Reklama

Holky a nahota doma

Matěj (So, 13. 7. 2013 - 18:07)

Je mi 11 a ještě se koupu s...Ahojda, pokud tě nahota a možnost přistižení trochu vzrušuje tak mi písni na mail [email protected] a zažiješ něco co se ti bude rozhodně líbyt ;)

Matěj (So, 13. 7. 2013 - 18:07)

Já se na zahradě taky...Ahojda, pokud tě nahota a možnost přistižení trochu vzrušuje tak mi písni na mail [email protected] a zažiješ něco co se ti bude rozhodně líbyt ;)

Matěj (So, 13. 7. 2013 - 18:07)

Kolik ti je? Mě je 13 a v...Ahojda, pokud tě nahota a možnost přistižení trochu vzrušuje tak mi písni na mail [email protected] a zažiješ něco co se ti bude rozhodně líbyt ;)

Matěj (So, 13. 7. 2013 - 18:07)

Holky chodíte doma taky...no pokud by jsi měla zájem o něco vzrušujícího tak mi napiš na mail [email protected] a rozhodně zažiješ něco co se ti bude líbyt ;)

Jakub (Pá, 22. 1. 2016 - 21:01)

Ahoj Jano A...Si hesla??

ale houby (Pá, 22. 1. 2016 - 20:01)

hovno se neříká.
jestli...hovno je staročeský slovo, snad ho používal ve svých kázání i Mistr Jan Hus. Má ekvivalent v dalších slovanských jazcích, třeba jako guvno nebo i chovno (bulharsky). Nechápu, proč by starý slovanský slovo mělo vadit, doma tak mluvíme běžně.

ale houby (Pá, 22. 1. 2016 - 20:01)

Co je nenormálního sedět...doma v teplákách nechodím, v létě někdy jen v trenkách nebo kraťasech, do křesla si vezmu i tričko, abych pot sešel do křesla. Nahej jdu jen do koupelny a zpět a teda v noci, když se někdy vzbudím a jdu se vychcat. Ale nemám potřebu se sáhodlouze rozepisovat, že přejdu po bytě nahej. Pokud ti to počtení udělalo dobře, tak ti to neberu. Jen ti musím vzít iluzi, že to psaly 2 pubertální holky, tomu fakt nevěřím a ty doufám taky ne. V rodinách je běžný, že třeba patnáctiletá holka po bytě občas proběhne nahá, hlavně do koupelny, před otcem nebo i bratrem. Nenormální je, když někdo se vyžívá, jak to rozepisuje, stejně šlo o vybásněný příběhy.

Bradinski (Pá, 22. 1. 2016 - 18:01)

to nepsaly žádný holky,...hovno se neříká.
jestli to nepsaly žádný holky, tak to psal někdo, kdo má talent a má můj obdiv. Já bych to napsat nedokázal. I kdyby to byl úchyl, tak je mnohem svobodnější nežli ty a neměl by jsi mu závidět tu onanii. Nemůže za to, že ti to nejde.

Bradinski (Pá, 22. 1. 2016 - 18:01)

Považuju za normální...Co je nenormálního sedět nahý v křesle? Když jsi v teplákách tak zadnici do křesla neobtiskáváš? To se časem prosedí tak jako tak. A jestli to myslíš tak, že na křesle nemáš žádnej potah, tak jsi prase. Teď v zimě jsem doma oblíčenej, ale když je teplo chodím nahej. Člověku je líp, když je větranej. Nikdy se mi nestalo, že by se mi připletl do krájení cibule, ani do žádné jiné činnosti v kuchyni. A věta o exhibování holky svědčí o tvé posedlosti sexem. Umíš si představit holku, která by byla doma nahá a vůbec nijak by to nesouviselo se sexem?

ale houby (Čt, 21. 1. 2016 - 16:01)

některé story jsou opravdu...Považuju za normální třeba nahý jít se osprchovat do koupelny a zpět. Ale sedět nahej v křesle u tv? Je to i nehygienický, obtiskávat zadnici do křesla, u ženských je to ještě horší. Nebo v kuchyni, stát u prkýnka, krájet cibuli? Ještě bych se bál, že se mi tam připlete. Za normální považuju spát bez ničeho, zvlášť pro chlapy to je lepší, když v noci dost stojí. U ženský je taky lepší, když frnda větrá. To jde zařídit i když člověk nespí, prostě mít jen krátkou sukni a pod ní nic. Jedna věc je, když je spolu pár, nahej a jiná, když se pubertální holka bude ehxibovat v rámci svý rodiny. Když jsou někde náruživý, tak spíš beru jako normální sex, pak se zac oblíct a ne trvalá nahota.

Honza (Čt, 21. 1. 2016 - 15:01)

některé story jsou opravdu...Se do pyžama nevoblíkej a spi taky nahatá.

Tom (Čt, 21. 1. 2016 - 02:01)

některé story jsou opravdu...Zapařená charna je po rému hnus

Jana (Čt, 21. 1. 2016 - 02:01)

mám podezdření, že...některé story jsou opravdu neuvěřitelné ale holky občas opravdu doma chodí jen tak, já také občas chodím jen ve spodním prádle a když třeba ted v zimě dojdu z venku a jsem zpocená chodím jen tak a pak třeba po 30min. .chodit ve zpocených kalhotkách není nic pohodlného a ani příjemného.jdu do sprchy . po sprše než oschnu jsem také nahá a večer než jdu spát tak taky chodím jen tak než se obleču do pyžama. Vy chlapi také chodíte jen tak tak proč né my ženy.

ale hovno (Čt, 21. 1. 2016 - 01:01)

Koukala jsem na nějaké...to nepsaly žádný holky, nejspíš to psal nějakej oplzlej starej úchyl, v lepším případě to psal nějakej puberťák, co si při psaní asi mastil péro.

Bradinski (St, 20. 1. 2016 - 18:01)

Koukala jsem na nějaké...Byly to samozřejmě pravdivé příběhy. Škoda že takových tu není víc. Hezky se to četlo.

Jitka (Út, 19. 1. 2016 - 20:01)

Ahoj Jano, no to by bylo na...Koukala jsem na nějaké starší příspěvky - co si myslíte tady o té "Deňuli" a té druhé holce, co tady v srpnu 2013 psaly ty svoje romány? Na mě to působí v jádru uvěřitelně, ale ta omáčka kolem jsou podle mě výmysly pubertálních holek...

andris (Út, 12. 1. 2016 - 19:01)

Už se nahá neopaluji...To muselo byt hodne nepříjemný, nedovedu si představit jak to muselo bolet. Taky chodím v lete po nudaplážích, a doma v byte chodím naha. Máme tam hrozny teplo. Pritelovi to nevadí, a rad se ke me prida

Leoš (Út, 12. 1. 2016 - 15:01)

Haha, ještě že to nebyl ovád.

Tereza (Út, 12. 1. 2016 - 14:01)

Už se nahá neopaluji protože mě před rokem štípnul komár do pipky a mohla jsem se udrbat,bylo to na nuda pláži a všichni se divili že jí mám červenou a že se pořád drbu.

Pavla (Út, 12. 1. 2016 - 07:01)

Nevidím jediný pozitivum na tom chodit po baráku nahá. to zase nějací uchylové neví už co by.
Pěkně tepláčky nějaký pletený svetřík. to je paráda teplučko.

Reklama

Přidat komentář