Reklama

Holky a nahota doma

Honza (Po, 29. 12. 2014 - 16:12)

Přečetla jsem tohle téma a...No tak jenom se samotnym tričkem to nevytrhneš, aby ti nebyla zima.

Ale jinak je to dobře, že seš doma nahatá.

Takže ted' bydlíš sama?

Denisa (Po, 29. 12. 2014 - 15:12)

Přečetla jsem tohle téma a některým komentářům nevěřím ani omylem, určitě to píšou chlapi, které to nějak vzrušuje, ale abych taky něco napsala k tématu tak u nás v rodině byla nahota spíše tabu, teda konkrétně u mě, mám i bráchu, kterého jsem nahého viděla hodněkrát, když byl menší tak se na zahradě běžně nahatý koupal. K domácí nahotě mě přivedl až bývalý přítel a hodně se mi to zalíbilo. Dnes už sice spolu nejsme, ale nedokážu si představit, že doma chodím oblečená, jen když je zima tak si vemu třeba tričko.

Doporučuji knih (Ne, 28. 12. 2014 - 19:12)

Přiznání bývalého ředitele velké farmaceutické společnosti

John Virapen - Nežádoucí účinek: SMRT "Podplatil jsem jednoho švédského profesora, abych urychlil registraci léku Prozac ve Švédsku," říká John Virapen. Tato kniha vypráví pravdivý příběh o korupci, podplácení a podvodech. Napsal ji bývalý ředitel farmaceutického koncernu Eli Lilly & Company Dr. John Virapen, který zná interní praktiky a postupy používané ve farmaceutických gigantech. Za 35 let svého mezinárodního působení odpovídal za marketing několika léčiv. Všechna měla nežádoucí účinky. John Virapen šel s pravdou ven a předkládá vám knihu plnou malých tajemství, o kterých jste se vlastně nikdy neměli dozvědět.
http://gnosis9.net/obchod/?john-virapen,257

Jakub (Po, 15. 12. 2014 - 07:12)

Já chodím nahá jenom když...tak to abys ještě zalepila klíčový dírky a v koupelně se sparchovala potmě, ab tě nemohl šmírovat a šetřila jsi jeho oči. Nemyslíš, že je lepší se před sebou neschovávat, normálně se nahý vidět? Jakmile si na to zvyknete, budete v pohodě a ty nebudeš mít trauma, jestli bráška náhodou neviděl tvý prsa.

Milan (Ne, 14. 12. 2014 - 21:12)

Chodím nahatá hodně ráda....Ty Antoníno,samochvála smrdí.

Honza (Ne, 14. 12. 2014 - 21:12)

Chodím nahatá hodně ráda....A jak vypadáš, ty prima postavo?

tonca (Ne, 14. 12. 2014 - 19:12)

Chodím nahatá hodně ráda. Doma, v létě na zahradě, na nudí, do sauny. Je mi 17 a mám prima postavu.

Honza (Ne, 14. 12. 2014 - 17:12)

Já chodím nahá jenom když...A kolik je tobě?

Lucka (Ne, 14. 12. 2014 - 17:12)

Já chodím nahá jenom když máme doma jak v pekle.Tata topí jak v lokomotivě a já mám pokojík v podkroví tak tam jsem sama chodím nahá ale když jdu dolů k rodičům tak kalhotky a podprdu si vemu na sebe.Bráchovi by asi vypadly oči z důlků kdyby me viděl na Evu.jsem totiž dost prsatá a mu je patnáct to by mu asi praskl č...k.

Radim (Čt, 20. 11. 2014 - 12:11)

Nahá chodím celá a vždy...Dej na sebe kontakt.

Stárek (Čt, 20. 11. 2014 - 02:11)

Leo, není to zvláštní být doma jediná nahá? Kdyby to byl rodinný zvyk chápu, ale sama?
Co ti na to řekli když jsi poprvé vyšla mezi ně nahá?

Jakub (St, 19. 11. 2014 - 23:11)

Nahá chodím celá a vždy...a co na to rodiče, bráchovi se to určitě líbilo. On taky chodil doma nahej? Se segrou to děláme běžně, někdy se přidá i mamka, teda když jsou velký hici.

Lea Ferri (So, 15. 11. 2014 - 21:11)

To nevim. Jako kluk těžko...Nahá chodím celá a vždy chodila, ještě když jsem bydlela u rodičů a s mým blbým bratrem. To mi bylo asi 20 let když jsem začala doma chodit nahá a za dva roky jsem se stěhovala s přítelem do zahraničí. Ale i tam jsem chodila doma nahá, příteli se to moc líbilo. A já neměla tolik prádla k praní.

Honza (So, 15. 11. 2014 - 21:11)

Jak bys to řešil ty Honzo?To nevim. Jako kluk těžko mužu říct, jak bych to vyřešil, kdybych byl holka.

Sou tři možnosti:

1) Poslechnout bráchu, a nosit podprdu a tričko.

2) Vyprdnout se na bráchu, a nosit tričko bez podprdy.

3) Chodit nahatá - což děláš.

Ta třetí možnost je teda asi nejrozumnější. Takže sis vybrala dobře.

A to seš nahatá jenom vod pasu nahoru, nebo uplně celá?

A co na to rodiče?

A kolik je tobě a kolik je bráchovi?

Lea Ferri (So, 15. 11. 2014 - 21:11)

Já začala chodit doma nahá...Jak bys to řešil ty Honzo?

Honza (So, 15. 11. 2014 - 17:11)

Já začala chodit doma nahá...Tak to's to vyřešila originálně.

Lea Ferri (So, 15. 11. 2014 - 13:11)

Já začala chodit doma nahá od té doby, co můj bratr neustále do mě ryl v dobách, kdy jsem chodila doma v tričku bez podprdy, jak to že nenosím podprsenku, že mám ty své dva bodláčky zapíchnuté v tričku... Tak jsem se naštvala a už roky preferuji styl na Evu... O bodláčcích sice poslouchám pořád, to když je mi zima, ale jinak už neposlouchám blbé keci ohledně toho, že nenosím podprdu.

Lado (Čt, 13. 11. 2014 - 21:11)

Ale môže to vadiť susedovaj manželke, pokiaĺ vidno cez plot a ona je žiarlivá, či prudérna.-.)))

Jana (Čt, 13. 11. 2014 - 19:11)

Moje sousedka chodí po...Chodí nahá ona a po své zahradě, takže to nemůže přece nikomu vadit.

renda (St, 12. 11. 2014 - 21:11)

Moje sousedka chodí po zahradě v létě buď nahá nebo jen v bílém volném tričku. Evidentně nemá problém.

Reklama

Přidat komentář