Reklama

Holky a nahota doma

Deňule (Po, 22. 7. 2013 - 17:07)

Deňule, a jak se ti to...Ahoj Jano, no to by bylo na dlouhé vyprávění. Ale šlo hlavně o to "ztratit" drahé plavky a zároveň mamku naštvat tak, aby mi nové odmítla koupit a rovnou řekla, že jiné už nedostanu a pokud se chci koupat, tak nahatá.

nati (Ne, 21. 7. 2013 - 23:07)

Já bráchu provokovala do té doby než mě přistihl s vibrátorem :(

nati (Ne, 21. 7. 2013 - 23:07)

Já bráchu provokovala do té doby než mě přistihl s vibrátorem :(

nati (Ne, 21. 7. 2013 - 23:07)

Já bráchu provokovala do té doby než mě přistihl s vibrátorem :(

Gabi (So, 10. 7. 2021 - 20:07)

Ahoj rád tě poznám

Xandra (So, 20. 7. 2013 - 15:07)

Je třeba rozlišovat mezi...Některé holky baví kluky dráždit mne taky.Jednou jsem na disku viděla kluka jak leze pod stůl a tak jsem schválně zvětšila úhel mezi stehny.Vzhledem k tomu,že jsem měla mini a byla dole bez tak měl hoch dobrý výhled.Opravdu se mu to líbilo,protože vylezl až za chvíli rudý v obličeji.Myslím,že na tom nic není,chtěl se podívat a já mu to umožnila,když mu to udělalo dobře?

Kristýna (Ne, 7. 2. 2016 - 19:02)

Tak včera se mi stal pěkný trapas. Zrovna když jsem před koupáním seděla večer na wc, tak přišla na návštěvu mamčina kamarádka a přivedla si sebou svého dvanáctiletého syna. Protože máme dveře na záchod přímo naproti obýváku, tak mě viděl když mě mamka odtamaď vyhnala ven, že se prý nemám proč stydět.

Jana (Ne, 7. 2. 2016 - 13:02)

Nějaká slečna co by o tom...O čem? :D

Wolverino (Ne, 7. 2. 2016 - 13:02)

Nějaká slečna co by o tom pokecala?

Jana (Pá, 19. 7. 2013 - 18:07)

Tak se povedlo, fakt jsem...Deňule, a jak se ti to povedlo? Je mi patnáct a hrozně mě láká něco takového vyzkoušet.

Libor (Pá, 5. 2. 2016 - 18:02)

Právě že žiju sama s...Za dva tři roky budeš nahá se svým klukem celý den ani ti to nepřijde divné.

Wolverino (Pá, 5. 2. 2016 - 18:02)

Zase se chlap by se rád podíval na krásnou ženskou :)

Kristýna (Pá, 5. 2. 2016 - 16:02)

Však to tak taky je, u nás...Právě že žiju sama s mamkou. Ještě že k nám domů nechodí žádní chlapi, to bych asi nerozdýchala kdyby mě tak viděli.

tomáš (Pá, 5. 2. 2016 - 16:02)

Však to tak taky je, u nás...doma před maminkou nebo její kamarádkou se stydět nemusíš. Nakonec před tátou taky ne, jestli s Váma žije, jako dospělý muž viděl nahou i Tvojí maminku, Tebe okukovat nebude.

Kristýna (Pá, 5. 2. 2016 - 16:02)

kdyby Tě raději pořádně...Však to tak taky je, u nás v bytě topíme jenom na 19 stupňů, ale už jsem si zvykla. Kvůli toho jsem celkem otužilá a dlouho už jsem nebyla nemocná. Akorát na ta nahota když přijde třeba na návštěvu nějaká mamčina známá mi dost vadí.

michal (Pá, 5. 2. 2016 - 15:02)

kdyby Tě raději pořádně oblékla a trochu stáhla topení, tak ušetří za energii podstatné více než to co spotřebuje pračka. Je dokázáno že když bude v místnosti o dva stupně méně, tak se sníží spotřeba tepelné energie až o 15 %.

Wolverino (Čt, 4. 2. 2016 - 22:02)

Já to mám doma podobně...To se mi ani nechce věřit...

Kristýna (Čt, 4. 2. 2016 - 20:02)

Já to mám doma podobně jako Roman. Moje mamka mi říká, že aby ušetřila za elektřinu a vodu kvůli pračce, tak mi pere jednou týdně v rukách oblečení ve kterém chodím do školy. A to je ten problém, protože doma musím chodit beze všeho. Vadí mi to, přece jenom je mi už čtrnáct, ale mamka říká že my holky se před sebou stydět nemusíme. Přitom sama chodí normálně oblečená. Jo a koupe mě sice jednou deně, ale v takové menší plastové vaničce. Tu vodu pak nabere do kýblů a splachuje s ní záchod.

Alena (Čt, 4. 2. 2016 - 20:02)

No právě když si tehdy...Hm, to mě teda překvapilo :D

Roman (Čt, 4. 2. 2016 - 20:02)

No právě když si tehdy ségra přivedla večer kamarádku, tak mi řekla, že mě musí umýt, protože jsem prý byl jako prase. Musel jsem si stoupnout do sprchy a umyla mě studenou vodou. Tím semi mezi nohama scrvknul tak moc, že si toho holky všimly a smály se mi kvůli toho, protože to vypadalo že mi zalezl do břicha.

Reklama

Přidat komentář