Reklama

Holky a nahota doma

Pavla (Út, 28. 7. 2015 - 16:07)

V horko chodím nahoře i dole bez bydlím v 12 patře tak pod střechou to žhne.V sobotu jsem viděla s protějšího paneláku jak mě šmíruje jeden dědek z dalekohledem ,tak jsem se ještě postavila na židličku a zavolala na něj "tak co dědo líbím se ti"děda sklopil dalekohled a šup a byl v bytě.Tak se blázni léčí.

Sabina (Pá, 24. 7. 2015 - 18:07)

To jsi asi jedna z mála, co...Každá žena se ráda líbí, jen muž musí být citlivý, vtipný a netlačit na pilu.

Vanda (Pá, 24. 7. 2015 - 16:07)

Na nuda jsem nahá a nebudu se přeci tvářit že buchtičku nemám. Doma si ji prohlížím v zrcátku abych viděla jak mě muži vidí a moc se mi to líbí.

raubíř (Pá, 24. 7. 2015 - 15:07)

To jsi asi jedna z mála, co se jí líbí, že ji muži sledují! Jiné dělají cavyky, že se jí chlap podíval na nuda na frndu a postavil se mu při tom...

Vanda (Pá, 24. 7. 2015 - 12:07)

Já si nechala narůst na buchtičku chomáček chloupků. Vypadá to myslím lépe než holá pipina. Jednou si vyholím trojúhelníček, jindy srdíčko nebo véčko a není to nudné.
Pokaždé když vstanu, zkontroluji si chloupky a popřípadě očistím od trávy a nečistot, abych nechodila jako Šmudlinka.
Líbí se mi jak mě muži sledují.

Jirka.K (Pá, 24. 7. 2015 - 11:07)

Když usnu, tak už tyčka nebude. Ledaže by se mi zdál nějaký erotický sen.

Vanda (Pá, 24. 7. 2015 - 11:07)

Nedělám si legraci. Z čeho mně podezříváš?
Lehni si na bok a třeba si čti, tak není tyčka nápadná.
Ani kdyby jsi ležel na zádech a usnul, není erekce nic hrozného. Každý muž má ve spánku tyčku.

Jirka.K (Pá, 24. 7. 2015 - 11:07)

Dělej si legraci ze svojí babičky. Dobře, zůstanu ležet na zádech. Ale dám si na něj baseballovou čapku.

Vanda (Pá, 24. 7. 2015 - 11:07)

Kolik je ti let?

Vanda (Pá, 24. 7. 2015 - 11:07)

Ale je to pro dívku nepopíratelný důkaz jejího sexappealu. A takový důkaz se nám líbí a proto se předvádíme.
Zůstaň ležet a dělej že o erekci nic nevíš. Tak to stačí. Tyčka není nic hrozného zač se musíš stydět. Ale svlečená hlavička je už trochu neslušná.

Jirka.K (Pá, 24. 7. 2015 - 10:07)

Tyčku ukazuji jen v soukromí.:-) Ukázat postavený penis na veřejnosti je pro chlapa, pokud není zrovna exhibicionista, spíš trapas.

Vanda (Pá, 24. 7. 2015 - 10:07)

No vidíš, mladá děvčata se přes tebou předvádějí a ty jim ani neukážeš tyčku. Skrblíku.

Jirka.K (Pá, 24. 7. 2015 - 10:07)

Větší zadeček se mi líbí. Jinak, aa Počernický rybník chodí spíš chlapi a tradiční naturistky starší věkové kategorie. Ty se chovají nenuceně, pro ně je to normální. No a pak se tam vyskytnou mladší holky, z nichž některé se tam chodí předvádět.

Vanda (Pá, 24. 7. 2015 - 10:07)

Jenom tohle? To jsem myslela že jsi potkal odvážnější slečnu.
Kozičky mám malé, větší jedničky, když ležím, trčí mi jako dvě pyramidy. Zato zadeček mám větší. Ani ne tak do šířky jako dozadu.
Ležím, sedím i opaluji se tak jak bych v sukni nikdy neseděla. Na nuda je přece každý nahý, tak nebudu ležet s nohami u sebe, když mi je to nepohodlné. Váš ocásek leži taky jak mu je to pohodlné. Na zádech s pokrčenými koleny nebo na břiše s roztaženýma nohama se opaluje každá žena.

Jirka.K (Pá, 24. 7. 2015 - 09:07)

Když si slečna balila ručník, tak se ohnula a byla jí zezadu vidět rýha mezi půlkama a celá vyholená pipina.

Vanda (Pá, 24. 7. 2015 - 09:07)

Až mi řekneš co přesně tě tak vzrušilo.

Jirka K. (Pá, 24. 7. 2015 - 09:07)

Docela by mě zajímalo, jak se opaluješ. Ležíš na zádech, pokrčené nohy ve vzduchu nahoře, prdelka i pipina nastavené slunečním paprskům? V soukromí bych to chápal, ale zkus to takhle mezi lidma na pláži ...

Jirka K. (Pá, 24. 7. 2015 - 09:07)

Ráda si mažu buchtičku,...A jak máš velký kozičky?

Vanda (Pá, 24. 7. 2015 - 09:07)

Ráda si mažu buchtičku, přece si ji nespálím. Také si určitě mažeš bimbáska?
Lehnout si na břicho a schovávat se? Bábovko ;-)

Jirka K. (Pá, 24. 7. 2015 - 09:07)

Mazání koziček bylo, ale že by si některá mazala buchtičku opalovacím olejem, to jsem si teda nevšiml, to je nějaký nový trend? :-). No a mojí erekci neviděly, protože jsme si lehnul na břicho.

Reklama

Přidat komentář