Reklama

Holky a nahota doma

Bob (St, 22. 7. 2015 - 11:07)

Ale zatim mi zadna neodpovedela,jak vnimate,kdyz nas vzrusujete,davate nam ho do pozoru,treba na plazi,kdyz jste nahore bez,vas to nevzrusi,co nam delate,nebo je to jen zabava pro vas. No jit do vody uz pak nejde,chapes.:)

Kamila (St, 22. 7. 2015 - 08:07)

Ne, jen ztopořený penis...Tomu věřím dole to chlapům se staví ,my holky to máme trošku lepší nám jenom vlhne a pak to nepříjemně klouže ale vidět to není.Jedíně když je toho mazu hodně tak pak to dělá fleky když to slimpe s pipky.

Bob (Út, 21. 7. 2015 - 20:07)

no ono to fakt nejde:)

raubíř (Út, 21. 7. 2015 - 15:07)

No jo, holky jsou (bohužel jen některé) tolerantní a vědí, že post. pták neznamená, že dotyčný je úchyl a hned na ně vlítne s jasným úmyslem!
Nedejbože aby tam byl starší chlap, kterému to už nejde a závidí. To je pak scéna...
Prostě chlapi jsou víc na "dizajn" a pak ovládat toho dole není jednoduché!

Bob (Út, 21. 7. 2015 - 15:07)

Ne, jen ztopořený penis...Lindo,to prirovnani je pekne,ale my muzi jsme asi jini. Pri pohledu na pekna prsa se vzrusim,proste se mi postavi,s tim nic nenadelam,ale to neznamena,ze na ni musim...vis co.Proste ho neumim ovladnout,staci pekny vystrih a uz mi tvrdne.Vy potrebujete ke vzruseni vic nez pohled,chapu.Ale i kdyz mi stoji,dokazu se ovladnout.

Jan (Út, 21. 7. 2015 - 11:07)

Ne, jen ztopořený penis...Nejprve bych ji vymáchal v arielu, dírku, tam by se nalil na noc desifekční prostředek pak by šla na gindu a potom bych ji ho půjčil až by byla čistá a voňavaá.Jednu bezďačku jsem už šukal a zachránil od jisté bídy a ponížení.Bydlela une 3 měsíce dala se do pořádku a teď v Praze dělá na jednou hotelu pokojskou,když se tam občas stavím tak mám věe zadarmo i s sexem za dobré služby z dřívějška.

Linda (Út, 21. 7. 2015 - 01:07)

Ani kdyz je ztoporeny?Ne, jen ztopořený penis nestačí.
Vy muži to máte myslím stejně. Také by vás nevzrušovala žena sice s krásnými prsy ale kterou by jste viděli se líbat se špinavým bezdomovcem.

pro LINDU (Po, 20. 7. 2015 - 19:07)

Také máme s kamarádkou...Ani kdyz je ztoporeny?

Bob (Po, 20. 7. 2015 - 18:07)

Bobe odpovím ti asi tak.Taky...Mila Patricie,dotataz znel jinak.mne slo o to jak vnimate,kdyz se nam z vas stavi,jaky mate pocit,kdyz nas tak ovladate.Mel bych i dalsi dotazy.

Linda (Po, 20. 7. 2015 - 15:07)

Také máme s kamarádkou dády pohled na penisy, vidíme je každý den v práci. Ale pohled jen na penis ke vzrušení mi nestačí, musi k tomu být i pěkná postava a pohled do očí. To se mi pak v rozkroku dějí věci.

Patricie (Po, 20. 7. 2015 - 14:07)

Bobe odpovím ti asi tak.Taky se ráda podívám na pěkný vocas a že se vám staví když vidíte nahé holky tak to je přece přirozené.Mi se taky občas stává že když vidím tu vaší chloubu tak mám mezi pysky klouzko a na pláži kde je plno lidí to řešit lze jen stěží tak jdu raději to schladit do vody.

Linda (Po, 20. 7. 2015 - 13:07)

S kamarádkou jsme rehabilitační sestry a jsme zvyklé na očumování a dvojsmysly od starších nahých mužů. tak nám nevadí zajít na nuda.
Ulítáváme na provokování pánů chytajících druhou mízu. Občas jim trčí nádobíčko ale my se nedáme. Fajn je to u Počernického rybníku. To je adrenalin, když nás vidí nahé nejen místní ale i čumilové z projíždějícího vlaku.

Teddy boy (So, 18. 7. 2015 - 06:07)

Bob mi mluví z duše. Takhle......během chůze melou.

Teddy boy (So, 18. 7. 2015 - 06:07)

Bob mi mluví z duše. Takhle kolikrát stojím na tramvaj, příjde plno holek nebo ženskejch kterej se kozy za výstřihem pořádně nebo během chůze. Ty jen na ně koukáš, a koukáš, kalhoty jsou ti víc a víc těsnější. Ani nemůžeš rozepnout zip a říct: baby jdem na věc:-)
Nemůžeš si na ně šáhnout a prohnětat, nic...:-) Ach, ta bezmoc a jaká....:-)

Bob (So, 18. 7. 2015 - 00:07)

Holky,jaky mate pocit,kdyz se nam stavi z tech vasich koz,a my nemuzem nic delat?

Patricie (St, 15. 7. 2015 - 14:07)

Léto přímo vybízí k nahotě.Já chodím na štěrkovně nahoře bez a to mám pevné trojky ať se podívají čumilové a není jich málo ale mi to naopak impinuje.Když jdu se sestrou tak ta je ještě větší ranařka,ta se svlíkna tričko už když vyjdeme s autobusu to je ještě 200m k vodě.To je pak čumilú.

jj (Út, 14. 7. 2015 - 14:07)

mě vzrušuje když chodím...Hahaha.

Alena (Út, 14. 7. 2015 - 13:07)

Občas doma chodím jen v přítelově nátělníku, prsíčka se mi neposlušně rozbíhají do stran takže bradavky mám zakryté a spodní lem mám těsně pod zadeček. Nic není vidět a je dost tušit co prosvítá a rýsuje se pod látkou. Líbí se mi jak to přítele změní, mě tak vidět, hned je pozornější a ochotnější a já si to užívám.

Lukáš (Po, 13. 7. 2015 - 18:07)

napíše holka jak dráždí přítele když chodí doma nahá??

Kundimíra Huhń (Po, 13. 7. 2015 - 17:07)

mě vzrušuje když chodím nahá po náměstí a koukaj na mne policajti kamerou, a pak přijedou a honí mne po náměstí a štouraji pendrekem, oj to je boží.

Reklama

Přidat komentář