Reklama

Holky a nahota doma

Honza (Čt, 22. 5. 2014 - 19:05)

Holky tak to jste mě překvapily, že jste v tomhle věku takové nadržené :) myslel jsem, že to je spíše u kluků a holky jsou mírnější

Petra (Čt, 22. 5. 2014 - 18:05)

Jak to tady tak pročítám tak vám celkem závidím, taky jsem měla představy, že jsem bez plavek a okolo mě jsou všichni oblečení, hlavně v mém věku, kluci a klidně i holky a to jsem přitom jen na kluky. Musela jsem si vystačit jen na nuda pláži, na normální by mi to u mamky stejně neprošlo. Dnes už žiju s přítelem a nehrozí ani ta nuda, přítel na to není, ale dnes už mi to ani tak nevadí.

Pukina (Čt, 22. 5. 2014 - 18:05)

JJ, přesně tak, jenom mě...A byli tam třeba i nějací tví vrstevníci?To si byla bez plavek třeba i u hotelového bazénu pokud tam nějaký byl?

Niki (Čt, 22. 5. 2014 - 18:05)

JJ, přesně tak, jenom mě :-D Ale já si to zároveň zase i užívala takovým zvláštním způsobem. Ale když jsem tam byla první den mezi všema lidma takto nahatá, tak jsem myslela, že uteču a budu zbytek dovolené v hotelu.

Pukina (Čt, 22. 5. 2014 - 18:05)

Už jsem to tu psala, byla...Aha, promin, nevšimla jsem si. Pokud si ve 13 vypadala na méně tak to asi nikomu nevadilo.

Niki (Čt, 22. 5. 2014 - 17:05)

Už jsem to tu psala, byla jsem tak ve 13ti, je mi 19

Pukina (Čt, 22. 5. 2014 - 17:05)

No já se takto s nohama od...Kolik ti je let, že si byla bez plavek na textilní pláži? Na nudě mi nevadilo být bez plavek, ale na normální pláži bych to asi nedala.

Pukina (Čt, 22. 5. 2014 - 17:05)

To chápu, ze tě to...Ne nedělala jsem nic abych nějak provokovala, chovala jsem se normálně jako všichni, ale to vzrušení tam bylo, hlavně vždy ty první dny.

Martine (Čt, 22. 5. 2014 - 17:05)

Kde všichni berete ty segry,...a ty myslíš že by tě vzrušovala tvoje vlastní ségra? :-))

Niki (Čt, 22. 5. 2014 - 16:05)

No já se takto s nohama od sebe neukazovala, ale taky jsem nebyla na nuda ale normálně mezi lidma v plavkách. Když se tam objevil stejně starý kluk jako já a navíc i hezký, styděla jsem se šíleně a pokud to šlo tak jsem ležela na břiše s nohama u sebe, takže viděl jen holý zadek. Ale oni na mně stejně moc nekoukali, v jejich očích jsem byla malá holka mimo jejich zájem.

Martin (Čt, 22. 5. 2014 - 15:05)

Kde všichni berete ty segry, které doma běhají nahaté :)

Jakub (Čt, 22. 5. 2014 - 15:05)

Byla jsem s rodiči...To chápu, ze tě to vzrusovalo. Ale určitě si nedělala nějaké pohyby, aby ten kluk viděl co nejvíc.

Jakub (Čt, 22. 5. 2014 - 15:05)

chceš říctže na nuda...To jsem samozřejmě viděl už mockrát. Ale nudistky si to ani neuvědomují, že je jim vidět trochu víc. Prostě se chovají stejně jako textilacky, naprosto uvolněné a neřeší, co druhý může vidět.
Fakt je, že jsem z toho měl někdy erekci a musel jsem mazat zpátky do vody si ho zchladit.

kryštofe (Čt, 22. 5. 2014 - 15:05)

já mam sestru,který je 15 a...mně přijde, že sourozenci jsou před sebou nazí, např. že tak projdou z koupelny, docela běžný. Asi se omrknou, ale obvykle kluk na sestru neciví. Zájem má spíš o jiné holky, co je doma, to je jaksi všední a normálně to nepřitahuje.

Pukino (Čt, 22. 5. 2014 - 15:05)

Byla jsem s rodiči...já si myslel, že lidi tam to berou, jako nic. Prostě si toho nevšímají, nevěnují pozornost, asi jak by všichni měli plavky.

N pláže mají přísný režim. Někde nesmí kluk ani muž sám bez doprovodu, spousta pravidel, podezírání. Když na plavkové pláži se muž zadívá za dívkou, nic se neděje. Na nuda si to nemůže dovolit, tady narazí daleko dřív.

kryštof (Čt, 22. 5. 2014 - 15:05)

Kolik ti je? Mě je 13 a v...já mam sestru,který je 15 a chodí doma nahá a to je ten prtavíí požitek

Marek (Čt, 22. 5. 2014 - 14:05)

Já na nudapláži nikdy nebyl, sice bych to rád zkusil, ale přítelkyně tohle nesdíli. Docela rozumím tomu, že některé holky nebo kluky v období dospívání může vlastní nahota před cizíma na nudapláži vzrušovat. Ale promenádovat se nahá holka někde po ulici ve vsi nebo textilní pláži jak tady někteří píšou, tak mi příjde divná nebo to píše fakt nějaký honič. Tomu moc nevěřím.

d (Čt, 22. 5. 2014 - 14:05)

pokud dívka vidí sympatického mladíka okolo ní procházet a otočí se na záda a trochu nechá rozevřené nohy, není to svádění ale může to oba dva dost vzrušovat zvlášt pokud oba právě nevylezli ze studené vody.

Pukina (Čt, 22. 5. 2014 - 14:05)

Byla jsem s rodiči nekolikrát na nudapláži i v době dospívání a nemyslím si, že bych se někoho snažila nějak svádět, ale když se tam třeba objevil nějaký kluk, o kterém jsem si myslela, že by mohl být ve stejném věku jako já tak mě představa, že jsem před ním bez plavek dost rajcovala.

d (Čt, 22. 5. 2014 - 13:05)

chceš říctže na nuda pláži jsi nikdy neviděl jak leží na zádech nebo na břiše a mají nohy rozevřené nebo se ohnou když matka utírá pusu svého dítěte a zezadu jí je vidět pipina? Já mockrát. To svádění není ,jen nějaké dívky vzrušuje představa že je tak vidí muž když si představují dospělého milence.

Reklama

Přidat komentář