Reklama

Holky a nahota doma

Honza (St, 12. 11. 2014 - 20:11)

Žádná nuda oficiální...Tak to je možný, že teda s tim částečně holym zadkem šla až domu.

Já jsem zas jednou viděl frajerku, kerá si eště s ňákym klukem spokojeně s úsměvem vykračovala vod nudistický pláže po silnici k vesnici nahoře bez - tak s dvojkovejma kozama. Že ji zákonitě muselo dost lidí vidět, jí teda evidentně nevadilo.

Standa (St, 12. 11. 2014 - 16:11)

Takže to bylo na nudistický...Žádná nuda oficiální pláž to nebyla. Jen takové místo u jednoho rybníka, které je trochu stranou a kam ani moc lidí nechodí. Ono je tam bláto a v dnešní době akvaparků hromada lidí vyloženě nesnáší šlapání v něm bosýma nohama. Téhle holčině ovšem evidentně nevadilo. Když doplavala, tak akorát trochu oschla a pak natáhla tričko a šla.

Honza (St, 12. 11. 2014 - 09:11)

Sandálky na podpatku jsou na...Takže to bylo na nudistický pláži? Když se ráchala nahatá.

A to teda měla částečně holej zadek?

Standa (St, 12. 11. 2014 - 09:11)

Krásný styl nosit krátké...Sandálky na podpatku jsou na prd. Působí to nepřirozeně. Za téhle situace je nejlepší nechat nožky tak, jak je udělala příroda - bosé. V létě jsem takhle jednu holčinu viděl. Vylezla z vody nahá, hodila na sebe tričko, které zčásti nechávalo vyniknout půvaby jejího zadečku a šla. Moc hezký pohled. To by vyléčilo snad i impotenta.

Honza (St, 12. 11. 2014 - 08:11)

Krásný styl nosit krátké...Tak já jsem kdysi viděl v Praze u Národního muzea ňákou holku, kerá byla voblečená, jak kdyby zdrhla z ňákýho bordelu. Tričko do tří štvrtin zadečku teda neměla, ale měla minisukni, z kerý jí dóle taky čouhaly tři štvrtiny zadku.

Lojzík (Út, 11. 11. 2014 - 23:11)

Tak do tří čtvrtin...Krásný styl nosit krátké tričko aby vykukovali oblinky zadečku. Škoda že to nosíš jen doma, sepnout tričko v pase páskem, obout sandálky na podpatku a vyrazit ven, jak by to bylo krásné.

Honza (Út, 11. 11. 2014 - 21:11)

Tak do tří čtvrtin...Abych věděl, jestli máš zadek zahalenej, nebo holej.

Bára (Út, 11. 11. 2014 - 21:11)

Tak do tří čtvrtin zadečku.
.
Proč se ptáš ?

Honza (Út, 11. 11. 2014 - 12:11)

Ahojky, taky ráda doma...Takže to delší triko máš až kam?

Přes celej zadek, nebo přes půl zadku?

Bára (Út, 11. 11. 2014 - 10:11)

Ahojky, taky ráda doma chodím nahá nebo jen v delším triku. Ale jen když jsem doma sama.

Jan (Út, 11. 11. 2014 - 08:11)

Jsou to všechno honibrka.

Honza (Po, 8. 9. 2014 - 10:09)

Já se na zahradě taky...Nezajdem nekdy k rybniku lindo? Me je 13

trapas (Čt, 7. 8. 2014 - 23:08)

a samozrejme hodne napovidaji jmena Terezka, Hanička :-) zadna pubescentka se takhle o sobe nevyjadruje, predstavuju si plesnivyho dedka co tu pise pribehy a honi brko. Mozna je jeden, mozna jich je vic, to uz by byla dobra schyza :-)

trapas (Čt, 7. 8. 2014 - 23:08)

Tak ja se tu dost nasmal, ale zrejme sem proste chodi parta borcu, co je tohle vzrusuje, a navzajem o sobe vedi, ze jsou to chlapi, co se vydavaji za holcicky. A pokud to tu nekdo bere vazne, meli by mu vzit obcanku, protoze s takovym ikve musi bejt nesvepravnej :§)

pro Katuš (Čt, 7. 8. 2014 - 00:08)

Tak snad mi tu zas nikdo...Hele, kdo to tady občas sleduje, tak tohle tu nějaká psala, jen jiný jméno, ale jinak to docela sedí. Naschvál roztržený plavky, čtrnáctiletá se koupala nahá, taky vypadala na 10 a ne na 14. Tomu říkám recyklace článků.

jojo (St, 6. 8. 2014 - 19:08)

Jsou to sice jen neškodné povídačky, ale stejně se mi zdá nemožné, aby to vůbec někdo bral vážně... :-)

trapas (Pá, 1. 8. 2014 - 01:08)

Ty voe neuveritelny, chlapi, ze vam tyhle pribehy nekdo veri hehehehehehe, proste neuveritelny :-)

raubíř (Po, 28. 7. 2014 - 14:07)

No ty seš teda Kačko docela číslo!
Já si říkal, že nic nespácháš a tys mě takhle vyškolila.
To jsem zvědavej, jak budeš pokračovat... Možnosti, jak se zbavit plavek, už jsi asi vystřílela.
A navíc na svůj věk docela dobře píšeš...

Katuš (Ne, 27. 7. 2014 - 21:07)

Tak nebuď škrob a potěš...Tak snad mi tu zas nikdo nebude nadávat. Povedlo se mi to už minulý víkend to jsme byly s mamkou u tety a šly se všechny koupat na přehradu ještě se setřenkou která je o dva roky starší. Tam se jede autem a bylo to na celý den tak jsem plavky měla normálně v batůžku. A už cestou tam mě napadlo jak to udělat a celou dobu jsem se dost odhodlávala, protože před tetou a ststřenkou by to byl fakt trapas. Ale nakonec jsem to udělala, prostě jsem je jakože ty plavky skřípla do zipu batůžku takže to vypadalo že jsem je při otevírání batohu roztrhla. Měly od toho docela velkou díru přes celý spodní díl.Mamak byla dost naštvaná a měla jsem dlouhé kázání o tom jak ty plavky byly drahé a že jsem slíbila že na ně budu opatrná. Na to sestřenka škodolibě dodala že mám po koupání ale teta řekla že přece můžu i bez plavek že ani zdaleka na 14 nevypadám a pak to s mámou probíraly nějakou dobu a dohodly se že kdyby to lidem vadilo tak vždycky můžem říct že mi je jen 10 nebo jít jinam. Já u toho jen poslouchala a viděla jak se sestřenka škodolibě usmívá ale v tu chvíli už se mi donaha moc nechtělo, bylo kolem docela lidí a když mi mamka řekla ať se svlíknu a šup do vody tak jsem nereagovala, takže mi jedním rychlým pohybem zvedla šaty přes hlavu a než jsem se stihla vzpamatovat z toho, že tam stojím jen v kalhotkách, tak mi stáhla i ty a já byla najednou fakt nahatá. Bylo to neskutečné, strašný stud a nemohla jsem uvěřit že najednou fakt takhle před lidma jsem. Snažila jsem se na sebe moc neupozorňovat a nevyvádět a tvářit se jako že je to normální. Lidi opravdu nijak nekoukali, prostě jako kdybych byla malé dítě a ve srovnání se sestřenkou a její postavou v sexy plavkách jsem tak asi fakt vypadala. No tak takhle to asi začalo.

raubíř (Ne, 27. 7. 2014 - 20:07)

Povedlo se nakonec. A už...Tak nebuď škrob a potěš divný lidi! Jaký to bylo a jak jsi na to šla?

Reklama

Přidat komentář