla jako kdyby fakt malá, prostě mě tak odstrkovali jako otravnou mladší sestru nebo mě naopak pošťuchovali a dělali si srandu. Většinu času jsem byla prostě potom nahatá, i v kempu a nikdo to neřešil. Jinak tam byli samí Česi v tom kepmu ale nikdo kdo by mě přímo znal a když se naše skupinka s někým bavila nebo seznamovala, tak vždycky nějak schválně zmínili “kolik mi je” takže mě tak všichni brali i se tak ke mně chovali. Jen když se jelo někam vyloženě na výlet bokem tak jsem dostala triko a kraťasy ve kterém jsem přijela. Jako časem se na to dalo zvyknout, pak se mi občas dost stávalo že jsem na nějakou dobu zapomněla že jsem nahatá. Dokonce jednou mi mamka přímo musela říct Denisko, na tohle tě budeme muset přece jen obléct, to když jsem poslední den čekala u auta před cestou zpátky pořád nahatá a vůbec mi to nedocvaklo. Zkoušela jsem se jako malá I chovat, třeba stavěla bábovky na pláži a podobně, časem jsem se až kolikrát zarazila jak moc jako malá asi musím působit. Bohužel ale šlo vidět že si na to všichni rychle zvykají a berou to jako normální. V 7 jsme šli většinou z pláže večeřet a po večeři jsem třeba musela jít spát zatímco ostatní se ještě bavili a tak no a prostě bylo to čím dál víc jako kdybych byla opravdu malá holka. Co jsem ale nedomyslela bylo že jsem si malovala že to bude prostě úlet na dovolené, ale po návratu domů se ukázalo že jsem si spíš potvrdila novou pozici toho dítěte. Ale to až jindy I tak se musím omluvit jak jsem se rozepsala, bylo toho prostě hrozně moc a nějak to neumím zkrátit. Ale snad ti má zkušensot Ii v něčem pomůže. Jinak u mně je to taky ještě hodně čerstvé a nevím ještě kam až se to dostane.

Anonym (Čt, 21. 9. 2023 - 17:09)

Musela ses chudacku hodně stydět. Jakej pocit převládal? Ahoj. 

 

Deňule (St, 31. 7. 2013 - 15:07)

Ahoj Deňule, díky za rady....Ahoj Jani, tak koukám, že se to u tebe hodně posunulo. Já si tedy myslela že ti mamka asi ty plavky hned nepořídí. Myslím, že to poprvé měl být jen trest ale když viděla jak dětsky vypadáš a jak tě okolí bere normálně jako malou asi ji i kvůli těm hádkám a odmlouvání co zmiňuješ napadlo, že by jí to vyřešilo to, když z tebe trochu malou holku zase udělá. Podle mě tomu pomohlo asi nějak I tvé chování z poslední doby, to že jsi to třeba na té přehradě nahatá vlastně nakonec zvládla ale hodně asi i ty reakce okolí a tety. No jako je důležité si uvědomit že teď už neřeš co chceš a co ne protože teď je myslím tvá mamka rozhodnutá, jde vidět že o tom hodně přemýšlela. A jakmile si to tam příště odbydeš jako “desetiletá” a z okolí to bude všechno v pořádku, tak myslím že tě to prostě bude čekat často. To je právě to, že jakmile se ta hranice jednou překročí tak už jsi pak fakt v pozici malé holky a prostě je to nevýhoda v tom že už nerozhoduješ ty ale mamka za tebe. Ale má to I tu samou výhodu, bezstarostnost, nemuset nic řešit a tak. Koupání bez plavek je taky příjemnější nebýt toho studu teda. Ale dá se na to zvyknout, jako vždycky tam ten pocit bude ale věř že se dá I zapomenout na to že na sobě nic nemáš nebo to začít vnímat trochu jako normální – stejně jako to bere tvé okolí. Ten stud se prostě zmenšuje čím je to častější.
Prostě zkus si to užít, já vím že to není snadné ale myslím že s tím teď už nic jiného nenaděláš než že to zkusíš nějak přijmout a zvyknout si na to. Já taky i teď u toho zároveň I trpím a koikrát se mi chce až brečet jak se stydím ale večer pak na to pořád myslím a vzpomínám na to a hodně mě to bere.
Určitě je dobře že ti mamka pomůže s tím “maskováním”. Jako čím víc budeš působit mladší, tím to bude jednoduší pro tebe,. Ostuda to bude sice pořád ale budeš o ní vědět jen hlavně ty a ti co tě víc znají, jinak to bude dobrý. Nemá cenu poukazovat na to že bratránek plavky mít bude a tak, spíš to musíš brát že on má takovou pozici a ty takovou, tu dětskou. Pomáhá spíš se tak jako malá i trochu chovat, já nevím jak to přesně napsat ale to tvé chování při diskuzi s mámou ve vaně bylo dost přesné, tím jsi ji myslím definitivně přesvědčila že jsi ještě spíš malá holka. Každopádně ti držím palce ať to nějak přežiješ, jsem zvědavá jaká bude další přehrada a taky jestli tě mamka v tomto případě nechá jít zase nahatou i celou cestu nebo ti dá nějaké oblečení aspoň na to a jak se povede to “maskování”. Určitě se to ale snaž co nejlíp “hrát”, moc se nevyplatí se šprajcnout, dělat scény nebo dospělou tím na sebe jen budíš pozornost a bylo by to asi mnohem horší.
Moje zkušenosti jsou docela podobné I když taky to mám všechno dost čerstvé, zkusím to ještě nějak sepsat, třeba ti to pomůže.A jsem ráda, že ses takto svěřila. Nebudu lhát, není mi nepříjemné si to takto číst, vždyť se nám obě tyhle věci líbí, tak to snad chápeš, ale hlavně mi pomáhá vědět že nejen já to mám takhle.

Jenda (St, 31. 7. 2013 - 15:07)

Jendo uvidíme, dám kdyžtak...no, neco na tom co pises je, mozna mas pravdu :o)

Deňule (St, 31. 7. 2013 - 15:07)

Danule, pokud se ti to libi...Jendo uvidíme, dám kdyžtak vědět :-D Ale zatím my vyhovuje jak to je s tou postavou ( a co jsem se přitom kvůli ní dřív nabrečela) tak doufám že to ještě chvíli takto vydrží.
Jinak myslím že z hlediska Janiné mamky nejde o nějakém ponižování nebo vzrušování se z toho, podle mě nejdřív Janu chtěla prostě potrestat za zničení plavek a když viděla že nahatá vypadá mladší a že ji tak okolí I díky tomu může brát, tak prostě asi zkouší využít tu příležitost. Á to vidím na své mámě podobně, jak jsem šla do puberty tak jsem s ní měla hodně spory a tak a odmítala ji poslouhcat a tohle je cesta jak mít zase poslušnou dceru která nosí a dělá to co se řekne a mámu vlastně I potřebuje. Takže já jí v tom rozumím a ono I pro mne to trochu má výhody I když nevýhody tam jsou taky.
Jani tobě hned nějak kusím sepsat odpověď.

Jenda (St, 31. 7. 2013 - 13:07)

Ahoj Deňule, díky za rady....Aspon si to muzes "beztrestne" vyzkouset a byt pritom chranena mamkou, Jano. Az budes starsi, treba uz by se ti to nepodarilo. Chapu ale, a to si myslim neni spravne, aby te takhle vystavovala pred bratrankama nebo spoluzakama - tam to muze napachat hodne skody, dalo by se rict vic skody nez uzitku. Precejenom by tvou nahotu mela castecne chranit i kdyz tusi ze se ti to ponizovani libi. Mozna ma stejnou potrebu jako ty - byt pred nekym ponizena, akorat z toho ma strach nekomu to rict a zkusit, tak si to ponizeni uziva na tobe kdyz vi, ze nemas jionou moznost :o))

Jenda (St, 31. 7. 2013 - 13:07)

Tak určitě to v tomto holky...Danule, pokud se ti to libi ted, nemyslim si, ze se ti to z niceho nic prestane libit kdyz se ti zvetsi prsa. Ted je to samozrejme daleko snazsi, protoze to okoli nepozna a berou te jako dite. Pro tebe je to ale stejne jako kdyz prsa budes mit. V hlave se to dle meho, a mozna se mylim, nezmeni. Akorat to budes mit slozitejsi na praktikovani a pak to treba budes delat tak, jako sem to parkart udelal ja :o))Dej mi pak vedet zda jsem se spletl ci nikoli ;o)

Jenda (St, 31. 7. 2013 - 13:07)

Pište si tady s jendou,...Nevim proc bych nemohl napsat svuj nazor na to co tedy nekdo, kdokoliv, pise o cemkoliv.

Pokud se ti to co se tu pise nelibi, nevim proc to ctes ...

Jana (St, 31. 7. 2013 - 11:07)

Tak určitě to v tomto holky...Ahoj Deňule, díky za rady. Včera večer za mnou totiž přišla ohledně plavek mamka sama, jenže to bylo zrovna když jsem byla ve vaně. Doma v koupelně máme zakázáno zamykání kvůli bezpečnosti, ale když se někdo koupe, tak tam za ním nelezeme. O to víc mě to překvapilo – říkala, že přišla zkontrolovat, jestli nejsem spálená, jak jsem byla ten den na přehradě a po cestě domů tak dlouho na slunci. Prý že příště mě musí všude pořádně namazat. To už mi bylo jasné, že jde do tuhého a pomyslela jsem si žes měla pravdu, že ze mě chce mít mamka zase malou holku. Původně jsem se jí chtěla omluvit a poprosit o nové plavky. Jenže když mamka pokračovala tím, že plavky mi už na tohle léto nekoupí, naštvalo mě to a odsekla jsem jí, že jako proč - přece nejde abych byla před klukama nahatá, když je mi už čtrnáct. Ona na to s klidem řekla, že prý proč by to nešlo - nahoře stejně nic nemám a když mě vidí nahatou tak prý vypadám aspoň o čtyři roky mladší a nikomu z okolí to nevadí, jak viděla na té přehradě. Kvůli toho mi přece nebude kupovat drahé dvoudílné plavky. Na to jsem jí nadhodila, že chci jednodílné, jenomže mamka na to, že ty nejsou zdravé, protože bych byla pořád v mokrém, a že je kvůli toho lepší, abych neměla plavky vůbec – než mi narostou prsa, je to prý zbytečné.
Ta představa, že bych se tak musela koupat na neurčito a všude mě dost vyděsila a začla jsem trucovat, že se strašně stydím takhle koupat. Mamka na to, že mě na té přehradě dobře sledovala a že si to nemyslí. Na to jsem na ni naštvaně vyhrkla, že lže – a to jsem asi neměla dělat. Úplně jsem totiž zapomněla, že sedím ve vaně a nic na sobě nemám. Naštvaně jsem se postavila a začala jí vysvětlovat proč nemá pravdu. Přitom jsem zuřivě mávala rukama. Asi si dovedeš představit, jak to muselo z mamčina pohledu vypadat – stála jsem před ní mokrá a nahatá a přitom jí vykládám něco o studu... Však mi na to taky řekla ať toho laskavě nechám, že když se jí takhle vystavuju, tak to dokazuje opak. Pak dodala, že v tom nevidí problém, protože pořád vypadám jako malá holka.
Když jsem hlasitě protestovala, že to není pravda a mám už prsa, řekla že se ptala tety co si o mě myslí – ta jí na to prý řekla, že kdyby mě neznala, tak by mi bez toho oblečení tipovala ne osmou, ale tak čtvrtou třídu. Pak jsem jí ještě chtěla vysvětlit, že to je jenom názor tety. Mamka na to odpověděla, že kdyby to tak bylo, určitě by se ozval někdo kdo mě potkal nahatou na cestě domů – a nikdo z vesnice si jí nestěžoval. Pak už jsem nevěděla co na to říct, tak jsem se začala dost vztekat. Na to mi mamka řekla, že vidí že se rozhodla správně. Pak ještě dodala, že mi přišla původně říct, že se tenhle týden půjdeme zase koupat na přehradu ale neví kdy přesně – podle počasí. Taky řekla že s náma půjde i teta- když je u nás celý týden, že se tam chce jít konečně podívat, protože tam dlouho nebyla. Zeptala jsem se, jestli tam půjde někdo z bratranců, a prý Radek jo (to je ten, co je o rok starší než já). Když jsem viděla, že mi vztekání nepomůže, nahodila jsem ublížený výraz, proč nemůže být bez plavek i on – a mamka na to, že Radek už se narozdíl ode mě chová jako dospělý a hlavně jako kluk má všechno venku, takže to nepřipadá vůbec v úvahu. Pak mi ještě řekla, že až se půjdeme všichni koupat, pomůže mě „zamaskovat“ abych vypadala mladší. Prý mi ve vlasech uplete culíky (které mi naposledy dělala tak v deseti). A když odcházela z koupelny tak dodala, že je ráda že jsme si vyjasnili situaci a že pro mě bude zdravější plavky nemít, když není ještě nic vidět. A že doufá, že už jí nebudu tak drze odmlouvat jak poslední dobou. Nedávno jsem se totiž s mamkou párkrát pohádala, ale jestli k tomu zase dojde a já budu zrovna nahatá, tak se mi bude odporovat dost blbě.
Vůbec nevím, jak to zvládnu, ale pak se pokusím ti napsat, jak to dopadlo. Musím říct, že mě ta vyhlídka koupat se běžně nahatá dost děsí. Zároveň to chci i nechci a asi to bude dost ostuda. Utěšuju se, že snad opravdu nikdo nepozná jak jsem stará. Vůbec nechápu Deňule, jak jsi to mohla vydržet dva týdny v kuse, opravdu tě obdivuju.

Deňule (St, 31. 7. 2013 - 08:07)

Ahoj Jano A...Tak určitě to v tomto holky asi mají lehčí. Myslím že ten pocit když tě pak hodně lidí opravdu vidí je silnější než ten kdy z toho máš jen strach ale rozumím tomu, je to podobné. Časem ale nevím, pak už by mi to přišlo fakt nevhodné, to už by na mne lidi koukali moc sexuálně a vypadala bych jako exhibicionistka. Takto si užiju ten stud i to ponížení s tím že jsem tam trochu ještě za dítě které mi taky dělá dobře, ale na druhou stranu nejsem tak moc v pozornosti ostatních jako bych byla kdybych vypadala starší nebo na svůj věk.

Jenda (Út, 30. 7. 2013 - 16:07)

Ahoj Jano, já prsa nemám...Ahoj Jano A Danule,

Myslim, ze vim co se vam na tom libi. Jak nekdo psal aby ste sli na nuda plaz - to neni ono, vas vzrusuje byt nahate tam, kde se to bezne nedela, muze vas nekdo videt a to ze je to vlasne za trest jeste umocnuje tento pocit. A nemyslim si, ze se vam to libi jenom proto, ze jeste nemate prsa. Naopak, az je mit budete, myslim, ze se vam to bude libit jeste o moc vic.

Me predstava, ze se nekde musim svleknout uplne do naha, stranse ale opravdu strasne vzrusuje. Nekolikrat jsem to zkusil, parkrat pres den a nekolikrat v noci, abych minimalizoval moznost ze me nekdo uvidi, a nekolikrat jsem byl, myslim, hodne odvaznej. Ten pocit v brise co kdyz nekdo pujde, ten adrenalin kdyz jsou slyset hlasy, ten pocit chvejicich se nohou, to je pro me vzdy naprosto nezapomenutelny zazitek.

Bohuzel holky to maji v tomto smeru daleko daleko jednodussi a kdyz vas nekdo nekde potka nahate, tak to bere tak nejak normalne, naopak kdyz potka nahateho kluka... Bohuzel uz mi davno neni 15 (spis o neco vic jak jednou tolik) tak vam nemuzu a ani nechci navrhovat nejakou spolecnou akci, ale strasne vam to zavidim a mrzi me, ze jsem si neuvedomil drive, ze me to takto pritahuje...

Laďka (Út, 30. 7. 2013 - 14:07)

Já doma chodím nahá jenom když je největší vedro a sem sama nebo s mámou. Je mi 15 ale ještě do minulýho roku jsem s rodičema jezdila na Lhotku na takovou plážičku mezi křovím kterou jsme obsadili už ráno a byli tam sami a já po celou dobu byla bez plavek, rodiče teda plavky měli. Už jsem ty plavky chtěla ale máma že ne abych se dobře opálila a že je to zdravější. Letos jsem tam ještě nebyla

Deňule (Út, 30. 7. 2013 - 09:07)

Ahoj Deňule, mě je...Ahoj Jano, já prsa nemám vůbec a ani boky nebo zadek teda, takže tohle znám, K tomu mám opravdu výšku spíš desetileté holky, ve třídě jsem už dlouho o dost menší než ty neméně vysoké holky. Ale myslím že i u tebe si lidi asi mysleli že je ti míň než těch 14, jinak by asi víc reagovali nebo to nějak řešili a přijde mi z toho co píšeš že koukali jen hlavně ti bratránci a tam se jim nedivím.Moje rodina a mamka hlavně reagují vlastně podobně jako tvoje teta - jako kdyby bylo u nás běžné že já jsem ještě nahatá protože jsem zatím malá, přijde mi že si na to zvykli. Plavky totiž rozhodně zatímm koupené nemám a mám takový pocit že je letos už ani nedostanu, ale to kdyžtak rozepíšu příště. Jak se máš chovat ty? Já nevím, záleží na tom, jak moc si to chceš ještě zažít. Sama mám pocity takové že je to strach, pak se mi to hodně nelíbí a stydím se ale zároveň se uvnitř celá chvěju a je to fakt adrenalin a pak na to myslím když už je po všem a to už je jen hodně silná a příjemná vzpomínka. Hodně jsme o tom přemýšlela a asi by mi bylo líto si to ještě nezopáknout. A ty jsi to tak měla jen jednou, já 14 dní. Takže pokud nechceš, tak myslím, že když si s mámou promluvíš jako velká holka a omluvíš se jí a tak, tak ti plavky pořídí.A pokud to chceš ještě zkusit tak naopak dělej trochu tu malou holku - myslím jak mluvením tak trochu chováním, nemyslím dělat ze sebe mimino ale třeba mluvit víc emotivně a tak, snad rozumíš. Ono je možné že když tvá mamka viděla, že to bylo posledně "v pohodě" tak tě takto zkusí chvilku mít. Přijde mi že mojí mamce se ta možnost mít ze mně zase "poslušnou princeznu" docela zalíbila místo té puberťačky se kterou se teď jen hádala.

Deňule (Út, 30. 7. 2013 - 08:07)

Já ti radil, že nemáš...Tak prostě podle mě na nudapláži to vzrušení odpadá když jsou nazí všichni. To co dělám mi nepřijde nepřijatelné, okolí mě má za mladší a bere to v pohodě a já si můžu užít tens tud a napětí. Jako zatím mám stejně pocit že to bude mít trošku následky na tom jak ěm rodina teď bere ale mám v plánu si to užívat.

Reklama

Přidat komentář