Reklama

Holky a nahota doma

Lenka (So, 23. 5. 2015 - 10:05)

Nepřekvapilo mne, že...Tak potom je to závist, že ti ho ochutnala jiná. Vyprdni se na to a příště to zkuste obě, mu ho vykouřit. Přítel bude bez sebe a uvidíš, že to bude v pohodě.

Linda (So, 23. 5. 2015 - 09:05)

Nepřekvapilo mne, že příteli stál ale že kamarádka sála penis před ostatními.
Vzrušuje mne sát mužský úd. Ale kdyby mne někdo u toho viděl a povídal si o tom jak klečím před mužem s údem v puse a dělá mi to dobře, hanbou bych se propadla.

Zuzka (So, 23. 5. 2015 - 07:05)

Jestli ti můžu radit, to...To já přítele před kámoškami masíruji. Věnuji se bříšku a pak přejdu níž. Jemné prstíky párkrát přetáhnou kůžičku a lehce hladí kuličky. A pak pomalu a dlouze honím. Kámoškám svítí oči. Pozorují, jak mu nabíhá bambulka. Dotýkají se ho, všude kromě nádobíčka, a vnímají jeho napětí. Všechny jsme nadšené, když začne stříkat. A on je maximálně vzrušený, ty jeho gejzíry stříkají metr vysoko...

Lenka (So, 23. 5. 2015 - 05:05)

Jestli ti můžu radit, to...Lindo ty seš trdlo. To že se příteli v puse tvý kamarádky postavil je normální. Ve tvé puse se snad taky postaví? A pokud ti nevadilo, že přítel občas přešel před tvými kamarádkami nahý a tobě to nevadilo, tak nevím co tu řešíš.

Linda (So, 23. 5. 2015 - 01:05)

Jestli ti můžu radit, to nedělej.
Taky občas přítel přešel nahý před kamarádkami. Jeden večer u nás jsme popily tequilu a zjevil se tam nahý přítel. Nezadaná kamarádka ho chytla za pindíka a hned si ho vsunula do pusy. Než někdo stačil něco říct, příteli stál. No trapas.
Druhý den si kamarádka nic nepamatovala ale hrozně se omlouvala. Později jsme si to vyříkaly ale kamarádka má ostudu na kterou nezapomene.

Jarka (Pá, 22. 5. 2015 - 16:05)

U nás je to opačně. Nahý...Něco podobného mám doma.

Eliška (Pá, 22. 5. 2015 - 08:05)

U nás je to opačně. Nahý doma chodí můj kluk. Chci to po něm. Ráda se dívám a občas sáhnu. Libí se to i mým kamarádkám. Je dobře vybavený včetně úhledného naducaného pytlíku. Radost už napohled... :)

Eva (Pá, 15. 5. 2015 - 12:05)

Jardo ty jsi opravdu Jaryn.Ty jsi na ty tvoje názory musel studovat v Plzni.

Jarda (Pá, 15. 5. 2015 - 08:05)

Aby jste se z těch koz...Z tvého komentáře si myslím, že tvůj muž (muži) ti nedávají takovou pozornost jakou bys chtěla. Ty se cítíš ohrožena jinou ženou. Možná ti i někdo hodně ublížil.
Musíš si začít vážit sebe sama.

Jana (Pá, 15. 5. 2015 - 04:05)

Aby jste se z těch koz všichni ne... Všude v bulváru chlapi atd.Jsem mladá mám krásné tělo ale na hoře nahá nechodím a koukají chlapi po mě víc jak po těch na hoře bez. Po té revoluci bylo hlavně tohle všechno co se ujalo. Jak tady ale všichni žijeme, jak jsou lidé na sebe zlí to už nikoho nezajímá, hlavně kozy. Jinak je mi jedno jak chodí ostatní holky, když je to baví.

Bradinski (Čt, 14. 5. 2015 - 19:05)

Já tak občas chodila když...Tak tomu věřím. Chudák pošťačka nikdy v životě neviděla nahou ženu, tak zůstala koukat. Tento stud propaguje hlavně bulvár. Kdyby se lidé nestyděli a chodily nazí, oděvnímu průmyslu by klesly zisky.

Bradinski (Čt, 14. 5. 2015 - 19:05)

Ode mě to není. Slyším...rené, rené, píšeš něco, co je tvůj názor a vzápětí to není z tebe. Vážně by mě zajímalo, proč žena nahoře bez je zákonitě prostitutka? Problém je v této společnosti, kde si spousta lidí myslí, že když je někdo nahý, tak souloží. Ve skutečnosti je to kravina.
A že když někdo zestárne, už není tak hezký. Tak by jsme ho za to nejrači někam zavřeli aby nebyl vidět. Jenže starší žena se může líbit staršímu muži. Takže nekritizuj.

Jan (Čt, 14. 5. 2015 - 16:05)

Když je člověk delší dobu nahý tak zapomene že nic na sobě nemá.
Taky se mi to stává.

Katka (Čt, 14. 5. 2015 - 16:05)

Já tak občas chodila když jsem byla svobodná a bydlela sama.Jednou takhle přišla pošťačka a já úplně zapomněla že jsem úplně nahá a otevřela ji a nebýt toho že na mě civěla beze slova tak bych si vůbec neuvědomila že jsem úplně nahá.Pak mi to doklaplo tak jsem se omluvila a přivřela dveře a šla si vzít dlouhé triko co jsem tak jinak nosila.

Janjevul (Čt, 14. 5. 2015 - 16:05)

Nám je jedno co je v...Kazdy kdo je schopen zaplest antiamerikanismus do diskuze "Holky a nahota doma" je idiot. Jeste zkus duskuzi
"Prezouvani ve skole".

Jan (Čt, 14. 5. 2015 - 16:05)

Opalovat se u vody nahoře bez je v Evropě 50 let a u nás 20 let normální. Nikoho to nepobuřuje.
Myslím že kdyby vedle tebe přišla k vodwlě holka nahoře bez, tak by sis nešel stěžovat na policii.

rené (Čt, 14. 5. 2015 - 16:05)

Ode mě to není. Slyším lidi kolem co si povídají Nech me toho. Každý má svůj názor a říkám že mi je jedno jak kdo chodí.Jen někdy by mělí být lidi soudný.

Jan (Čt, 14. 5. 2015 - 15:05)

Každá holka ať se stará o svou pověst sama.

Jen nechápu proč holka nahoře bez se ukazuje jak prostitutka?

rené (Čt, 14. 5. 2015 - 15:05)

Jinak taky se tě neptám že se staráš jestli někomu kouká šnůrka od tamponu.

rené (Čt, 14. 5. 2015 - 15:05)

nemám já jen napsal svůj názor. Jinak je mi jedno jak kdo chodí. Je to každého věc.

Reklama

Přidat komentář