Reklama

Holky a nahota doma

migo (Ne, 20. 7. 2014 - 10:07)

Jsme nudisticka rodina, se...bol si nadržany na starššiu segru?

Bradinski (Čt, 17. 7. 2014 - 22:07)

Nechápu lidi, kteří odsuzují nahotu. Být nahý je skvělé. Jestli to od Deňule a Jany psal nějaký chlap, tak pak je to pan genius, který je hoden obdivu. Já bych něco takového nebyl schopen vymyslet.

Martin (Čt, 17. 7. 2014 - 17:07)

Tak faktem je, že nevím,...Zajímalo by mě, jestli to od Deňule a Jany byly všechno výmysly? Dal jsem si tu práci to všechno přečíst a přijde mi to moc podrobné na to, aby to byla 100% lež - podle mě tam bude možná (hlavně zezačátku) nějaké pravdivé jádro a zbytek je možná bujná fantazie těch holek. Pravdivost těch jejich příspěvků odhaduju tak 50:50.

David (Čt, 17. 7. 2014 - 15:07)

Tak faktem je, že nevím, jestli Katka není náhodou nějakej starej oplzlej Mirek (např.). Ale jestli je Katka skutečně Katkou, tak jí držím palce. A souhlas - to není o nějakém tuctovém pobytu na nudapláži. Tady jde spíše o to vzrušení z něčeho nezvyklého, neobvyklého, odvážného

taky (Čt, 17. 7. 2014 - 07:07)

ubíhající noci noc spíše noc na vrátnici v praci.

trapas (Čt, 17. 7. 2014 - 01:07)

U tohodle auditka se jeden nachechta....malokde je tolik honicu predstirajicich, ze jsou mlade holky :-) chlapi, tleskam, jen premyslim, jestli si to navzajem zerete nebo jestli vite, o co jde, a je to proste jen takova hra...

XYZ (Út, 15. 7. 2014 - 21:07)

Lidi to už se tu přece řešilo x krát, ty holky nezajímá návštěva nudapláže, to je přece něco úplně jiného.

Honza (Út, 15. 7. 2014 - 21:07)

Ahoj, ráda bych toto léto...Nebo počkej do vosumnácti, a pak chod' sama na nudistickou pláž.

raubíř (Út, 15. 7. 2014 - 18:07)

To je tedy zapeklitá věc! Jedině jít (jet) někam jinam a tam to zahrát. Je to celkem zajímavý být mezi lidima nahý, takže chápu, co tě na tom láká.
Ale jestli to mamka vezme bez problémů, tak shoď nejdřív třeba vrchní díl a pak pokračování.
Anebo rovnou navrhni nudapláž...

Katuš (Út, 15. 7. 2014 - 17:07)

Katko, schválně to zkus a...No mě právě dost nalákalo co o tom holky psaly a chtěla bych to zkusit zažít sama. Mám asi podobné možnosti jako ony, ale trochu se toho aj bojím. Trochu dost teda :-D

Katuš (Út, 15. 7. 2014 - 16:07)

A jen tak omylem je...JJ, právě to by mě pro ně máma asi poslala zpátky, Jsou to třeba tak 3 kilometry myslím, ale už tam jdeme většinou v plavkách, no prostě to by asi nešlo jen tak je zapomenout. Spíš váhám jestli to zkusit a tak. Co si o tom myslíte, mám? Jako určitě by asi moje nahota prošla podobně ajko u holek, když nejsem upravená a v supr hadříkách, vypadám o dost mladší.

Miri (Út, 15. 7. 2014 - 15:07)

Katko, možna mám blby dotaz, ale proc chceš byt ve 14 letech nahata?

David (Út, 15. 7. 2014 - 15:07)

Katko, schválně to zkus a uvidíš. A nezapomeň o tom nám napsat - to, co psala Jana a Denča byla někdy opravdu síla

raubíř (Út, 15. 7. 2014 - 14:07)

Ahoj, ráda bych toto léto...A jen tak omylem je zapomenout, to by nešlo? Chodíte asi jen nedaleko, takže ba ses musela pro ně vrátit?

Katuš (Po, 14. 7. 2014 - 14:07)

Ahoj, ráda bych toto léto taky zkusila, co zažívaly Denča s Janou, jak myslíte, že to mám udělat aby mě mamka nechala u vody nahatou? Chodíme se teď dost často koupat a já vypadám o dost mladší než na 14, ale teď jsem si u mamky konečně prosadila odvážné a dost drahé plavky a musela jsem slíbit, že na ně budu hodně opatrná, tak asi podobně jako to udělala Jana a plavky trošku poničit?

midloch (Pá, 11. 7. 2014 - 17:07)

Mám staršího bratrance,...a jak se jmenuje ta holka jestly si nevymýšlíš a má facebook?

Pavel (Pá, 20. 6. 2014 - 01:06)

To si udelal dobre uz holky...A kolik má ségra? Co dělala když jsi se vysvlékl ?

Alex (So, 14. 6. 2014 - 19:06)

Kolik ti je? Mě je 13 a v...Pošli fotky

Dan (Po, 2. 6. 2014 - 17:06)

U nás doma je nahota na...Mas Facebook?

Honza (Ne, 1. 6. 2014 - 21:06)

Mám 2 kamarádky a ty se koupou nahe a chodi taky nahe rád bych se knim přidal ale bojím se ze me někdo uvidí a začne do me rejpat..Co mám dělat?

Reklama

Přidat komentář