Reklama

Holky a nahota doma

Marek (Po, 5. 8. 2013 - 15:08)

Hele holky (kluci) :D je to sice krásné psaní, moc hezký příběh ale jste docela průhledný :) ale zase pravda, od některých jiných fejkerů, máte uroveň a styl. Tak čágo bélo šílenci.

Jana (Po, 5. 8. 2013 - 13:08)

Ahoj Jani, nezlob se včera...Ahoj Deňule. To cos zažila je opravdu drsné, myslím že já na tvém místě bych to nezvládla. Já naštěstí problémy s počuráváním nemám a jsem fakt ráda, že jsem tehdy mamce nedovolila aby šla na záchod se mnou, jinak bych asi skončila jako ty. Myslím že teď už to budeš muset vydržet, než aspoň trochu vyrosteš. Opravdu ti to nezávidím. Nevím co bych dělala kdyby mě mamka navlékla do vyloženě dětského oblečení, i když by to bylo možná lepší než být venku nahatá. Já mám přece jenom tu výhodu že jsem svoje oblečení neztratila, takže mamku nenapadlo nakoupit něco dětského... To s těma dvěma kamarádama asi muselo být opravdu blbé, já bych na tvém místě utekla hned. Kdyby mě držel nahatou kluk se kterým jsem chodila a já před ním musela čurat tak to bych nepřežila. Fakt bych to nechtěla zažít. Budu držet palce s tou rodinnou návštěvou u babičky - myslím ale že nic horšího než to s Michalem tě už nemůže potkat. Kdy se vlastně vracíte zpátky?
Jinak já jsem dneska doma, jak v noci přišla ta silná bouřka tak mamka říkala že dneska bude všechno mokré a rozbahněné a že se můžu koupat radši v bazénu. Byla jsem v něm dopoledne a bylo to super. Akorát dneska mě mamka ráno zapomněla namazat a já si to uvědomila až kolem poledne, tak doufám že nebudu moc spálená. Zatím se měj,ještě večer napíšu.

Deňule (Po, 5. 8. 2013 - 12:08)

Ahoj Jani, nezlob se včera jsem se sem už nakonec nedostala, šlo by to ale já se prostě nevzbudila. Poslední dobou už se mi stává že jsem sama v době večerky už hodně ospalá a vytuhnu jako špalek až do rána. To asi i trochu vysvětluje strašný trapas co se mi stal v sobotu.Dost se stydím napsat to i sem, prostě jsem se v noci ve spánku počůrala.Ráno jsem se vzbudila a byla jsem mokrá a na matraci velké kolo. Přišlo mi to hrozně líto a prostě jsem se rozbrečela jak malá, takže mamka když mě šla budit tak mě našla jak tam v tom bečím. Bála jsem se že z toho bude dělat vědu ale ona mě hned utěšovala ať si z toho nic nedělám, že to byla jen nehoda a že se takové věci občas můžou stát a ať si z toho nic nedělám. Přišlo mi že jsem ji tím vůbec nepřekvapila, asi jak mě už bere jako malou tak jí i tohle přišlo normální. Když jsem se pak trochu uklidnila tak ještě říkala že to chození na záchod budeme víc hlídat, aby se mi to už nestávalo. Pak mě mamka vykoupala a po snídani řekla mě před cestou na nákup ještě musí dát vyčurat a za ruku mě odvedla až na záchod. Tam jsem se před ní jak malá posadila a prostě před ní vyčurala. Ona sama mi pak utřela pipinu jako malé a teprve potom jsme se šly chystat. Z tohoto se od té doby stalo pravidlo, sama d sebe na záchod už nechodím. Vždycky mě tam vezme mamka a to dřív než si uvědomím sama že se mi chce. Prostě jako kdybych byla malá holka za kterou tohle musí hlídat dospělý. I když se mi nechce hned tak mě tam mamka nechá s tím že mám pak zavolat. Normálně s otevřenýma dveřma. Vlastně jak jsem se ti smála aby ti nakonec tvoje mamka i neutírala zadek tak teď je to samé u mně. Nejdřív jsem se docela styděla ale teď po dvou dnech už si docela zvykám, zase je jednoduché to že na to nemusím myslet a hlídat si jestli se mi chce nebo ne protože mamka mě na záchod dává dost často. Jinak ten nákup, nebylo to tak náročné a já se už i docela těšila že budu mít zase nějaké oblečení a ne jen prázdné skříňky. Nejdřív mi mamka udělala taky účes, dělá se to tak že se skoro ze všech vlasů udělají dva copy a ty se pak stočí do takových velkých drdůlků a každý je vysoko na jedné straně hlavy a to se přicvakne barvenýma sponkama a obtočí mašlí. Mamka říkala že tohle teď bude můj účes a že mi to moc sluší. No hezké to bylo vlastně mi to přišlo roztomilé ale když jsem se viděla bylo to snad jako kdybych byla ještě mladší. Na nakupování jsem dostala starší triko a kraťasy které mi na věku nepřidávaly ale vyloženě dětské oblečení to nebylo. Dojely jsme normálně autem do hypermarketu a mamka mě vědla za ruku až do oblečení pro děti. Bylo mi jasné že teda těžko dostanu tanga a minisukni ale stejně jsem byla zklamaná a bylo mi to líto, zároveň jsem se ale I tak začala těšit na nakupování. Oblečení teda vybírala hlavně mamka, já si v tom totiž sebe ani nedokázala představit. Pak jsme byly v kabince a já si všechno zkoušela. Tím jak jsem neměla prádlo tak jsem samozřejmě musela při zkoušení do naha. V jednu chvíli mamka řekla že skočí pro druhou velikost šatů a odhrnula závěs z kabinky zrovna když jsem tam stála úplně nahatá. Naproti šla rodinka s dvouma klukama, jeden mohl mít tak 9 let a druhý normální puberťák. Je to divné ale nejdřív jsem se styděla před tím devítiletým, prostě jako kdyby on byl můj vrstevník. Možná je to I tím že on na mne dost zvědavě koukal zatímco jeho bráchovi to bylo šumák. Ale divné je že jsem se vůbec styděla protože v tom Chorvatsku mě takto nahatou vidělo plno lidí ale tady mi to prostě nějak tak přišlo, dokonce jsem se zkusila zakrýt to už se mamka smála a říkala co že to proboha nacvičuju. Jinak jsme toho koupily teda fakt hodně, všechno jen letní oblečení ale I tak mi ho přišlo fakt moc aby to bylo jen teď na měsíc. To mě troche vedlo k tomu že jsem přemýšlela jak dlouho vlastně budu ta malá holka ale rozhodla jsem se tím zatím nestresovat. Mám troje kraťásky, jsou to teda spíš lacláče, prostě jako lacláče ale s krátkým, každé mají jinou barvu (žlutá, červená, zelená a mudra) a na břiše velkou kapsu s obrázkem kytičky nebo sluníčka. Pak jsem dostala docela dost šatů ale takových holčičkovských, liší se od normálních pro velké holky hlavně tím že mají takovou širokou nařesenou sukni.ětšinou jsou to provázky přes ramena, malý proctor pro hrudníček a břich a zbytek e ta veliká nařasená sukně. A nebo jiné zase mají takhle nařasené ramena. Prostě jestli jsem před tím vypadala na deset tak v tomto oblečení ani nevím na kolik let vypadám. Však když se pak prodavačka ptala mamy kolik mi je a mamka řekla že mi bude deset tak říkala takové to Teda to už je velká slečna, já myslela že je mladší. Ale prý mi to moc sluší, chvílila mě. Jo a ještě jsem dostala super věc která se mi moc líbí, jsou to takové pruhované šaty po kolena, bilé s červenými pruhy a k tomu stejně barevné podkolenky, vypadá to bezvadě. Pak už jsem dostala jen zásobu kalhotek, ale jsou to prostě dětské, bavlněné barevné s obrázky a tak, žádná tanga samozřejmě a pochopitelně žádné podprsenky. A k tomu ještě barrevné crocsy. Takže oblečení teď mám hodně a už je jedno jestli jsem oblečená nebo nahatá protože I když jsem oblečená tak vypadám jako malé dítě, díky tomu že je to tak dětské. No a když se svlíknu tak to svou postavu jen potvrdím. Pak jsme po obědě jeli s I bráchnou na tu chatu, dostala jsem jen jedny lacláčové kraťasy a klobouček, jinak jsem byla nahoře bez ale ty pásky z lacláčů mi prsa trochu zakrývaly I když on je to stejně jedno. Navíc to oblečení jsem měla jen na cestu. Mamka mi ho sice nechala I cestou k vodě, asi aby bylo každému jasné kolik mi je, ale pak u vody už mě normálně svlíkla a začala pořádně natírat a samozřejmě mi dala rukávky. Brácha s náma moc nebyl, většinou někde blbnul s kamarádama. Já byla naopak nervozní aby mě nikdo z děcek se kterýma se tam normálně bavím nepotkal. Ale bohužel už když mě mamka poprvé natírala tak jsem slyšela jak někdo zlomyslně volá Ahoj Denisko no a byla to Kamča s Michalem, a to bylo to nejhorší co se mohlo stát. To jsou vlastně děcka s kterýma se tam nejvíc bavím, Kamča I Michal jsou o rok a půl starší než já a vždycky jsme docela blbly I když oběma se nám s Kamčou líbí Michal a tak to bylo I takové holčičí soupeření. Jemu jsem se ale víc líbila já (dokonce už jsme se posledně líbali) a Kamča z toho nebyla moc nadšená I proto že jsem mladší. Takže bylo vidět že má ze mně vyloženě radost. Já myslela na chvíli že uteču ale došlo mi že bych si tím moc nepomohla a že mi nezbyde než tu malou holku zvládnout dělat I před nima, I když se mi z toho chtělo brečet. No musela jsem tam vydržet stat zatímco mi mamka před nima mazala zadek a pipinu. Michal koukal dost šokovaně a zklamaně si mě vyloženě prohlížel, šlo vidět že nečekal že ta holka co ji chtěl sbalit vypadá ve skutečnosti jako dítě a Kamča si to vyloženě užívala a bavila se hlavně s mamkou a taky se jí ptala jestli mě můžou vzít do vody. Mamka řekla že jo, že si ráda troche odpočine a ať na mně dávají pozor. A ještě dodala napůl šeptem, ale tak že to slyšel i Michal: A prosím tě Kami hlídej aby chodila včas čůrat, máme s tím teď trochu problém. Nakonec se domluvily že mamka si zajde za sousedkou vedle v chatce na skeničku a já budu odpoledne s Kamčou a Michalem. Hlavně ze začátku to bylo docela tvrdé. Kamča na mne byla naoko hodná ale samozřejmě to dělala schválně, tím že na mně mluvila jako že hezky jako na malou holčičku tak mě hlavně shazovala před Michalem. Michal se dlouho tvářil že chce řešit jak je to možné a co se se mnou najednou stalo ale tím jak to Kamča hned brala jako samozřejmé k tomu vlastně neměl možnost. Jinak si mě teda moc nevšímal, jako koukal hodně ale moc na mne nemluvil nebo tak, spíš si povídali s Kamčou o normálních věcech a ona se občas zeptala mě jako děcka jak se mám a jestli se mi líbilo u moře, jestli mám ráda sluníčko a tak. Občas Michala trochu škádlila s tím že se mu líbí malé děti a on se ohradil a říkal že za to nemůže když jsem dřív nosila vycpávky a líčila se. Na to Kamča dodala že malé děcko si může hrát na dospělou ale pravda se nakonec vždycky ukáže. Pak než jsme šli do vody Kamča řekla pojd Denisko, dame tě radši vyčůrat aby ses třeba nepočurala ve vodě. A poprosila Míšu aby jí šel radši pomoct a tak jsem šla s oběma ale Kamča říkala že stačí jen někde venku na kraji, že ty záchody tady jsou stejně hnusné a že mi vlastně málem závidí. Já jsem byla moc nerovzní před Michalem a tak jsem tam jen zmateně stála ale oni si to vyložili asi jinak a Kamča se hned ptala jestli umím sama čurat a než jsem stihla odpovědět tak řekla MIchalovi že mě musí u toho podržet že si ještě sama dřepnout neumím. Chvilku se dohadovali jak se to dělá a pak mě Michal opravdu tak zvednul jako to dělala mamka a Kamča řekla: Hezky čurej Denisko. Myslela jsem že studem umřu a že to nedokážu ale začalo se mi dost chtít a šlo to vlastně samo. Pa jsme byli ve vodě ale mě dovolili být jen na kraji zatímco Kamča s Michalem spolu blbli a nakonec se objímali a líbali, dokonce mu zezadu strčila ruku do plavek a sáhla mu na zadek. Strašně jsem jí záviděla. U vody se na mne Kamča škodolibě podívala a zeptala se Michala jestli nevadí když si sundá vršek. Tomu nadšeně zasvítily oči a řekl že jasně že ne, že se rád koukne na opravdovou holku. Kamča na rozdíl ode mně totiž prsa má a když si sundala vrchní díl plavek tak bylo I jasně vidět že na rozdl ode mně tam má bílá místa. Michal jí úplně hltal očima a já si uvědomila jaký je to paradox že já jsem skoro stejně stará a úplně nahatá a nic to s ním nedělá a Kamče stačí jen ukázat ta svoje prsa a Michal se nemůže vynadívat. No takhle to nějak pak bylo celou dobu, k večeru mě zavedli k mamce na chatu a rozloučili se, Kamča ještě říkala že jsem úplné zlatíčko a že mě rádi občas pohlídají. Druhý den už jsem je nepotkala a byla s mamkou, to jsem se cítila líp když tam

Martin (Ne, 4. 8. 2013 - 22:08)

Nevěřím moc tomu, že ty...Sakra Davide, mi se ty texty líbí! Nenarušuj to tu :)

Deňule (Ne, 4. 8. 2013 - 20:08)

Tedy holky, jste přímo...Ahoj Davide, děkuju :-) Denča.

Deňule (Ne, 4. 8. 2013 - 20:08)

Ahoj Deňule. Jak jsi psala...Ahoj Jani,teď jsme dojely z chaty (docela náročné teda) a už nestihnu přd večerkou napsat, ale zkusím proklouznout na počtač později večer. Jsem ráda, že se máš fajn.

Davide (Ne, 4. 8. 2013 - 20:08)

Nevěřím moc tomu, že ty dva nicky, co tu píší jsou dvě pubertální holky. Snaží se psát jako holky v pubertě, ale prozrazuje to mnohdy dospělý styl.
Příjde mi, že to jsou masturbační fantazie dvou úchylných chlapů, klidně přes 40 let, co tu píšou pod falešnými identitami. Jinak ty litanie celý nečtu, to se nedá. Je to dlouhý a stále dokola.
Jinak tady je víc diskuzních témat, kde přispívají spíše úchylové a píší výmysly než že by tam psali normální lidi skutečný věci.

David (Ne, 4. 8. 2013 - 20:08)

Tedy holky, jste přímo geniální. Jsem vlastně již starý, před několika dny jsem oslavil čtyřicítku, byť si stále pžipadám jako puberťák. Ani netušíte, jak lidem jako já dokážete svým psaním skvěle vylepšit náladu. Pro mne jste prostě jedničky - a moc vám fandím

Jana (Ne, 4. 8. 2013 - 13:08)

Ahoj Jani,
já si to taky...Ahoj Deňule. Jak jsi psala jak se na mě dívá taťka, že má doma malou holčičku, tak mi přijde že mu to je v podstatě jedno. Bere to prostě tak že když je horko, tak je normální že nenosím oblečení když nemám žádné prsa. S tím bráchou to je horší, je vidět že si užívá když všude pobíhám s holým zadkem i když jsem starší než on. Zatím není ještě ani v pubertě, je mu těch jedenáct, takže po mě nějak moc nekouká. Je ale vidět, že je pyšný na to že on je oblečený, zatímco já jsem před ním nahatá. Občas mívá blbé narážky na můj holý zadek, uvažuju že ho nějak setřu, nebo to řeknu mamce.
Jinak sobota byla celkem v pohodě. Taťka pomáhal přes víkend známému na stavbě a bratranci šli s bráchou hrát k jeho kamarádovi počítačové hry, takže jsem zase zůstala doma s mamkou i tetou. Mamka mi zase nic nedala, protože bylo už od rána pořádné vedro. Řekla, že teta uvaří oběd a my dvě se půjdeme projít vykoupat do řeky. Než jsme vyšly, tak na mě zase naplácala ten krém. Při tom ale prohodila, že už pomalu dochází a budeme muset zajet brzo koupit nový. To mi už začalo být divné protože to znělo jako by mě chtěla vzít sebou, ale neříkala jsem radši nic. Jinak u řeky to bylo normální, bylo to celkem blízko a kolem nebyli žádní lidi. Pořádně jsem se vyblbla ve vodě a pak jsme šly domů na oběd. Mamka mi ani nebrala ručník, protože jsem uschla po cestě. Večer jsme s mamkou ještě okopávaly záhony na zahradě, zalívaly kytky a tak. Při tom jak jsem se hrabala v zemi jsem úplně zapomněla že nezašpiním oblečení, ale sebe. Postupně jsem byla celá od hlíny, která byla navíc mokrá od toho zalívání. Mamka mi řekla, že v bazénu se umýt takhle špinavá nemůžu a nahnala mě do koupelny, aby ze mě smyla tu špínu. Protože jsem měla ale špinavé i nohy, musela jsem počkat u dveří, mamka donesla deku co na ní někdy sedíme na zahradě, zabalila mě do ní a přenesla mě do vany. Tam ze mě pořádně umyla a dodala, že mě zítra zase vezme na výlet a že to bude překvapení kam. Musela jsem pak jít spát už v osm, protože jsme vyjížděli brzo ráno.
V tu neděli mě mamka vzbudila už v šest a rovnou mě šla do koupelny upravit. Když jsem se ptala kam že to se mnou pojede, řekla že uvidím po cestě. Zase mi udělala plno culíků a ozdobila je těma barevnýma mašličkama. Pak mi ještě ostříhala nehty, úplně nadoraz jak se to dělá u menších dětí. Zas naplácala krémem, že budeme dlouho na slunci. Když jsem čekala až ten krém zaschne, mamka donesla takové barevné dětské náramky z korálků a bavlny a dala mi je na zápěstí po třech. Řekla, že teď ve mě uvidí každý malou holku a že vypadám úžasně. Po snídani jsme pak vyjely. Zase mě posadila do auta úplně nahatou, ale uklidnilo mě že mi řekla že v kufru má pro mě pro jistotu kraťasy a tričko, kdyby to bylo nutné. Nevím čím to bylo, asi jsem byla unavená z toho dřívějšího vstávání, ale v tom autě jsem usnula a probudila jsem se až v cíli někde na parkovišti. K mojí velké hrůze jsme parkovali u zoologické zahrady. Mamka řekla, že teď jak je přes třicet stupňů, tak tam určitě budou chodit i malé děti tak jako já a měla pravdu, několik jsem jich tam viděla. Lidí tam sice bylo více než jak na tom hradu, ale kvůli toho že jsem nahatá nebyla sama se na mě nikdo divně nedíval. Dokonce tam bylo i brouzdaliště, kam mě mamka pustila. Na ostatní jsem opravdu musela působit dost dětsky, sice jsem byla větší než ty děcka co tam byly, ale pořád jsem vypadala jako malá holka děcko co oblečení nepotřebuje. Ty culíky asi zase udělaly svoje a jak jsem navíc už pořádně opálená, vypadalo to pro cizí že tak chodím pořád a taky že jo... Navíc jsem se před lidma snažila jako dítě i chovat, aby nikdo nepřišel na to kolik mi ve skutečnosti je. Tak jsem třeba cákala po mamce vodu, žužlala si palec, když jsem viděla zvířata volala jsem jéé zvířátko a tak. Navíc po těch třech dnech na slunci jsem teď úplně celá hnědá. V té zoo mi už to vůbec nepřišlo, mamka mi zase koupila pár lízátek a čokoládu. Jak mi to chutnalo, úplně jsem zapomněla že jsem se zas upatlala. Jenomže mamka zapomněla ubrousky v autě, tak jsem musela jít zapatlaná s ní koupit nějakou vodu, kterou by mi to mohla umýt. Když jsem tak s mamkou stála ve frontě u stánku na tu vodu, koukala jsem kolem na lidi. Vůbec si mě nevšímali, musela jsem fakt vypadat jak malá. Schválně jsem si olizovala palec od té čokololády a přešlapovala jsem v té frontě neklidně na místě.
Před polednem jsme odjely směrem domů a mamka řekla, že se musíme stavit do hypermarketu pro ten krém a další věci. Když viděla můj zděšený výraz, řekla ať se nebojím že kvůli toho mi vzala to oblečení. A že mě přece přes hypermarket nepotáhne nahatou s holým zadkem. Když jsme dojely na parkoviště k tomu obchodu, mamka si mě oblékla a šly jsme dovnitř. Byly jsme tam tak hodinu a musím říct, že to byl celkem divný pocit mít na sobě po pár dnech zase oblečení. Vevnitř v obchodě to bylo dobré, tam byla klimatizace, ale když jsme vylezly ven na parkoviště, za dveřma bylo jako bych vlezla do ohnivé stěny. Když mamka naložila nákup řekla, že si klidně můžu to oblečení nechat než dojedeme domů, ale já jí řekla že si ho radši sundám, že je opravdu horko. Na to se mamka jenom zase tak zvláštně pousmála a zpátky domů jsem jela zase nahatá ale tentokrát z vlastní volby, přiznávám se že jsem si na to už docela zvykla. Dost na to měla vliv asi i ta zoo dneska. Tam jsem se sice trochu styděla, ale ne tak moc protože jsem tam bez oblečení nebyla sama. Dost mě potěšilo že mamka měla rozum aspoň s tím hypermarketem, měla jsem strach že mě tam zatáhne bez oblečení a bude mě vozit v takovém tom dětském nákupním vozíku. No nakonec naštěstí měla rozum.
Jinak jak ses měla přes víkend ty a co jste nakonec koupily? Doufám že ses měla dobře a že tě mamka v tom obchodě neztrapnila. Dneska jsme už doma, tak se tu večer snad ještě dostanu. Zatím ahoj, Jana

Deňule (Pá, 2. 8. 2013 - 20:08)

Ahoj Deňule, díky za...Ahoj Jani,
já si to taky myslím protože z normálního oblečení mám všechno pryč. Dřív mi dalo dost práce najít na moji velikost právě spíš něco odvážného protože rozměrově ještě do dětského oblečení vlastně spadám. Ale budu ráda že budu mít zase něco v šatníku, i když to třeba bude krok zpátky k tomu co jsem nosívala když mi bylo doopravdy deset a vybírala mi věci mamka. Podle mě se tolik bát nemusíš, něco jiného je zřícenina, teda prostě výlet a něco jiného centrum města. Jako zase kdo ví, kdybys působila nějak jinak než jako dítě tak by to určitě řešili ti polocajti co zastavovali to auto tvé mámy ale vůbec si tě nevšímali. Rozhodně máš pravdu se nemá cenu se hádat, pokud mamka bude chtít, tak z jejího pohledu už teď můžeš být nahatá kdy určí, prostě se bude držet toho že malá holka se nemá za co stydět. Jde si na to akorát zvyknout, jako oťukat ten stud a zvládat tu nahotu jako něco běžného, tak jak to dělají děti. Já se jinak tvé mamce nedivím že asi měla chuť říct něco jiného než že to je její čtrnáctiletá dcera, snáz se to vysvětluje u desetileté nebo mladší holky než lidem kteří znají skutečný věk. Ale myslím že to si vynahradí na té dovolené nebo u cizích lidí. Jak vlastně na tu malou holčičku co se u nich objevila reaguje tvůj táta? A jak brácha vnímá že má najednou ze starší ségry mladší? Táta s náma nežije ale můj brácha si to užíval hned od začátku a teď už myslím ani nepjde abychom někdy měli vztah kdy já něco říkám jemu jako kdysi. Hned toho využil že může být doma za staršího než jsem já. Držím palce a v neděli zase napíšu, jsem zvědavá, co budete o víkendu podnikat vy.

Jana (Pá, 2. 8. 2013 - 19:08)

Ahoj Deňule, díky za povzbuzení. Buď opravdu ráda, že tě mamka netahala nahatou po výletech jako mě. Já se naopak bojím u tebe, že ti mamka koupí nějaké oblečení spíš pro děti, ale i kdyby to tak bylo, buď ráda že máš na sobě aspoň něco. Určitě napiš co ti nakonec koupila, třeba se mi pak podaří mamku ukecat aby mi koupila něco podobného.
Jak jsem psala, to že jsem nahatá u vody mi už vlastně nevadí, ale na tom výletu mě to dost štvalo. Jenom doufám, že mamku nenapadne mě nahatou brát někam do města nebo do hypermarketu, to by si doufám netroufla. Nejhorší na tom ale je, že kdyby k něčemu takovému došlo a já se chtěla hádat, tak s holým zadkem nemám moc šancí a cítím, že mamka má nademnou v tomhle dost navrch protože je oblečená a já ne.
Jinak s těma sousedama si mamka asi uvědomila, že si nemůže moc vymýšlet, protože když by něco zalhala a pak přijeli kluci a taťka, tak ti by se na to asi tvářili dost překvapeně. Skoro jsem měla pocit jako by mamka chtěla říct že jsem třeba dcera od její sestřenice (ta má opravdu kolem devíti roků), ale to by jí určitě neprošlo z toho důvodu jak jsem teď napsala. Jinak jak jsem se předtím vracela k tomu bazénu, tak jsem schválně chvilku poslouchala zevnitř přes otevřené okno co si povídají, jestli nemluví třeba o mě. A zaslechla jsem jak sousedka říkala mamce že to určitě musí mít své výhody, když nespotřebuju tolik oblečení, a že mám prý s mamkou krásný vztah, když se před ní vůbec nestydím. No asi neví jak k tomu všemu došlo.
Budu ráda když mi brzy napíšeš. Zatím se měj, drž mi palce a ahoj.

Deňule (Pá, 2. 8. 2013 - 18:08)

Jo ještě k tomu jak tě berou všichni za malou holku. Ono to nejde oddělit, má to prostě výhody i nevýhody. Kdyby se k tobě jako k malé nechovali a ty se pak díky tomu tak taky nechovala, těžko bys mohla být nahatá. Byla by to mnohem větší ostuda když jsi šla s mamkou poprvé nahatá z té přehrady jako potrestaná puberťačka. Nedá se s tím nic dělat, já taky těžce nesu že jsem najednou doma benjamínek i když mám mladšího bráchu a dřív jsem měla dovolené víc než on. Ale zase je to i taková ochrana, nikdo pak nic neřeší když myslí že jsi "malá". Takže já se tak občas snažím chvoat už i schválně nebo je v tom trochupodporovat a prosím třeba mamku o pomoc s věcma které bych klidně zvládla sama a tak. Samozřejmě ono to už asi nidky nebude takové jako předtím. Těžko se z tebe najednou stane úplně normální slečna, po tady těch zážitcích které si celá rodina bude pamatovat. Jen si představ jak za dva roky prohlížíte fotky a koukáte třeba na ty z toho dnešního výletu. Výdycky už to bude trochu jiné. Neboj, my jich z té dovolené taky máme dost. Ale sama nevím jaké to časem bude, myslím že jsme obě zhruba stejně daleko tady v tomto.

Deňule (Pá, 2. 8. 2013 - 18:08)

Ahoj Deňule, tak sousedi...Ahoj Jani,dostala jsem se sem dneska dřív a ještě sem pak později večer zaskočím, kdyby se ti přece jen podařilo ještě dostat k počítači. Jinak já tu budu i zítra ráno a pak až v neděli večer.Jsem ráda že mám trošku klid na psaní, mívám občas dost překlepů nebo píšu nesrozumitelně ale to je tím že jsem poslední dobou dost rozvrkočená a je pro mě težké se soustředit nebo vymyslet co a jak říct. V mluvení to nevadí, když trochu brebentím, podporuje to ten dojem malé holky ale při psaní je těžké pak aby to dávalo smysl.No a hlavně nikdy nevím kdy mě brácha nebo mamka vyženou od počítače, tak se snažím psát všechno rychle. Jsem ráda, že je to se sousedy klidnější, asi to mamka před nima nechce moc hrotit i když trochu tuším nějaký zádrhel. To s tím výpraskem se nediv, taky už jsem párkrát dostala. Vlastně za to samé, teda prostě za takové to dětské vztekání se a trucování. Jinak se snažím poslouchat ale občas mě to nějak chytne ani sama nevím jak. Musím říct že já to takhle v extrému nemám. Nebo přijde mi to prostě jako hodně to jak tě vzala na výlet úplně nahatou protože to se běžně nedělá ani u malých dětí. Je možné, že se tě mamka snaží postupně otrkávat u víc a víc náročnějších situací, aby ti pak snáz všechno přišlo normální. Však to jde vidět, dopoledne jsi byla zaměstaná tím výletem a pak už ti být nahatá před sousedy ani tolik nepřišlo. A jsem překvapená že to nikdo neřešil na tom hradě, asi tomu fakt pomohl vzhled a chování. Poradit jak se chovat, no určitě míň se vztekat a protestovat nebo vysvětovat že na tohle jsi už velká a tak. Nemá to cenu. Navíc po tom co už se stalo si fakt jiný přístup nevyhádáš, ama jsem to zkoušela po návbratu z dovolené a nešlo to. Zkus si to prostě víc užívat z té dětké stránky ale zároveň se snažit nezapomenout že dítě nejsi, to je na tom to těžší asi už to sama poznáváš. Ale má to své výhody, moct se najíst jak chceš včetně upatlání, nemuset se furt hlídat a být za dámu a za dokonalou slečnu, koupání bez plavek je taky mnohem příjemnější.No a smířit se s tím že teď už z toho asi nejde vyskočit, aspon já nepřišla na to jak by šlo. Prostě o tom jak to budeš mít teď rozhoduje tvá rodina a hlavně mamka. Určitě se nemusíš bát že až budeš vypadat na víc než na deset tak bys takto poletovala taky. Sama moje mamka říkala že ať se nebojím, že i kdybych nedorostla tak rozhodně nemusím mít strach že by mě jako středoškolačku nechala poletovat s holým zadkem. Takže je to do konce základky, což jsou u mně dva roky. Myslím že mamka tě pak pomalu nechá vyrůst až uzná že už je na to čas. Já to tak u sebe aspoň taky čekám. Ale zas nečekej že to přijde brzo, já si myslím že u mně se to určitě do konce té základky nezmění. U mně po návratu z dovolené se hlavně utvrzovala ta dětská pozice, podobně jako třeba u tebe s tím mluvením, někdo se zeptá a odpoví za tebe dospělý, to je přesné. Vůbec zvyknout si že se s tebou dospělí baví jen o hloupostech a neberou tě vážně dá zabrat. S tou nahotou to teď mám tak jak jsem psala, doma a na zahradě nebo v bazénu. Máme nízký plot,takže na mě rozhodně vidět je, ale zase krom té rodiny co s náma byla v Chorvatsku nikoho přímo neznáme, tak to tolik neřeším. Nemyslím si že mě to čeká tak drsné jako jezdit nahatá i ven mimo vodu takto daleko jako ty. Zítra dokonce jedeme s mamkou kupovat nové oblečení, no mám obavy, protože to co dala pryč bylo normální a pěkné oblečené co mi holky ve třídě záviděly, takže těžko můžu čekat že mi něco takového pak koupí. Pak jedeme na tu chatu kde jsem posledně před dovolenou "zapomněla" ty původní plavky. Bude to poprvé v česku co budu nahatá u vody mimo náš bazén. Naposled ještě před tím Chorvatskem jsem měla ty vyprošené super bikiny a málem musela odhánět kluky no a teď uvidím jak to ta budu nahatá zvládat, v Chorvatsku mě dost uklidňovalo jak je to daleko od domova a jak i ti češi jsou všichni cizí ale na chatu jezdíme často a znám se tam dost s těma děckama a vůbec.
Budu držet palce, ať ti to večer už nějak dobře dopadne a když se ti povede ještě se sem dostat tak napiš, ještě sem zaskočím, nevím totiž, kolik budu mít ráno času. A děkuju, pomáhá mi se takto svěřovat, obě jsme v podobné situaci tak jedna díky druhé můžeme snáz poznat na co se připravit a tak.

Default User Image
Brendn (St, 7. 2. 2024 - 07:02)

Tvoje mama je asi postizena a nebo ji v dětství zneuživaly a asi chtela abys byla poní od 5 let z protazenou prdely 😅

Default User Image
Brendn (St, 7. 2. 2024 - 07:02)

Tvoje mama je asi postizena a nebo ji v dětství zneuživaly a asi chtela abys byla poní od 5 let z protazenou prdely 😅

Vy (Pá, 2. 8. 2013 - 17:08)

jste uchylná celá famílie!Řešit takový p......y!Bože bože co je to za svět!

Jana (Pá, 2. 8. 2013 - 17:08)

Ahoj Jani,
jsem tu jen na...Ahoj Deňule, tak sousedi přišli už po třetí hodině, zrovna když jsem se koupala v bazénu, protože v tom vedru se to nedá vydržet. Naštěstí mi mamka už jak jsme se vrátily rozpletla ten příšerný dětský účes, protože by se s ním nedalo koupat. Mamka už měla gril nachystaný a když se usadili, zeptala se jí sousedka, kdo se to koupe v bazénu, jestli má Jana ještě mladší sestru o které ona nic neví. Mamka jí na to s takovým divným úsměvem odpověděla že ne, že to jsem přece já. Sousedka se začala smát, že to je teda dobrý, že mě vůbec nepoznala. Zeptala se mě, proč nemám plavky, a na to jí odpověděla teta, že se mi takhle líp koupe a aspoň se pořádně opálím. To se mi nelíbilo, že už mě bere má za tak malou že ani neumím pořádně odpovědět na jednoduchou otázku. Potom se moje nahota už dál vůbec neřešila, i když jsem měla hlad a sedla jsem si ke stolu. Překvapilo mě, že sousedčin syn Honza mě moc neokukoval, on je takový zamlklejší a připadalo mi, že musel vidět obrázky nahatých holek někde v knížce.
Jinak zrovna jsem si odběhla dovnitř na záchod, protože přijel taťka s klukama a všichni se teď venku baví, budu tam muset zase jít aby mě mamka nehledala. Ještěže to nebyla taková tragédie s těma sousedama, jak jsem čekala. Vypadá to, že si pomalu zvykám být bez oblečení, ale to jak mě začínají všichni brát za malou holku mi teda celkem vadí. S tím ale asi nic nenadělám, třeba ta mamka mě ráno s tím výpraskem opravdu překvapila, nečekala jsem že to půjde až tak daleko. Myslela jsem, že na té zřícenině bude teda větší ostuda, proto jsem ráno tak vyváděla, ale naštěstí to nikomu nepřišlo divné. Musím přiznat, že být tahle nahatá mezi oblečenýma lidma je něco úplně jiného než při koupání, mám takové rozporuplné pocity a stydím se co kdyby mě někdo poznal. Ale zase mám tu výhodu že se nepotím v oblečení a můžu si tak pobíhat jak chci, kam chci a nikdo mi nic neřekne. Bojím se, že mi to začíná moc zevšedňovat a že mi brzo přijde úplně normální pobíhat jako malá holka všude nahatá a chovat se jako děcko. Budu ráda, když mi napíšeš Deňule, na co bych si měla dávat pozor, jak se mám k mamce chovat abych se zase neztrapnila. Docela se bojím že až mi třeba za rok začnou růst prsa, že to půjde zpátky dost těžko. Dneska se už asi k počítači nedostanu, tak napíšu zas až zítra. Doufám, že si na mě mamka znova něco divného nevymyslí...

Deňule (Pá, 2. 8. 2013 - 14:08)

Ahoj Deňule, dneska...Ahoj Jani,
jsem tu jen na skok tak nestíhám psát, večer si ještě přečtu jak probíhal zbytek a napíšu, to budu mít snad víc času.
Určitě držím palce ať to dobře dopadne, myslím že takto mimo vodu někde mezi úplně oblečenýma lidma i dětma jsi to měla dost těžké, nevím, jak bych to zvládala.
Asi je třeba se připravit že prostě se to trochu posouvá směrem k té malé holce i v jiných věcech.Snad to zvládneš se sousedy, bude to náročné ale podle mě to budou teď všechny ty nové věci a časem ti to už nepřijde tak aspoň ty sousedy budeš mít už taky za sebou.

Jana (Pá, 2. 8. 2013 - 14:08)

Ahoj Jani, no vypadá to,...Ahoj Deňule, dneska dopoledne to mamka zase posunula na jinou úroveň a dost mi to teda vadilo. Mamka mě vzbudila už v sedm a řekla mi, že když je tak hezky, pojedeme my tři s tetou na výlet. Taťka měl volno, tak se šli s klukama koupat na přehradu. Když jsem se zeptala kam, řekla že se projedeme na jednu hradní zříceninu, ale že to je celkem daleko a určitě tam bude plno lidí, tak mě musí připravit. Odvedla mě do koupelny a upletla mi plno dalších culíků každý na jinou stranu, takže jsem vypadala jak nějaký ježek. Pak vzala barevné mašličky a na každý mi přidělala jeden, takže když jsem se podívala do zrcadla, vůbec jsem se nepoznávala, koukalo z něj na mě nějaké děcko. Mamka řekla, že takhle to je perfektní a nikdo mi nebude tipovat čtrnáct. Pak mě zase naplácala tím krémem a když pak zaschnul, šly jsme dolů za tetou se nasnídat. Když jsme se chystaly k odjezdu, mamka mě místo do mojí malé autosedačky posadila do mojí staré, co vypadá víc dětsky. Celkem mi vadilo, že mě chce vzít autem úplně bez ničeho jenom v sandálech , tak jsem mamku přemlouvala ať mi dá aspoň ty sluneční brýle a kalhotky, že se budu před tolika lidma stydět. Ta ale reagovala tím stylem, že mě v autě stejně nikdo neuvidí, a lidem co potkáme tam to bude stejně jedno, jako na té přehradě. Tak jsem se začala vztekat, že takhle venku je to přece něco jiného než při koupání a rozbrečela jsem se a začala trucovat, že nepojedu, a ne a ne. To jsem ale neměla dělat, protože se mamka naštvala, vytáhla mě z auta a naplácala mi na zadek. To mě totálně uzemnilo, vůbec jsem to nečekala. Pak mamka ještě dodala, že pokud tohle udělám znovu, tak dostanu zas a třeba i před lidma, když se neumím chovat. Tak jsem se urazila a radši ztichla, protože mi bylo strašně, dostat v tolika letech od vlastní mamky na zadek...
Tam jsme jeli asi hodinu. Cesta proběhla normálně, jenom jednou ve mě hrklo, když nás zastavila silniční kontrola. Vadilo mi že jsem nahá a pořád ještě ubrečená, ale dělala jsem že tam nejsem, policajti jenom zkontrolovali papíry a mě si nevšímali. Když jsme dojely na místo, mamka zaparkovala auto na parkovišti, vzala mě s tetou za ruce a pak jsme šly do dost dlouhého kopce. Cestou jsme potkávaly plno turistů, já byla rudá až za ušima, ale nikdo na mě nic divného neviděl. Na té zřícenině nahoře bylo pár stánků, tak mi tam mamka koupila takovou čokoládovou věc. Jenže ta se dala sníst jenom takovým stylem, že jsem pak byla zapatlaná pomalu až za ušima. Když to uviděla teta, jak tam tak stojím nahatá a ještě upatlaná od čokolády, začala se smát a že jestli mi může říkat Janinko. Mamka na to řekla, že tohle si prostě musí vyfotit. Celkem blbé bylo že mi pak tu pusu musela opláchnout vodou co měla ve flašce, protože to bylo fakt lepivé a měla jsem od toho i ruce... Když to shrnu, tak na to že tam bylo plno lidí, nikdo na mě celou dobu nijak nekoukal, i když jsem tam byla takhle mezi děckama jediná. Všem to bylo jedno a to mě dost překvapilo, čekala jsem že to bude horší. Roli v tom asi sehrály i ty moje vlasy s mašličkama. Když jsme se pak před polednem vracely dolů z kopce k autu, chtěla jsem se v tom horku zchladit a tak jsem běhala kolem mamky a tety, dolů a zpátky nahoru, no asi by mi nikdo čtrnáct nehádal. Ani jsem si neuvědomila, že se chovám dětsky. Když jsme pak jely zpátky, chtělo se mi čůrat a zrovna jsme jeli po takové cestě kde byl dost silný provoz. Mamka zastavila u cesty a řekla mi, že mě nepustí samotnou, protože by to vypadalo divně, kdybych tam sama a nahatá občůrávala příkopy. Vzala mě za auto a řekla, ať si trochu přidřepnu, že mě nad tu příkopu zvedne. Jako bylo to dost trapné, ale co mi jiného zbývalo. Naštěstí jsem o hlavu menší než mamka a moc nevážím, takže to proběhlo celkem v pohodě. Málem jsem se ale propadla studem do země, navíc mě pak mamka ještě venku mezi nohama utírala, abych nezašpinila auto... Před chvílí jsme přijely domů a mamka zrovna vaří oběd. Říkala něco v tom smyslu, že na večer pozvala sousedy k nám do bazénu, a že budeme grilovat. S nima přijde i jejich syn co je stejně starý jako já, tak nevím co budu dělat. Říkám si, že po tom co bylo v posledních dnech mi to přijde v podstatě už o dost jednoduší. Kdyžtak Deňule ti ještě večer napíšu jak to dopadlo. Zatím se měj, Jana.

Deňule (Čt, 1. 8. 2013 - 19:08)

Ahoj Deňule, asi máš s...Ahoj Jani, no vypadá to, žes měla docela fajn den. Jo, je to takové jak popisuješ. Ono kdyby se všechno změnilo najednou, absi by ses a já taky prostě šprajcla a hádala se, takhle je to takové postupně, pořád se něco trochu mění, je to víc a víc a pak už najednou nejde říct nech toho, jsem velká. Vem si že třeba ještě včera jsi řešila ty bratránky a po dnešku už ti to asi tolik nepřijde být před nima nahatá. Jinak mi přijde že se ti tvá mamka v něčem snaží zase naopak vyjít vstříc třeba v tom jak sama navrhla že půjdete zadem. A je určitě dobře že sis prosadila že umíš sama na záchod a nešla tam mamka s tebou.Jinak to s čuráním, jo mamka mě tak držívá i letos ale nesmíš zapomenout že já jsem fakt maličká, mám na výšku 125cm, i nejmenší holky ve třídě jsou skoro o hlavu větší než já a většina i o víc. Ale i tak uznávám že je to takové trapné, protože i tak jsem na to velká a u tohoto se teda vždycky ještě stydím. Ale nestává se to vždycky, spíš když je málo času, jinak si dřepnu sama a mamka mi připomíná ať jsem správně a dávám pozor a tak. Jinak teda už jsem si zvykla že když jsme venku tak prostě když se mi chce čůrat tak to mammace hned hlásím. Mama na mně taky mluví podobně jak jsi říkala že na tebe. Prostě trochu jako s dítětem. Podobné je i že mluví o mně dospělí ve třetí osobě takovéto "Byly jsme dnes na výletě a Denušce se to moc líbilo akorát ke knci byla už unavená, viď Denuško". Zároveň třeba když jsem uřícená tak musím ekat než se napiju, jinak mě mamka hlídá abych pila pravidelně, často se ptá jestli nemusím na záchod, hlídá jestli jsme si před jídlem umyla ruce. Dřív nebo později si uvědomíš že se jako dítě sama vnímáš, nebo já to tak měla taky.(Však to sama asi uznáš že ses tam u vody dneska chovala dost jako dítě) Právě toho se trochu bojím že tu o té babičk tak bude, myslím zvyknout si na to že jsem pro všechny dítě, protože s většinou jsem měla normální vztah a byla tam za slečnu. V tom Chorvatsku, po kempu bosky a nahatá, do obchodů taky ale to byly obchůdky co byly přímo u kempu. Do restaurací když jsme šly tak jsme byli na zahrádce venku a to jsem měla kraťasy ale jinak nic. Ale my si spíš vařily v kuchňce a večeřely v kempu. Podle mě v Řecku v kempu tě to čeká podobné. Navíc za kemp za dítě pod 12 kolikrát neplatíš nebo platíš levněji a nikdo tam doklady v tomto nekontroloval nebo tak. Taže za desetiletou holku tam klidně můžeš být jakmile vlastně opustíte letiště, kde se to ještě kontroluje.

Reklama

Přidat komentář