Reklama

Holky a nahota doma

Vanda (Pá, 24. 7. 2015 - 08:07)

Provokovat chlapy mám ráda. Co bys od nás chtěl?
A to si ty potvůrky mazaly pomalu a procítěně kozičky a buchtičky opalovacím olejem? Nebo se nastavicaly aby si je mohl dobře prohlédnout? Co udělaly když viděly tvoji tyčku?

Jirka.K (Pá, 24. 7. 2015 - 07:07)

Snad s tebou holky...No, mám dojem, že některé holky tam chodí tak trochu provokovat chlapy. Ale zase si říkám, že je lepší, že se mi postavil, než kdyby to se mnou neudělalo nic.

Zira (Čt, 23. 7. 2015 - 15:07)

Snad s tebou holky nezacloumaly? Co provedly, že sis rozkrok chladil ve vodě?

Jirka K. (Čt, 23. 7. 2015 - 15:07)

S kamarádkou jsme...Na Počerňáku na nudě jsem byl letos taky. Druhou mízu snad ještě nechytat nemusím, ale je fakt, že jsem občas musel ležet na břiše (možná i kvůli vám) a pak jsem rychle vběhnul do vody, aby vzrušení opadlo. Pravý nudista nebo naturista ale nejsem, ti se prý poznají tak, že to s nimi nic neudělá.

Vanda (St, 22. 7. 2015 - 23:07)

Poslednímu rozzuřenému nástroji přišly do cesty moje sevřená stehna a kalhotky a zlobil se tak, že jsem si je stáhla raději sama, aby mi je nenatrhnul. Srovnáním jeho proutku a mojí pipinky jsem se strachovala aby mi nenatrhnul taky pipinku. Po několika přírazech nebyl ani z půlky uvnitř a to jsem cítila, že se rozčiluje ještě víc. Naštěstí pipinka povolila a on zarazil nadoraz. Vystříkl a nezměkl ale pokračoval v dobývání už dobře promazaného tunýlku. Odvděčil se mi podruhé a také já si přišla na své.
Od té doby toužím být otrokyní rozzlobeného penisu.

Bob (St, 22. 7. 2015 - 21:07)

Možná se vám mužům to...Urcite ne mozna,libi:)

Sabina (St, 22. 7. 2015 - 21:07)

Možná se vám mužům to líbí, ale tady to nikdo nedělá, možná za pár let ano.

Bob (St, 22. 7. 2015 - 21:07)

Také se opaluji nahoře bez...Sabino,dekuji za odpoved,myslim,ze rozumim. Akorat nevim, za co se stydite.Vzdyt je to hezke.

Sabina (St, 22. 7. 2015 - 21:07)

Také se opaluji nahoře bez ale že bych si v pískovně šla zahrát voleyball nahoře bez jako u moře, to ne.

Sabina (St, 22. 7. 2015 - 21:07)

No nevim,ale mimo deku jsem...Také ae opaluji nahoře bez ale že bych si v pískovně šla zahrát voleyball nahoře jako u moře, to ne.

Bob (St, 22. 7. 2015 - 21:07)

No nevim,ale mimo deku jsem...Predchozi holky psaly uplne neco jineho,tak co je pravda?

Bob (St, 22. 7. 2015 - 21:07)

Sice můžeme ale málo...No nevim,ale mimo deku jsem jich videl dost,proc ta pruderie?

Sabina (St, 22. 7. 2015 - 21:07)

Zni to sice hezky,ale jit po...Sice můžeme ale málo která je ukáže a žádná mimo deku

Bob (St, 22. 7. 2015 - 20:07)

Raději než žížalku...No kdyz je vzruseny,tak ho neohnes,to je snad jasny.Ta zizalka se mi libi.Ale i kdyz je necinny,tak jako zizalku ho nemam. Kozicky jednicky od hezke Vandicky,no uz neodpocivs na stehne.

Bob (St, 22. 7. 2015 - 15:07)

Teda Vandi - "v...Zni to sice hezky,ale jit po plazi s tvrdym?To vy kozicky ukazovat muzete,my svou ztoporenou chlobu ne:)

Vanda (St, 22. 7. 2015 - 14:07)

Raději než žížalku odpočívající na stehně tak vztyčený parůžek.
Nedávno jsem viděla vzrušeného hocha. Hlavička mu koukala přes horní okraj plavek a nemohl ho ohnout zpátky do plavek. Hihi

raubíř (St, 22. 7. 2015 - 14:07)

Teda Vandi - "v rozzuřený nástroj"? To zní až strašidelně!
A zuří většinou spíš ti, co to uvidí...

Vanda (St, 22. 7. 2015 - 13:07)

Sice nemám trojky ale jen větší jedničky zato mi trčí vzhůru i vleže. Myslím že se mužům líbím. Ráda se opaluji u vody nahoře bez. Líbí se mi když vidím jak měkká žížalka se proměňuje v tvrdý rozzuřený nástroj. Je to jako kouzlo. Nestyďte se ukázat svojí chloubu v pohotovosti, my vám také ukazujeme svoje kozičky.

Bob (St, 22. 7. 2015 - 12:07)

Bobe, pro mě to je zábava....Dekuji za odoved a zdravim Tve krasne Trojky.No jo no,v tom vzruseni to mame jednodussi,ale zaroven horsi-na pohled:)tedy skryt nas tvrdnouci penis.

Jitka (St, 22. 7. 2015 - 11:07)

Ale zatim mi zadna...Bobe, pro mě to je zábava. Mám krásné trojky a vždycky se mi líbí, když se opaluju nahoře bez a pozoruju přes sluneční brýle chlapy, kterým se ze mě staví a myslí si, že jsem si toho nevšimla :)

Reklama

Přidat komentář