Reklama

Holky a nahota doma

Lenka (Ne, 29. 9. 2013 - 21:09)

Nikol krásně kecáš,prsa jsi neměla a najednou ti narostly,to si fakt děláš prdel

V. (Ne, 29. 9. 2013 - 21:09)

Nikol, ted je řada na tobě, počkej až bude bratr ve sprše take přijd naha.

Nikol (Ne, 29. 9. 2013 - 21:09)

No máme jen 2+1 takže jeden...Mně je dnes 17 a ještě před půl rokem jsem byla plochá jako dveře. Jelikož jsem se styděla, vždycky jsem doma byla v tričku.

Bratrovi je 15 a rozhodně se nestydí - penis má také pořádný.

Potom se to u mě změnilo a konečně mi narostla pořádná prsa - čtyřky! Asi když jsem si tak dlouho počkala, tak at' to ted' mám s plnou parádou.

Už se také nestydím. Sprchuji se a nevadí mi, jestli někdo přijde. Bratr chodí asi schválně - přijde skoro pokaždé a vždycky nahý. Sprchuje se hned po mně. Určitě mu to dělá dobře, když mě vidí nahou, ale nebavíme se o tom. Jen se omrkneme a vystřídáme se ve sprše.

Ivka (Ne, 29. 9. 2013 - 20:09)

To je zcela normální....Já si to zase moc neberu,ale i mě vzrušuje že když mě vidí nahou tak si to jdou hned udělat.

Ivka (Čt, 26. 9. 2013 - 10:09)

No máme jen 2+1 takže jeden...Přála bych Vám žít se dvěma bráškama v pubertě v jednom pokoji a neměl by problém s nahotou nikdo.Všude samý penis i s erekcí.Už si s toho děláme srandu!Pomalu se bojím otevřít dveře na WC,nebo do koupelny abych u toho někoho nepřistihla!A to mě je čtrnáct.Prostě masakr.

Jana (St, 25. 9. 2013 - 11:09)

Jano a to nevadí rodičům...No máme jen 2+1 takže jeden mi a druhý naši.V podstatě o nic nejde,já se nestydím a brácha dokud neměl erekci tak byl v poho i na nudě.Ale loni jsem konečné přibrala a konečně mám velký prsa.Taky on mě přistihl s vibrošem nahou na posteli,nebo se sprchou v rozkroku a jak jsem byla mimo ani jsem si ho nevšimla a neřešíme to.Já se na něj taky ráda kouknu když si to dělá,i mě to také v zruší.

Pavlo (Út, 24. 9. 2013 - 22:09)

klidně se před bratrem převlíkej. Párkrát bude pokukovat, pak si ani nevšimne. Myslím převlíkání u šatní skříně. Co uvidí? Nic, ze zadu zadek, i kdyby ze předu, tak uvidí leda čárku a to je všecko. Prsa nejsou nic, to mu stačí, aby šel v léta na plovárnu. Paradoxně víc vidět je na mužském těle.

Pavla (Út, 24. 9. 2013 - 20:09)

Je mě sedmnáct a mám...Jano a to nevadí rodičům že máte pořád společný pokoj? Já jsem sice stejně stará jako ty, ale v jednom pokoji bych se před mladším bráchou nesvlíkla donaha ani za nic.

Honza (Út, 24. 9. 2013 - 14:09)

Já sice doma nahá...Tak se na ně vyprdni, prosim tě. Je tam vobsluhuješ jak ňákej pingl. Řekni starýmiu, že jestli chce s kámošema hrát karty, tak at' si zajdou do putyky. Tam to taky budou mít i s vobsluhou.

Jana (Út, 24. 9. 2013 - 14:09)

Je mě sedmnáct a mám třináctiletého hrachu,máme společný pokoj a běžně jsem při oblékání nebo sprše v pokoji nahá.Poslední rok pozoruji u bráchy zvýšený zájem když jsem nahá.Samozřejmě to i mě dělá radost že ho vzrušuji.Letos již začal onanovat a tak mu občas udělám kino aby mu to lépe šlo.Občas ho i já šmírnu když si to dělá.

Robert (Út, 24. 9. 2013 - 10:09)

Jste všichni strašná prasata! Myslíte jen na jedno!Ach bože, kam to tenhle národ spěje?
Všichni jsou samí úchyláci!

David (Ne, 22. 9. 2013 - 10:09)

Ahoj Jano, tak možná tím dle některých riskuji, ale nevím co, v dopisování nevidím nic špatného.Doufám tedy, že opravdu nejsi chlap. A přiznám se - zajímáš mně. Takže kdybys chtěla, ozvi se na [email protected]

_ (So, 21. 9. 2013 - 12:09)

.

Nela (Pá, 20. 9. 2013 - 11:09)

nepřeháněj. V řadě rodin...Já sice doma nahá nechodím,ale manžel mě nutí nosit průsvitné minišatičky s hlubokým dekoltem a pod nimi nic.Pokud se kochá sám tak jsem v pohodě,ale když přijdou jeho kamarádi na karty a já jim nosím kávu,víno,chuťovky chlebíčky a oni si mě prohlíží jak housku na krámě je mi trapně.

Jana (Čt, 19. 9. 2013 - 16:09)

Ještě mě napadá Davide kdyby sis chtěl dopisovat, tak sem dej mail a já ti napíšu :)

Jana (Čt, 19. 9. 2013 - 15:09)

Jano, víš, ono je otázkou,...Tak to jsem špatně pochopila, promiň Davide.
Jinak mě baví tady koukat, jak ten anonym vytahuje rozumy - hlavně mi přijde vtipné, jak tvrdí že žádná Jana a Deňule nejsou – můžu říct, že já si rozhodně nepsala sama se sebou, to bych určitě nedala :D Můžu říct, že já jsem skutečná a s Deňulí si dopisuju přes mail, právě kvůli takovým anonymním exotům. Asi je pod jeho úroveň pochopit, že Deňule na začátku srpna odjela na prázdniny a nedostala se celý měsíc k netu. Shodly jsme se na tom, že přes mail to bude lepší, akorát mě mrzí že kvůli škole neodepisuje Deňule tak rychle jako dřív. Jestli bude něco zajímavého, tak sem časem možná zase něco napíšu.

Davide (Čt, 19. 9. 2013 - 14:09)

Žádná jana a deňule nejsou, nejspíš to psal jeden starý úchyl, co se tím ukájel. Když do "holkám" bylo řečeno, tak to vymýšlení perverzních fantazií od úchyla skončilo. Možná si rád napíšeš prasárny s nějakou holou. OK, riskuješ tím potíže s orgány. Já bych tě spíš upozornil na to, že na druhé straně drátu nepíše pubertální holčina, ale nějaký dospělý úchyl. Což zřejmě nebude tvé fantazii vůbec vyhovovat.

David (Čt, 19. 9. 2013 - 14:09)

Jano, víš, ono je otázkou, co to je úchylák. Vím, ta moje fantazie je možná úchylná. Ale podotýkám, že si dobře uvědomuji, že je to jen fantazie a že ji nikdy neuskutečním - bohužel. A fantazie, erotické sny přece může mít každý...Předpokládám, že nějaké erotické sny a fantazie máš i ty. A jsi si jistá, že v nich není něco úchylného?
Jak jsem psal už předtím - mně u puberťačky ani tak neláká se s ní vyspat - v tomto směru zralá žena může dát nesrovnatelně víc. Ale určitý duševní bytostní kontakt, k tomu nesexuální tělesná blízkost - ano, to mně hodně láká. Ale čím dál víc je mi jasné, že to už je trochu mimo mne.
Mimochodem - to, jak sis tady dopisovala s Deňulí - to pro mne bylo něco velice zajímavého. Možná sis všimla, že já nepatřím mezi ty šosáky, kteří se vám tady posmívali. Naopak - pro mně jste byly ohromně zajímavé - mnohem zajímavější než mnohé prázdné tuctové slepice, které potkávám

Aleš (Čt, 19. 9. 2013 - 12:09)

Tady byla řeč o holce v...Neargumentoval bych statistikou o počtu zneužívaných dětí a nekonfrontoval ji se statistikou usmrcených a zmrzačených dětí na přechodech je to jen co se provalí.Spousta zneužívaných se za to stydí i když to není jejich vina,nikdy to nepřizná.Ano souhlasím buďme optimisty,ale dávejme si pozor.

Aleš (Čt, 19. 9. 2013 - 11:09)

nepřeháněj. V řadě rodin...Není to tak jednoznačné většinu mužů ještě nevivinuté cecíky a neobrostlá pička nerajcuje,ale co ty s pedofilními sklony?

Reklama

Přidat komentář