Reklama

Holky a nahota doma

Jan (Čt, 4. 2. 2016 - 20:02)

A co tak si vytrénovat trochu svaly a uvalit jim jednu do ksichtu?

Jarda (Čt, 4. 2. 2016 - 20:02)

Tomu nevěřím.Ať ti sám poví jak to je

Alena (Čt, 4. 2. 2016 - 20:02)

Tomu nevěřím.

Jarda (Čt, 4. 2. 2016 - 19:02)

A proč bys měl po...On se před holkami stydí tak si pindika strčí mezi stehna a pak to vypadá jako že má čárku

Alena (Čt, 4. 2. 2016 - 19:02)

Jenže ségra mi moje...A proč bys měl po sprchování vypadat jak holka???

Roman (Čt, 4. 2. 2016 - 12:02)

zákaz nezákaz obleču se a...Jenže ségra mi moje oblečení vždycky jak přijdu ze školy zamkne do skříně a klíč si schová za oblečení. Jednou mě s kámoškou doma večer sprchovaly studenou vodou a pak se mi smály, že vypadám jak holka.

Jana (Čt, 4. 2. 2016 - 11:02)

Párkrát už jo a měly ze...zákaz nezákaz obleču se a je.

Roman (St, 3. 2. 2016 - 19:02)

A vodí si tvoje ségra domů...Párkrát už jo a měly ze mě přitom srandu.

Bradinski (St, 3. 2. 2016 - 17:02)

Právě že slipy mám taky...A vodí si tvoje ségra domů kamarádky?

Romana (Pá, 19. 7. 2013 - 08:07)

Přijde mi normální, že...My už jsme tak zvyklí a ani nám to nepřijde že chodíme s mámou nahoře bez po bytě ale jen když je vedro.Jinak v tričku nebo županu

Roman (St, 3. 2. 2016 - 13:02)

Když budeš jen ve slipech...Právě že slipy mám taky zakázané.

Jana (St, 3. 2. 2016 - 10:02)

Když budeš jen ve slipech alespon vysmrádneš.

Roman (Út, 2. 2. 2016 - 17:02)

Andreo, vůbec ti to nezávidím. O mě se stará starší sestra protože rodiče jsou celý den v práci a musím být jako ty, protože se jí nechce zbytečně prát moje oblečení. Hlavně že čučet na seriály čas má.

Doris (Čt, 18. 7. 2013 - 11:07)

Ahojda, pokud tě nahota a...Nahota mi vůbec nevadí i spodní prádlo nosím jen vzácně.Pokud vidím,že kluky zajímá co mám ve výstřihu,nebo pod sukní tak jim výhled nenápadně umožním.Někteří doslova civí na můj náhodou z halenky vyklouzlý prs,nebo když se nedopatřením zvedne nimi a vidí čerstvě vyholenou mušli.

Deňule (Čt, 18. 7. 2013 - 10:07)

Tak se povedlo, fakt jsem zažila "nucené" koupání bez plavek. Bylo to hustý.Mix pocitů, dobrých I špatných ale vzpomínat na to budu dlouho

Romana (Čt, 18. 7. 2013 - 07:07)

U nás doma je nahota na denním pořádku a vůbec se tomu nebráníme.Mi je 18 bráchovi 17 a sestře 14 a rodičům čtyřicet.Od malička chodíme před sebou nazí hlavně v létě když je pařák tak po bytě bez podprdy v kalhotkách jenom a když jdu ze sprchy tak projdu bytem třeba i přede všemi nahá ale i oni a nemáme s tím žádný problém.V létě chodíme na nuda pláže je to vše ok. Tak se nahoty nebojte.

Wolverino (Ne, 31. 1. 2016 - 20:01)

Ahoj, já měla letos v...To ti nezávidím, ne vždycky je nahota přijemná, když se jedná o zdravotní problémy...

Andrea (Ne, 31. 1. 2016 - 19:01)

Ahoj, já měla letos v létě zdravotní problém - někde jsem chytla pásový opar, který se mi udělal na zádech. Měla jsem ho mezi lopatkama dolů až na zadek a bylo to hodně nepříjemné, protože to strašně moc svědelo. Asi dva týdny jsem na sobě kvůli tomu svědění nesnesla žádné spodní prádlo. a tak jsem musela být doma nahatá. Naštěstí mě moc lidí mimo rodinu tak nevidělo, jenom když přišla mamce kamarádka na návštěvu, tak to byl trochu trapas, když mě chtěla vidět. Musela jsem se před ní schovat do postele. A to ani nemluvím o tom, jak mě mamka musela koupat a mazat mi to, protože jsem si tam neviděla.

Eva (Út, 16. 7. 2013 - 16:07)

Matěji raději studuj češtinu ať neděláš hrubky kluku jeden.

Bradinski (Čt, 28. 1. 2016 - 19:01)

hovno je staročeský slovo,...ale houby - Kdo si myslíš že jsi, že můžeš jiným brát iluze. Prostě to psaly dvě pubertální holky a hotovo. Myslím že právě ty s tím máš problém, protože věnuješ energii tomu, že se snažíš brát jiným iluze. Nabízí se jedna otázka quo vadis?

Reklama

Přidat komentář