Reklama

Holky a nahota doma

Saša (St, 1. 7. 2015 - 19:07)

Právě dneska chodím i sedím v bytě ve dvanáctém patře v paneláku v podkroví mám tady třicet stupňů tak jsem uplně nahá občas se sprchnu vyjdu na balkon tročku oschnout z vedlejšího paneláku si můžou oči vykoukat ale mi je relativně na chvilku fajn.

Vilda (Ne, 28. 6. 2015 - 17:06)

Není to na prd chodit po...Sedím pořád v práci tak taky raději chodím po bytě.

Bradinski (So, 27. 6. 2015 - 08:06)

V tomto počasí jsem ráda...Není to na prd chodit po bytě až do večera? já bych si určitě někam sednul.

Veronika (Čt, 25. 6. 2015 - 07:06)

V tomto počasí jsem ráda když svámu tělu ulavím celá spařená se vrátím z práce osprchji se a nahá chodím po bytě až do večera ta je pro mě relax jako hrom

gin (Po, 22. 6. 2015 - 12:06)

Vím, že může být více Jakubů. Ty jsi však nechutná parodie toho, koho myslím. Naštěstí si dobře pamatuju, co tu kdy psal.

Jakub (Po, 22. 6. 2015 - 12:06)

Tentokrát nevěřím ani za...Nevím co tady meleš o pravým Jakubovi. Ty maš asi úplně vymeteno nebo si snad myslýš, že je na světě jen jeden Jakub? Mluví z tebe buďto závist nebo naprostá negramotnost.

gin (Po, 22. 6. 2015 - 12:06)

Tentokrát nevěřím ani za mák, že tento příspěvek napsal pravej Jakub. Na podzim, když se sem pravej Jakub vrátil, tak napsal tento příspěvek, krerý mi unikl.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
23.10.2014 13:28 - Jakub
Delší čas jsem tu nebyl, ale nic se nemění. Názory na domácí vzájemnou nahotu jsou a budou vždycky hodně odlišné. Ale je to jen o přístupu v rodině, žádný z nás se přece nenarodil rovnou stydlivý, každýmu prckovi je přece jedno, jestli je nahatý. U nás doma je vzájemná nahota naprosto běžná, včetně mamky. A při společném pokoji se sestrou by to byla každodenní otrava se pořád někam schovávat. Na každoroční dovču v nudakempu se všichni těšíme, letos tam vzala sestra už i svýho kluka. Ten z nudistický rodiny není, ale zvykl si a moc si to taky pochvaloval. A kydž máte byt na jižní straně pod střechou, je to v létě moc příjemné se hned po příchodu ze školy svléknout, osprchnout....a je nám všem fajn. A pro Marka, erekce není nic špatnýho, patří to ke každému klukovi. Segry si nevšímej, třeba jednou zmoudří.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Vím co psal o svý ségře. To by tu rodinu vzala nějak hopem. Na podzim jsem Jakuba v podroušeným stavu stupidně napadl, že to není on a později jsem ve stejném stavu napsal něco, co bylo sice pravdivé ale nevhodné. Uznávám, že pravej Jakub má právo na mě bejt nasranej. Kdoví, zda toto bude číst. Napsal totiž, že už se tu ukazovat nemíní. Zase tu bude nějakej ichtyl psát, že on je ten pravej Jakub.

Jakub (Po, 22. 6. 2015 - 10:06)

Já mám taky sestru. I když už je starší a má rodinu, tak s ní můžu probírat svoji intimnosti. Nestydíme se před sebou. Dokonce mě udělala mužem, protože jsem měl obavy abych svoji holku poprvé nezklamal. Pamatuji jak jsem byl tenkrát nervózní ale ségra byla úžasná.

Romana (Po, 22. 6. 2015 - 08:06)

Stojí jak hřebík hňupe.

nick (Ne, 21. 6. 2015 - 15:06)

Já se před bráchou vůbec...To máte mezi sebou dobrý a stojí mu před tebou?

V. (Ne, 21. 6. 2015 - 08:06)

Navíc mi cucal a laskal...To se máš čím chlubit nádhero.

gin (So, 20. 6. 2015 - 12:06)

Proto už sem takový Jakub nechce psát, myslel to dobře, ale zjistil, jak je toho na doktorce loket.

Lenka (So, 20. 6. 2015 - 10:06)

Navíc mi cucal a laskal...Vypadá to že se za mě schovává nějaký Lenka Smetana.Tak si posluž.

Lenka (So, 20. 6. 2015 - 08:06)

Brácha mě právě projel...Navíc mi cucal a laskal prsa.Mám 2ky.Já myslela že blahem umřu,to vzrůšo.

Radim (So, 20. 6. 2015 - 06:06)

Lenko tak jich nechej ať si ty ocasy třeby utrhnou při honičce jsou to vesměs buzeranti,jen se podívej na portál amatéři je tam fotka nějakého penisu a komentáře hned bych ti ho vykouřil nebo pohonil taky bukvice.Takový už je život.Taky mám sestru a chodíli jsme před sebou nazí ale tady o tom nepíšu protože to nemá smysl hned to někdo převrátí naruby.

Lenka (Pá, 19. 6. 2015 - 20:06)

Proč to děláš? Proč se...Brácha mě právě projel anální otvor,docela to bylo hezké.

D (Pá, 19. 6. 2015 - 20:06)

Doma na terase jsem se v létě producírovala nahá nebo jen v tričku dost často ještě v pubertě, bylo to supr. Od sousedů k nám vidět nebylo a trošku jen z dálky z ulice. A že byla doma máma a někdy i brácha mi nevadilo. Byla jsem tak zvyklá od mala když mě máma nechávala ať se mi to větrá.

Lenka (Pá, 19. 6. 2015 - 14:06)

Stane se že párkrát...Proč to děláš? Proč se za mě vydáváš?Brácha mě neprstí a ani já s ním žádné takové praktiky neprovádím.Určitě nemáš segru a u té představy si honíš.Jen si posluž.Lenka

Lenka (Pá, 19. 6. 2015 - 13:06)

Předtím jsme to dělali pod...Stane se že párkrát bráchovi vykouřím jeho penis a on mne prstí. Občas se uděláme současně. Je to super pocit.

Lenka (Pá, 19. 6. 2015 - 13:06)

Předtím jsme to dělali pod přikrývkou v domění že ten druhý spí.Já jsem taky kolikrát dělala že spím a brácha si honil.Ve společném pokoji se to ale nedá dlouho utajit a zatínat zuby když si potřebuješ při orgasmu zakřičet.Začalo to tím že jsem jednou vešla do pokoje a brácha zrovna vystříkl.Od té doby se neschováváme.Já se dělám sama ale bráchovi ho někdy vyhoním,líbí se mně jak vystříkne to teplé semeno.

Reklama

Přidat komentář